ESENLER TEMİZLİK ŞİRKETİ

  Hizmet Bölgeleri

   

  İstanbul’da temizlik hizmetleri veren firmamız, uzun yıllardır siz değerli müşterilerimiz için çalışmalarını sürdürmektedir. Esenler’in en iyi temizlik firması olmak için elimizden gelenin fazlasını yaparak müşterilerimizin bizden memnun kalmasını sağlamak en önemli hedefimizdir. Bizlere ihtiyacınız olduğunda temizlik konusunda uzman olan çalışanlarımız ile belirlenen saatte adresinize gelerek gerekli olan temizlik işlemlerini gerçekleştiriyoruz. Çalışmalarımızı yaparken eşyalarınızın asla zarar görmesini istemezsiniz. Ekiplerimiz bu konuya gereken hassasiyeti göstermektedir. Olası bir durumda eşyalarınız zarar görürse zararınız Esenler Yeşil Temizlik Şirketi olarak tarafımızdan karşılanmaktadır. Ev temizliği düzenli olarak yapılması gereken temizliklerdendir. Özellikle çalışan aileler tarafından talep gören firmamız özel durumlardaki temizlik hizmetlerini de vermektedir.

   

  Evlerde yapılan tadilatlardan sonra evlerin özenli bir şekilde temizlenmesi gerekir. Tadilat sonrasında yapılan temizliklerin normal ev temizliği gibi olması beklenemez. Bu yüzden İstanbul Esenler temizlik olarak gerekli olan tüm malzemelerimiz ile detaylı bir temizlik yapıyoruz. Tadilat sonrasında evde bulunan moloz ve tahta gibi çöpleri özenli bir şekilde toplayarak evlerinizden çıkartıyoruz. Tadilat esnasında kırılan ya da dökülen malzemelerden çıkan tozlar evin ve eşyaların birçoğuna yapışır kalır. Tüm eşyalarınızı özenle temizleyerek yeniden eskisi gibi kullanılabilir hale getirip sizlere teslim ediyoruz. Özellikle çok fazla toz çekebilecek olan koltuklarınızı koltuk yıkama makinelerimiz ile yıkayarak temizliyoruz. Esenler’in temizlik konusundaki özel firmalarından olan şirketimiz sayesinde tadilat sonrası temizliği yaptırarak evinizin ve eşyalarınızın tertemiz olmasını sağlayabilirsiniz.

   

  Esenler temizlik firmalari olarak temizlik işlemlerinde kullandığı teknolojik cihazlar sayesinde kaliteli ve güvenli bir şekilde işlemlerini gerçekleştirmektedir. Firmamıza ihtiyaç duyduğunuzda günün her saati bizleri arayabilirsiniz. Telefondaki arkadaşlarımız sizler için sürekli iş başındadır.

  Ev temizliği, apartman temizliği, merdiven temizliği ve daha birçok konudaki temizlik ihtiyaçlarınız için dilediğiniz zaman bizlere 0212 369 90 75 numaralı telefonu arayarak ulaşabilirsiniz. Esenlerdeki eviniz için tüm temizlik hizmetlerini Yeşil temizlik şirketi olarak bizlerden alabilirsiniz. Randevu talebinizi oluşturduktan sonra belirttiğiniz saatte adresinizde olacağımızdan hiç şüpheniz olmasın. Temizlik konusunda uzman olan ekiplerimiz kısa bir süre içerisinde çalışmalarını tamamlayarak hijyenik bir şekilde evinizi sizlere teslim etmektedir.

   

  Yorum yap