Dezenfeksiyon Hizmetleri

Nisan 28, 2024 by 

Sağlık Bakanlığı onaylı biyosidal belgesi bulunan en iyi dezenfektan ürünleri kullanarak, kullanılarak gerçekleştirdiğimiz ortam dezenfeksiyon hizmeti ile açık ve kapalı tüm alanların sterilize edilmesini sağlıyoruz.  Ortamları her türlü mikrop ve virüs istilasından korumak için kullanılan dezenfeksiyon hizmetlerimiz ortalama 10 dakika içerisinde tamamlanmaktadır.

Ülkemizi ve dünyayı sağlığın yanında ekonomik ve sosyal anlamda da derinden etkileyen yeni tip korona virüs pandemisi (COVID -19) tüm yaşam alanlarımızı yeni şartlara göre yeniden düzenleme zorunluluğu getirmiştir.

Uzman ekibimizle verdiğimiz nano gümüş dezenfeksiyon hizmeti ile ekonomik devamlılığınızı sağlamanıza destek olmak istiyoruz.

Bu uygulamayı yaptığımız an itibariyle ortamınızdaki virüs yükünü sıfırlamış oluyoruz. Ekiplerimiz ayrıldıktan sonra çalışma ortamınızı temas kullarına uygun kullanmaya devam etmeniz önemlidir. Bu durumda insanı enfekte edecek yoğunlukta bir virüs birikimi gerçekleşmeyecektir.

Nasıl Yapıyoruz?

  • Kullandığımız dezenfektan malzeme Sağlık Bakanlığı Onaylı ve Sertifikalı bir üründür. İnsan sağlığına hiçbir zararı yoktur.
  • Uygulamamız ULV makinelerle beraber Soğuk Sisleme Yöntemi ile yapılmaktadır. Bu yöntem ile dezenfektan maddemiz yaklaşık 30 mikron boyutundaki nano boyutta parçalara ayrılmaktadır.
  • Soğuk sisleme yönteminin sıvı püskürtme yönteminden en önemli farkı tüm ortamı virüsten arındırması ve Havada 15 Dakika Asılı kalmasıdır.
  • Dezenfektan maddenin Nano Gümüş teknolojisiyle uygulanması ile beraber maddenin içinde bulunan gümüş kolloidler ekstra koruma sağlamaktadır.
  • Uygulama sonrasında Yarım Saat İçinde çalışmaya devam edebileceksiniz. Gereken durumlarda mesai saatleri dışında da planlama yapabilmekteyiz.

Dikkat Edilmesi Gerekenler

  • Dezenfeksiyon uygulamamızın sonrasındaki 48 saat boyunca temizlik yapılmaması önemlidir. Bu sürede nano parçacıklar oluşabilecek yeni virüs yoğunluğunu temizlemeye devam edecektir.
  • Çalıştığınız ortamın insan yoğunluğu ve şartlarına göre uygulamanın etkili olmasını doğrudan etkilemektedir. Ortamdaki kişilerin çalışma ortamını temas kurallarına uygun kullanımı virüs yoğunluğunun artmasını engelleyecek ve bu süreyi uzatacaktır.
  • Dezenfeksiyon hizmetini temizlik hizmeti gibi düşünmemek oldukça önemlidir. Dezenfeksiyon ile tüm ortam virüs yoğunluğundan temizlenmektedir. Bildiğimiz anlamdaki temizlik ile ise bu risk sadece belli oranlarda düşürülebilmektedir.

Hizmet Bölgelerimiz:

Yeşil Temizlik Hizmetleri olarak İstanbul genelinde bütün işyeri, ofis, restoran ve tesislere dezenfeksiyon hizmetimiz bulunmaktadır.

Yorum Yap