Ofis Temizliği

ofis-temizligi
Yeşil Temizlik Şirketi olarak asıl uzmanlık alanımız olan ofis temizlik hizmetlerinde talebinize uygun olarak esnek çözümler üretiyoruz. Akşam temizlikleri, haftalık temizlikler veya tek seferlik detaylı ofis temizliği hizmetlerinde bölümlenmiş çalışma sistemimizle bu alanda en büyük eksiklikleri kapatarak çözüm ortağınız olmaktan memnuniyet duyarız.

Tek Seferlik Detaylı Ofis Temizlik Hizmeti
  • İşyerinizdeki camların temizliği İSG (İş Sağlığı ve Güvenliği) uygun şekilde güvenlik önlemleri alınarak yapılmaktadır.
  • İhtiyacımız olan bütün temizlik malzemeleri (vakum makinası, kimyasallar, merdiven, buhar mk. vs) firmamız tarafından sağlanmaktadır.
  • Cam, çerçeve, masa sandalye, mutfak ve lavabo – tuvaletlerin temizliği ve hijyeni sağlanmaktadır.
Haftalık / Aylık Periyodik Ofis Temizliği
  • Genellikle haftada bir yapılan ve 2-4 saat süren temizlik işlemlerinde rutin toz alma işlemleri yapılmaktadır.
  • Çöplerin boşaltılması ve bulaşıkların yıkanması talepleriniz de sözleşmeye göre yerine getirilmektedir.
  • Bu hizmet dalında çalışma bölgemiz şimdilik İstanbul’da merkezi bölgelerle sınırlıdır.
Mesai Sonrası Günlük Ofis Temizliği
  • Ofisin büyüklüğüne göre belli sayıda yarı-zamanlı çalışan temizlik elemanımız görevlendirilir.
  • Genellikle mesai saatlerinden sonra 17:00 – 19:00 arası temizlik yapılır.
  • Talebe göre ayda bir detaylı temizlik hizmeti eklenebilir.
  • Cam temizlikleri ilave olarak 2-3 ayda bir profesyonel camcı ile yapılır.
Ofisinize periyodik temizlik personeli anlaşmalarında çözüm ortağınız olmaya hazırız. Ekspertiz hizmetimizle size özel fiyatlardan yararlanmak için Temizlik Danışma hattımızdan keşif talep edebilirsiniz.

Yeşil Temizlik Hakkında

2012 yılında kurulan Yeşil Temizlik Firması İstanbul’da pek çok kurumsal ve bireysel müşteriye ofis, villa, inşaat, fabrika, cam ve ofis halıfleks temizliği sunmakta olan profesyonel bir temizlik şirketidir.

Temizlik sektörü gibi soyut hizmet verilen bir alanda sunulacak hizmetin mümkün olduğunca somut hale getirilmesi gerekmektedir. Yeşil Temizlik Şirketi olarak yapacaklarımızı ve yapamayacaklarımızı kalem kalem sayarak, fiyatları da ekleyerek müşterinin sonradan bilgisi dahili olmadığı bir durumla karşılaşmamasını amaçlıyoruz.

Yeşil Temizlik Şirketi olarak sadece kurumlara ve şirketlere temizlik hizmeti vermekteyiz. Bireysel müşterilere ise boş daire ve villa temizliklerinde yardımcı olmaktayız.

Tek seferlik detaylı temizliklerde mobil ekibimiz aracı ile birlikte malzemeleri de yanında getirir. Periyodik temizlik sözleşmelerinde ise anlaşma dahilinde tercihen malzemeli veya malzemesiz olarak çalışırız.