DOLAPDERE TEMİZLİK ŞİRKETİ

Eylül 1, 2021 by 

Temizlik firmaları sunmuş olduğu profesyonel destek sayesinde günümüzde daha fazla tercih edilmeye başlanmıştır. Farklı alanlarda gerçekleştirilecek olan temizlikler konusunda, size en uygun çözümü sunmaya çalışırlar. Bu nedenle de gerekli hizmeti alabilmeniz açısından bu adreslerden destek almanız işlerinizi kolaylaştırır. Dolapdere temizlik firmaları arasında aktif bir şekilde faaliyet gösteren firmamız, yapılan işlemlerin en kusursuz biçimde tamamlanmasını sağlar. Bu sayede müşteri memnuniyeti de sağlanmış olur.

Yangın sonrası temizlik en sık ihtiyaç duyulan konulardan birisidir. Yangının oluştuğu kapalı alan fazla şekilde hasarla karşı karşıya gelmiştir. Üstelik temizlenme aşaması da kolay gerçekleşmez. Ancak firmamız personelleri sahip olduğu tecrübe ve kullanmış oldukları cihazlar ile sizlere en iyi şekilde hizmet sunar. Hasarın oluştuğu yer en detaylı biçimde temizlenir ve böylece sizin uğraşmanızı gerektiren bir işlem de kalmamış olur. Dolapdere’nin en iyi temizlik şirketinden dilediğiniz zaman destek alma imkânınız olacaktır.

Dolapdere Şişli Yeşil Temizlik Firması olarak farklı afet durumlarında da müşterilerimize yardım etmeye çalışıyoruz. Su baskını temizliği de sürdürmüş olduğumuz hizmetler arasında yerini alıyor. Gerekli olan çalışmalar hassas bir şekilde tamamlandığı için kısa zamanda sorunlardan kurtulmuş oluyorsunuz.

Şişli temizlik firması Yeşil Temizlik’ten randevu almak istiyorsanız 0212 369 90 75 numaralı telefondan yararlanabilirsiniz. Acil durumlarda ve istediğiniz her saatte adresinize gelerek çalışmalara en hızlı biçimde başlar, kısa zamanda da bitirmiş oluruz.

Yorum Yap

Yeşil Temizlik Hakkında

2012 yılında kurulan Yeşil Temizlik Firması İstanbul’da pek çok kurumsal ve bireysel müşteriye ofis, villa, inşaat, fabrika, cam ve ofis halıfleks temizliği sunmakta olan profesyonel bir temizlik şirketidir.

Temizlik sektörü gibi soyut hizmet verilen bir alanda sunulacak hizmetin mümkün olduğunca somut hale getirilmesi gerekmektedir. Yeşil Temizlik Şirketi olarak yapacaklarımızı ve yapamayacaklarımızı kalem kalem sayarak, fiyatları da ekleyerek müşterinin sonradan bilgisi dahili olmadığı bir durumla karşılaşmamasını amaçlıyoruz.

Yeşil Temizlik Şirketi olarak sadece kurumlara ve şirketlere temizlik hizmeti vermekteyiz. Bireysel müşterilere ise boş daire ve villa temizliklerinde yardımcı olmaktayız.

Tek seferlik detaylı temizliklerde mobil ekibimiz aracı ile birlikte malzemeleri de yanında getirir. Periyodik temizlik sözleşmelerinde ise anlaşma dahilinde tercihen malzemeli veya malzemesiz olarak çalışırız.