Hakkımızda

01 Hakkımızda

Yeşil Temizlik Şirketi

İstanbul Temizlik Şirketi Yeşil Temizlik, İstanbul’da Avrupa ve Anadolu yakasında genel temizlik ihtiyaçları için ücretsiz keşif ile hizmet vermektedir. Prensip sahibi temizlik şirketi olarak her türlü sorumluluğu üstlenerek, size ekstra bir iş ve zahmet bırakmadan, gözünüz arkada kalmadan profesyonel bir ekip ve kaliteli ekipmanlarla her türlü temizlik hizmetleri ihtiyacınıza cevap vermektedir. Uygun temizlik fiyatları konusunda herhangi bir arayışa girmeden gönül rahatlığıyla firmamızla çalışma yapabilirsiniz.

İstanbul Temizlik Şirketleri arasında kalite ve prensip anlayışıyla öne çıkan firmamız, temizlik malzemeleri dahil olacak şekilde hizmet vermekte ve sorunsuz iş teslim anlayışıyla kullanıma hazır halde teslim etmektedir.

Temizlik hizmetleri almak istediğinizde evinizi veya ofisinizi bir başkasına teslim etmenin kolay olmadığının bilincindeyiz. Bunun için İstanbul Yeşil Temizlik Şirketi merkez ofisimizle mail veya telefon aracılığıyla irtibata geçerek önceki müşterilerimizin referanslarını talep edebilirsiniz.

✅ Hizmet Kapsamı:Temizlik, Personel Temini
✅ Hizmet Bölgesi:İstanbul Geneli
✅ Mali Mesuliyet Sigortası:AXA Sigorta
☎️ İletişim:0212 369 9075 – 0216 329 90 75