HEMEN ARA

RAMİ TEMİZLİK ŞİRKETİ

Temizlik sağlığımız için son derece önemlidir. Bu nedenle yaşadığımız ve kullandığımız her ortamın temiz olması gerekiyor. Ancak apartman gibi büyük yapılar söz konusu olduğu zaman bir yardımcıya ihtiyacınız olacak. Rami temizlik şirketleri arasında size en iyisini sunmayı amaçlayan Yeşil Temizlik ise size bu konuda yardımcı olacaktır. Sizde apartman temizliği için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Rami Yeşil Temizlik şirketi apartman temizliği yapmadan önce genel olarak apartmanı ve apartmanda nerelerin temizlenmesi gerektiğini kontrol eder. Daha sonrasında uygun malzemeler ve temizlik deterjanları seçilerek temizlik işlemine başlanılır. Temizlik işlemi sırasında hem kaymayı önlemek hem de tekrar kirlenmenin önüne geçmek için personellerimiz tarafından özel deterjanlar kullanılmaktadır. Bu deterjanlar sayesinde temizlik sonrasında hemen kirlenmenin de önüne geçilmiş olunur. Apartman temizliği yaparken aynı zamanda detaylı merdiven temizliği de yapılmaktadır. Söz konusu büyük merdivenler olduğunda ise özel yöntemler ile temizlik hizmeti sunulur.

Rami’deki en iyi temizlik şirketi olan Yeşil Temizlik adından da anlaşılacağı gibi çevreye duyarlı ve çevreye zarar vermeyen deterjanlar kullanır. Ayrıca kullanılan deterjanların sağlığa herhangi bir zararı yoktur. Bu sayede ev temizliği yapıldığı zaman aile fertlerinin sağlığına tehlikeye sokacak olan herhangi bir temizlik malzemesi kullanılmamış olunur. Kısacası İstanbul Rami Temizlik hizmetinden yararlanmak istediğinizde sizde 0212 369 33 10 nolu telefondan personellerimiz ulaşabilir ve İstanbul içi 7/24 hizmet alabilirsiniz.