Kağıthane Temizlik Şirketi

  Hizmet Bölgeleri

  Kağıthane ilçesinde Yeşil temizlik firması olarak İstanbul genelinde olduğu gibi uzun yıllardan beri kurumsal temizlik hizmetleri sunmaktayız.. Uzun yıllardır müşteri memnuniyetini temel alarak gerçekleştirdiğimiz temizlik uygulamalarımızda bugüne kadar binlerce kuruma ve kişiye hizmet verdik. Hemen hepsinin bir sonraki temizlik gereksiniminde değişmez adresi olduk. Her geçen gün de daha geniş bir kitleye ayrıcalıklı hizmetlerimizi ulaştırmaya devam ediyoruz.

  Kağıthane temizlik şirketleri arasında ilk günden itibaren modern konseptimizle sıyrılarak öne çıktık. Çünkü bizler dinamik yapımızla temizliğe dair uluslararası arenada ortaya çıkan bütün yenilikleri yakından takip ediyoruz. En yeni teknolojileri, en kaliteli temizlik ürünlerini kullanıyor ve bütün temizlik çözümlerimizde yeni nesil teknolojilere yer veriyoruz.

  Uygulama yapacağımız alana göre temizlik projeleri hazırlıyor, insan sağlığına ve temizlenecek yüzeyin sağlığına zarar vermeyecek çevre dostu kimyasallar, deterjanlar, temizlik ekipmanları kullanıyoruz. Temizliğine yaptığımız alanların sadece temizlik yapmakla kalmıyor, zararlı bakterilerinden de arındırarak hijyenik ortamlar elde ediyoruz. Müşteri odaklı çalışmalarımızı, sizlerin müsait olduğunuz zamana göre 7/24 aralıksız yerine getiriyoruz.

  Kağıthane Ofis Temizliği
  Kağıthane Ofis Temizlik Personelleri

  Kağıthane Ofis Temizliği

  Ofisler, işyerleri temizlik ihtiyacının en yoğun olduğu yerlerdir. Çünkü ofislerin temiz olması hem çalışan performansını etkiler hem de misafirlerinizin gözündeki imajınıza yön verir. Çok sayıda kişinin kullanmasından dolayı da ofisler fazlaca kirlenip lekelenir. Kağıthane’nin en iyi temizlik servisi olarak bizler ofislerinizi sizin için detaylı olarak temizliyoruz. Ofislerinizin boş ya da eşyalı olması hiç fark etmez. Uzman kadromuzla her şekilde ofislerinizi pırıl pırıl hale getirebilir.

  Firma olarak sadece kullanımda olan ofislerin temizliğini yapmıyoruz. Bunun dışında tadilata aldığınız ofislerinizin tadilat sonrası temizliği için, yeni tutuğunuz bir ofisinize taşınmadan önce gerekli olan temizliği için de bizden destek talep edebilirsiniz. İster yüzeysel ister detaylı temizlik gereksinimlerinizi birinci sınıf temizlik ürünlerimizle, yeni nesil ekipmanlarımızla yerine getiriyoruz.

  Ofislerinizin, işyerlerinizin, dükkânlarınızın temizliğini dilerseniz mesai saatleri içinde çalışanlarınızı rahatsız etmeyecek şekilde, dilerseniz akşamları, mesai saatleri dışında yapabiliriz. Belirleyeceğiniz gün ve saatlerde periyodik ofis temizliği yaparak çalışma ortamlarınızın her daim tertemiz kalmasını sağlayabiliriz. Vereceğimiz part-time temizlik hizmetleri ile işyerlerinize temizlik personeli almaktan kurtulur, daha ekonomik şekilde çalışma ortamınızı temiz tutabilirsiniz.

  Kağıthane Ev Temizliği
  Kağıthane Ev Temizliği

  Kağıthane Ev Temizliği

  Kağıthane temizlik firmaları arasında bizleri ayrıcalıklı kılan ve en çok tercih edilen, en fazla tavsiye edilen Kağıthane ev temizliği firması konumunda bulunmamızı sağlayan etkenlerden birisi sektördeki tecrübemiz ve personellerimizin özverisidir. Çünkü biliyoruz ki, ev temizliği çok detay gerektirir. Her alanda, her odada temizlenecek ürünlerde, yüzeylerde kullanılacak temizlik malzemeleri farklıdır. Bunu tespit etmek ise ayrı bir uzmanlık gerektirir. Yine ev temizliğinde insanların en dikkat ettiği noktaların başında güvenlik gelir. Hiç kimse evine güvenemeyeceği, kim olduğu, ne olduğu belli olmayan birilerini almak istemez. Uzun yıllardır Kâğıthane’de ev temizliği hizmeti veren firmamız bu alanda müşterilerinin güvenini kazanmış, kurumsal kimliğiyle öne çıkmıştır.

  Bizler aktif kullanmakta olduğunuz evlerinizin temizliğini A’dan Z’ye her şeyiyle malzemeler dahil yerine getiriyoruz. Mutfak, banyo, tuvalet, lavabolar gibi temizlenmesi çok zor olan alanlarda hem bütün yağ lekelerini, kireç kalıntılarını, sabun artıklarını, küfleri yok ediyor hem de anti bakteriyel temizlik ürünlerimizle dezenfekte ediyoruz. Bu sayede sizler ve sevdikleriniz için güvenli yaşam alanları oluşturuyoruz.

  Firma olarak aynı evlerinizin tadilat sonrası temizliğini, oturup boşalttığınız evlerinizin temizliğini, yeni taşınacağınız evlerinizde taşınma öncesi temizliğini de yapıyoruz. Bu tarz temizlikler gündelikçilerin yapabileceği temizlikler değildir. Çok daha güçlü makineler, uzman kişiler ve özel ekipmanlar gerektirir. Bizler bütün bunlara sahip olarak profesyonel ev temizliği yapabiliyoruz.

  Kağıthane Dış Cephe Cam Temizliği
  Kağıthane Dış Cephe Cam Temizliği

  Kağıthane Dış Cephe Cam Temizliği

  Temizlik, sadece yapıların içerisinde ortaya çıkan bir ihtiyaç değildir. Dış cephelerin de temizliğe ihtiyacı vardır. Özellikle cam dış cephelerin temizliği çok daha elzemdir. Çünkü cam cepheler çok sık kirlenir ve kirli cam cepheler hem içeriden hem de dışarıdan görsel bir kirlilik oluşturur. Marka değerinize, imajınıza zarar verir. Üstelik cam yüzeylerde düzenli olarak temizlik yapılmazsa kalıcı kireçlenmeler, oksitlenmeler meydana gelir. Bu da ürünlerinizin kullanım ömrünü azaltır.

  En donanımlı Kağıthane temizlik şirketi olarak bizler dış cephe cam, kompozit temizliğinde sepetli vinçler, iskeleler ve endüstriyel dağcılık uygulamaları kullanıyoruz. Temizlenecek alana göre iş güvenliğini öncelik alarak yaşam hattı kuruyor, emniyet kemeri gibi detaylardan ödün vermeden temizlik işlemlerimizi hızlı, güvenli ve kaliteli şekilde yapıyoruz. Cam yüzeyleri tertemiz hale getiriyoruz.

  Kağıthane Yerinde Halı Yıkama
  Kağıthane Yerinde Halı Yıkama

  Kağıthane Yerinde Halı Yıkama

  Kağıthane’deki ayrıcalıklı çözümlerimizden bir tanesi de yerinde halı yıkama çözümlerimiz. Halıfleksler bazı mekanlarda çok daha kullanışlı oluyor… Fakat halıflekslerin zamanla kir tutmasıyla ister istemez bir temizlik ihtiyacı hasıl olur. Biz de Kağıthane’nin en iyi halıfleks yıkama firması olarak tam da bu amaçla çalışmalarımızı sürdürüyoruz.

  Halıfleksler taşınıp halı yıkama fabrikalarına taşınamayacağı için özel makinelerle yerinde yıkanmaları gerekir. Firma olarak evlerinizde, ofislerinizde ve diğer duvardan duvara halı döşeli yerlerdeki halılarınızı gelip yerinde yıkıyoruz. Kuru köpükle yıkama hizmeti veriyor, en yeni teknolojiye sahip, gelişmiş makinelerimizle halılarınızı hiç yerinden hareket ettirmeden yıkıyoruz. Kısa sürede işlemlerimizi bitirip kurutuyor ve kullanmaya devam etmenizi sağlıyoruz.

  Kağıthane Zemin Temizliği
  Kağıthane Zemin Temizliği

  Kağıthane Zemin Temizliği

  Kağıthane temizlik şirketi olarak hizmetlerimiz çok fazla… Bunlardan bir tanesi de zemin temizliği. Zemin temizliği; epoksi zeminlerde, boyalı zeminlerde yapılıyor. Bu tarz yerlerde uygulamalar gerçekleştirirken kalıcı olması için güçlü malzemeler kullanılır. Fakat iş değişikliği, zemin yenileme gibi gereksinimlerde eskilerin sökülmesi gerekiyor. Eğer profesyonelce yapılmazsa kir kusması meydana gelir. Firma olarak her türlü zemin temizliğini özel kimyasallarımızla, makinelerimizle yapıyoruz. Gider bulunmayan alanlarda özel vakum makinelerimizi kullanarak suyu tahliye ediyor, tertemiz alanlar ortaya çıkıyoruz.

  Kağıthane Bina Temizliği

  İstanbul Kağıthane temizlik sektöründe verdiğimiz hizmetlerden bir diğeri de bina temizliğidir. Bina temizliği hem yeni binalarda inşaat sonrası tek seferlik olarak yapılır hem de periyodik olarak gerçekleştirilir. İnşaat sonrası temizlik hizmeti çok daha ayrıntılı yapılması gerekir ve özel ekipmanlar gerektirir. Periyodik bina temizliğinde de merdivenlerin, genel kullanım alanlarının detaylı olarak, apartman, site yönetiminin belirlediği periyotlarda yapılması gerekir. Bizler mobil ekiplerimizle binalarınızın temizliğini çok uygun fiyatlara, kaliteli şekilde gerçekleştiriyoruz.

  Kağıthane Fabrika/Atölye Temizliği

  Kağıthane, atölyeler bakımından zengin bir bölgedir. Bu yüzden Kağıthane’deki temizlik hizmetlerimizin bir diğerini de fabrika ve atölye temizlikleri oluşturuyor. Buralar özel zeminleri olan, farklı özelliklerde makineler olan alanlardır. Bu yüzden de temizlikleri çok daha farklı yapılır. Bizler fabrika, atölye gibi alanlarda temizlik öncesi fizibilite çalışmaları yürütüyoruz. Eğer alanınız 400 metrekareden büyükse mutlaka keşif çalışmaları yapıyor, detaylı planlamalar gerçekleştiriyoruz. İhtiyaca ve isteğe göre periyodik temizlik hizmeti verebildiğimiz gibi sürekli fabrikanızda, atölyenizde bulunacak, tam zamanlı temizlik personeli hizmeti de veriyoruz.

  Kağıthane Okul Temizliği

  Okullar, geleceğimizin teminatı çocuklarımızın yetiştirildiği alanlardır. Buraların hijyenik olması gerekir. Bizler Kağıthane okul temizliği hizmetlerimiz ile okullarımızı da temizliyor, deneyimli, güler yüzlü kadromuzla eğitim yuvalarımızın her zaman temiz kalmasını sağlıyoruz. Gün içinde ve gün sonunda çocuklarımızın sağlığına uygun malzemelerle temizlik yaparak her gün eğitime tertemiz alanlarda başlamalarını sağlıyoruz.

  Kağıthane Otel Temizliği

  Kağıthane oteller, pansiyonlar yönünden de zengin bir bölgedir. Buraların prestiji için her zaman tertemiz olması gerekir. Bizler profesyonel temizlik görevlilerimizle otellerinizi, pansiyonlarınızı en iyi biçimde temizliyor, eşyalarından zeminine, lavabolarından merdivenlerine kadar her yerini en güzel kokularla donatıyor, dezenfekte ederek misafirlerinizi en güzel şekilde ağırlayabileceğiniz hale getiriyoruz.

  Kağıthane AVM / İş Merkezi Temizliği

  AVM’ler, iş merkezleri, insan sirkülasyonunun çok yoğun olduğu, her gün çok fazla kişinin ziyaret ettiği yerlerdir. Buraların temiz olması hem işletmelerin itibarı açısından önemlidir hem de çalışanlar ve ziyaretçilerin sağlıklı yaşamı açısından… Firmamız bütün bu alanlarda da temizlik hizmetini başarıyla yerine getirmektedir.

  Kağıthane Su Baskını Temizliği
  Kağıthane Su Baskını Temizliği

  Kağıthane Su Baskını Temizliği

  Su baskınları Kağıthane’de en sık karşılaşılan sorunlardan birisidir. Hiç kimsenin maruz kalmak istemediği su baskınları, yağışlardan, su tesisatlarının patlamasından ve başka nedenlerden dolayı yaşanabiliyor ve çok hızlı şekilde müdahale edilmesi gerekiyor. Aksi taktirde hem eşyalarınız hem de yapılarınız zarar görüyor. Bizler koordine olmuş uzman kadromuz ve güçlü makinelerimizle su baskınlarınızda günün her saatinde bir telefon mesafesindeyiz.

  Kağıthane Hastane Temizliği
  Kağıthane Hastane Temizliği

  Kağıthane Hastane Temizliği

  Hastaneler insanların şifa buldukları yerlerdir ve buralar çok farklı hastalıklara sahip kişilerin ziyaret ettikleri alanlardır. Bu yüzden hastane temizliği hem personellerin hem de hastaların sağlığı için şarttır. Bizler Kağıthane hastane temizliği uygulamalarımızda her yeri tertemiz hale getirdiğimiz gibi dezenfekte de ediyoruz.

  Kağıthane Villa Temizliği

  Vallalar, Kağıthane’de en gözde yaşam alanlarıdır; fakat bütün mekanlar gibi villaların da temizliğe ihtiyacı vardır. Üstelik villalar maddi değeri daha yüksek eşyalarla donatılmış, daha geniş alanlara sahip oldukları için villa temizliği de bir o kadar profesyonellik gerektirir. Uzman ekibimiz villalarınızda her yeri tertemiz ve hijyenik hale getirmekte, koordineli çalışarak kısa sürede temizlik işlemlerini bitirmektedir.

  Kağıthane Yangın Sonrası Temizlik

  Yangın, en tehlikeli ve tahribat gücü en yüksek olaylardan birisidir. Zaman zaman evlerde, iş yerlerinde çeşitli nedenlerle yangın ortaya çıkar ve ardından yangın sonrası temizlik yapılması gerekir. Uzman kadromuz gerekli güvenlik önlemlerini alarak yangın sonrası tahribatı başarıyla ortadan kaldırmaktadır.

  Kağıthane Cam Temizliği

  Cam, yaşam alanlarının en gözde malzemesidir. Bazı alanlar sadece camdan dahi inşa edilebiliyor; fakat camlar da temizlik ihtiyacı duyuyor. Üstelik camlar düzenli olarak temizlenmezse kalıcı kireçlenmeler, korozyonlar oluşabiliyor. En iyi Kağıthane cam temizliği ekibine sahip olmanın ayrıcalığıyla, özel temizlik malzemelerimizle camlarınızın temizliğini yapıyoruz.

  Kağıthane Restoran/Kafe Temizliği

  Kağıthane, restoran ve kafeleri bakımından oldukça zengin. Buralar yeme içme mekânı oldukları için temizlikleri ayrı bir önem taşıyor. Özellikle mutfaklarının temizliği çok zor oluyor. Firmamız Kağıthane’nin en uygun temizlik fiyatları ile en zorlu kirleri dahi ortadan kaldırıyor. Misafirlerinizi güvenle ağırlayabilmenizi sağlıyor.

  Kağıthane Bodrum Temizliği

  Bodrum katlar her binanın altında bulunur ve kimi zaman daire, kimi zaman depo, ambar olarak kullanılır. Bodrumların en büyük sorunu bakımsızlık ve temizliktir. Düzenli olarak temizliği yapılmazsa kalıcı unsurlar oluşabilir. Temizliğinde özel makinelere ihtiyaç vardır. Bizler en iyi şekilde bodrum temizliği ile ihtiyaçlarınızı karşılıyoruz.

  Kağıthane Şirket Temizliği

  Yeşil Temizlik Şirketi olarak bütün çalışma ortamlarınızın temizliğinde olduğu gibi şirket temizliği gereksinimlerinizde de yanınızdayız. Kurumsal imajınıza yaraşır şekilde şirketlerinizin temizliğini yapıyor, kaliteli ve sağlıklı çalışma alanları oluşturuyoruz.

  Kağıthane’de yapmış olduğumuz bir şirket temizliği sonrası aldığımız değerli bir yorum..

  Yorum yap