Şişli Temizlik Şirketi

  Genel
  Şişli Temizlik Şirketi

  Şişli temizlik şirketleri arasında yerini alan firmamız, profesyonel kadrosu sayesinde kaliteli ve güvenilir hizmet vermektedir. Yılların bilgi ve birikimi sayesinde değerli müşterilerimizin istek ve ihtiyaçları doğrultusunda temizlik çalışmalarımızı gerçekleştiriyoruz. Ev ve iş yerlerinin çeşitli alanlarında sunduğumuz temizlik çalışmaları sayesinde sizleri büyük bir dertten kurtarıyoruz.

  Temizlik denildiği zaman aklınıza bez, deterjan ve su gelmemeli. İşin detayına inecek olursanız aslında ne kadar dikkat isteyen, geniş kapsamlı olduğu kadar yorucu da olan bir uygulama olduğunu göreceksiniz. Ekibimizle birlikte biz, sizi bu stresli ve yorucu temizlik sürecinden kurtarıyoruz.

  Yeşil Temizlik Şirketi ailesi olarak Şişli’de Mecidiyeköy, Nişantaşı, Gayrettepe ve civarda ise Beşiktaş, Taksim ve Maslak’ta geniş kapsamlı temizlik hizmetlerimizle 7/24 yanınızda oluyoruz ve profesyonel ekibimizle birlikte kısa sürede kusursuz temizlik hizmetini sizlere sunuyoruz.

  Şişli Ofis Temizliği

  Şişli’nin en iyi temizlik servisi, ofis temizliğinde sizleri yalnız bırakmıyor. Bildiğiniz üzere ofis temizliği ekstra özen ve dikkat istemektedir. Çünkü ofis içerisinde önemli evraklar, kişisel bilgiler, müşteri bilgileri vs. bulunmaktadır. Aynı zamanda ofis içerisinde bulunan mobilyalar ve elektronik cihazlar, temizlik sırasında herhangi bir hasara uğramamalıdır. Ofis temizliğinde uzman kadromuz, gizliliği ve güvenliği esas alarak çalışmalarını gerçekleştirmektedir. Ekibimiz, ofis içerisinde üzerine düşen görevi layıkıyla yerine getirmekte ve detaylı temizlik yapmaktadır.

  Şişli Ofis Temizliği
  Şişli Ofis Temizliği

  Temizlikler günlük, haftalık ve aylık olarak yapılan anlaşma doğrultusunda gerçekleşmektedir. İş yeri sahibi temizlik için hangi gün ve saati uygun görüyorsa o gün içerisinde sabah saatlerinde, öğle saatlerinde, akşam saatlerinde ve gece saatlerinde temizlik çalışmaları gerçekleşmektedir. Ofis temizliğinde ofisin eşyalı olmaması durumunda kapılar, pencereler, duvarlar, zemin ve tavan, varsa dolaplar detaylı bir şekilde temizlenmektedir. Eğer ofis içerisinde eşya bulunuyorsa iş yeri sahibinin isteği üzerine eşyalar da detaylı bir şekilde temizlenmektedir. Unutmayın ki firmamız, Şişli’de bulunan ofis temizleme firmalarının önde gelen isimlerindendir. Sizin için kaliteli ve güvenilir temizlik çalışmalarımızı eksiksiz bir şekilde gerçekleştirmeye devam edeceğiz.

  Şişli Boş Daire Temizliği

  Ev temizliği denildiği zaman birçok alt kategori sıralayabiliriz. Örneğin boş ev temizliği, eşyalı ev temizliği, inşaat sonrası ev temizliği, günlük ev temizliği, haftalık ev temizliği, aylık ev temizliği, mevsimlik ev temizliği…  Firmamız sadece inşaattan sonra veya taşınma sonrası boş evlerin temizliğini yapmaktadır.

  Günümüzde artık ev temizliği için profesyonel ekipler tercih edilmektedir. Örneğin evinizin inşaatı sonrasında mutlaka profesyonel bir ekipten hizmet almalısınız. Çünkü zemin ve pencerelerde bulunan lekeler sizin çıkarabileceğiniz lekeler değildir. İnşaat sonrası evde bulunan kir ve tozlar da detaylı bir şekilde temizlenmelidir. Biz, profesyonel ekibimizle birlikte sizler için kusursuz temizlik uygulamaları yapıyoruz. Böylelikle sizlerin istek ve ihtiyaçlarına en doğru cevabı sunuyoruz.

  Evinizin durumuna göre yapılması gereken temizliği plan ve programlarla gerçekleştiriyoruz. Ekibimizle birlikte müşteri odaklı gerçekleştirdiğimiz çalışmalarımızda her zaman müşterilerimizi memnun etmeyi başarmış bulunuyoruz. Müşteri memnuniyeti sağlamak her ne kadar zor gibi görünse de aslında dikkat etmemiz gereken konularda hata yapmadığımız sürece müşterilerimizin memnuniyetini kolaylıkla sağlayabiliyoruz. Profesyonel ekibimizle birlikte evinizin temizliği için doğru makineler ve malzemeler kullanıyoruz. Aynı zamanda doğru yöntemlerle hareket ediyoruz, işimizi kısa sürede başarıyla bitirmeyi hedefliyoruz, özenle ve dikkatle çalışıyoruz. Böylelikle kısa sürede eksiksiz ve kusursuz temizlik yaparken müşterilerimizin de çalışmalarımızdan memnun kalmasını sağlamış oluyoruz.

  Şişli Dış Cephe Cam Temizliği

  Dış cephelerde kullanılan cam, ortama ferah bir hava katmak ve dekorasyona şık bir dokunuş yapmak için sıklıkla kullanılıyor. Sıklıkla kullanılan dış cephe camların temizliği, normal insanların yapacağı bir temizlik değildir. Mutlaka alanında profesyonel ekipler tarafından yapılmalıdır. Bunun sebebi ise;

  • Temizlikte kullanılması gereken kimyasallar,
  • Temizlikte uygulanan yöntem,
  • Temizliğin taşıdığı risk oluyor.
  Şişli Dış Cephe Cam Temizliği
  Şişli Dış Cephe Cam Temizliği

  Dış cephe cam temizliğinde alanın yüksekliği ve genişliği doğrultusunda temizlik yöntemi belirleniyor. %100 etkili kimyasallarımızla yaptığımız temizlik oldukça dikkat isteyen bir işlem. Çünkü belirli bir yüksekliğe sahip dış cephe camların ve tabelaların temizliği için görevli ekibin can güvenliğinin sağlanması gerekir. Biz, çalışmalarımızı profesyonel bir şekilde gerçekleştirdiğimiz için gerekli önlemleri alıyoruz. Bu önlemler arasında;

  • Dış cephe cam temizliğinde çalışacak bireylerin bu iş için uygun olup olmadığına bakmak,
  • Bilgi ve birikim sahibi bireyleri tercih etmek,
  • Emniyet kemeri ve baret kullanmak,
  • Yaşam hattını kurmak gibi önlemler yer alıyor.

  Şişli Yerinde Halı Yıkama

  Şişli temizlik firmaları arasında çoğu firma belirli alanlarda hizmet veriyor. Biz, değerli müşterilerimizin istek ve ihtiyaçlarına doğru cevap verebilmek için yerinde halı yıkama hizmetini veriyoruz. Normal şartlarda halılarınızı yıkamaya verdiğiniz zaman birkaç gün beklemeniz gerekiyor. Fakat ekibimizin sizlere sunduğu yerinde halı yıkama hizmeti sayesinde halılarınızı aynı gün içerisinde yıkıyor ve kurutuyoruz. Üstelik halılarınızı hiç oynatmadan yapıyoruz. Nasıl mı? Firma olarak özel makinelerden faydalanıyoruz.

  Şişli Yerinde Halı Yıkama
  Şişli Yerinde Halı Yıkama

  Kullandığımız halı yıkama makineleri ile ev ve iş yerinizdeki halılarınızı yerinde yıkıyor ve saatler içerisinde kullanıma hazır hale getiriyoruz. Özellikle iş yerleri için gerçekleştirdiğimiz bu çalışmalarımızı hafta sonunda ya da iş yerinin izin gününde yapmayı tercih ediyoruz. İş yerinin sakin olması sayesinde yıkanan halılar havayla temas ederek daha kısa sürede kuruyor.

  Şişli Zemin Temizliği

  Ev ve iş yerlerinin zemin temizliği de oldukça önemli bir işlemdir. Farklı malzemelerle oluşturulan zemin, her zaman aynı yöntemlerle temizlenmemektedir. Zeminde kullanılan malzeme üzerine farklı kimyasallar ve makinelerle temizlik işlemleri yapılmaktadır. Firmamızın uzman ekibi, ev ve iş yerlerinizin zeminini en iyi şekilde temizlemek adına her alana özel kimyasallar, yöntemler ve makinelerle çalışmaktadır.

  Boyama işlemlerinden sonra zemin üzerinde boya kalıntıları kalmaktadır. Çıkarması neredeyse imkansız olan bu kalıntılar, ekibimizin kullandığı özel malzemelerle çıkarılmaktadır. Kullanılan bu malzemeler zemine zarar vermez. Zemin üzerindeki lekeler, toz ve kirler ekibimiz tarafından temizlenmektedir. Aynı zamanda kullanılan özel makinelerle zemin cilalama ve parlatma da yapılmaktadır.

  Şişli Bina Temizliği

  Şişli Zemin Temizliği
  Şişli Zemin Temizliği

  Şişli bina temizliği alanında hizmet veren ekibimiz sayesinde artık kapıcı derdine son verebilirsiniz. Ekibimiz, binanızın iç, dış ve çevre temizliğini detaylı bir şekilde yapmaktadır. Binanız için verdiğimiz hizmetler aşağıda yer aldığı gibidir.

  • Merdiven temizliği.
  • Kapı ve kapı camı temizliği.
  • Korkuluk temizliği.
  • Asansör temizliği.
  • Bina içerisinde bulunan posta kutusu, elektrik ve su sayacı temizliği.

  Yeşil Temizlik Şirketi olarak profesyonel ekibimizle birlikte binalarınızı inşaat sonrası da temizliyoruz. Bildiğiniz gibi inşaat sonrası temizlik zorlu bir süreçtir. Ekibimiz, bu zorlu sürecin üstesinden geliyor ve binanızın detaylı temizliğini yapıyor.

  Şişli Fabrika/Atölye Temizliği

  Şişli üzerinde bulunan fabrika ve atölye temizliği, her zaman alanında profesyonel ekipler tarafından yapılmalıdır. Çünkü burada bulunan makineler ve malzemeler hiçbir hasara maruz kalmamalıdır. Eğer atölyeniz veya fabrikanız 400 m2 üzerindeyse temizlik anlaşması öncesinde mutlaka keşif yapılmalıdır. Yapılan keşif doğrultusunda plan ve program oluşturulmalıdır. Firmamızın alanında uzman ekibi, sizlere fabrika ve atölye temizliğinde hizmet verirken aşağıdaki alanlarda detaylı çalışmalar yapmaktadır.

  • Makine temizliği.
  • Zemin temizliği.
  • Kapı, pencere ve cam temizliği.
  • Duvar ve tavan temizliği.

  Ekibimiz, kullandığı kimyasallar ve makinelerle bu alanlarda detaylı temizlik yapmaktadır. Eğer fabrika ve atölye temizliğinde tam zamanlı çalışacak temizlik elemanına ihtiyaç duyuyorsanız, firmamızın profesyonel kadrosundan temizlik elemanı temini yapabilirsiniz.

  Şişli Okul Temizliği

  Öğrenciler için eğitim yuvası olan okullar düzenli olarak temizlenmelidir. Okul temizliği aslında oldukça önemli bir konudur. Onlarca çocuğun bir arada bulunduğu okullar, çocuklara daha temiz ve daha sağlıklı bir alan sunmak adına detaylı bir şekilde temizlenmelidir. Bu alanda hizmet veren firmamız, okul temizliğinde deneyim sahibi olan ekibiyle sizlere eksiksiz hizmet vermektedir.

  Bahçe temizliği, merdiven temizliği, kapı temizliği, cam temizliği, pencere temizliği, sınıf ve koridor temizliği, panoların temizliği, odaların temizliği… Şişli’de bulunan okullar, firmamız tarafından titizlikle temizlenmektedir.

  Şişli Otel Temizliği

  Otelleriniz için Şişli bölgesinde temizlik, firmamız Yeşil Temizlik Şirketi tarafından gerçekleştirilmektedir. Otel temizliği her zaman eksiksiz bir şekilde yapılmalıdır. Çünkü otelinizi tercih eden müşterilerinizi en iyi şekilde karşılamanız ve ağırlamanız gerekmektedir. Firmamızın deneyimli ekibi, otelleriniz için eksiksiz ve kusursuz temizlik hizmeti sunmaktadır. Otelinizin iç ve dış tüm temizliği ekibimiz tarafından detaylı bir şekilde gerçekleşmektedir.

  Şişli AVM / İş Yeri Merkezi Temizliği

  Şişli üzerinde bulunan alışveriş merkezlerinin temizliğinde dikkat edilmesi gereken en önemli konulardan biri zemin temizliğidir. Alışveriş merkezleri açık olduğu süre boyunca insanların sürekli hareket halinde olduğu bir ortamdır. Bu yüzden zemin kısa sürede kirlenmektedir. Aynı zamanda alışveriş merkezlerinde cam kullanımı oldukça fazladır. Cam temizliği de bu alanda oldukça önemlidir. Şişli AVM temizliği, firmamızın ekipleri tarafından kaliteli bir şekilde sizlere sunulmaktadır.

  Şişli Su Baskını Temizliği

  Şişli’deki ev ve iş yerlerinde meydana gelen su baskınları, gerekli işlemler uygulanmadığı sürece büyük sorunlara yol açabilir. Örneğin temizleme işlemleri kısa sürede ve detaylı bir şekilde yapılmazsa zemin zarar görebilir. Zeminle birlikte eşyalar da zarar görebilir. Ev ve iş yeri sahipleri, maddi manevi zarara uğramasın diye uzman ekibimizle birlikte su baskını temizliği alanında hizmet veriyoruz.

  Şişli Okul Temizliği

  Şişli üzerinde bulunan okulların temizliğini detaylı bir şekilde gerçekleştiriyoruz. Birçok öğrenciye kapılarını açan okullar, düzenli olarak detaylı bir şekilde temizlenmelidir. Öğrenciler için daha temiz ve daha sağlıklı ortam oluşturmak, verilen eğitimin kalitesini de arttırmaktadır. Biz, okul temizliği alanında bilgi ve birikim sahibi ekibimizle gerekli çalışmaları kalite standartları içerisinde gerçekleştiriyoruz.

  Şişli Hastane Temizliği

  Hastaneler pek çok hastanın bir arada bulunduğu bir ortamdır. Bu yüzden her anlamda temizliğin detaylı bir şekilde gerçekleşmesi gerekir. Biz, kullandığımız makineler ve kimyasallarla hastane temizliğini en iyi şekilde gerçekleştiriyoruz. Hastane içi ve dışında kendimize özel yöntemlerimizle temizlik işlemlerimizi titizlikle gerçekleştiriyoruz.

  Şişli Hastane Temizliği
  Şişli Hastane Temizliği

  Şişli Villa Temizliği

  Şişli villa temizliği alanında isminden güvenle bahsettiren firmamız Yeşil Temizlik Şirketi, kaliteli ve güvenilir çalışmalarla hizmetinizdedir. Alanında bilgi ve birikim sahibi olan ekibimizle birlikte ihtiyaç doğrultusunda kişi sayısını belirleyerek temizlik çalışmalarımızı gerçekleştiriyoruz. Genellikle 3 ile 10 kişi arasında değişen kadromuzla aşağıdaki alanlarda hizmet veriyoruz.

  Şişli Villa Temizliği
  Şişli Villa Temizliği
  • Villa temizliği
  • Yalı temizliği
  • Köşk temizliği

  Şişli Yangın Sonrası Temizlik

  Ev ve iş yerlerinde çıkan yangınlar sonucunda büyük boyutlarda hasar oluşabilir. Oluşan bu hasar normal temizlikle hallolabilecek düzeyde değildir. Yangın sonrası temizlik için mutlaka profesyonel hizmet alınmalıdır. Yangından kalan izlerin detaylı bir şekilde temizlenmesi, zarar görmüş eşyaların toplanması ve kullanılabilir durumdaki eşyaların yangının etkisinden kurtulması için ekibimizden yardım alabilirsiniz. Ekibimiz, bu alanda gerekli tüm hizmetleri detaylı bir şekilde sizlere verecektir.

  Şişli Yangın Sonrası Temizlik
  Şişli Yangın Sonrası Temizlik

  Şişli Cam Temizliği

  Cam temizliğinde dikkat edilmesi gereken bazı konular bulunmaktadır. Bu konulara dikkat edildiği sürece iyi bir cam temizliği yapılmış olacaktır.

  • Doğru kimyasal kullanımı.
  • Doğru temizlik malzemesi kullanımı.
  • Doğru temizlik yöntemi.
  • Eğer güvenlik önlemi alınmalıysa, gerekli güvenlik önlemlerinin eksiksiz olarak alınması.
  Şişli Cam Temizliği
  Şişli Cam Temizliği

  Şişli cam temizliği alanında ekibimiz gibi iyi bir ekip hangi kimyasalları, hangi malzemeleri ve hangi yöntemleri kullanması gerektiğini bilir. Bu sayede cam temizliğini eksiksiz bir şekilde gerçekleştirir.

  Şişli Restoran/Kafe Temizliği

  Kafe veya restoranınızda müşterilerinizi her zaman en iyi şekilde ağırlamak istiyorsanız temizlik işlemlerini aksatmamanız gerekir. Firmamızın verdiği hizmetlerle kafe ve restoranlarınızı daha temiz tutabilir ve daha güzel bir görünüm elde edebilirsiniz. Unutmayın ki ortamın temizliği sizin kalitenizi arttıracaktır.

  Şişli Bodrum Temizliği

  Şişli bodrum temizliği alanında deneyimli ekibimiz, temizlik çalışmalarını eksiksiz bir şekilde gerçekleştirmektedir. Müşteri odaklı gerçekleştirdiğimiz çalışmalarımızda bodrumlarınızı detaylı bir şekilde temizliyoruz. Kullandığımız malzemeler ve makinelerimizle sizlere daha kullanışlı, temiz ve ferah alanlar bırakıyoruz. Şişli’nin en iyi temizlik servisi, bodrum temizliği için 7/24 hizmetinizdedir.

  Şişli Şirket Temizliği

  Ticari anlamda büyük önem taşıyan şirketleriniz, düzenli olarak detaylı bir şekilde temizlenmelidir. Yapılacak temizlik işlemleri profesyonel ekipler tarafından uygulanmalıdır. Çünkü şirket temizliğinin eksiksiz bir şekilde gerçekleşmesi ne kadar önemliyse şirket içerisinde gizliliğin ve güvenliğin de sağlanması o kadar önemlidir. Yeşil Temizlik Şirketi olarak profesyonel ekibimizle 7/24 hizmetinizde olmaya devam edeceğiz.

  Yorum yap