HEMEN ARA

ÇELİKTEPE TEMİZLİK ŞİRKETİ

Temizlik, hayatımızın her alanında çok önemli bir yer tutar. Eğer temizliğe zaman bulamıyorsanız Çeliktepe Yeşil Temizlik Şirketi olarak imdadınıza yetişiyoruz. Evinizi, iş yerinizi, apartmanınızı işinde uzman, deneyimli ve her daim güler yüzlü çalışanlarımızla güvenli bir şekilde temizliyoruz.

Evler zamanla kirlenir ve temizliğe ihtiyaç duyar. Eğer çalışan bir bayansanız ve temizliğe vakit bulamıyorsanız bir telefon uzağınızdayız. Bize ulaşabileceğiniz telefon numarası ise 0212 369 90 75.

Bunun dışında ofis ve dükkan temizliği de yapan, Çeliktepe Yeşil temizlik firması olarak tüm Kağıthane ve civar ilçeler olan Şişli, Beşiktaşta da hizmet veriyoruz. En zor temizliklerden biri olan yangın sonrası temizlik işinde uzman çalışanlarımız sayesinde kısa süre yapılmakta olup aynı zamanda sizi bu zahmetten kurtarmaktadır. Bununla birlikte koltuk ve halı temizliği zor bir temizliktir.

Koltuklarınızı ilk günkü gibi temiz yapan şirketimiz aynı zamanda halılarınızı da yerinde yıkıyor. Bunun dışında en zor ve en tehlikeli temizliklerden biri de cam temizliğidir. Mevsim gereği yağan yağmur ve kar, camları kirletir. Bu zahmetli temizlikten de sizi kurtarıyoruz.

Sıradan gündelikçiler, işlerini baştan savma yaparken biz işinde uzman, disiplinli ve her daim güler yüzlü çalışanlarımız sayesinde her işi titizlikle yapıyoruz. Cam temizliğinden daha zorlu bir şey varsa oda dış cephe temizliğidir. Şirketimiz bu gibi zorlu durumlarlada hiç tereddüt etmeden başa çıkmaktadır. Tek yapmanız gerekn bizi aramak. 0212 369 90 75