Beyoğlu Temizlik Şirketi

Nisan 30, 2024 by 

Beyoğlu temizlik firmaları içinde en köklülerinden birisi olarak kurulduğumuz ilk günden bu yana müşteri memnuniyetini esas alıyoruz. İsteklerinizi göz önünde bulundurarak ihtiyaçlarınızı tespit ediyor, gerekli çözümleri tam da zamanında hayata geçiriyoruz. Her zaman daha iyisini yapabilmek için dinamik kadromuzla sektörde meydana gelen gelişmeleri yakından izliyoruz.

İstanbul’un en gözde semtlerinden birisi olan Beyoğlu’nda Yeşil Temizlik Şirketi olarak uzun yıllardır hizmet veriyor, yaşam alanlarını, çalışma ortamlarını tertemiz hale getiriyoruz. Çok geniş bir hizmet yelpazesine sahibiz ve Beyoğlu bölgesinde temizlik bizim işimiz…

Beyoğlu genelinde sürdürdüğümüz faaliyetlerimizi ağırlıklı olarak Taksim’de, Nişantaşı’nda, Harbiye’de ve Beşiktaş ve Şişli’de sürdürmekteyiz.

Beyoğlu Ofis Temizliği

Beyoğlu, çalışma ortamının en yoğun olduğu bölgelerden birisidir. Ofisler, dükkanlar, iş yerleri binlerce kişinin her gün girip çıktığı alanlardır ve insan sirkülasyonundan dolayı da ofisler çok fazla kirlenmektedir; fakat ofis temizliği hem çalışanların performansı, kurumsal aidiyeti hem de kurumsal imaj açısından büyük önem taşır. Firma olarak en çok tercih edilen Beyoğlu temizlik şirketi olarak çalışma alanlarınızı istediğiniz temizliğe kavuşturuyoruz. Çalışma alanlarınızın boş ya da eşyalı olması hiç fark etmez. Mevcut kullanmakta olduğunuz iş yerinizin temizliğini eşyalarınıza zarar vermeden, en ince detaylarına kadar yapabiliriz.

Yeni bir ofis tutmuş ve bunun heyecanı içinde olabilirsiniz. Bizler siz taşınmadan önce ekibimizle ofisinize girip eşyalarınızı taşıyabileceğiniz hale getirebiliriz. Ya da tadilat yaptırmış olabilirsiniz. Bizler tadilat sonrası işyeri temizliği de yapıyoruz. Çalışanlarınızı rahatsız etmeden mesai saatleri içinde olabileceği gibi akşamları da işyerlerinizi temizleyebiliyor, periyodik olarak temizlik hizmetlerimizi yenileyebiliyoruz. Alacağınız hizmet sayesinde işyerlerinizin temizliğini çok daha ekonomik hale getirmek mümkün. Siz isteyin biz yerine getirelim. Hem temiz gem hijyenik…

Beyoğlu Dış Cephe Cam Temizliği

Dış cephesi cam yapılar son yıllarda büyük rağbet görüyor. Bu yüzden Beyoğlu’nda çok sayıda dış yüzeyi cam yaşam alanı bulunuyor. Şık ve estetik görünümüyle dikkat çeken bu yapıların en büyük sorunu temizliktir. Çünkü camlar rüzgâr, yağmur, kar gibi etkenlerle kirleniyor. Eğer düzenli olarak temizlenmezse kalıcı kireçlenmeler ya da oksitlenmeler olabiliyor. Bütün bunlara maruz kalmamak için yapmanız gereken çok kolay…

Firmamız profesyonel dış cephe cam temizliği hizmeti veriyor ve bu esnada önceliği iş güvenliğine vererek sepetli vinç, endüstriyel dağcılık ya da iskele yöntemleri kullanıyoruz. Tabela temizliği de dahil bütün cam yüzeyleri, kaliteli cam silme kimyasalları ile temizliyor, binanızın prestij kazanmasına yardımcı oluyoruz.

Beyoğlu Yerinde Halı Yıkama

Duvardan duvara halılar, halıfleksler pek çok mekânda hem ortamların şıklığını arttırıyor hem de daha konforlu bir kullanım sunuyor. Fakat bu tür halılar yerinden söküldüğü zaman zarar gerebiliyor. Bu yüzden de yerinde halı yıkama yapılması gerekiyor. Beyoğlu’nun en iyi temizlik servisi olarak bizler güçlü makinelerimizle dilediğiniz zaman adreslerinize geliyor, kısa sürede halılarınızı temizliyoruz. Yükseltilmiş zeminlerde kuru köpüklü temizlik yapabiliyoruz. Dilerseniz hafta sonu hizmet almayı tercih edip kuruması için daha uzun zaman bırakabilirsiniz. Ama profesyonel makinelerimizle çok kısa sürede zaten temizlik işlemlerimizi bitirip halılarınızı kullanımınıza açıyoruz.

Beyoğlu Zemin Temizliği

Beyoğlu’ndaki en gözde hizmetlerimizden birisi de zemin temizliği… Özellikle bazı işyerlerinde zeminlerde farklı boyalar, yapışkanlar, kaplamalar kullanılıyor. Daha sonra kimi zaman iş değişikliği kimi zaman zemin yenileme için zeminin temizlenmesi gerekiyor. Uzman kadromuzla epoksi zemin uygulamaları yapabiliyor, yerdeki boyaları başarıyla çıkarıyoruz. Zeminlerin geri kusmaması için özel kimyasallar kullanıyoruz. Zeminlerinizi hem görüntü itibariyle hem de hijyen açısından tertemiz yapıyoruz. Eğer mekanlarınızda gider bulunmuyorsa güçlü vakum makinelerimiz ile suyu tahliye edebiliyoruz.

Beyoğlu Bina Temizliği

Beyoğlu’nda temizlik hizmeti verirken en çok tercih edilen hizmetlerimizden birisi de bina temizliği. Bina temizliğini tamamen sizlerin isteklerine göre yapıyoruz. Dilerseniz binalarınızın yapımı bittikten sonra uzman ekibimizle binalarınıza girip her yerini inşaat artıklarından arındırabiliriz. Güçlü makineler ve özel ekipmanlar gerektiren bir işte bizler hepsine sahibiz.

beyoğlu bina temizliği

Beyoğlu Bina Temizliği

Firmamız bina temizliği hizmetlerini periyodik olarak da yapıyor. İsterseniz merdiven temizliği gereksinimlerinizi üstlenebilir, mobil ekibimiz ile istediğiniz günlerde, istediğiniz sıklıkta binalarınızı temizleyebiliriz böylece bir kapıcıya gerek duymaz, temizliği çok daha uygun maliyete getirmiş olursunuz.

Beyoğlu Fabrika/Atölye Temizliği

Beyoğlu, atölye ve fabrika bakımından en zengin bölgelerimizden birisi. Bütün yapılarda olduğu gibi fabrikalarda ve atölyelerde de temizliğe gereksinim vardır. Üstelik buralarda temizlik çok daha detaylı yapılmalıdır. Zeminler, camlar, makineler ve diğer her detay, yönetmeliklere de uygun olmak kaydıyla, düzenli olarak temizlenmelidir. Bizler fabrika, atölye temizliği uygulamalarımızı ister periyodik olarak ister daimî yapabiliyoruz. Sizler için tam zamanlı temizlik personeli görevlendirebiliyoruz. Temizlik uygulamalarımız öncesi fizibilite yapıyor, 400 metrekareden büyük alanlarda keşif yapıyoruz.

Beyoğlu Okul Temizliği

Okullar, geleceğimizin teminatı olan öğrencilerimizin yetiştirildiği, geleceğimizin mimarı öğretmenlerimizin günlerini geçirdikleri yerlerdir. Bu yüzden okulların son derece temiz olması gerekir. Firma olarak okul temizliği hizmetlerimiz ile okullarınızı, kreşlerinizi, dershanelerinizi tertemiz hale getiriyoruz. Sadece görünen kirlerinden değil görünmeyen zararlı bakterilerinden de arındırıyoruz.

beyoğlu okul temizliği

Beyoğlu Okul Temizliği

Beyoğlu Otel Temizliği

Beyoğlu, otelleri, pansiyonları oldukça fazla olan bir bölgedir. Bu tür mekanların misafirlerini en iyi şekilde ağırlayabilmesi için ilk olması gereken temizliktir. Firmamız otel temizliği çözümleriyle otellerinizin her noktasını tertemiz yapmakta. Genel kullanım alanlarından hususi kullanım alanlarına kadar her yer dezenfekte edilmektedir.

Beyoğlu AVM / İş Merkezi Temizliği

Günümüzde insanların en fazla uğradıkları yerlerin başında AVM’ler ve iş merkezleri geliyor. Buralar insanlara sadece işleri olduğu zaman değil, eğlenmek istediklerinde, gezmek istediklerinde de ev sahipliği yapıyor. Yılın her günü ziyaret edilebilecek bir konseptte bulunuyor; fakat buraların temizliği hem firmaların prestiji hem de insan sağlığı için önemlidir. Bizler de AVM temizliği çözümlerimizle buraları tertemiz hale getiriyoruz.

beyoğlu avm / İş merkezi temizliği

Beyoğlu AVM / İş Merkezi Temizliği

Beyoğlu Hastane Temizliği

Hastaneler insanlara şifa dağıtılan yerlerdir; fakat hastanelerin şifa dağıtabilmesi için öncelikle temiz ve hijyenik olması icap eder. Kimyasalların oldukça fazla olması, çok farklı hastaların ziyaret etmesi gibi nedenlerle hastane temizliği çok sık yapılmalıdır. Bizler bütün bunları yapıyor, hijyenik, sağlıklı hastane ortamları oluşturuyoruz

Beyoğlu Cam Temizliği

Camlar her yapının olmazsa olmaz parçasıdır. Hatta bazı yapılar sadece camlardan bina edilir; fakat camlar çok sık kirlenen nesnelerdir. Özellikle dış yüzeyleri kar, yağmur, rüzgâr gibi unsurlardan çok fazla etkilenir. Bu durumda cam temizliği özel şampuanlar ve güvenlik önlemleriyle yapılması gerekir.

Beyoğlu Restoran/Kafe Temizliği

Beyoğlu birbirinden güzel restoranlara, kafelere ev sahipliği yapıyor. Buralar her gün yüzlerce kişiyi ağırlıyor. Mutfaklarında en güzel lezzetler hazırlanıyor. Bu yüzden kafe temizliği, restoran temizliği buraların en büyük ihtiyaçlarından birisi oluyor. Uzman kadromuzla hem mutfaklarınızı hem servis alanlarınızı en güzel şekilde temizliyoruz.

beyoğlu restoran/kafe temizliği

Beyoğlu Restoran/Kafe Temizliği

Beyoğlu Bodrum Temizliği

Beyoğlu’nun en uygun temizlik fiyatları ile gerçekleştirdiğimiz hizmetlerimizden birisi de bodrum temizliği… Depo olarak, ambar olarak ya da daire olarak kullandığınız, kullanacağınız bodrumlarınızı deneyimli personellerimiz ile istediğiniz gibi temizliyor, yeni ihtiyaçlarınızda kullanabileceğiniz şekle getiriyoruz. Güçlü makinelerimiz ile fark oluşturuyoruz.

beyoğlu bodrum temizliği

Beyoğlu Bodrum Temizliği

Beyoğlu Şirket Temizliği

Yeşil Temizlik Şirketi olarak Beyoğlu genelinde şirket temizliği de yapıyoruz. Şirketlerinizde her yeri; merdivenleri, asansörleri, toplantı salonlarını, ofisleri, makam odalarını ve diğer bütün alanları tertemiz yapıyoruz. Her alana uygun temizlik ürünleri kullanıyor, yeni nesil ekipmanlarımızla kalıcı çözümler gerçekleştiriyoruz. Personel temini yapabiliyoruz.

beyoğlu Şirket temizliği

Beyoğlu Şirket Temizliği

Yorum Yap