Beykoz Temizlik Şirketi

Nisan 29, 2024 by 

Beykoz temizlik şirketleri arasında yerini alan firmamız Yeşil Temizlik Şirketi, profesyonel ekibiyle hizmetinizdedir. Firma olarak yıllardır müşteri odaklı çalışmalar gerçekleştiriyoruz. Bu sayede değerli müşterilerimizin istek ve ihtiyaçlarına en doğru çözümlerimizle cevap bulurken müşteri memnuniyetini yüksek tutmayı başarıyoruz. Kendimizi müşterilerimizin yerine koyduğumuz zaman nasıl bir hizmet görmek istiyorsak o doğrultuda eksiksiz ve kusursuz çalışmalar gerçekleştiriyoruz.

Ofis ve iş yeri sahiplerinin temizlik yükünü azaltmak için geliştirilen sektörde birçok temizlik firması bulunuyor. Beykoz bölgesinde temizlik yapan firmalar arasında Yeşil Temizlik Şirketi olarak adımızdan güvenle bahsettiriyoruz. Çünkü biz, müşterilerimize her zaman kalite standartları içerisinde hizmet vermeye özen gösteriyoruz. Yaptığımız temizliğin eksiksiz ve kusursuz olması sayesinde müşterilerimize daha temiz, sağlıklı ve kullanışlı alanlar bırakıyoruz. Bizim farkımız ne mi? Bilgi ve birikim sahibi profesyonel ekibimizle birlikte temizlik çalışmalarımızı titizlikle gerçekleştiriyoruz. Kaliteli hizmet adına teknolojiden faydalanıyoruz ve özel makineler kullanıyoruz. Kullandığımız makine ve kimyasallar sayesinde çıkmaz dediğiniz lekeleri çıkartıyor, eşyalarınızı ilk günkü hali gibi yeni bir görünüme kavuşturuyoruz.

Yeşil Temizlik Şirketi ailesi olarak yılların bilgi ve birikimine sahip ekibimizle 7/24 hizmetinizde olmaya, istek ve ihtiyaçlarınıza kısa sürede güvenilir çözümler sunmaya devam edeceğiz.

Beykoz Ofis Temizliği

İş hayatınızı kontrol ettiğiniz, çalışmalarınızı gerçekleştirdiğiniz, misafirlerinizi ve müşterilerinizi ağırladığınız ofislerinizin sizin için ne kadar önemli olduğunu biliyoruz. Peki, siz ofisinizin temizliğinin ne kadar önemli olduğunu biliyor musunuz? Bulunduğunuz ortamın temizliği ne kadar iyiyse o ortam sizin için o kadar kaliteli hale gelir. Çalışma arkadaşlarınıza, müşterilerinize ve misafirlerinize daha temiz, daha ferah ve daha kullanışlı bir alan sunmak istiyorsanız mutlaka alanında profesyonel kişilerden hizmet almalısınız.

beykoz ofis temizliği

Beykoz Ofis Temizliği

Ofis temizliğinin bir diğer önemli olduğu konu ise gizlilik ve güvenliktir. Çünkü ofis içerisinde gerçekleştirdiğiniz çalışmalarınızda özel bilgiler, dosyalar ve evraklar bulunur. Siz başta olmak üzere çalışanlarınız, müşterileriniz ve ofisiniz için önemli olan bu bilgilerin gizliliği ve güvenliği sağlanmalıdır. Biz, alanında profesyonel ekibimizle birlikte gizlilik ve güvenlik esasına dayanarak istek ve ihtiyaçlarınız doğrultusunda çalışmalarımızı gerçekleştiriyoruz.

Boş ofislerinizi, eşyalı ve kullanımda olan ofislerinizi, inşaat ve tadilat sonrası ofislerinizi profesyonel ekibimiz kusursuz bir şekilde temizliyor. Firmamızın verdiği hizmet doğrultusunda isterseniz günlük, haftalık, aylık ve yıllık olarak faydalanabilirsiniz.

Beykoz Dış Cephe Cam Temizliği

Dış cephe camlar, Ofis ve iş yerleri gibi pek çok alanda sıklıkla kullanılmaktadır. Bunun sebebi ise dış cephe camların hem daha şık bir görünüm kazandırmış olması hem de ortama aydınlık sağlamasıdır. Dekorasyonun da önemli bir parçası olan dış cephe camları, düzenli olarak alanında profesyonel ekipler tarafından temizlenmelidir. Bu camlar kolaylıkla tozlanabilir ve dışarıdan bakıldığı zaman hoş bir görüntü oluşturmaz. Bu yüzden düzenli olarak temizlenmelidir. Belirli bir yüksekliğe ve genişliğe sahip olan bu camlar, herhangi bir can kaybının yaşanmaması için profesyonel kişiler tarafından temizlenmelidir. Çünkü profesyonel bir ekip, alınması gereken tüm önlemleri alarak can güvenliğini sağlar ve kusursuz bir temizlik yapar.

beykoz dış cephe cam temizliği

Beykoz Dış Cephe Cam Temizliği

Eğer dış cephe camlar düzenli olarak temizlenmezse ve temizlik süreci gecikirse cam üzerinde oksitlenme ve kireçlenme görülebilir. Bu durum sizin için oldukça can sıkıcı gibi görünse de ekibimizin vermiş olduğu hizmetle bu sorunları çözüyoruz. Ekibimizin kullandığı kaliteli ve etkili kimyasallar, cam üzerinde bulunan tüm lekeleri, kireç ve oksitlenmeyi derinlemesine temizler. Camlarınız, kullanılan kimyasallardan asla olumsuz etkilenmez.

Beykoz Yerinde Halı Yıkama

Ofis ve iş yerleri başta olmak üzere birçok alanda sabit halılar kullanılmaktadır. Bununla birlikte özellikle sürekli kullanım halinde olan yerlerde normal halıların üzerinde eşyaların bulunması, o halının kaldırılmasını ve temizlenmesini engelleyebilmektedir. Yerinde halı yıkama hizmeti veren firmamız, halınızı derinlemesine temizler ve birkaç saat içerisinde kullanıma hazır hale getirir. Nasıl mı? İstanbul Beykoz temizlik alanında verdiğimiz hizmetleri geliştirmek ve en iyi şekilde sizlere sunabilmek için teknolojiden faydalanıyoruz. Kullandığımız son teknoloji halı yıkama makinelerimiz sayesinde halınızı yerinden oynatmadan temizliyor ve kurutuyoruz. Daha iyi sonuç almanız için halınızı birkaç saat kullanmamanızı ve havalandırmanızı tavsiye ediyoruz. Fakat işlem bittikten sonra kullanmanız herhangi bir sorun oluşturmamaktadır.

beykoz yerinde halı yıkama

Beykoz Yerinde Halı Yıkama

Beykoz Zemin Temizliği

İş yerleri başta olmak üzere özel ve resmi kurumlar insanların sürekli girip çıktığı yerlerdir. Bu alanlarda zemin temizliği de büyük önem taşır. Çünkü zemin üzerindeki kir ve toz, insanların gözüne çarpacak ve insanları rahatsız edecektir. Bu durum da sizleri olumsuz etkileyebilir. Yeşil Temizlik Şirketi ailesi olarak bu gibi sorunlarla karşılaşmamanız adına zemin temizliği alanında çalışmalarımızı gerçekleştiriyoruz.

beykoz zemin temizliği

Beykoz Zemin Temizliği

Profesyonel ekibimiz, zemin temizliğini kusursuz bir şekilde yapabilmek için özel makine ve kimyasallar kullanmaktadır. Kullanılan makine ve kimyasallar zemin üzerindeki çıkması zor ve imkansız gibi görünen tüm lekeleri temizleyecektir.

Beykoz Bina Temizliği

İnşaat sonrası bina temizliği zorlu bir uygulamadır. Bu zorlu bina temizliğinde ekiplerimiz, iç ve dış detaylı temizliği yapmaktadır. Yeşil Temizlik Şirketi olarak kullanım halindeki binalar için günlük, haftalık ve aylık olarak temizlik çalışmaları yapıyoruz. Yılların tecrübesine sahip ekibimiz, sizlerin ihtiyacı doğrultusunda hizmet vermektedir. Merdiven temizliği, kapı ve korkuluk temizliği, bahçe temizliği… Temiz ve kullanışlı bir bina için ekibimizin sunduğu uygun fiyatlı temizlik hizmetlerinden faydalanabilirsiniz. Böylelikle kapıcı aramakla uğraşmak zorunda kalmaz ve çok daha uygun maliyetlerle binanızın temizliğini sağlayabilirsiniz.

Beykoz Fabrika/Atölye Temizliği

Fabrika ve atölyelerin temizliği oldukça önemli bir konudur. Eğer fabrika veya atölye işletiyorsanız temiz bir ortam çalışmalarınızın kalitesini arttıracaktır. Peki, nasıl olacak bu temiz ortam? Öncelikle bizim gibi profesyonel bir ekipten destek almalısınız. Çünkü kullandığınız makinelerin, malzemelerinizin ve üretiminizin hiçbir şekilde zarar görmemesi gerekir. Ekibimiz fabrika ve atölyelerinizin zemin temizliğini, tavan ve duvar temizliğini, kapı ve pencere temizliğini, makine temizliğini, elektronik cihaz temizliğini eksiksiz bir şekilde gerçekleştirmektedir.

Haftalık, aylık ve dönemlik olarak gerçekleştirdiğimiz çalışmalarımızdan faydalanmak için bizimle iletişime geçmeniz yeterli olacaktır. Fabrika veya atölyeniz 400 m2 alandan fazlaysa ekibimiz, adresinize gelerek temizlik planı için keşif yapmaktadır. Dilerseniz günlük tam zamanlı temizlik elemanı ihtiyacınızı da firmamızdan temin edebilirsiniz.

Beykoz Okul Temizliği

Öğrencilerin sürekli hareket halinde olduğu okullar, kısa sürelerde kolaylıkla kirlenebilir. Bu çok doğal ve olması gereken bir şeydir. Sizlerin yapması gereken ise alanında profesyonel temizlik görevlileri tarafından okul temizliği için yardım almak olacaktır. Ekip arkadaşlarımız, ihtiyacınız doğrultusunda en iyi temizliği sizlere sunmak için özenle ve dikkatle çalışmaktadır.

Beykoz Otel Temizliği

Gün içerisinde birçok müşteriyi ve misafiri ağırladığınız otellerinizin temizliğini nasıl karşılıyorsunuz? Yeşil Temizlik Şirketi ailesi olarak bu alanda sizler için en iyi temizlik çalışmalarını gerçekleştiriyoruz. Alanında profesyonel ekibimizle birlikte yapmış olduğumuz çalışmalar doğrultusunda temiz, ferah ve daha kullanışlı otel hizmetini müşterilerinize sunabilirsiniz.

Beykoz AVM / İş Yeri Temizliği

Beykoz üzerinde bulunan AVM ve iş yerlerinizin temizliğini şansa bırakmayın. İyi bir araştırma sonucunda sizin için güvenilir ve kaliteli temizlik hizmeti veren firmanın Yeşil Temizlik Şirketi olduğunu anlayacaksınız. Biz, yılların tecrübesine sahip ekibimizle birlikte sizler için en iyi çalışmalarımızı gerçekleştiriyoruz. Zemin temizliği, merdiven temizliği, kapı ve pencere temizliği… Bu ve bunun gibi tüm çalışmalara firmamız aracılığıyla ulaşabilirsiniz.

Beykoz Su Baskını Temizliği

Ofis veya iş yerleriniz su baskınına uğrayabilir. Bu, sizin kontrolününüz dışında gelişen bir olay olsa da sonrasında ne yapmanız gerektiğini kontrol edebilirsiniz. Eğer zamanında ve doğru müdahale edilmezse su baskını zemininize zarar verebileceği gibi eşyalarınıza da zarar verebilir. Ekibimiz, su baskını sonrasında gerekli tüm çalışmaları eksiksiz bir şekilde gerçekleştirerek size çözüm üretmektedir.

Beykoz Hastane Temizliği

Hastaneler, gün içerisinde pek çok hastaya ve ziyaretçiye kapılarını açıyor. Kalabalık ortamlarda insanlar daha kolay hasta olabiliyor. Bu yüzden hastane temizliği oldukça önemli bir çalışma oluyor. Ekibimiz hastane zeminini, tavan ve duvarları, kapı ve pencereleri, hastane odalarını, lavaboları düzenli olarak detaylı bir şekilde temizlemektedir.

beykoz hastane temizliği

Beykoz Hastane Temizliği

Beykoz Villa Temizliği

Villa temizliği alanında yıllardır hizmet veren ekibimiz, sizlere eksiksiz temizlik hizmeti verebilmek için plan ve programlar eşliğinde hareket etmektedir. Villa içi ve dışında detaylı temizlik için tüm odaların temizliğini gerçekleştiriyoruz. Mutfak temizliği, lavabo ve banyo temizliği, bahçe temizliği… Ekibimiz, villa sahipleri için özel makine, malzeme ve kimyasallarla güvenilir çalışmalar gerçekleştirmektedir.

beykoz villa temizliği

Beykoz Villa Temizliği

Beykoz Yangın Sonrası Temizlik

Çeşitli sebeplerden dolayı gerçekleşen yangınlar, geride birçok zarar bırakabiliyor. İnsanlar yangın sonrasında ne yapmaları gerektiğini tam anlamıyla bilmiyor. Çünkü yangın sonrası zarar gören eşyalar, kullanılabilir eşyalar, duvarların hali ve ortamın kokusu için neler yapılacağını bilmiyorlar. Ekibimiz, yangın sonrası temizlik için doğru malzemelerle ortamı detaylı bir şekilde temizliyor.

beykoz yangın sonrası temizlik

Beykoz Yangın Sonrası Temizlik

Beykoz Cam Temizliği

Cam temizliği alanında sektörün en iyi hizmetini veriyoruz. Ekibimizin kullandığı kimyasallar, cam yüzeyini derinlemesine temizlerken cam üzerinde hiçbir iz ve lekeye yer vermiyor. Doğru temizlik ürünleri ve doğru yöntemlerle gerçekleştirdiğimiz çalışmalarımız doğrultusunda müşterilerimizi memnun görmeyi başarıyoruz. Biz, müşterilerimiz için en iyi çalışmaları gerçekleştiriyoruz.

beykoz cam temizliği

Beykoz Cam Temizliği

Beykoz Restoran/Kafe Temizliği

Beykoz bölgesinde temizlik hizmeti veren firmamız Yeşil Temizlik şirketi, restoran ve kafelerinizin tüm temizlik sorumluluğunu üstleniyor. Restoran ve kafelerinizde sürekli olarak müşterilerinizi ağırlarsınız. Eğer müşterilerinize temiz bir ortamda hizmet vermezseniz müşterileriniz için sahip olduğunuz değeri kaybedebilirsiniz. Biz, sahip olduğunuz değeri korumanız için elimizden geleni en iyi şekilde yapıyoruz.

Beykoz Bodrum Temizliği

Bodrum temizliğini nasıl yapmanız gerektiğini bilmiyorsanız ve işin içinden çıkamıyorsanız ekibimizin yardımını alabilirsiniz. Beykoz bodrum temizliğinde tecrübe sahibi ekibimiz, detaylı bir temizlik sonrasında bodrum içerisinde düzen oluşturmaktadır. Bu yeni düzen sizlerin isteği doğrultusunda gerçekleşmektedir. Ekibimizin verdiği hizmet sonrasında artık daha temiz ve kullanışlı bodruma sahip olacaksınız.

Beykoz Şirket Temizliği

Şirket temizliği için mutlaka güvenilir bir firma ile çalışmalısınız. Çünkü şirket içerisinde temizliğin önemli olduğu kadar gizliliğin ve güvenliğin de önemi büyüktür. Ekibimiz, sizler için kusursuz temizlik çalışmalarını gerçekleştirirken aynı zamanda gizliliği ve güvenliği de ön planda tutmaktadır.

Yorum Yap