Ümraniye Temizlik Şirketi

Eylül 8, 2021 by 

Ümraniye temizlik şirketi olarak çok uzun yıllardan beri sektör içerisinde yer alıyoruz. Zamanın vermiş olduğu tecrübe ve deneyimler ile profesyonel bir firma haline geldik. Bu ilkelerin başında da kaliteli ve güvenilir olmak gelmektedir. Kaliteden ödün vermeden gerçekleştirdiğimiz hizmetler sayesinde müşterilerimizin güvenini kazandığımıza inanıyoruz. Unutmayalım ki kalitemiz başarımızdaki en büyük etkenlerin başında yer almaktadır.

Temizlik sektöründe müşteri memnuniyetini kazanmak sanıldığı kadar kolay değildir. Firma olarak müşterilerimizin memnuniyetini ve beğenisini kazanabilmek adına yoğun çaba sarf ediyoruz. Gerçekleştirdiğimiz hizmetlerde kusursuzluk konusuna da özen gösteriyoruz. Neredeyse sıfır hata ile temizlik süreci sunmak konusunda rakiplerini geride bırakmayı başarıyor.

Ümraniye Ofis Temizliği

Firmamızın Ümraniye’ deki temizlik hizmetleri üstün başarısı ile kulaktan kulağa yayılmaya devam ediyor. Temizlik hizmetinde son derece iddialı olduğumuzu verdiğimiz hizmetlerin çeşitlilik göstermesi ile kanıtlayabiliriz. Rakip firmalarımız bu kadar fazla hizmet koluna ayrılmazken biz temizlik hususunda aklınıza gelen bütün hizmetleri başarı ile neticelendiriyoruz. Bu hizmetler arasında ofis temizliği de yer almaktadır. Ofislerinizi detaylı şekilde temizliyoruz, temizlik esnasında kusursuzluk için yoğun çaba sarf ediyoruz.

Ümraniye Ofis Temizliği

Ümraniye Ofis Temizliği

Kendimizi sadece eşyalı temizlik ile sınırlı tutmayarak boş ofis temizliği hizmetlerinizi de gerçekleştiriyoruz. Belirtmek gerekirse eşyası ofislerin temizliği, boş ofislerin temizliğine kıyasla daha uzun sürmektedir. Her iki temizlik türünde de kalite üst seviyededir. Sadece kullanılan ofisleri değil, taşınma öncesi ofis temizliği, inşaat sonrası ofis temizliği gibi hizmetleri de sunmaktayız. Temizlik sektöründe uzun yıllardan beri varlık gösterdiğimizden pek çok ofisin periyodik temizliğini de firmamız gerçekleştirmektedir. Şimdiye kadar hizmetlerimiz konusunda hiçbir olumsuzlukla karşı karşıya kalmadık, eminiz ki sizler de firmamızdan son derece memnun kalacaksınız. Ayrıca temizlik hizmetlerimizin genelinde olduğu gibi ofis temizliğinde de fiyatlarımız son derece uygundur fakat part time temizlik hizmetlerinin maliyeti daha azdır.

Ümraniye Ev Temizliği

Diğer temizlik hizmetlerimize nazaran ev temizliği hizmetlerimizde müşterilerimizin memnuniyetini kazanmak biraz daha zor oluyor. Bütün temizlikler detay gerektirir fakat ev temizliklerinde yer alan ayrıntılar oldukça fazladır. Neyse ki bu gibi konular firmamız için sorun teşkil etmemektedir çünkü firmamız çatısı altında çalışmakta olan ekip arkadaşlarımız sektörün en tecrübeli ve başarılı isimlerinden özenle seçilerek oluşturulmuştur.

Bulunduğumuz noktaya gelmemizde en büyük pay profesyonel ekibimize aittir. Ev temizliği talebinde bulunan müşterimize birkaç soru yöneltiyoruz. Bu soruların başında evin kaç odalı olduğu geliyor. Evinizde ki oda sayısına bakarak ekibimizi ve kullanacağımız malzemeleri organize ediyoruz. Evinizin boyutuna göre ekibimizde yer alan çalışan sayısı değişiklik gösteriyor, malzeme sayısı ve çeşidi de aynı şekilde değişebiliyor. Ayrıca belirtmek isteriz ki temizlik hizmetinde kullanmış olduğumuz malzemelerin tamamı dünya standartlarında ki kalite seviyesine sahiptir. Üstün kaliteye sahip malzemeler ve son teknoloji araçlar ile çalışmak da firmamızı rakiplerinin önüne geçirmektedir.

Ümraniye Ev Temizliği

Ümraniye Ev Temizliği

Evinizde tam anlamıyla temizliği sağlamak ve konforun tadını çıkartmak istiyorsanız firmamızdan hizmet talebinde bulunmalısınız. Sektör içerisinde ki yenilikleri ve gelişmeleri yakından takip eden temizlik firmamız daima kendini güncellemektedir. Yenilikler sayesinde hem kalite seviyemiz artmış oluyor hem de zamandan tasarruf sağlayacak teknikleri öğreniyoruz. Temizlik hizmetinde olmazsa olmaz unsurlardan birisi de kısa zamanda çok iş halletmektir, neyse ki firmamız bu konuda da üstün başarısını göstermektedir.

Ümraniye Dış Cephe Cam Temizliği

Biliyor olmalısınız ki dış cephe ve cam temizliği son derece riskli olabiliyor. Firmamız dış cephe ve cam temizliklerinde kesinlikle yardım almanızı öneriyor aksi halde yapacağınız en ufak hata hayatı risk taşıyabilir. Firma olarak dış cephe ve cam temizliği hizmetlerine başlamadan önce çalışanlarımızın güvenlik önlemlerini sağlıyoruz, daha sonra çalışmalarımıza güvenli şekilde başlıyoruz.

Ümraniye Dış Cephe Cam Temizliği

Ümraniye Dış Cephe Cam Temizliği

Dış cephe çevrede ki kişilere doğrudan maruz kaldığı için temizlik konusunda da zor görünmektedir. Fakat belirtmek isteriz ki firmamız için zoru başarmak kısa zaman alır. Dış cephe ve cam temizliklerinde kullanmış olduğunuz malzemeler ve araç gereçler son kalitedir. Kaliteli malzeme kullanımına bağlı olarak performansımız da üst seviyelere ulaşmaktadır. Cam temizlikleri düzenli şekilde yapılmadığında kalıcı lekeler ve kireçler meydana gelmektedir. Bu kireç ve lekelerden kurtulmak için firmamız ile iletişime geçin.

Ümraniye Yerinde Halı Yıkama

Sadece evlerde değil ofislerde, iş yerlerinde, camilerde ve daha pek çok mekânda yerinde halı yıkama hizmeti sunmaktayız. Firmamız tarafından sunulan hizmetler üstün kalite ile gerçekleştirilmektedir. Artık sizler halı yıkama firmalarına gitmeyeceksiniz, firmamız müşterinin ayağına gelecek. Hem kilolarca ağırlıktaki halıları kaldırmak zorunda kalmayacaksınız hem de yıkama sonrası tekrar yerleştirmek ile uğraşmayacaksınız.

Ümraniye Yerinde Halı Yıkama

Ümraniye Yerinde Halı Yıkama

Biz bulunduğunuz adrese kadar gelerek halılarınızı olduğu yerde temizleyeceğiz. Firmamızın önerisi hafta sonu temizliğidir. Bu sayede halılarınız hafta sonunda kurumuş olacaktır. Güçlü makinelerimiz sayesinde hem iş kolaylığı sağlıyoruz hem zamandan tasarruf ediyoruz. Ayrıca yükseltilmiş zeminlerde de kuru köpük ile halı yıkama hizmeti sunuyoruz.

Ümraniye Zemin Temizliği

Yerde kalıcı boyaların çıkartılması son derece zordur ve firmamız bu konuda da farkını ortaya koymaktadır. En zor zemin lekelerini bile kısa sürede ortadan kaldırıyoruz. Epoksi zemin temizliği gibi hizmetleri de sizlere sunmayı ihmal etmiyoruz. Çıkardığımız lekelerin ve kirlerin tekrar kusmaması için özel ürünler kullanıyoruz. Benzersiz hizmetler için firmamızı tercih etmeniz gerektiğini unutmayın.

Ümraniye Zemin Temizliği

Ümraniye Zemin Temizliği

Ümraniye Bina Temizliği

Binaların rutin temizlikleri dışında periyodik olarak temizlik işlemini de gerçekleştiriyoruz. Binada bulunan merdivenleri ve camları da üstün temizlik anlayışımız ile buluşturuyoruz. Profesyonel ekibimiz tarafından gerçekleştirilen bina temizliği hizmetimizden memnun kalacağınızdan hiç şüphemiz yoktur. Firmamız artık kapıcılara duyulan ihtiyacı minimum düzeye indirmektedir. Kapıcıların gerçekleştirdiği hizmetlerin kat ve kat fazlasını daha uygun fiyatlar ile sizlerin karşısına çıkartıyoruz. Başarımız ile de memnuniyetinizi kazanıyoruz.

Ümraniye Fabrika / Atölye Temizliği

Fabrikalarda ve atölyelerde bulunan yüzlerce makinenin temizliğini sağlıyoruz. Makine konusunda bilgili ve tecrübeli olan özel ekibimizi konumunuza yönlendiriyoruz, ekibimiz kısa süre zarfında makineleriniz de üstün temizliğe imza atıyor. Sadece makine temizliğini değil fabrika ve atölye içi detaylı temizlikleri de üstleniyoruz. Temizlik çalışmamız öncesinde fizibilite yapıyoruz, geniş mekanlarda muhakkak keşif çalışmalarına yer veriyoruz. Keşif çalışmalarımızın ardından yeterli sayıda ekip oluşturuyor ve doğru ürünleri konumunuza gönderiyoruz.

Ümraniye Okul Temizliği

Eğitim yuvası olan okullarımızda binlerce öğrenci yer almaktadır ve bu öğrenciler sağlık anlamında korunaklı alanlarda bulunmalıdırlar. Firmamız uzun süreden beri temizlik sektörü içerisinde yer aldığından çok sayıda okul temizliğini gerçekleştirmiştir. Okul temizliği konusunda da diğer hizmetlerde olduğu gibi üstün tecrübemiz ile başarı sağlamaktayız.

Ümraniye AVM / İş Merkezi Temizliği

Alışveriş merkezlerinin periyodik temizliğini üstlenen firmamız tek seferlik temizlik hizmeti de sunmaktadır fakat firmamızın önerisi periyodik temizlikten yanadır. Alışveriş merkezleri toplu kullanım ortamlarına dâhil olduğundan sağlık açısından tehlike oluşturmaktadır, temizlik şirketimiz bu tehlikeleri en az seviyeye indirmek için üstün çaba sarf etmektedir.

Ümraniye Su Baskını Temizliği

Su baskınları beklenmedik anlarda olduğundan temizlik şirketi bulmakta zorlanabilirsiniz fakat bizim firmamız bu gibi acil durumları düşünerek 7/24 hizmet sunmaktadır. Zor zamanlarınızın kurtarıcısı olmaktan büyük gurur duyuyoruz ve işimizde başarımızı her şartta sağlıyoruz. Su baskını yaşadığınızda firmamızı arayabilir ve hizmet talebinde bulunabilirisiniz.

Ümraniye Hastane Temizliği

Sağlığımızı korumaya ve kontrol altında tutmaya yönelik var olan bu kuruluşlar doğru ve düzenli şekilde temizlenmediğinde son derece büyük riskler doğurabilir. Hastaların daha hijyenik ortamlarda tedavi görebilmesi ve olası bir riske karşı önlem almak amacı ile firmamızdan temizlik hizmeti almanızı öneriyoruz.

Ümraniye Hastane Temizliği

Ümraniye Hastane Temizliği

Ümraniye Villa Temizliği

Villaların periyodik ya da tek seferlik temizliğini gerçekleştirmekteyiz. Tamamen müşteri odaklı hizmet sunmaktayız. Müşterilerimizin talepleri bizim için her şeyden daha önemlidir. Kaliteli malzemeler ve profesyonel ekibimiz ile gerçekleştirdiğimiz temizlik hizmetinden memnun kalmanız için bütün ayrıntılara özen gösteriyoruz.

Ümraniye Villa Temizliği

Ümraniye Villa Temizliği

Ümraniye Yangın Sonrası Temizlik

Yangın sonrası temizlikler pek çok firma için oldukça zordur fakat bizim firmamız gerekli tecrübeye ve kaliteye sahip olduğundan çok kolay şekilde üstesinden gelmektedir. Profesyonel ekibimiz doğru teknikler ve doğru malzemeler ile yangın sonrası kalıntıları başarılı şekilde ortadan kaldırmaktadır.

Ümraniye Yangın Sonrası Temizlik

Ümraniye Yangın Sonrası Temizlik

Ümraniye Cam Temizliği

Çevresel kirlilikten nasibini alan camlar uzun süre boyunca temizlenmediği takdirde kalıcı lekeler ve kireçlenmeler ile karşınıza çıkarlar. Firmamızın önerisi periyodik şekilde cam temizliği yaptırmanızdır. Kaliteli ve profesyonel bir temizlik istiyorsanız firmamız ile iletişime geçebilir ve hizmet talebinde bulunabilirsiniz.

Ümraniye Cam Temizliği

Ümraniye Cam Temizliği

Ümraniye Restoran / Kafe Temizliği

Restoranların ve kafelerin temizliği de tıpkı diğer alanlarda olduğu gibi büyük önem taşımaktadır. Bu mekânlarda insanların tüketimine sunulan yiyecekler hazırlanmakta ve olası bir koşulda sağlığı etkileyecek unsurlar doğmaktadır. Bu unsurların önüne geçmek için firmamızdan temizlik hizmeti talebinde bulunmalısınız.

Ümraniye Bodrum Temizliği

Bodrumlarınızın temizliğinde insan sağlığına zarar vermeyen özel malzemeler tercih edilmektedir. Sadece kaliteli malzemeler yeterli olmayacağından son teknoloji araçlardan da faydalanarak bodrum temizliğinizi gerçekleştirmekteyiz. Profesyonel ekibimizin sunduğu hizmetten memnun kalacağınıza eminiz.

Ümraniye Şirket Temizliği

Şirket temizliği talebinde bulunduğunuzda ayrıntılı bilgi vererek firmamıza yardımcı olabilirsiniz. Şirketinizin büyüklüğüne bağlı olarak firmamız tarafından yeterli sayıda ekip oluşturulmaktadır. Malzeme tercihi de şirketinizin büyüklüğü ile bağlantılıdır. Profesyonel bir temizlik için firmamız ile iletişime geçin.

Yorum Yap

Yeşil Temizlik Hakkında

2012 yılında kurulan Yeşil Temizlik Firması İstanbul’da pek çok kurumsal ve bireysel müşteriye ofis, villa, inşaat, fabrika, cam ve ofis halıfleks temizliği sunmakta olan profesyonel bir temizlik şirketidir.

Temizlik sektörü gibi soyut hizmet verilen bir alanda sunulacak hizmetin mümkün olduğunca somut hale getirilmesi gerekmektedir. Yeşil Temizlik Şirketi olarak yapacaklarımızı ve yapamayacaklarımızı kalem kalem sayarak, fiyatları da ekleyerek müşterinin sonradan bilgisi dahili olmadığı bir durumla karşılaşmamasını amaçlıyoruz.

Yeşil Temizlik Şirketi olarak sadece kurumlara ve şirketlere temizlik hizmeti vermekteyiz. Bireysel müşterilere ise boş daire ve villa temizliklerinde yardımcı olmaktayız.

Tek seferlik detaylı temizliklerde mobil ekibimiz aracı ile birlikte malzemeleri de yanında getirir. Periyodik temizlik sözleşmelerinde ise anlaşma dahilinde tercihen malzemeli veya malzemesiz olarak çalışırız.