Mecidiyeköy Temizlik Şirketi

  Genel
  Mecidiyeköy Temizlik Şirketi

  Temizlik, herkesin hayranı olduğu ama çoğu kişinin yapmaktan hoşlanmadığı bir uygulamadır. Tıpkı kişisel temizlik gibi yaşam alanlarının da düzenli olarak temizlenmesi gerekir. Fakat temizlik yapmak son derece yorucu, stresli, teknik detayları olan bir iştir. Ayrıca günümüzde çok yoğun bir iş temposu vardır ve insanlar çoğu zaman çocuklarıyla, sevdikleriyle geçirecek vakit dahi bulamamakta, işlerinden arta kalan zamanlarını da temizlik yapmakla geçirmeyi haklı olarak istememektedirler. Mecidiyeköy’de temizlik hizmeti veren Yeşil Temizlik şirketimizle bizler tam da bu noktada devreye giriyor, asli işimiz olan temizliği sizlerin yerinize yapıyoruz. Biz yaşam alanlarınızı temizlerken sizler de hem işinizden geri kalmıyor hem de sevdiklerinize zaman ayırabiliyorsunuz.

  Mecidiyeköy temizlik şirketleri arasına dahil olduğumuz ilk günden bu yana müşteri memnuniyetini temel ilke kabul ettik. Bunu daima %100 seviyesinde tutabilmek için hummalı bir çalışma süreci takip ediyor, profesyonel ekibimizi her geçen gün genişleterek daha geniş kitlelere ulaşmayı sürdürüyoruz.

  Mecidiyeköy Ofis Temizliği

  Mecidiyeköy, iş hayatının son derece yoğun olduğu bir yer. En çok bulunan iş yerleri de ofisler…. Dükkanları da ofislerle birlikte değerlendirdiğimizde bölgemizin en çok kullanılan, her gün en fazla insan ağırlayan mekanlarının ofisler olduğunu rahatlıkla ifade edebiliriz. Buraların temizliği ise hem çalışanlar hem de misafirler için elzemdir. Temiz bir ofis, müşteriler nazarında prestij kazanır. Çalışanlar da daha sağlıklı çalışma ortamı elde etmiş olur.

  Mecidiyeköy Ofis Temizliği
  Mecidiyeköy Ofis Temizliği

  Mecidiyeköy bölgesinde temizlik hizmeti vermeye başladığımız ilk günden bu yana ofis sahiplerinin vazgeçilmez çözüm ortağıyız. Tadilat sonrası, inşaat sonrası Mecidiyeköy ofis temizliği ihtiyaçlarını başarıyla karşılıyor, uzman ekibimiz ve güçlü ekipmanlarımızla ofislerinizi taşınıp kullanabileceğiniz hale getiriyoruz.

  Aktif kullandığınız eşyalı ofislerinizde temizlik de bizim işimiz… Bütün eşyalarınızı, camlarınızı, zeminleri ve diğer alanları tertemiz yapıyoruz. İsteğinize göre yüzeysel ya da detaylı temizlik gerçekleştiriyoruz. Günlük, haftalık, aylık gibi periyotlarla temizlik işlemlerimizi yenileyebiliyoruz. Bizler sayesinde temizlik için ayrıca bir personel tutmaktan kurtulmuş, çok daha uygun maliyet avantajlarıyla ofislerinizin temizlik gereksinimini karşılamış oluyorsunuz.

  Mecidiyeköy Ev Temizliği

  Mecidiyeköy’de temizlik hizmeti vermeye başladığımız ilk günden bu yana en fazla rağbet gören uygulamalarımızdan birisi de ev temizliği… Evler çok yoğun kullanıldığından ve sahip oldukları eşyalardan dolayı evlerde temizlik yapmak son derece zordur. Üstelik ev temizliği konusunda ev sahiplerini memnun etmek oldukça güç. Herkesin temizlik anlayışı farklı olduğu için ev temizliğinde müşteriye ve eve göre hareket etmek gerekiyor. Firmamız bunu başarabildiği için bugün bölgemizin en çok tercih edilen ev temizliği şirketi konumunda yer alıyor.

  Mecidiyeköy Ev Temizliği
  Mecidiyeköy Ev Temizliği

  Ev temizliği, evlerin boş ya da eşyalı olmasına göre değişiyor. İnşaatı yeni bitmiş, tadilattan yeni çıkmış evlerde özel ekipmanlarımızla birlikte çalışıyor, bütün inşaat artıklarını yok ediyoruz. Bunu yaparken son derece dikkatli olarak hiçbir yerin zarar görmesine mahal vermiyoruz. Eşyalı evlerinizde ise odalara göre taksim yapıyoruz. Çünkü her odanın temizlik detayı farklı oluyor. Mutfak ve banyo, tuvaletlerin temizliği ve temizlik detayları çok daha fazla oluyor. Diğer odalarda da mobilya gibi eşyalar için özel deterjanlar kullanmak gerekiyor. Ekibimiz bütün temizlik ürünleriyle birlikte, söz verilen saatte evlerinize ulaşıyor, başarıyla evlerinizi tertemiz yapıyor.

  Mecidiyeköy Dış Cephe Cam Temizliği

  Mecidiyeköy genelinde son yıllarda en sık karşılaşılan yap çeşitlerinden birisi cam kaplama yapılar. Kimi zaman bütün cepheler kimi zamansa bir iki cephe cam kaplama yapılıyor. Bu tür binalar estetik açıdan harika görünüyor ve marka imajı açısından kalite yansıtıyor. Fakat her yerin olduğu gibi buraların da temizliğe gereksinimi var. Düzenli olarak temizlenmeyen kompozit yapılarda zamanla kalıcı kireçlenmeler, oksitlenmeler meydana geliyor. Bu da cephelerin aşınmasına sebep oluyor. Firmamız profesyonel dış cephe cam temizliği yaparken binaya göre proje geliştirip endüstriyel dağcılık, sepetli vinç, iskele yöntemlerinden en uygununu seçiyor. Alanında eğitimli, deneyimli personeli ile iş güvenliğine uygun şekilde dış cephelerinizi başarıyla temizliyor.

  Mecidiyeköy Dış Cephe Cam Temizliği
  Mecidiyeköy Dış Cephe Cam Temizliği

  Mecidiyeköy Yerinde Halı Yıkama

  Halıfleksler Mecidiyeköy genelinde son yılların gözde ürünü… Çok farklı desen ve modellerinin olması, alana göre her ölçüde yapılabilmesi, üst düzey konfor sağlaması gibi avantajları halıflekslere olan rağbeti arttırıyor. Fakat bunların da zaman zaman temizlenmesi gerekiyor ve halıflekslere yerinde halı yıkama yapılması icap ediyor. Firma olarak onlarca temizlik çözümümüzde olduğu gibi yerinde halı yıkamada da başarılı sonuçlar üretiyoruz. Mecidiyeköy’deki en modern temizlik firması olarak en gelişmiş teknolojiye sahip makineleri kullanıyor, en özel halı yıkama şampuanlarına uygulamalarımızda yer veriyoruz. Kaliteli sonuçlar oluşturuyoruz.

  Mecidiyeköy Yerinde Halı Yıkama
  Mecidiyeköy Yerinde Halı Yıkama

  Mecidiyeköy Zemin Temizliği

  En çok tavsiye alan Mecidiyeköy temizlik firması olarak profesyonel çözümlerimizden birisi de zemin temizliği. Zeminler en fazla temas edilen alanlar olduğu için kirlenmenin de en fazla olduğu yerlerdir. Kimi zaman da boyama, kaplama gibi uygulamalar ile zeminler şekillendirilir. Daha sonra sektör değişikliği ya da tadilat gibi durumlarda bunları yok edilmesi gerekir. Fakat tamamen zemine işleyen bu kirler, parçalar basit yöntemlerle kalkmaz. Kesinlikle özel kimyasallara gerek vardır. Bizler bu ihtiyaçları başarıyla karşılıyoruz.

  Mecidiyeköy Zemin Temizliği
  Mecidiyeköy Zemin Temizliği

  Mecidiyeköy Bina Temizliği

  Binalar, apartmanlar Mecidiyeköy genelinde en çok bulunan yapılardır. Firma olarak bina temizliği hizmetlerimizi farklı şekillerde yerine getirebiliyoruz. İnşaatı yeni bitmiş, ya da tadilat yaptırdığınız binalarınızda inşaat sonrası bina temizliği çözümlerimizle yanınızda yer alıyoruz. Kullanmakta olduğunuz binaların da ortak kullanım alanlarını, yöntemini belirlediği aralıklarla periyodik olarak yapıyoruz. Periyodik merdiven temizliği çözümlerimizi özel mobil ekibimizle istenen sıklıkta yapabiliyor, binalarınızın her daim temiz kalmasını sağlıyoruz.

  Mecidiyeköy Fabrika/Atölye Temizliği

  Mecidiyeköy, atölye, fabrika gibi iş yerlerinin oldukça fazla olduğu bölgelerden birisidir. Her yerde olduğu gibi fabrikalarda, atölyelerde de temizliğe ihtiyaç vardır ve buraların temizliği çok daha farklı teknik detaylar, prosedürler gerektirir. Örneğin 4000 metrekareden büyük alanlarda kesinlikle keşif çalışması yapılmalı, temizlik öncesi fizibilite uygulanmalıdır. Makinelerin sağlıklı çalışması için en iyi şekilde temizliğinin yapılması, zeminlerin, camların her detayına kadar temizlenmesi gerekir. Bu sırada mutlaka özel temizlik kimyasalları ve ekipmanlarına gerek duyulur. Firmamız uzman kadrosu ve güçlü ekibiyle bütün bunları yapabilmekte, tam zamanlı personel sağlayabilmektedir.

  Mecidiyeköy Okul Temizliği

  Mecidiyeköy’ün en iyi temizlik servisi olarak okullarda da görev yapıyoruz. Özel seçilmiş personellerimizle ders saatleri dışında, okulların her yerinde detaylı temizlik yapıyor, çocuklarımızın en iyi şartlarda eğitim görmeleri için gayret ediyoruz. Hijyenik eğitim yuvaları oluşturuyoruz.

  Mecidiyeköy AVM / İş Merkezi Temizliği

  Mecidiyeköy alışveriş merkezleri, işyerleri bakımından zengin bir yer… buralar her gün yüzlerce insanın ziyaretine uğruyor ve onlarca marka, buralarda hizmet veriyor. Firmamız hem çalışanların hem de misafirlerin sağlığı için işyeri ve AVM temizliği çözümlerini en iyi şekilde yerine getiriyor.

  Mecidiyeköy Su Baskını Temizliği

  Mecidiyeköy genelinde karşılaşılması en muhtemel sorunlardan birisi su baskınıdır. Kar, yağmur, sel gibi afetler ve su tesisatından kaynaklı su baskınları her evde, iş yerinde, ofiste ortaya çıkabilir. Profesyonel ekibimiz hızlı ve başarılı su baskını temizliği ile destek vermektedir.

  Mecidiyeköy Hastane Temizliği

  Mecidiyeköy genelinde özel ve kamu çok sayıda hastane bulunuyor. Buralara her gün yüzlerce kişi geliyor. Çoğu da hasta… Bu yüzden hem çalışanların hem de hastaların sağlığı için hastanelerin steril olması, düzenli temizlenmesi gerekiyor. Uzman ekibimiz hastane temizliği çözümleriyle bunu başarıyla yapıyor.

  Mecidiyeköy Hastane Temizliği
  Mecidiyeköy Hastane Temizliği

  Mecidiyeköy Villa Temizliği

  Villalar Mecidiyeköy genelin en gözde yaşam alanlarıdır. Şık dekorasyonları, kendilerine ait arsaları ile ayrıcalıklı olan villaların temizliği son derece zordur. Villa temizliği, mekanların büyüklüğünden dolayı kesinlikle işinin uzmanı bir ekiple yapılmalı, ekiptekiler birbirleriyle uyum içinde çalışmalıdırlar. Bu sayede hızlı ve kaliteli sonuçlar ortaya çıkar.

  Mecidiyeköy Villa Temizliği
  Mecidiyeköy Villa Temizliği

  Mecidiyeköy Yangın Sonrası Temizlik

  Yangınlar Mecidiyeköy genelinde her an karşılaşılabilecek olaylardır. Yangın sonrası detaylı olarak temizlik yapmak icap eder. Fakat bir o kadar da dikkatli olmayı, güvenlik önlemleri almayı gerektirir. Firmamız uzman ekibi bu alanda yılların deneyimiyle öne çıkmakta, başarılı sonuçlar üretmektedir.

  Mecidiyeköy Yangın Sonrası Temizlik
  Mecidiyeköy Yangın Sonrası Temizlik

  Mecidiyeköy Cam Temizliği

  Camlar yapıların vazgeçilmezidir. Kapılarda, pencerelerde, balkonlarda, dış cephelerde ve diğer alanlarda camlar yoğun olarak kullanılır. Çok sık kirlendikleri için de sık temizlenmeleri gerekir. Uzman ekibimiz cam temizliği uygulamalarını Mecidiyeköy genelinde hayata geçirmekte, profesyonel çözümler üretmektedir.

  Mecidiyeköy Cam Temizliği
  Mecidiyeköy Cam Temizliği

  Mecidiyeköy Restoran/Kafe Temizliği

  Mecidiyeköy’ün en büyük zenginliklerinin başında kafeleri ve restoranları geliyor. Buralarda her gün en güzel, en lezzetli yiyecek, içecekler hazırlanıyor. Mecidiyeköy’ün en iyi temizlik servisi ayrıcalığıyla bizler de tertemiz alanlar ortaya çıkarıyor, steril yeme içme mekanları inşa ediyoruz.

  Mecidiyeköy Bodrum Temizliği

  Mecidiyeköy’de temizlik hizmeti vermeye başladığımız andan bu yana en fazla gelen taleplerden birisi bodrum temizliğidir. Bodrumlar binaların zemin katında bulunuyor ve binanın durumuna göre çok farklı amaçlar için kullanılabiliyor. Depo, hangar kullanımı en yaygın olanı… Üstelik buraların temizliği çok meşakkatli; fakat profesyonel ekibimiz hepsinin üstesinden başarıyla geliyor.

  Mecidiyeköy Şirket Temizliği

  Mecidiyeköy’deki en uygun temizlik fiyatları ile öne çıkan firmamız, şirket temizliği de yapıyoruz. Hangi sektörde olduğunuzun hiç önemi yok. Ya da şirketinizin ne kadar büyük olduğunun… Uzman kadromuz her türlü teknik donanıma sahip, en yeni nesil cihazlar ile hizmet vermektedir. Dilediğiniz sıklıkta, işlerinize mâni olmadan başarıyla temizlikleriniz yapılmaktadır.

  Yorum yap