Esenler Temizlik Şirketi

Eylül 8, 2021 by 

Hizmetlerimizin üstün kalitesi sayesinde rakiplerimizi geride bırakarak öncü firma olabilme yolunda kendimizi geliştirmeye devam ediyoruz. Firma olarak başarı mahiyetinde üst seviyelere ulaşabilmek adına kendimize bazı ilkeler belirledik. Bu ilkelerin başında tabi ki kaliteli ve güvenilir hizmet gelmektedir.

Kalitemiz üstün düzeyde olduğundan ilkemizi başarı ile gerçekleştirdiğimizi düşünüyoruz, diğer bir ilkemiz ise müşteri memnuniyeti ve beğenisi ile hareket etmektir. Müşterilerimizin memnuniyetini gözeterek gerçekleştirmiş olduğumuz hizmetlerden olumlu neticeler alıyoruz. Siz değerli müşterilerimizin memnuniyeti firmamız için oldukça önemlidir. Temizlik hizmeti oldukça zor bir iştir fakat firmamız tercih etmiş olduğu teknolojik makineler ile zorluk seviyesini en alt düzeye indirmektedir. Hızlı ve etkili çözümlerimiz ile müşterilerimize üstün hizmet sunmaya devam ediyoruz. Temizlik sektöründe belli başlı sorunlar ile karşılaşıyoruz ve bu sorunları tecrübemiz sayesinde hızla çözüme ulaştırıyoruz. Firma olarak başarımıza ve kalitemize güveniyoruz.

Esenler Ofis Temizliği

Firmamız ofis temizliği hizmetinde de tıpkı diğer hizmetlerde olduğu gibi üstün kaliteyi vaat etmektedir. Ofis temizliği hizmetimiz boş ofis temizliği ve eşyalı ofis temizliği olarak iki kolda gerçekleştirilmektedir. Boş ofis temizlikleri eşyalı ofis temizliklerine kıyasla daha kısa sürede sonlandırılır. Eşyalı ofis temizliğinde de üstün performansımız sayesinde kısa sürede uzun yol kat ederiz. Ofislerinizde gerçekleştirmiş olduğunuz tadilatlardan sonra da firmamız ile iletişime geçerek hizmet talebinde bulunabilirsiniz.

Esenler Ofis Temizliği

Esenler Ofis Temizliği

Ekip arkadaşlarımız belirlediğiniz gün ve saatte bulunduğunuz konuma gelerek tadilat artıklarını özenle derlemekte ve temizlik gerçekleştirmektedir. Taşınma öncesi temizlik hizmetimiz de müşterilerimiz tarafından yoğun ilgi görmektedir. Taşınmadan önce, dilediğiniz gün profesyonel ekip arkadaşlarımız temizlik hizmetini başarıyla vermektedir. Tüm bunların yanı sıra şirketlerde periyodik temizlik, aylık, haftalık ve günlük temizlikler de gerçekleştiriyoruz.

Temizlik hizmetlerimiz genel anlamda son derece uygun fiyatlıdır fakat part time temizlikler diğerlerine nazaran daha az maliyetlidir. Gerçekleştirdiğimiz temizliklerin uygun fiyatlı olması müşterilerimiz tarafından da son derece cazip karşılanmaktadır.

Esenler Ev Temizliği

Esenler temizlik şirketi olarak çalışmalarımıza ara vermeden devam ettiğimizi belirtmiştik. Çalışmalarımız arasında oldukça büyük öneme sahip ev temizliği hizmeti de yer almaktadır. Ev temizliği pek çok kadının korkulu rüyasıdır, firmamız sayesinde bu korkularınızdan kurtulmanız mümkün. Artık stres yapmanıza veya endişe etmenize gerek kalmadan firmamız sizin yerinize temizlik işini başarılı şekilde gerçekleştiriyor.

Esenler Ev Temizliği

Esenler Ev Temizliği

Müşterilerimizin memnuniyetini kazanarak ev temizliği işinin üstesinden geliyoruz. Sadece eşyalı ev temizliği ile değil boş ev temizliği hizmetimizle de sizlerin karşısındayız. Boş ev temizliği hizmetimiz eşyalı ev temizliği hizmetimize kıyasla daha kısa sürede tamamlanmaktadır. Süre farkı dışında her iki temizlikte de üstün performans gösterdiğimizi belirtmeden geçmek istemiyoruz. Sıradan temizlikçilerin veya gündelikçilerin işi olmayan inşaat sonrası temizliklerini de özenle gerçekleştiriyoruz. İnşaat sonrası temizlikleri her firmanın yapabileceği hizmetler değildir, hatta öyle ki inşaat sonrası temizlik diğer temizlik hizmetleri arasında en zor olanıdır. İnşaat kalıntıları kolay kolay çıkarılamaz, firmamız bu kalıntıları temizlik sektörünün en kaliteli ürünlerini kullanarak çıkartmaktadır. Kaliteli ürünler sayesinde hem temizlenen bölge zarar görmez hem de insan sağlığı kesinlikle bu ürünlerden olumsuz etkilenmez.

Esenler Dış Cephe Cam Temizliği

Firmamız tarafından gerçekleştirilen cam ve kompozit temizliği müşterilerimiz tarafından yoğun talep almaktadır. Esenler ‘deki en profesyonel temizlik firması olduğumuzu kanıtlamak için farklı yöntemler kullanarak temizlik gerçekleştiriyoruz. Kullandığımız yöntemler arasında sepetli vinç, endüstriyel dağcılık, iskele yöntemleri mevcuttur. Bu yöntemler dışında firmamız tarafından geliştirilen pek çok yöntem bulunmaktadır. Tabi ki cam temizliğinde çalışanlarımızın güvenliği de firmamız için büyük önem taşımaktadır.

Esenler Dış Cephe Cam Temizliği

Esenler Dış Cephe Cam Temizliği

Öncelikle çalışanlarımızın güvenlik önlemlerini aldıktan sonra hizmetlerimizi gerçekleştiriyoruz. Camlarda düzenli şekilde temizlik yapılmadığı takdirde oksitlenme ve kalıcı kireçlenme gibi sorunlar oluşmaktadır. Bu sebeple firmamızı arayarak düzenli şekilde cam temizliği yaptırmanızı öneriyoruz.

Esenler Yerinde Halı Yıkama

Halı yıkama işlemi artık eskisinden çok daha kolay ve kısa zamanlıdır. Firmamız üstün kaliteyi hızlı işlemlerle buluşturuyor ve zamandan tasarruf sağlayarak en başarılı hizmetleri sunuyor. Esenlerin en iyi temizlik servisi olarak yerinde halı yıkama hizmetini kusursuz şekilde gerçekleştiriyoruz.

Esenler Yerinde Halı Yıkama

Esenler Yerinde Halı Yıkama

Kusursuz hizmetimizden faydalanmak için yapmanız gereken sadece firmamızın internet sitesinde yer alan iletişim numarasını arayarak konumunuzu paylaşmaktır. Bulunduğunuz konuma gelen profesyonel ekibimiz en başarılı hizmetleri sunarak kısa süre zarfında işlemleri sonlandırıyor. Yerinde halı yıkama hizmetlerimizde kullandığımız malzemelerin tamamı son kalite olup insan sağlığına zararsızdır. Ürünlerimizde kanserojen madde bulunmamaktadır.

Esenler Zemin Temizliği

Evlerinizde, iş yerlerinizde, toplu kullanım alanlarında yani kısacası aklınıza gelebilecek bütün mekânlarda zemin temizliği hizmeti veren firmamız kaliteli hizmetleri ile ön plana çıkmaya devam ediyor. İnşaat sonrası oluşan boyaların yerden çıkartılmasından tutun da epoksi zemin temizliğine kadar bütün hizmetleri detaylı şekilde gerçekleştiriyoruz. Kirin tekrar kusmaması için özel olarak tercih ettiğimiz kimyasal ürünler sayesinde başarımıza başarı katıyoruz. Gideri bulunmayan mekânlar için de çözüm sunuyoruz. Çözümümüz vakum makinesi kullanmak, vakum makinesi sayesinde gideri olmayan yerlerin de temizliğini kolaylıkla sağlıyoruz.

Esenler Zemin Temizliği

Esenler Zemin Temizliği

Esenler Bina Temizliği

Esenler bölgesinde temizlik hizmetlerimiz ile rakiplerimizin dahi dikkatini çekmeyi başarıyoruz. Bu hizmetler arasında bina temizliği de yer almaktadır. Binaların temizliğinde tıpkı diğer hizmetlerde olduğu gibi profesyonel ekipler oluşturuyoruz.

Bina alanının genişliğine bağlı olarak ekibimizde ki çalışan sayısı değişkenlik göstermektedir. Ekibimizin sayısı gibi kullandığımız ürünün çeşidi ve miktarı da değişmektedir. Hizmet talebinde bulunurken müşterilerimizden bina hakkında detaylı bilgi alarak konumlarına gitmekteyiz. Bina temizlikleri için firmamız bünyesinde özel mobil ekipler bulunmaktadır. Bütün ayrıntıları özenle düşünen firmamız hizmette hatasız işlem gerçekleştirmektedir.

Esenler Fabrika/Atölye Temizliği

Fabrika ve atölyelerde gerçekleştirdiğimiz makine temizlikleri başta olmak üzere pek çok hizmet mevcuttur. Hizmetlerimiz sektörün en tecrübeli ve başarılı isimleri tarafından özenle gerçekleştirilmektedir. Makine temizliği dışında zemin temizliği ve cam temizlikleri de üstün performansımız ile sonuçlandırılmaktadır.

Firmamız temizlik öncesinde fizibilite çalışması da gerçekleştirmektedir. Büyük alanlarda temizlik öncesi keşifler yapılmakta ve temizliğe planlı şekilde başlanmaktadır. Kısacası firmamız gerekli bütün adımları kontroller eşliğinde atmaktadır. Atölyelerinizin ve fabrikalarınızın hijyen standartlarını sağlamasını istiyorsanız kısa süre zarfında firmamız ile iletişime geçmelisiniz.

Esenler Okul Temizliği

Okullar çocuklarınız için sağlık açısından son derece tehlikeli alanlardır. Düzenli temizlik sağlanmadığı takdirde çocukların sağlıklarında büyük problemler ortaya çıkabilir. Daha temiz ve daha sağlıklı alanlar için firmamız ile iletişime geçin. Firmamız kısa süre zarfında okula gelerek detaylı temizlik hizmetini gerçekleştirsin.

Esenler Otel Temizliği

Oteller müşteri memnuniyeti sağlayabilmek amacı ile düzenli şekilde temizlik hizmeti talebinde bulunmalıdır. Hijyen ve konfor ile ön plana çıkan otelinizde firmamızın profesyonel ekibi üstün temizlik sağlayacaktır. Ekibimiz en kaliteli malzemeler ile detaylı temizlik hizmeti vermektedir. Ayrıca temizlik hizmetlerimiz sizleri şaşırtacak düzeyde uygun fiyatlara sahiptir.

Esenler AVM / İş Merkezi Temizliği

Her gün yüzlerce insan tarafından ziyaret edilen alışveriş merkezlerinde olmazsa olmaz unsurlardan birisi de temizliktir. Alışveriş merkezleri oldukça büyük alana sahip olduğundan temizliği de kolay sayılmaz. Fakat firmamız zor olanı başararak kısa süre zarfında en kaliteli hizmetler ile temizliği üst seviyelere çıkartmaktadır.

Esenler Su Baskını Temizliği

Temizlik sektörünün en zor hizmetlerinden birisi olan su baskınları firmamız için son derece kolaydır. Firmamız 7/24 hizmet sunduğundan ani durumlarda sizlere yardım elini uzatabilmektedir. Su baskını ile karşılaştığınız an itibari ile firmamızın internet sitesinde yer alan telefon numarasını arayabilir ve acil destek ekibimizden hizmet talep edebilirsiniz.

Esenler Hastane Temizliği

Hijyen etmeninin üst seviyelerde olması gereken alanlardan birisi de hastanelerdir. Hastanelerin diğer mekânlara kıyasla daha düzenli ve titiz şekilde temizlenmesi şarttır. Hastaların sağlığını riske atmamak ve virüslerin çoğalmasını engellemek için doğru malzemeler kullanarak çevrenin steril şekilde kalmasını sağlamak gerekir. Firmamız tecrübesi ve bilgi birikimi sayesinde hastane temizliklerini son derece başarılı şekilde gerçekleştirmektedir.

Esenler Hastane Temizliği

Esenler Hastane Temizliği

Esenler Villa Temizliği

Villalar son derece büyük mekânlar olduğundan temizliği de her işletme tarafından başarılı şekilde gerçekleştirilemez. Sektörün bir numaralı ismi olan temizlik firmamızdan villanızın temizliği için hizmet talebinde bulunabilirsiniz. Talebiniz doğrultusunda belirlediğiniz gün ekip arkadaşlarımız bulunduğunuz konuma gelerek temizlik hizmetini kısa süre zarfında gerçekleştirmektedir.

Esenler Villa Temizliği

Esenler Villa Temizliği

Esenler Yangın Sonrası Temizlik

Yangın sonrası temizlik işlemi diğer hizmetlere nazaran oldukça zorlayıcıdır. Hayatınızdan yangının derin izlerini silmek için profesyonel ekip arkadaşlarımız 7/24 hizmet sunmaktadır. Dilediğiniz zaman firmamızı arayarak yangının izlerinden kurtulabilirsiniz. Firmamız bulunduğunuz konuma gelerek kısa süre zarfında yangından arta kalan izleri tamamen yok edecektir.

Esenler Yangın Sonrası Temizlik

Esenler Yangın Sonrası Temizlik

Esenler Cam Temizliği

Firmamız cam temizliği öncesinde çalışan güvenliğini sağlamaktadır. Güvenlik önlemleri alındıktan sonra temizlik hizmetine başlanmaktadır. Cam temizliği son derece riskli olduğundan tecrübesiz kişiler tarafından yapılmamalıdır. Temizlik esnasında kullandığımız ürünler ile ışıl ışıl görüntülerin şahidi olmanızı sağlayacağımıza eminiz. Kalite ve güven unsurları ile sizlere hizmet vermek için bekliyoruz.

Esenler Cam Temizliği

Esenler Cam Temizliği

Esenler Restoran / Kafe Temizliği

Restoran ve kafeler yiyecek hazırlanan mekânlar olduğu için temizliğe tabii tutulmalıdır. Sağlığı doğrudan etkileyen yiyeceklerin temiz alanlarda yapılması şarttır. Firmamız pek çok restoran ve kafeye temizlik hizmeti sunmaktadır. Restoran ve kafelerde kullandığımız malzemelerin tamamı insan sağlığına uygundur ve kesinlikle kanserojen madde içermemektedir.

Esenler Bodrum Temizliği

Kullanıma açık ve genelde eşya depolama alanı olarak işlev gören bodrumlar düzenli şekilde temizlenmediği takdirde mikrop yuvasına dönüşebilir. Böceklerden ve küflenmelerden korunmak için firmamızdan hizmet talebinde bulunabilirsiniz.

Esenler Şirket Temizliği

Müşterilerinizi daha temiz ve sağlıklı mekânlarda karşılamak için firmamız ile iletişime geçerek temizlik hizmeti talebinde bulunabilirsiniz.

Yorum Yap

Yeşil Temizlik Hakkında

2012 yılında kurulan Yeşil Temizlik Firması İstanbul’da pek çok kurumsal ve bireysel müşteriye ofis, villa, inşaat, fabrika, cam ve ofis halıfleks temizliği sunmakta olan profesyonel bir temizlik şirketidir.

Temizlik sektörü gibi soyut hizmet verilen bir alanda sunulacak hizmetin mümkün olduğunca somut hale getirilmesi gerekmektedir. Yeşil Temizlik Şirketi olarak yapacaklarımızı ve yapamayacaklarımızı kalem kalem sayarak, fiyatları da ekleyerek müşterinin sonradan bilgisi dahili olmadığı bir durumla karşılaşmamasını amaçlıyoruz.

Yeşil Temizlik Şirketi olarak sadece kurumlara ve şirketlere temizlik hizmeti vermekteyiz. Bireysel müşterilere ise boş daire ve villa temizliklerinde yardımcı olmaktayız.

Tek seferlik detaylı temizliklerde mobil ekibimiz aracı ile birlikte malzemeleri de yanında getirir. Periyodik temizlik sözleşmelerinde ise anlaşma dahilinde tercihen malzemeli veya malzemesiz olarak çalışırız.