Üsküdar Temizlik Şirketi

Ekim 1, 2021 by 

Üsküdar’da faaliyet göstermekte olan firmamızın temel ilkesi müşteri memnuniyetini ön planda tutarak hizmet vermektir. Bu ölçüde siz değerli müşterilerinin beklentilerini tespit eden ve kendisini her geçen gün daha da geliştirerek yoluna devam eden firmamızın günden güne artış gösteren müşteri sayısı ise bu konudaki başarımızın göstergesi olmaktadır. Üsküdar temizlik şirketleri arasından parmakla gösterilen firmamız yaptığı işlerle adından sıkça söz ettirmekte ve sizleri temizliğin zorlu sürecinden alıkoymaktadır.

Firmamız günün her saati kesintisiz olarak hizmet sunmakta ve kaliteli ekipmanlarıyla Üsküdar’da tüm profesyonelliğiyle hizmetlerine yön vermektedir.

Üsküdar Ofis Temizliği

İstanbul Üsküdar temizlik hizmeti sunan firmaların lider isimleri arasında yerimizi almakta, uzmanlık gerektiren ofis temizliğinde talepleriniz doğrultusunda hareket etmekteyiz. Esnek çözümlerimiz ve tabi çalışma saatlerimizle yanınızda olmakta, dilerseniz haftalık dilerseniz aylık dilerseniz de tek seferde yapılan detaylı temizliklerle yardımınıza koşmaktayız. Çalışma sistemimiz sayesinde sektörde söz konusu olan eksiklikleri kapatmakta, çözüm ortağınızın ta kendisi olmaktayız.

Ofis temizliği hizmetlerimizden boş yahut eşyalı ofisleriniz için olabildiği gibi dilerseniz tadilat sonrasında, taşınma öncesinde, günlük, aylık, ayrıntılı ya da yüzeysel olarak da yararlanabilirsiniz. Zira hijyenik bir çalışma ortamı ile o ortamdan alınan verim doğru orantılı olacaktır.

Üsküdar Ofis Temizliği

Üsküdar Ofis Temizliği

Akşam temizliklerine yahut yarı zamanlı olarak nitelendirdiğimiz temizliklere de ofis temizliği başlığı altında değinmek isteriz. Zira söz konusu temizlik hizmetleri diğerlerine oranla maliyeti daha da aşağı çekmektedir.

Ofis temizliğinde vakum makinesinden merdivene, kimyasallardan buhar makinelerine ve dahası ihtiyaç duyacağımız her tür malzemeye sahip olmaktayız. Hizmet içeriğine göre değişiklik gösteren fiyat aralıklarının ise ofis büyüklükleriyle orantılı olarak değişiklik gösterebileceğine değinmek isteriz.

Üsküdar Boş Daire Temizliği

Üsküdar’ın en iyi temizlik servisi olan firmamız yeni bir eve geçen kişilerin bu süreçteki yorgunluğuna bir de ev temizliğinin vereceği yorgunluğu dâhil etmemesi için elinden geleni yapmaktadır. Tabi sadece boş evlerin temizliğinden sorumlu olmayan firmamız dilerseniz inşaat sonrasında ihtiyaç duyulan temizlikler için de yanınızda olmaktadır.  Zira inşaat sonrasında çıkan pislik ciddi ölçüde profesyonelliği gerekli kılan ve detaylı bir temizliği gerekli kılan işlemler bütünüdür. Öyle ki bu tür temizliklerde bu iş için sıradan gündelikçiler yeterli olmayacaktır. Öyle ki kullanılan ekipmanlar, izlenen işlem adımları ve profesyonellik böyle bir süreçte fazlasıyla önem arz etmektedir. İşte bizler gerek donanımlı yapımız gerekse de alanında uzman ekibimizle yeterliliğimizi açıkça ortaya koymaktayız.

Sektöre yönelik beklenti ve çoğu kez beklentilerin karşılanamaması müşteri memnuniyetinin de kolay, kolay elde edilememesinde etkili olmaktadır. Bu durumun farkında olan bizlerse aldığımız önlemler ve her ayrıntıyı olması gerektiği gibi sırasıyla aynı zamanda da gerektirdiği ekipmanlarla temizlemeyi öngören profesyonellikle karşınızda olmaktayız. Öyle ki işimizde olduğu gibi siz değerli müşterilerimizin memnuniyetini kazanma yolunda da istediğimiz başarıyı yakalamış bulunmaktayız. Zira bu bağlamda yapılan anket sonuçlarının yüksek oluşu her şeyi açıklar niteliktedir.

Üsküdar Dış Cephe Cam Temizliği

Üsküdar bölgesinde temizlik hizmeti sunmakta olan firmamız cam ile kompozit temizliklerinde, dağcılıkla cam siliminde, sepetli vinçlerle, iskele yöntemleriyle, merdiven ve teleskop yöntemiyle, kırmalı vinçlerle kısacası ihtiyacınıza en uygun yöntemlerle yanınızda olmaktadır.

Cam temizlikleri periyodik aralıklarla yaptırılmadığında ne yazık ki birçok problemi de beraberinde getirmektedir. Bunlardan biri, kalıcı kireçlenmeler ve oksitlenmelerdir. Peki, ya bu süreçte dikkat edilmesi gereken hususlar nelerdir?

Üsküdar Dış Cephe Cam Temizliği

Üsküdar Dış Cephe Cam Temizliği

Dış cephe cam temizlikleri Üsküdar temizlik firması tarafından yapılması öngörülen en önemli hizmet gruplarından biridir. Tercih edilen kimyasalların etkililiği, iş güvenliği, emniyet kemerinin takılı olması, yaşam hattının kurulu olması vb. hususlar bu bağlamda dikkate alınmalıdır.

Üsküdar Yerinde Halı Yıkama

Evlerinize, ofislerinize vb. her tür mekânınıza gelmekte, sizlere yerinde hizmetler sunabilmekteyiz. Temizlik hizmetleri başlı başına zor bir süreci beraberinde getirmektedir. Bir de konu halıfleks olduğunda işler hepten içinden çıkılmaz bir hal almaktadır. Temizliği fazlasıyla zor olan halılarınız için sunduğumuz hizmetler iki farklı ve ikisi de etkili yöntemlerle karşınıza çıkarılmaktadır. Bu kapsamda hafta sonları çok daha uygun olmaktadır.

Yüksek zeminlerde kuru köpüklerle yıkama hizmetleri sunduğumuzdan ve bu noktada güçlü makinelere sahip olmanın öneminden de bu kapsamda söz etmek isteriz.

Üsküdar Zemin Temizliği

Üsküdar’daki temizlik hizmetlerimiz epoksi zeminleri de içeriğine dâhil etmektedir. Yeterli düzeyde sıvı emilimiyle toz noktasında etkili hijyen koşulları sağlayan bu hizmet içeriğinin detayını ise kaplama ve renk uygulamaları konusundaki yeterlilik oluşturmaktadır.

Üsküdar Zemin Temizliği

Üsküdar Zemin Temizliği

Bu hizmet şekli birçok avantajı beraberinde getirmektedir. Boyaların çıkmaması ve kirlerin tekrardan kusmaması için tercih edilen özel kimyasallarla gider olmayan noktalara özel vakum makinelerini kullanmak ise söz konusu avantajlardan biri olacaktır.

Üsküdar Bina Temizliği

Üsküdar’ın en uygun temizlik fiyatları için elinden geleni yapan ve kalitesiyle dikkatleri üzerine çeken firmamız, bir seferlik olan inşaat sonrasında ihtiyaç duyulan temizlikleri tarafınıza sunmaktadır. Apartman merdivenlerinin temizliği ve binalardaki mobil ekiple karşınıza çıkan firmamız kapıcı ihtiyacını ise ortadan kaldırmaktadır. Bu durum kapıcı masrafını ekarte ederken maliyet noktasındaki avantajlarını da gözler önüne sermektedir. Öyleyse bina temizliği kapsamında ön plana çıkan hizmetlerimizle uygun fiyattan kastımızı da açıkça ortaya koymaktayız.

 Üsküdar Fabrika/Atölye Temizliği

Fabrika ve atölyelerinizin temizliğini düşünmenize artık gerek yok. Ciddi ölçüde hassasiyet gerektiren söz konusu mekânların temizliği esnasında yapılan yanlış bir işlem maddi kayıplara sebebiyet verebilir. Bu durumun farkında olan bizler uzman kadromuzla yanınızda olurken makinelerin yanı sıra cam ve zemin temizliklerini de beraberinde sunmaktayız.

Dilerseniz tam zamanlı çalışacak temizlik personellerinin temini için de destek alabileceğiniz firmamız hizmet öncesi fizibilite ile 400 m2 üzeri mekânlar için keşfi de gerekli kılmaktadır.

Üsküdar Okul Temizliği

Okullar çocukların fazlaca zaman geçirdikleri ve öğrenim gördükleri alanlardır. Bu durum hijyen koşulları altında öğrenim görülmesi ve daha çok verim alınabilmesi amacıyla önem arz etmektedir.

İşte bizler bu noktada çocuklarınızın eğitim ortamlarına hijyen katmaya geliyoruz.

Üsküdar Otel Temizliği

Oteller insan yoğunluğundan sıkça söz ettiren kalabalık alanlardır. Bu durum temizlik hizmetlerinin bu mekânlarda belirli periyotlarla yaptırılması gereğini de ön plana çıkaracaktır.

Birçok oda ve her odanın ayrı, ayrı temizliğini esas alan hizmetlerde kullanılan malzemelerse ayrıca dikkat edilmesi gereken hususlardandır.

Üsküdar AVM/İş Merkezi Temizliği

Alışveriş/ İş merkezleri, gelip giden misafirlerin hiç eksik olmadığı akabinde ise sıkça kirlenen, toz toplayan mekânlardır. Kişilerin alışveriş yaptıkları/ konaklama ihtiyaçlarına yanıt aldıkları bu alanlar ancak uzman bir ekibin yani firmamızın altından kalkabileceği hizmet bütünüdür.

Üsküdar Okul Temizliği

Çocuklar geleceğimizin teminatıdır öyle değil mi? O halde çocuklarınızın yaşam alanları arasında yerini alan okulların hijyenik ortamlar haline gelebilmesi için profesyonel ekibimizle yanınızda olduğumuzu bilmenizi isteriz. Üstelik bunun için en uygun zaman dilimini tercih etmekteyiz.

Üsküdar Hastane Temizliği

Sağlıklı bir hayat ancak temiz ve hijyenik ortamlarda yer alındığı zaman söz konusu olacaktır. Bu bağlamda her ortam için temizlik hizmetlerinden söz edilebilir. Ancak konu hastane ve hasta sağlığı olduğunda bu durum her zamankinden daha çok önem arz edecektir.

Üsküdar Hastane Temizliği

Üsküdar Hastane Temizliği

Üsküdar Villa Temizliği

Villaların sıradan yaşam alanlarına göre çok daha büyük mekânlar olduğunu bilirsiniz. Odaları, salonu, mutfağı, banyosu, tuvaleti, lavabosu ve bahçesi olmak üzere hemen her yeri en ince ayrıntısına kadar temizlemek uzun ve yorucu bir süreçtir. Öyleyse bu süreçte adresiniz olduğumuzu unutmayın.

Üsküdar Cam Temizliği

Cam temizliği doğru ekipmanlar tercih edilmediğinde çizikleri ve mat görünümleri meydana getirecektir. Bizler firma olarak bu durumun bilincinde olmakta, en doğru ürünlerle en kısa zamanda mükemmel sonuçları karşınıza çıkarmaktayız. Titizlikle yürüttüğümüz hizmetler neticesinde ise üst düzey müşteri memnuniyetini elde etmekteyiz.

Üsküdar Cam Temizliği

Üsküdar Cam Temizliği

Üsküdar Restoran/Kafe Temizliği

Müşterilerinize serviste bulunduğunuz restoran/ kafeleriniz hijyen koşullarını az da olsa ihmal etmeniz halinde müşteri memnuniyetini olumsuz etkileyecektir. Dolayısıyla da maddi kayıplar beraberinde gelecektir. Öyleyse bizler buradayken neden böyle bir riski göz önüne alasınız ki?

Üsküdar Bodrum Temizliği

Bodrum olarak kullanılan alanlar kullanılmayan eşyaların koyulduğu ve görüntü noktasında dağınık, temizlik bağlamında ise hijyenik koşullardan uzak mekanlardır. Temizlenmek istendiğinde vaktinizi çalan ve altından kalkılması zor olan bu alanları uzman ekibimiz sayesinde en kısa zamanda tertemiz bir hale getirmekteyiz.

Üsküdar Şirket Temizliği

Şirket temizliği hizmetlerinin tarafınıza sunulabilmesi için çok sayıda personele, bu personellerin aynı anda faaliyet göstermesine ve bunun için gerekli ekipmanların hazır bulunmasına ihtiyaç duyulur. Şirketlerin büyüklüğüne ve personel sayısına göre değişen hizmet sürecinde profesyonellikten söz etmekse bizleri tercih etmenize bağlıdır.

Yorum Yap

Yeşil Temizlik Hakkında

2012 yılında kurulan Yeşil Temizlik Firması İstanbul’da pek çok kurumsal ve bireysel müşteriye ofis, villa, inşaat, fabrika, cam ve ofis halıfleks temizliği sunmakta olan profesyonel bir temizlik şirketidir.

Temizlik sektörü gibi soyut hizmet verilen bir alanda sunulacak hizmetin mümkün olduğunca somut hale getirilmesi gerekmektedir. Yeşil Temizlik Şirketi olarak yapacaklarımızı ve yapamayacaklarımızı kalem kalem sayarak, fiyatları da ekleyerek müşterinin sonradan bilgisi dahili olmadığı bir durumla karşılaşmamasını amaçlıyoruz.

Yeşil Temizlik Şirketi olarak sadece kurumlara ve şirketlere temizlik hizmeti vermekteyiz. Bireysel müşterilere ise boş daire ve villa temizliklerinde yardımcı olmaktayız.

Tek seferlik detaylı temizliklerde mobil ekibimiz aracı ile birlikte malzemeleri de yanında getirir. Periyodik temizlik sözleşmelerinde ise anlaşma dahilinde tercihen malzemeli veya malzemesiz olarak çalışırız.