BALMUMCU TEMİZLİK ŞİRKETİ

Eylül 1, 2021 by 

                Hemen hemen her alanda karşımıza çıkan hijyen bir engel değil elimizde olan bir nimettir. Temizlik kendi sağlığımızı etkilediği gibi aynı zamanda çevremizde bulunan insanların da sağlığını etkilediği için hijyen denildiğinde akan suların durması gerekir. Her işte olduğu gibi temizlik işinde de yapılması gereken püf noktalar vardır. Ve bunu ancak ve ancak profesyonel bir ekip ile sağlayabilirsiniz. Beşiktaş’ın en iyi temizlik şirketi olarak bilinen Yeşil Temizlik Şirketimiz ile istediğiniz bütün olanaklara kavuşmanız yalnızca bir telefon kadar uzağınızda.

Balmumcu temizlik şirketleri arasında yer alan şirketimizin en büyük özelliklerinden bir tanesi de öncelikle kendi işinde uzman kadromuzun tamamiyle hijyenik olmasıdır. Temizlik bulaşıcı bir hastalık gibidir. Önce insanın kendi temizliği ve beraberinde gelen sağlığı daha sonrasında da çevresinin sağlığı gelir. Bu noktada kullanılan ürünlerin de payı büyüktür. Tamamiyle sağlık yönünden zararlı olmayan maddelerin kullanılması gerekir. Tabi bunun yanında temizliğin nasıl yapıldığı da çok önemlidir.

Yanlış temizlik ortamda hijyen yaratmayacağı gibi var olan kirin de dağılmasına sebebiyet vermektedir. Bu yüzden hijyen denildiğinde akla ilk Balmumcu Yeşil Temizlik Şirketi gelmelidir. Yer ve zaman sorun olmadan istediğiniz her an 7/24 verdiğimiz hizmetler ile müşteri memnuniyetini zirvede tutmak hedefimizdir. İstanbul Balmumcu temizlik şirketleri arasından işinin tam anlamıyla hakkını veren şirketimizle çalışmaktan siz de mutluluk duyacaksınız.

Yorum Yap

Yeşil Temizlik Hakkında

2012 yılında kurulan Yeşil Temizlik Firması İstanbul’da pek çok kurumsal ve bireysel müşteriye ofis, villa, inşaat, fabrika, cam ve ofis halıfleks temizliği sunmakta olan profesyonel bir temizlik şirketidir.

Temizlik sektörü gibi soyut hizmet verilen bir alanda sunulacak hizmetin mümkün olduğunca somut hale getirilmesi gerekmektedir. Yeşil Temizlik Şirketi olarak yapacaklarımızı ve yapamayacaklarımızı kalem kalem sayarak, fiyatları da ekleyerek müşterinin sonradan bilgisi dahili olmadığı bir durumla karşılaşmamasını amaçlıyoruz.

Yeşil Temizlik Şirketi olarak sadece kurumlara ve şirketlere temizlik hizmeti vermekteyiz. Bireysel müşterilere ise boş daire ve villa temizliklerinde yardımcı olmaktayız.

Tek seferlik detaylı temizliklerde mobil ekibimiz aracı ile birlikte malzemeleri de yanında getirir. Periyodik temizlik sözleşmelerinde ise anlaşma dahilinde tercihen malzemeli veya malzemesiz olarak çalışırız.