İstinye Temizlik Şirketi

Mayıs 16, 2018 by 

Günümüzde özellikle çalışan insanlar ofislerini temizlemek için vakit bulamamaktadır ve bu yüzden de temizlik işini yaptırmak için de başkalarına ihtiyaç duymaktadır. Özellikle son yıllarda popüler hale gelen temizlik şirketleri de bu insanlara temizlik imkanı sunmaktadır. İstinye bölgesinde de temizlik işi yapan birçok şirket bulunmaktadır. Yeşil temizlik şirketi bu şirketler arasında yer almaktadır. İstinye temizlik şirketleri arasında en profesyonel çalışanlara sahip olan şirket de yeşil temizlik şirketidir. Bu şirket akla gelebilecek en zor temizlik işlerini bile profesyonel çalışanları sayesinde oldukça kısa bir süre içerisinde yapabilmektedir. Yeşil temizlik şirketi yalnızca ofis temizliği için hizmet vermemektedir. ofis temizliğinin yanı sıra ofis, apartman, okul ve yangın temizliği yapabilen şirket, buna ek olarak halı yıkama işlemleri de yapmaktadır. İstinye’nin en iyi temizlik şirketi olarak bilinen yeşil temizlik şirketi birçok alanda verdiği hizmetler sayesinde bugüne dek birçok müşteri kazanmıştır. Sürekli temizlik gerektiren mekanlar çoğu zaman insanlar için büyük bir dert olabilir. Yeşil temizlik şirketi sayesinde temizlik, dert edilecek en son şey haline gelmektedir.

İnşaat temizlikleri en zor temizlik çeşidi olarak adlandırılabilir. İnşaattan sonra yapılan temizlik oldukça uzun ve zorlu bir süreçtir. Yeşil temizlik şirketi sayesinde inşaat temizlikleri de profesyonel ekipler tarafından gerçekleştirilmekte ve kısa bir süre içerisinde son bulmaktadır. İstanbul İstinye temizlik işlemlerinin tümünü halledebilen bu şirket günden güne gelişimini sürdürmektedir. İnşaat temizliğinin yanı sıra su baskını temizlikleri ile de ilgilenen yeşil temizlik şirketi, hizmet alanını geliştirmeyi de ihmal etmemiştir.

İstinye’de bulunan yüksek binalarda özellikle dış cephe temizliği oldukça zordur. İstinye yeşil temizlik şirketi ile bu temizlik işlemleri de oldukça kolaylaşmıştır. Bölgede birçok noktaya hizmet veren bu şirket yıllardır varlığını sürdürmekte ve hizmetlerine de ara vermemektedir. Bunun yanı sıra şirket temizlik hususunda arkasında iz bırakmadan çalışan elemanları ile sektörde büyük bir fark yaratmayı da başarmıştır. Sizler de herhangi bir alanda temizlik ihtiyacı duyuyorsanız yeşil temizlik şirketi ile kolayca irtibata geçebilir ve temizlik talep edebilirsiniz.

Yorum Yap

Yeşil Temizlik Hakkında

2012 yılında kurulan Yeşil Temizlik Firması İstanbul’da pek çok kurumsal ve bireysel müşteriye ofis, villa, inşaat, fabrika, cam ve ofis halıfleks temizliği sunmakta olan profesyonel bir temizlik şirketidir.

Temizlik sektörü gibi soyut hizmet verilen bir alanda sunulacak hizmetin mümkün olduğunca somut hale getirilmesi gerekmektedir. Yeşil Temizlik Şirketi olarak yapacaklarımızı ve yapamayacaklarımızı kalem kalem sayarak, fiyatları da ekleyerek müşterinin sonradan bilgisi dahili olmadığı bir durumla karşılaşmamasını amaçlıyoruz.

Yeşil Temizlik Şirketi olarak sadece kurumlara ve şirketlere temizlik hizmeti vermekteyiz. Bireysel müşterilere ise boş daire ve villa temizliklerinde yardımcı olmaktayız.

Tek seferlik detaylı temizliklerde mobil ekibimiz aracı ile birlikte malzemeleri de yanında getirir. Periyodik temizlik sözleşmelerinde ise anlaşma dahilinde tercihen malzemeli veya malzemesiz olarak çalışırız.