Periyodik Ev Temizliği

  Temizlik Hizmetleri

  periyodik temizlik sirketi

   

  Gündelikçi (Hizmetimiz Sonlandırılmıştır) Tek seferlik  –  
  Gündelikçi (Hizmetimiz Sonlandırılmıştır) Ayda bir düzenli
  Gündelikçi (Hizmetimiz Sonlandırılmıştır) İki haftada bir düzenli
  Gündelikçi (Hizmetimiz Sonlandırılmıştır) Her hafta düzenli

  Bu bölümde sadece aşırı kirli olmayan günlük eşyalı ev temizlik hizmetleri hakkında bilgi verilmektedir.

  EVLER İÇİN SİGORTALI GÜNDELİKÇİ TEMİNİ

  – Firmamız tarafından yol + sigorta masrafları karşılanmaktadır.
  – Çalışma saatleri günlük 8 saattir, 09:00 – 17:00 arası çalışılmaktadır. Sizin evinize de yorgun personel gelmemesi için lütfen saat konusunda ısrar etmeyiniz.
  – Personellerimiz 25- 35 yaş aralığındadır. Buna rağmen bütün evin tamamlanma şartı bulunmamaktadır. Evinizi en iyi siz bilirsiniz, dilerseniz 2 personel gönderilebilir. 2. personel %10 indirimli olarak gelmektedir.
  – Personellerimizin tamamı eğitimli ve güvenilir olmasına rağmen firmamızı ağır yükün altına sokmamak için lütfen ziynet eşyalarınızı görünür alanlarda bırakmayınız. Kırılabilecek veya nadir eşyalar için önceden hatırlatmada bulunun.
  – Personelin yemeği gün içerisinde 12:30 – 13:00 arasında ev sahibi tarafından verilmektedir.
  – Halı silme hizmetimiz yoktur. Koltuk silme takım başına +15 TL’dir.
  – Ütüleme hizmeti parça başına 5 TL’dir. Sadece gömlek ve pantolon / bluz ve etek ütülenmesi yapılmaktadır. Ütüleme için ayrıca gelinmemektedir.
  – Periyodik temizliklerde bir aksilik veya bir şikayet olmadığı müddetçe aynı kişiyi göndermeye dikkat ediyoruz.
  – Temizlik personellerimizin motivasyonu düşmemesi amacıyla lütfen çalışma esnasında değil de çalışma başında yönlendirmede bulunun, çalışma sonunda ise eksik yerler var ise rotüş yapılmasını talep ediniz.
  – Şikayet ve beğenilerinizi tarafımızdan gönderilen memnuniyet formunu doldurup zarfa koyarak bize teslim edebilirsiniz.
  – Çalışan bayanlar için evde bulunma zorunluluğu olmamakla birlikte bu konuda karşılıklı güven oluşmasına önem vermekteyiz.
  – Personelin maaşı o gün işlediği için temizlik erken bittiği takdirde herhangi bir ücret iadesi yapılmamaktadır.
  – Hizmetimiz sadece aile evleri içindir. İçinde bayan bulunmayan bekar evleri için bayan temizlikçi hizmetimiz yoktur. Bir bay bir bayan şeklinde ekiple hizmet verilebilir.
  – Sözleşme yapıldığı takdirde 1 sene boyunca fiyatta değişiklik olmamaktadır.
  – Sizden çıkınca başka bir yere gönderemeyeceğimiz için yarım gün çalışma sistemimiz bulunmamaktadır.
  – Temizlik personellirimiz sadece temizlik hizmeti vermektedir. Yemek yapma, perde asma, eşya taşıma, kolileme hizmeti verilmemektedir. Dün bütün evin perdelerini asmış kasları ağrıyan personeli sizlere de göndermek istemeyiz.
  – Yatılı eleman temini hizmetimiz bulunmamaktadır, bu konu için insan kaynakları firmalarına müracaat edebilirsiniz.

  Yorum(2)

  1. Cevapla
   comment FUNDA ALTUNOKdiyor

   İyi çalışmalar dilerim,kurtköyde bir evimiz var ve oğlum arkadaşı ile birlikte kalıyor.Birde küçük köpeğimiz var.Sizden ricam evlerini sürekli temizliğe gidilmesini istiyorum.Eve kadın aldığımız zaman sorunlar yaşıyoruz.Şirket olduğu takdirde daha güvenli ve titiz olacağı düşüncesindeyim.Ev 3+1,öğrenci evi olduğu için eşya son derece az.salonda bir çekyat ve 2 küçük minderli koltuk,yatak odalarında da yatak,dolap ve çalışma masaları var.diğer oda boş.mutfak küçük.salondaki çekyatın,oğlumun yatağının yıkanmasını,ve 2 halıfıleks, bir halı nında yıkanmasını istiyorum.Bunun dışında evin temizliği banyo ve tuvaletin temizliği olacak.İlk temizlikte yıkananlardan sonra periyodik yapılan temizlikte bunlara ihtiyaç olmayacak.Bu konuda bana bilgi vermenizi rica ediyorum.Elbetteki öğrenci evi olduğu için uygun bir fiyat sunmanızı bekliyorum.Şimdiden ilginiz ve yardımalrınız için teşekkür ederim.

  2. Cevapla
   comment Çiğdem Abatdiyor

   net 145 m2 olan eşyalı evime temizlik istiyorum. Memnun kalırsam aylık periyodik alacağım. Evimde 2 banyo mevcut. 3 adet de balkon mevcut. Temizlenecek alanlara balkonlar da dahil. Fiyat rica ediyorum.

  Yorum yap