Çağlayan Temizlik Şirketi

Mayıs 16, 2018 by 

Yaşadığımız ortamların temizliği sağlığımızı doğrudan doğruya etkilemektedir. Bu sebeple temizlik son derece önemlidir. Ofis, okul, fabrika, hastane, cami, iş yerleri günlük kullanım alanlarımız olduğu için temizliği de sürekli yapılmalıdır. Kapsadığı alan itibariyle bu alanların temizliği kolay olmayacaktır. Son yıllarda kurulan temizlik firmaları sizlere tüm temizlik işleri konusunda yardımcı olacaklardır.

Çağlayan temizlik şirketleri arasında lider konumunda olan yeşil temizlik sizlere tüm temizlik işlerinizde profesyonel personelleri ve son teknoloji cihazları ile hizmetinizdedir. Artık ülkemizde kadınların da çalışma hayatına tamamen girmesiyle birlikte ofis temizliği daha da önem kazanmıştır. Çağlayan’da genel ve detaylı ofis temizliği yaptırmak isteyen firmalar hiç zaman kaybetmeden kaliteli hizmet veren Çağlayan yeşil temizlik şirketi ile iletişime geçmelidir. Ayrıca Çağlayan’da bulunan apartmanların temizliği konusunda da sizlere kalıcı çözümler sunmaktayız. Müşteri memnuniyetini ön planda tutan Çağlayan’ın en iyi temizlik firması olan yeşil temizlik ofis ve apartman temizliği işlerinizi hijyen odaklı ve kaliteli şekilde yapmaktadır. İstanbul’un gözde bölgelerinden biri olan Çağlayan’da bulunan ofis, apartman ve iş yerlerinizde merdiven temizliği yaptırmak istediğinizde akla ilk gelen yeşil temizlik şirketidir. Merdiven basamakları ve merdiven korkulukları pırıl pırıl yapılarak temizlikte firmamızı tekrar tercih edeceğinize düşünüyoruz. Çağlayan yeşil temizlik şirketi hizmetleri arasında ofis temizliği ve dükkân temizliği de bulunmaktadır. Çalışma alanınız olan ofis ve dükkânlarınızın temizliği en kısa sürede kaliteli ve hijyen kuralları çerçevesinde yapılarak sağlıklı ortamlarda çalışmanız sağlanmaktadır. Binaların en zor ve temizlenmesi tehlikeli yerleri olan cam temizliği iş ve işçi güvenliği ön planda tutularak yeşil temizlik şirketi tarafından Çağlayan’ın tüm bölgelerinde yapılmaktadır.

Çağlayanta yapımı tamamlanmış inşaatların inşaat sonrası temizlik işleri hayli önemlidir. İşinde uzman kişiler tarafından yapılması gerekmektedir. Bu yüzden firmamızı tercih etmeli ve temizlik nasıl yapılır sorusunun da cevabını öğrenmiş olacaksınız. İstanbul Çağlayan temizlik işlerinde firmamız hizmetleri arasında koltuk yıkama, yangın sonrası temizlik, yerinde halı yıkama, okul temizliği ve su baskını temizliği de vardır. Tüm temizlik işlerinde Çağlayan’ın en kaliteli hizmetini ekonomik fiyatlar ile gerçekleştiren yeşil temizlik firmasına 05413699075 ve 05367976178 telefon numaralarını arayarak 7-24 ulaşabilirsiniz

Yorum Yap

Yeşil Temizlik Hakkında

2012 yılında kurulan Yeşil Temizlik Firması İstanbul’da pek çok kurumsal ve bireysel müşteriye ofis, villa, inşaat, fabrika, cam ve ofis halıfleks temizliği sunmakta olan profesyonel bir temizlik şirketidir.

Temizlik sektörü gibi soyut hizmet verilen bir alanda sunulacak hizmetin mümkün olduğunca somut hale getirilmesi gerekmektedir. Yeşil Temizlik Şirketi olarak yapacaklarımızı ve yapamayacaklarımızı kalem kalem sayarak, fiyatları da ekleyerek müşterinin sonradan bilgisi dahili olmadığı bir durumla karşılaşmamasını amaçlıyoruz.

Yeşil Temizlik Şirketi olarak sadece kurumlara ve şirketlere temizlik hizmeti vermekteyiz. Bireysel müşterilere ise boş daire ve villa temizliklerinde yardımcı olmaktayız.

Tek seferlik detaylı temizliklerde mobil ekibimiz aracı ile birlikte malzemeleri de yanında getirir. Periyodik temizlik sözleşmelerinde ise anlaşma dahilinde tercihen malzemeli veya malzemesiz olarak çalışırız.