Ataşehir Temizlik Şirketi

Nisan 22, 2024 by 

Firmamız uzun yıllardan beri Ataşehir bölgesinde temizlik hizmeti sunmaktadır, sektör içerisinde bulunduğumuz uzun zamanın da vermiş olduğu tecrübe ve bilgi birikimleri sayesinde başarılı şekilde ilerlemeye devam ediyoruz. Çalışmalarımız için attığımız adımlar her zaman sağlam ve güvenilir hizmetin garantisi niteliğinde olmuştur. Firmamız temizlik sektörüne girdiği ilk andan beri kaliteyi baz alarak hizmet sunmuştur. Kaliteden asla taviz vermeyen firmamız daima bir üst noktaya ilerlemeyi başarmaktadır. Hedefimiz temizlik sektöründe öncü firma olmaktır.

Hedefimize uygun şekilde hareket ettiğimizi belirtmek isteriz. Bizim için müşteri odaklı hizmet her şeyden daha önemli ve değerlidir. Müşterilerimizin memnuniyetini kazanarak hizmet sunmak firmamızı daha iyi yarınlara hazırlamaktadır. Siz değerli müşterilerimizin memnuniyeti ve beğenisi ile hedef edindiğimiz noktaya yani öncü firma olmaya her geçen gün biraz daha yaklaşacağımızı biliyoruz. Firmamız müşteri memnuniyeti ve kaliteli hizmeti buluşturarak rakiplerini de geride bırakmaktadır. Rakiplerimizin geride kalması bizim için başarıya bir adım daha yaklaştığımız anlamına gelir. Firmamızın gerçekleştirdiği hizmetler ile ilgili ayrıntılı bilgi vermek isteriz.

Ataşehir Ofis Temizliği

Ataşehir‘ deki firmamız pek çok hizmeti bir arada sunmaktadır. Hizmetlerimizde önem verdiğimiz unsurlar arasında çeşitlilik yer almaktadır. Bizim için hizmet tek başlık altında olmamalıdır ve hizmetin kendi içerisinde çok sayıda kolu barınmalıdır. Bu düşünce ile hareket ederek bulunduğumuz noktaya kadar gelmeyi başardık. Müşterilerimize temizlik konusunda her türlü hizmet avantajı sağladık ve sağlamaya da devam ediyoruz. Bu hizmetler arasında ofis temizliği de yer almaktadır. Ofis temizliği işini sektöre adım attığımız ilk günden beri gerçekleştirmekteyiz.

ataşehir ofis temizliği

Ataşehir Ofis Temizliği

Zamana bağlı olarak üstün tecrübe sahibi olduğumuzu düşünüyoruz. Tecrübelerimiz ve bilgi birikimlerimizi destekler nitelikte ekipler oluşturuyoruz. Ekiplerimiz sektörün en profesyonel isimlerinden özenle seçilerek oluşturulmaktadır. Ofis temizliğiniz için dünya standartlarında ki kaliteye sahip ürünler kullanıyoruz. Kullandığımız ürünler kesinlikle kanserojen madde içermemekte ve insan sağlığına zarar vermemektedir. Gönül rahatlığı ile firmamızın tercih ettiği ürünlere güvenebilirsiniz. Genel anlamda uygun fiyatlar ile çalışıyoruz fakat part time temizliklerin maliyet bakımından daha uygun olduğunu belirtmek isteriz.

Ataşehir Dış Cephe Cam Temizliği

Cam ve kompozit temizlikleri ile ön plana çıkan firmamız kaliteli hizmetleri ile rakiplerini geride bırakmaya devam ediyor. Firmamız tarafından gerçekleştirilen hizmetler başarılı şekilde sonlandırılmadan alandan ayrılmıyoruz. Dış cephe ve cam temizliğinde önceliğimiz çalışan güvenliğini sağlamaktır, çalışanlarımızın güvenliğini sağladıktan sonra işlemlere başlıyoruz.

ataşehir dış cephe cam temizliği

Ataşehir Dış Cephe Cam Temizliği

Tecrübelerimiz ile doğru teklikleri kullanarak kısa süre zarfında cam ve dış cephe temizliklerini tamamlıyoruz. İskele yöntemleri ile temizlik, endüstriyel dağcılık, sepetli vinç gibi teknikleri de kullanarak temizlikte kolaylık sağlıyoruz. Düzenli şekilde gerçekleştirilmeyen cam temizlikleri kalıcı kireç oluşumuna sebep olur. Kalıcı kireç oluşumunu engellemek için firmamızdan temizlik hizmeti talebinde bulunmalısınız.

Ataşehir Yerinde Halı Yıkama

Halı yıkama hizmetlerini yerinde gerçekleştiriyoruz. Sadece evlerde değil ofislerde de halıfleks temizlikleri yapmaktayız. Dilediğiniz mekâna gelerek temizlik hizmeti sunan firmamızın müşterilerine önerisi de bulunmaktadır. Halılarınızın kuruma süresi için hafta sonu temizliği daha olumlu sonuçlar doğurur. Tabi ki hafta sonu temizlik hizmeti almak zorunda değilsiniz, bu sadece firmamızın önerisidir. Ayrıca firmamız yükseltilmiş zeminleri de engel olarak görmemekte ve kuru köpük ile yıkama gerçekleştirmektedir. Firmamız tarafından kullanılan makineler de teknoloji harikası olup son derece güçlü motorlara sahiptir. Makinelerimizin kalitesi sayesinde hem işte kolaylık sağlıyoruz hem de zamandan tasarruf ediyoruz.

ataşehir yerinde halı yıkama

Ataşehir Yerinde Halı Yıkama

Ataşehir Zemin Temizliği

Firmamız tarafından gerçekleştiren epoksi zemin temizliği sayesinde farkımızı bir kez daha ortaya koyuyoruz. Zemin temizliğinde kalıcı ve inatçı boyaların çıkartılması oldukça zordur fakat firmamız bu zorlukların da üzerinden rahatlıkla gelmektedir. Profesyonel ekip arkadaşlarımızın teknikleri ve kullandığımız kaliteli malzemeler sayesinde başaramayacağımız hiçbir temizlik yoktur. Başarımıza ve sorunu çözme odaklı çalıştığımıza inanıyoruz. Gerçekleştirdiğimiz hizmetleri inceleyerek sizler de buna şahit olabilirsiniz. Zemin temizliğinde giderin olmadığı yerlerde vakum makinesi ile temizlik sağlıyoruz. Yani giderin olmaması da bizim için engel oluşturmuyor, firmamız çözüm odaklı çalıştığından başarıya her türlü ulaşıyor.

ataşehir zemin temizliği

Ataşehir Zemin Temizliği

Ataşehir Bina Temizliği

Binalarda tek seferlik oluşan inşaat sonrasında ki temizlikleri başarılı şekilde gerçekleştiriyoruz. İnşaat artıklarını ve kalıcı lekeleri kısa süre zarfında yok ediyoruz. Başarımızı ekibimizin profesyonel oluşundan alıyoruz. Kullandığımız malzemelerin de başarımızda ki katkısı büyüktür. Zorlu kirleri dakikalar içerisinde ortadan kaldırarak güzel görüntülere ve hijyenik alanlara sahip oluyoruz. Firmamız periyodik şekilde apartman ve merdiven temizliği de gerçekleştirmektedir. Hatta firmamız tarafından kurulan binalar için özel mobil ekipler de bulunmaktadır. Biz hizmette sınır tanımayarak başarımıza başarı katıyoruz.

Ataşehir Fabrika / Atölye Temizliği

Ataşehir temizlik firması olarak fabrika ve atölyelerde makine temizliği, zemin temizliği, cam temizliği gibi hizmetler sunuyoruz. Hizmetlerimizde sınır olmadığını belirtmiştik. Firmamız tarafından temizlik öncesinde fizibilite çalışmaları da gerçekleştirilmektedir. Alan olarak büyük yerlerde mutlaka keşif yapılarak hizmete başlanmaktadır. Firmamız aklınıza gelebilecek bütün ayrıntıları düşünerek hareket etmektedir. Kısacası atölye ve fabrikalarınızda gerekli olan bütün çalışmaları eksiksiz ve kusursuz şekilde sonlandırıyoruz. Firmamıza güvenerek hizmet talebinde bulunabilir ve başarılı sonuçları bizlerle birlikte yaşayabilirsiniz.

Ataşehir Okul Temizliği

Okullar çocukların sağlığı açısından her zaman için temiz olmalıdır. Firmamız hassas şekilde okul temizliklerini gerçekleştirmektedir. Okullarda kullandığımız temizlik malzemeleri de diğerleri gibi sağlığa zararı bulunmayan ve kanserojen madde içermeyen ürünlerdir. Tecrübeli ekibimiz sayesinde kısa sürede okul temizliğini başarılı şekilde sonlandırıyoruz.

Ataşehir Otel Temizliği

Sürekli olarak bir akış halinde olan otellerde temizlik olmazsa olmazdır. İnsanların kaldıkları mekanı temiz görmek istemeleri son derece doğaldır. Firmamız otelin boyutu her ne kadar olursa olsun başarılı şekilde temizlik gerçekleştirmektedir. Otelin boyutuna uygun şekilde ekip çıkartılmakta ve gerekli tüm malzemeler ile kaliteli hizmetimiz sunulmaktadır.

Ataşehir AVM / İş Merkezi Temizliği

İnsan yoğunluğunun fazla olduğu mekânlardan birisi de alışveriş merkezleridir. Alışveriş merkezleri toplu kullanım alanları arasında bulunduğundan temizliği de önemlidir. Ayrıntılı şekilde profesyonel makineler ile gerçekleştirdiğimiz alışveriş merkezi temizliklerinden başarılı şekilde çıkıyoruz. Firmamız için kalite ve başarı vazgeçilmez iki unsurdur.

Ataşehir Su Baskını Temizliği

Su baskınları ani olaylardır, neyse ki firmamız 7/24 hizmet sunmaktadır. Yani dilediğiniz gün ve saatte firmamızın internet sitesi üzerinde yer alan telefon numarasını arayarak hizmet talebinde bulunabilirsiniz. Ekibimiz kısa sürede bulunduğunuz konuma gelerek su baskını ile oluşan bütün izleri yok etmektedir.

Ataşehir Hastane Temizliği

Hastaneler sağlık açısından oldukça hassas mekânlardır. Bu mekânların temizliği son derece hassas şekilde gerçekleştirilmelidir. Firmamız uzun zamandan beri temizlik sektöründe yer aldığından yüzlerce hastanenin temizliğini başarılı şekilde yapmıştır. Kaliteli hizmetimizden yararlanmak için bizlerle iletişime geçebilirsiniz.

ataşehir hastane temizliği

Ataşehir Hastane Temizliği

Ataşehir Villa Temizliği

Villa temizliği talebinde bulunurken villanızda kaç oda olduğunu belirtmeniz gerekmektedir. Belirtilen oda sayısına uygun olarak ekip kuruyoruz. Kurduğumuz ekiple birlikte yeterli miktarda temizlik malzemesi de yolluyoruz. Yani vereceğiniz bilgiler firmamız için önem arz etmektedir.

ataşehir villa temizliği

Ataşehir Villa Temizliği

Ataşehir Yangın Sonrası Temizlik

Hayatınızı büyük oranda etkileyen yangınların izlerini kısa sürede ortadan kaldırıyoruz. Böylesine zorlu bir işi bile kısa süre zarfında sonlandırmanın gururunu yaşıyoruz. Gerçekleştirdiğimiz yangın sonrası temizliklerinde kesinlikle hiçbir ize rastlamayacağınızın garantisini veriyoruz.

ataşehir yangın sonrası temizlik

Ataşehir Yangın Sonrası Temizlik

Ataşehir Cam Temizliği

Cam temizliklerini tecrübesiz kişilerin yapmamasını ve firmamızdan destek alınmasını öneriyoruz. Firmamız cam temizliğinde çalışan güvenliğini sağladıktan sonra işleme başlamakta ve ortaya çıkacak herhangi bir kazanın önüne geçmektedir.

ataşehir cam temizliği

Ataşehir Cam Temizliği

Ataşehir Restoran / Kafe Temizliği

İnsanların yemek yediği yerler arasında bulunan kafeler ve restoranlar daima hijyenik olmalıdır. Bu hijyeni sağlamak firmamızın asli görevidir. Gerekli malzemeler ve doğru teknikler ile hizmetlerimizi sunmaktayız.

Ataşehir Bodrum Temizliği

Bodrumlar düzenli şekilde temizlenmediği takdirde tam bir mikrop yuvasına dönüşebilir. Böcek oluşumunun önüne geçmek ve son derece hijyenik bir mekana sahip olmak için firmamızdan bodrum temizliği talebinde bulunabilirsiniz. Bodrum temizliği gibi zor bir işin üstesinden de kısa sürede gelmekteyiz.

Ataşehir Şirket Temizliği

Şirketler başarıları kadar temizlikleri ve düzenleri ile de müşterilerine hitap etmektedirler. Firmamız tarafından gerçekleştirilen temizlik hizmeti ile daha başarılı ve üstün kaliteli bir firma olabilirsiniz. Yapmanız gereken tek şey firmamızdan temizlik talebinde bulunmaktır. Firmamız tecrübeli ekibi ve kaliteli malzemeleri ile kısa sürede temizlik hizmetini gerçekleştirmektedir.

Yorum Yap