Taksim Temizlik Şirketi

Eylül 8, 2021 by 

Taksim bölgesinde temizlik hizmeti veren firmamız Yeşil Temizlik Şirketi, sektörde varlığını yıllardır başarıyla korumaktadır. Biz, yılların bilgi ve birikimine sahip bir firma olarak bugüne kadar kaliteli ve güvenilir temizlik çalışmalarımızla hizmet verdik. Sektöre başladığımız günden bu yana müşteri odaklı çalışmalar gerçekleştirdik. Müşterilerimizin memnuniyetini ve firmamıza olan güvenini sarsmamak adına her zaman müşterilerimizin istekleri ve ihtiyaçları doğrultusunda adımlar attık.

Temizlik dediğimiz zaman insanlar hatasız bir hizmet görmek istiyor. Bu alanda insanların memnuniyetini yüksek tutmak zor gibi görünse de ekibimiz için bu zorluk söz konusu değildir. Çünkü ekibimiz tüm temizlik uygulamalarını eksiksiz bir şekilde gerçekleştirmektedir. Kullandığımız özel makine ve kimyasallar sayesinde geniş kapsamlı temizlik hizmeti veriyoruz. Kısa sürede iyi işler başarmak için plan ve programlar eşliğinde çalışmalarımızı gerçekleştiriyoruz. Tüm ekibimiz, takım ruhuna sahip ve disiplinli bireylerden oluşuyor. Böylelikle çalışmalarımız aksamıyor ve eksiksiz bir şekilde tamamlanıyor.

Yeşil Temizlik Şirketi olarak müşterilerimizin isteklerine ve ihtiyaçlarına kısa sürede etkili ve kesin çözümler sunmak adına çalışmalarımıza devam edeceğiz.

Taksim Ofis Temizliği

Taksim ofis temizliği alanında yıllardır hizmet veren ekibimiz, ofisiniz için en iyi temizlik uygulamalarını gerçekleştirmektedir. Vermiş olduğumuz ofis temizliği çalışmaları arasında şunlar vardır: Boş ofis temizliği, eşyalı ofis temizliği, inşaat ve tadilat sonrası ofis temizliği, günlük ofis temizliği, haftalık ofis temizliği… Ofisiniz için ihtiyacınız olan iyi ve güvenilir bir firma ise ekibimiz 7/24 hizmetinizdedir.

Taksim Ofis Temizliği

Taksim Ofis Temizliği

Ofis temizliğinde dikkat edilmesi gereken bazı önemli konular vardır. Bunlar;

  • Eşyalarınızı kontrol ettiğiniz ofisinizde kişisel bilgilerinizle birlikte ofisinizde çalışan bireylerin ve müşterilerinizin de bilgileri bulunmaktadır. Tercih edeceğiniz ekip, bu bilgilerin gizliliğini ve güvenliğini esas almalıdır. Bir diğer önemli konu ise görevliler temizlik esnasında dikkatli olmalıdır.
  • Gizlilik
  • Güvenlik
  • Dikkat

Çalışmaları ofis içerisinde bulunan elektronik cihazlar, evraklar, dosyalar ve kişisel eşyalar asla zarar görmemelidir. Yeşil Temizlik Şirketi bünyesinde görev alan ekip, kalite standartları içerisinde hizmet vererek işini kusursuz bir şekilde tamamlamaktadır. Siz, ofisinizi güvenle ekibimize teslim edebilir ve sunduğumuz temizlik hizmetinden gönül rahatlığıyla faydalanabilirsiniz.

Taksim Ev Temizliği

Evinizi emanet edeceğiniz firmayı doğru seçmelisiniz. Evinizin detaylı bir şekilde temizlenmesi ve aynı zamanda evinizin güvenliği için doğru seçim yapmanız oldukça önemli. Ekibimiz, yıllardır bu sektörde hizmet vermektedir. Bugüne kadar müşterilerimizden hiçbir olumsuz dönüş almadık. Çünkü biz işimizi en iyi şekilde yapmaya özen gösteriyoruz. Müşterilerimizin memnuniyetini yüksek tutmak ve bize olan güvenini sarsmamak adına ev temizliğini eksiksiz bir şekilde tamamlı

Taksim Ev Temizliği

Taksim Ev Temizliği

yoruz.

Taksim üzerinde bulunan inşaatı bitmiş evlerinizi ve tadilattan çıkmış evlerinizi özenle temizliyoruz. Taşınma öncesi ve sonrası ev temizliği, günlük ev temizliği, haftalık ev temizliği, aylık ev temizliği, mevsimlik ev temizliği vs. firmamızın sizlere sunduğu temizlikler arasındadır. Ekibimiz, kullandığı makine ve kimyasallarla evinizi en ince ayrıntısına kadar temizliyor, sizlere pırıl pırıl bir ev bırakıyor. İyi bir ev temizliği için özel kimyasallar kullanıyoruz. Kullandığımız kimyasalların miktarını doğru ayarladığımız için evinize ve sağlığınıza hiçbir zararı dokunmuyor. Bu kimyasallar sayesinde zemin üzerindeki lekeleri, pencere ve kapı üzerindeki izleri, mutfaktaki yağları derinlemesine temizliyoruz. Lavabolarınızı dezenfekte ediyoruz ve sizlere daha temiz ve daha kullanışlı bir ortam bırakıyoruz. Evinizin içi gibi dışı da ekibimiz tarafından temizleniyor. Eğer bahçeli bir eve sahipseniz bahçe temizliğinizi de ekibimiz eksiksiz bir şekilde yapıyor.

Taksim Dış Cephe Cam Temizliği

Dış cephelerinizde cam kullanarak daha dekoratif bir görüntü elde edebilirsiniz. Aynı zamanda içerinin daha ferah ve aydınlık olmasını da sağlayabilirsiniz. Fakat dikkat etmeniz gereken bir konu var. Dış cephe cam temizliğini aksatırsanız ilerleyen zamanlarda kalıcı sorunlarla karşı karşıya kalabilirsiniz. Peki, nedir bu kalıcı sorunlar diyecek olursanız şu cevabı verebiliriz: Oksitlenme ve kireçlenme. Dış cephe camlar, temizlenmesi gereken süreyi geçirirse cam yüzeyinde oksitlenme ve kireçlenme meydana gelir. Bu bir süre sonra kalıcı hal almaya başlar.

Taksim Dış Cephe Cam Temizliği

Taksim Dış Cephe Cam Temizliği

Eğer dış cephe camlarınızın ilk günkü gibi temiz kalmasını ve kötü görünmesini istemiyorsanız mutlaka alanında uzman ekiplerden yardım almalısınız. Çünkü dış cephe cam temizliği eğer gerekli güvenlik önlemleri alınmazsa ciddi kayıplara yol açabilir. Ekibimiz, yılların tecrübesine sahip olduğu için yüksek güvenlik önlemleri alarak çalışmaktadır.

Taksim Yerinde Halı Yıkama

Yerinde halı yıkama hizmeti ile birçok ev ve iş yeri sahibine kolaylık sağlıyoruz. Kullandığımız özel makineler ve kimyasallar ile adresinize gelerek halınızı yerinde yıkıyoruz. İlk olarak halınızı köpüklüyor ve bir süre bekliyoruz. Daha sonra kullandığımız vakum makinesi ile köpüğü ve kiri çekiyor, temizliyoruz.

Taksim Yerinde Halı Yıkama

Taksim Yerinde Halı Yıkama

Vermiş olduğumuz hizmet sayesinde halınızı birkaç saat içerisinde kullanmaya başlayabilirsiniz. Fakat bizim size tavsiyemiz mesai saatleri bitiminde veya hafta sonu halınızı yıkatmanızdır. Böylelikle halınız işlemden sonra havalandırılmış olur.

Taksim Zemin Temizliği

İnşaat sonrası veya boyama sonrası zemin üzerinde lekeler ve tozlar kalabiliyor. Bir süre sonra bu leke ve tozlar çıkarılması zor bir hal alıyor. İşte burada devreye ekibimiz giriyor. Ekibimiz, özel makine ve kimyasallarla zemininizi derinlemesine temizliyor. Zemin üzerinde bulunan lekeler, kir ve toz kullanılan kimyasallarla kolaylıkla çıkıyor.

Taksim Zemin Temizliği

Taksim Zemin Temizliği

Eğer zemin temizliğinin yapılacağı alanda gider yoksa kullandığımız vakum makineleri sayesinde temizlik sonrası köpük, su ve kiri çekiyoruz. Çıkmaz dediğiniz lekeleri bile kısa sürede çıkartıyoruz. İhtiyacınız ve isteğiniz doğrultusunda her zaman hizmetinizdeyiz.

Taksim Bina Temizliği

Yeşil Temizlik Şirketi olarak Taksim bina temizliği alanında profesyonel ekibimizle çalışmalarımızı gerçekleştiriyoruz. Vermiş olduğumuz temizlik hizmetinde boş binalarınızı, kullanım halindeki binalarınızı, inşaatı bitmiş ve tadilattan çıkmış binalarınızı temizliyoruz.

Kullandığımız malzemelerle binanızın iç ve dış tüm detaylı temizliğini yapıyoruz. Merdiven temizliği, kapı temizliği, pencere temizliği, korkuluk temizliği, asansör temizliği, bahçe temizliği çalışmalarımız arasında yerini alıyor. İsteğiniz ve ihtiyacınız üzerine günlük, haftalık, aylık ve tek seferlik olmak üzere temizlik çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Temizlikte kullanılan tüm malzemeler ise firmamız tarafından karşılanıyor.

Taksim Fabrika/Atölye Temizliği

Fabrika ve atölyelerinizde üretim yaparak çalışmalarınızı eksiksiz bir şekilde devam ettirmek istiyorsanız çalışma ortamınızı her zaman temiz ve düzenli tutmalısınız. Taksim üzerinde bulunan fabrika ve atölyelerinizin temizliğini alanında profesyonel ekiplere yaptırmalısınız. Çünkü bu alanda yapılan temizlik oldukça dikkat ve önem isteyen bir iştir.

Ekibimiz, fabrika ve atölyelerinizin zemin temizliğini, makine temizliğini, merdiven temizliğini, kapı ve pencere temizliğini eksiksiz bir şekilde tamamlamaktadır. Makinelerinizin de temizliğini üstlenen ekibimiz, doğru kimyasallarla ve yöntemlerle temizlik uygulamalarını gerçekleştirmektedir.

Taksim Okul Temizliği

Taksim’deki okulların temizliğini tam anlamıyla gerçekleştiren ekibimiz yıllardır bu alanda çalışmalarını sürdürmektedir. Öğrenciler için daha temiz ve daha kullanışlı alanlar oluşturmak isteyen ekibimiz, gerekli tüm makine ve malzemelerle okul temizliği hizmeti vermektedir. İsteğiniz ve ihtiyacınız üzerine bu hizmetlerden günlük, haftalık, aylık ve dönemlik olarak faydalanabilirsiniz.

Taksim AVM / İş Merkezi Temizliği

AVM ve iş merkezleri gün içerisinde pek çok insanın ziyaret ettiği yerlerdir. İnsanların bu kadar hareket halinde olduğu yerler kolaylıkla kirlenebilmektedir. Ekibimiz, gerekli çalışmaları yaparak AVM ve iş merkezlerinin detaylı temizliğini gerçekleştirmektedir. Zemin temizliği, merdiven temizliği, asansör temizliği, aksesuar temizliği, kapı ve pencere temizliği vs. ekibimizin yaptığı çalışmalar arasındadır.

Taksim Su Baskını Temizliği

Bulunduğunuz ortam su baskınına uğrayabilir. Su baskını sonrasında zemin, duvarlar ve eşyalar zarara uğrayabilir. Siz, ev veya iş yerlerinizde su baskınıyla karşı karşıya kaldığınız zaman ekibimiz gibi alanında bilgi ve birikim sahibi kişilerden yardım almalısınız. Ekibimiz, vakum makinesiyle ortamdaki suyu temizler, zararı en aza indirmek için çalışmalar yapar.

Taksim Hastane Temizliği

Hastanelerin temizliğini önemsiyoruz ve eksiksiz bir şekilde gerçekleştiriyoruz. Çünkü hastaneler, birçok insanın bir arada bulunduğu ortamlardır. İyi bir hastane her zaman temiz ve düzenli bir görünüme sahiptir. Eğer hastane temiz ve düzensiz olursa insanlar bu durumdan olumsuz etkilenir ve olumsuz düşüncelere sahip olur. Biz, hastanelerin detaylı temizliğini yaparak daha temiz, daha sağlıklı ve daha kullanışlı ortamlar oluşturuyoruz.

Taksim Hastane Temizliği

Taksim Hastane Temizliği

Taksim Villa Temizliği

Villa temizliğinde deneyim sahibi ekibimiz, özel makine ve kimyasallarla en iyi villa temizliğini gerçekleştiriyor. Ekibimiz hızlı ve çalışkan yapıya sahip olduğu için odalarınızı, mutfağınızı, banyo ve lavabonuzu, balkonunuzu ve bahçenizi detaylı bir şekilde temizlemektedir. Kısa sürede etkili villa temizliği için firmamızın sunduğu hizmetlerden faydalanabilirsiniz.

Taksim Villa Temizliği

Taksim Villa Temizliği

Taksim Yangın Sonrası Temizlik

Herhangi bir sebepten dolayı ev veya iş yerlerinizde yangın çıkabilir. Yansından kalan hasarı temizlemek ise oldukça zahmetli bir iştir. Ekibimiz, yangın sonrası temizlik çalışmalarıyla yangından etkilenen alanları detaylı bir şekilde temizlemektedir. Böylelikle duvarlarınızı, zemininizi, eşyalarınızı, kapı ve pencerelerinizi yangın sonrasında daha temiz bir şekilde kullanmaya devam edebilirsiniz.

Taksim Yangın Sonrası Temizlik

Taksim Yangın Sonrası Temizlik

Taksim Cam Temizliği

Cam temizliğinizi ne sıklıkla yaptırıyorsunuz? Zamanında yapılmayan temizlik sonrasında cam yüzeyinde lekeler oluştuğunu biliyor muydunuz? Eğer cam temizliğini vaktinde ve doğru kimyasallarla yaptırmazsanız cam yüzeyinde kalıcı hasarlar oluşturabilirsiniz. Ekibimiz doğru kimyasallarla cam temizliği yaparak sizlere daha temiz cam sunmaktadır.

Taksim Cam Temizliği

Taksim Cam Temizliği

Taksim Restoran/Kafe Temizliği

Ekibimiz, gerekli tüm malzemelerle zemin temizliği, kapı ve pencere temizliği, masa ve sandalye temizliği, aksesuar temizliği gibi birçok alanda detaylı temizlik işlemlerini uygulamaktadır.

Taksim Bodrum Temizliği

Kullandığımız özel makine ve malzemelerle bodrumunuzu detaylı bir şekilde temizlerken düzenliyoruz. Böylelikle sizlere hem daha temiz bir ortam sunuyoruz hem de düzen sayesinde bodrumunuzu daha kullanışlı bir hale getiriyoruz.

Taksim Şirket Temizliği

Şirket içerisinde zemin temizliğinden tavan temizliğine, kapı temizliğinden pencere temizliğine, masa ve sandalye temizliğinden odaların temizliğine kadar detaylı temizlik uygulamalarını gerçekleştiriyoruz. Her zaman gizlilik ve güvenlik esasına dayanarak kısa sürede kesin çözümlü işler gerçekleştiriyoruz. Sizler de Taksim şirket temizliği alanında uzman ekibimizin sunduğu temizlik çalışmalarından faydalanabilirsiniz.

Yorum Yap

Yeşil Temizlik Hakkında

2012 yılında kurulan Yeşil Temizlik Firması İstanbul’da pek çok kurumsal ve bireysel müşteriye ofis, villa, inşaat, fabrika, cam ve ofis halıfleks temizliği sunmakta olan profesyonel bir temizlik şirketidir.

Temizlik sektörü gibi soyut hizmet verilen bir alanda sunulacak hizmetin mümkün olduğunca somut hale getirilmesi gerekmektedir. Yeşil Temizlik Şirketi olarak yapacaklarımızı ve yapamayacaklarımızı kalem kalem sayarak, fiyatları da ekleyerek müşterinin sonradan bilgisi dahili olmadığı bir durumla karşılaşmamasını amaçlıyoruz.

Yeşil Temizlik Şirketi olarak sadece kurumlara ve şirketlere temizlik hizmeti vermekteyiz. Bireysel müşterilere ise boş daire ve villa temizliklerinde yardımcı olmaktayız.

Tek seferlik detaylı temizliklerde mobil ekibimiz aracı ile birlikte malzemeleri de yanında getirir. Periyodik temizlik sözleşmelerinde ise anlaşma dahilinde tercihen malzemeli veya malzemesiz olarak çalışırız.