HEMEN ARA

YEŞİLKÖY TEMİZLİK ŞİRKETİ

Evlerini baştan aşağıya tertemiz bir hale getirmek isteyen ev hanımları için bu işlem hem çok yorucu hem de çok zahmetli bir iştir. Kendi başınıza ya da gündelikçiler ile yapmaya çalıştığınız koltuk yıkama, yerinde halı temizliği, cam temizliği, merdiven temizliği, apartman temizliği gibi işlemler hem çok uzun süreler alırken hem de yanlış bir malzeme kullanımında eşyalarınıza zarar verebilmektedir. Bu sonuçlar da daha büyük meblağlar ödemenizi gerektirir. Bu sorunlarla karşılaşmamak için temizlik işlemlerinde profesyonel bir yardım almak en doğru seçenektir. Yeşilköydeki temizlik şirketleri arasından en doğru seçimi yapmak ev ya da işyerleriniz için büyük önem taşır. Yeşilköy’ün en iyi temizlik şirketi olan bizler, tüm temizlik işlemlerinizi en ekonomik ve en profesyonel biçimde gerçekleştirmektedir. Bizleri özel gün ya da davetlerinizden önce arayabileceğiniz gibi yangın sonrası temizlik, su baskını temizliği gibi işlemler içinde arayabilirsiniz. İşlerinde uzman ve güler yüzlü olan ekiplerimiz, bize ulaştığınız takdirde en kısa sürede size bu hizmeti sunmaktan mutluluk duymaktadır.

Ayrıca evlerinizin dışında, fabrika temizliği, ofis temizliği, dükkân temizliği, okul temizliği gibi hizmetleri de en kaliteli şekilde sunmaktayız. Bu tarzdaki toplu kullanım alanlarının temizlik işlemleri yapılırken süre çok önemli bir etmendir. Okul, fabrika ya da ofislerinizi temizlik işlemleri sonrasında tekrar kullanılabilir bir hale gelmesi kısa süreler içinde gerçekleşmelidir. Yeşilköy yeşil temizlik şirketi olarak, tamamen son teknoloji cihazlar ve uzman ekiplerimizi kullanarak bu temizlik süresini minimuma indiriyoruz.

Ev ya da iş yerlerinizdeki inşaat sonrası temizlik ve tadilat sonrası temizliği işlemlerinde de aynı özeni ve kaliteyi sunan firmamız, en kısa sürede kullanılabilir ve tertemiz bir biçimde sizlere mekânlarınızı teslim etmektedir. Yeni bir inşaat yapıldıktan sonra ortaya çıkan büyük kirliliği temizlemek için çok kısa bir süreye sahipseniz İstanbul Yeşilköy temizlik sektörünün bir numaralı temizlik şirketi olan Yeşil Temizlik firmamız ile irtibata geçmeniz yeterli olacaktır. Açılış günününüz ne kadar yakın olursa olsun, işyerlerinizin temizliğini yetiştirmekteyiz. Siz de bu kaliteli hizmete ulaşmak istiyorsanız 0212 369 90 75 numaralı telefondan bize ulaşmanız yeterli olacaktır.