Maltepe Temizlik Şirketi

Mayıs 3, 2024 by 

Maltepe’de gösterdiği faaliyetlerle ön plana çıkan firmamız siz değerli müşterilerimizin memnuniyetini temeline oturtmakta, benimsediği ilkeleri bu temelden yola çıkarak şekillendirmektedir. Hizmet öncesinde beklentilerinizi tespit eden ve söz konusu beklentilerinizi karşılayacak şekilde hizmetlerine yön veren firmamız bu kapsamda kendini durmadan geliştiren ve sektörde var olan açıkları kapatmak için elinden geleni yapan lider firmalardan biri olduğunu da net olarak göstermektedir. Maltepe temizlik şirketleri denildiğinde akla gelen ilk isimlerden biri olurken marka değerimizden sıklıkla söz ettirdiğimizi ve temizlik gibi zor bir süreçten hiç yorulmadan, zaman kaybı yaşamadan çıkmanızı sağladığımızı bilmenizi isteriz.

Temizlik yalnızca özel yahut sıradan zamanlarda yapılacak iş gruplarından biri değildir. Belli periyotlarla yaptırılması gereken ve bazı zamanlarda acilen yapılması öngörülen bu iş grubunu en kolay şekilde atlatabilmeniz için bizler elimizden geleni yapmaktayız.

Akıp giden zamanın daha önemli işleriniz varken ya da biraz olsun dinlenmeye ihtiyacınız olurken temizlikle harcanıp gitmesini istemezsiniz değil mi? Öyleyse hızlı çözümler ve teknolojinin son ürünleriyle Maltepe’de kesintisiz hizmetler sunduğumuzu bilmenizi isteriz.

Maltepe Ofis Temizliği

İstanbul Maltepe temizlik hizmetlerini tarafınıza sunan öncü isimlerden biri olmaktayız. Uzmanlığın sanılanın da ötesinde gereklilik arz ettiği ofis temizliklerinde taleplerinizi dikkate alarak hizmet vermekteyiz. Esnek çözümler ile yine esnek çalışma saatlerini karşınıza çıkarmakta, dilerseniz günlük, haftalık, aylık dilerseniz de tek seferlik temizliklerle yanınızda olmaktayız. Özellikle çalışma saatlerine yönelik esnekliğimizle sektör açığını kapatmakta, çözüm ortağınız olmak için elimizden geleni yapmaktayız.

maltepe ofis temizliği

Maltepe Ofis Temizliği

Kimi zaman boş kimi zaman eşyalı kimi zamansa tadilat sonrası yahut taşınma öncesi ofis temizliği hizmetlerinden yararlanabileceğiniz gibi aralıkları ya da ayrıntılı yahut yüzeysel oluşu gibi seçeneklerden birini de tercih edebileceksiniz. Yarı zaman ya da akşam temizliği olarak geçen ofis temizliği hizmetlerinden de yararlanabileceğiniz seçeneklerin maliyet noktasında sizlere daha az ücretler çıkarıldığına ise özellikle değinmek isteriz.

Ofis temizliklerinde birçok araç ihtiyaç konumundadır. Vakum makineleri, kimyasallar, merdivenler, buhar makineleri vb. malzemeler bu ölçüde donanımlı bir firmanın sahip olması gereken araç gereçlerden biridir. Öyleyse bu konudaki donanımımız açıkça ortadadır.

Maltepe Ev Temizliği

Maltepe’nin en iyi temizlik servisi olduğumuzu iddia ediyoruz. Zira ön plana çıkardığımız hizmetler de siz değerli müşterilerimizden aldığımız dönüşler de bu yöndedir.

maltepe ev temizliği

Maltepe Ev Temizliği

Eşyalar eve girmeden önce temizletilen sonrasında rahatlıkla kullanılan evlerin bu noktadaki temel ihtiyacı için bizler buradayız. Yalnızca boş evler için hizmet sunmayan firmamız isterseniz inşaat sonrası gibi yoğun bir temizlik gerektiren evlerin de ihtiyaçlarına yanıt olmaktadır.  Zira inşaat sonrasında ön plana çıkan pisliğin, kirin, tozun, kalıntının kısacası detay gerektiren bu zorlu sürecin altından kalkabilmek ciddi oranda uzmanlık isteyecektir. İşte bizler bu işin uzmanı olarak karşınıza çıkarken kullanılacak olan ekipmanlar, profesyonellik ve uygulama adımları noktasında yani donanımlı yapımızla yanınızda olmaktayız.

Sektör gereği birçok firmadan söz edilmekte ancak ne yazık ki her firma için başarıdan söz edilememektedir. Bu durumdan fazlasıyla muzdarip olan ve sektöre yönelik açıklarla birlikte bu tür firmalar yüzünden takınılan önyargıları kırmak için durmadan çalışmakta, yaptığımız anket sonuçlarıyla bu konudaki başarımızı ise net bir şekilde ortaya koymaktayız.

Maltepe Dış Cephe Cam Temizliği

Maltepe bölgesindeki hizmetleriyle beğeni kazanan bir firma olarak kompozit ile cam temizliklerinde, dağcılıkla, iskele yöntemiyle, sepetli vinçle, teleskopla, merdivenle ve kırmalı vinçler ile hizmet sunmaktayız. Kısaca firmamız ihtiyaçlarınıza göre şekillenen yöntemlerin her birini bünyesinde barındırmaktadır.

maltepe dış cephe cam temizliği

Maltepe Dış Cephe Cam Temizliği

Düzenli aralıklarla yaptırılmayan dış cephe cam temizlikleri, beraberinde getirdiği birçok problemle de sıkıntıların kaynağı olmaktadır. Kalıcı kireçlenmelerle oksitlenmeler söz konusu problemlerden sadece ikisidir. Öyleyse bu noktada titiz davranmanızı, süreç içerisinde Maltepe temizlik firması olarak yanınızda olduğumuzu bilmenizi isteriz. Zira iş güvenliği, kimyasal etkiliği, yaşam hattı kurulumu gibi konularda titiz davranan bir firma olarak doğru adresiniz olduğumuzu unutmayın.

Maltepe Yerinde Halı Yıkama

İsterseniz evinize isterseniz de ofislerinize gelmekte ve sizlere taleplerinize uygun olacak şekilde yerinde hizmetler verebilmekteyiz. Temizliğin ne denli zor ve yorucu bir süreç olduğunu bilirsiniz. İşte bu zorluk ve yoruculuk halıfleks temizliklerini işaret ettiğinde içinden çıkması daha zor bir süreç de beraberinde gelmiş olacaktır. Hâlbuki bizler farklılığı ve etkililiğiyle dikkatleri üzerine çeken yöntemlerimizi bu noktada tarafınıza sunmaktayız.

maltepe yerinde halı yıkama

Maltepe Yerinde Halı Yıkama

Hafta sonlarının uygunluk bakımından daha iyi olduğu hizmetlerden söz ederken yüksek zeminlerdeki kuru köpükler ile güçlü makineleri bünyemizde barındırdığımızdan da bahsetmek isteriz.

Maltepe Zemin Temizliği

maltepe zemin temizliği

Maltepe Zemin Temizliği

Maltepe’de sunmuş olduğumuz temizlik hizmeti kapsamında epoksi zeminlerini de görmeniz mümkündür. İçeriğinde yeterli seviyelerde sıvı emilimi sağlayarak tozlar üzerinde etkililiğini konuşturan ve hijyen koşullarından söz ettiren temizlik hizmetlerini görebilirsiniz. Detayında renk ile kaplama uygulamalarına yönelik yeterliliğinden bahsedebileceğimiz hizmet şeklinin sunduğu avantajlara ise bu noktada özellikle değinmek gerekir.

Boyaların çıkmamasını ve tabi kirlerin tekrar, tekrar kusmamasını sağlayan zemin temizliğinde özel kimyasallardan yararlanılmakta ve gerektiğinde vakum makinelerinin kullanımına başvurulmaktadır.

Maltepe Bina Temizliği

Maltepe’nin en uygun temizlik fiyatları firmamızı tercih ettiğinizde sizlerle olacaktır. Düzenli aralıklarla tercih edebileceğiniz bina temizlikleri dilerseniz bir defalığına söz konusu olan inşaat sonrasındaki temizlikler için de hizmetinizde olacaktır. Apartman merdivenleri için öngörülen ve düzenli olarak yaptırılması gereken temizlikler ile binalar için düşünülmüş mobil ekip sayesinde kapıcı ihtiyacı ve beraberinde getirdiği masraflar artık son buluyor. O halde bina temizliği ve uygun fiyatlardan kastımız açıkça ortada değil mi?

Maltepe Fabrika/ Atölye Temizliği

Fabrika ve atölyeler kir pas vb. bakımdan en çok kirlenen alanlardır. Bu mekânların temizliğinde yapılacak küçücük bir hatanın maddi kayıp olarak sizlere geri dönmesi ise muhtemeldir.  Gerek bu işin hassasiyet gerektirmesi gerekse de bu sürecin zorlu bir süreç olması bizlere duyulan ihtiyacı ortaya koyacaktır.

Firmamız cam temizliğinden zemin, sürekli çalışacak olan personel temininden hizmet öncesinde yaptığı fizibiliteyle 400 metrekarelik alan üzeri keşif hizmetlerini de beraberinde getirmektedir.

 Maltepe Okul Temizliği

Okullar sadece eğitim yuvası değildir. Aynı zamanda çocukların ikinci evidir. O nedenle hijyenin okullar için ne denli önem arz ettiği aşikârdır. İşte bizler sağlıklı koşullar altında eğitim verilebilsin diye okul temizliği hizmetlerimiz ile buradayız.

Maltepe Otel Temizliği

İnsan yoğunluğunun sayıca fazla olduğu kalabalık mekânlardan biri de otellerdir değil mi? O halde bu mekânlar için öngörülen temizlik hizmetlerinin belirli periyotlarla yaptırılması gerekir. Büyük alanlar olması ve detaylı temizliği şart koşması ise bu mekânlar için firmamızın uzmanlığına duyulan ihtiyacı gözler önüne sermektedir.

Maltepe AVM/ İş Merkezi Temizliği

Alışveriş yahut iş merkezlerinin geleni gideni çok olur. Bu durum dışarıda yer alan her tür kirin bu mekânlarda yer almasına sebebiyet verir. Öyleyse bizler uzman kadromuzla bu iş yükünün altından kalkmaya her an hazır olduğumuzu söyleyebiliriz.

Maltepe Su Baskını Temizliği

Meydana geldiği alanlarda hasarlarıyla ve içinden çıkılması zor olan iş yüküyle kişileri stresli bir sürece dâhil eden su baskını durumlarında desteğimizden yararlanıp yükünüzü bizlere devretmeye ne dersiniz? Zira bizler etkili ve hızlı çözümlerimizle yardımınıza koşmaya hazırız.

Maltepe Okul Temizliği

Geleceğin teminatı olan çocuklar temizliğin söz konusu olduğu daha sağlıklı ortamlarda yaşamayı hak ediyor değil mi? Çok fazla çocuğun bir arada olduğu bu alanlar sağlığı tehdit edici unsurlardan arındırılmalıdır. O nedenle uygun zamanlarda profesyonel kadromuzla bizler buradayız.

Maltepe Hastane Temizliği

Temizliğin mekânı olmaz değil mi? Hele ki bir de hastane gibi tamamen sağlığa dayalı bir mekândan söz ediliyorsa işte o zaman temizlik her zamankinden daha önemli olur. İşte bizler bu nedenle profesyonelliğimizi sadece sözde değil uygulamada da ortaya koyuyoruz.

maltepe hastane temizliği

Maltepe Hastane Temizliği

Maltepe Villa Temizliği

Sıradan mekânlara kıyasla büyük olan, oda sayısı, salonu, bahçesi, mutfağı, tuvalet ve banyo sayıları derken iş yükünün daha da fazlalaştığı villalar temizliği çok daha yorucu bir hale getirmektedir. Firmamızsa bu süre zarfında yanınızda olmaktadır.

maltepe villa temizliği

Maltepe Villa Temizliği

Maltepe Yangın Sonrası Temizlik

Yalnızca ortamda bulunan toz, kül, is lekeleri vb. ile sınırlandırılamayacak olan yangın sonrası temizlik hizmetleri için duvara sinen kokuların da iş yükünden söz etmek gerekir. Her ayrıntısı ile uzmanlık gerektiren bu temizlik kategorisi için profesyonelliğimiz karşınızda.

maltepe yangın sonrası temizlik

Maltepe Yangın Sonrası Temizlik

Maltepe Cam Temizliği

Doğru ekipmanlarla çizik dolayısıyla da mat görünümlerin önüne geçen cam temizliği, bu konunun bilinci ile hareket etmeyi yani profesyonelliği akabindeyse firmamızı gerekli kılacaktır. Zira profesyonellik uzman bilgisinin yanı sıra doğru ürünler ile kısa sürede mükemmel sonuçların da karşılığı olacaktır.

maltepe cam temizliği

Maltepe Cam Temizliği

Maltepe Restoran/ Kafe Temizliği

Müşterilerinize servis yaptığınız kafe ve restoranlarınızda hijyen söz konusu olmadığında bu sizin için itibar kaybı dolayısıyla da müşteri kaybı demektir. Müşteri kaybıysa maddi kayıplarla devam eder ki bizler tüm profesyonelliğimizle yanınızdayken böyle bir riske gerek var mı?

Maltepe Bodrum Temizliği

Kullanılmayan, eskimiş, bir kenara koyulmuş ya da az kullanılan eşyaların yer aldığı bodrumlar toza, kire en çok davetiye çıkaran alanlardır. Öyleyse dağınıklığı da ayrıca bir iş yükü olan bu alanların temizliğini bize bırakın ne dersiniz?

Maltepe Şirket Temizliği

Gerek personel sayısının gerekse de söz konusu personellerin eş zamanlı faaliyet gösterebileceği gerekli ekipmanların hazır bulunması yani donanımlı bir yapı ile profesyonelliğin birleşmesi şirket temizliği için önkoşul niteliği taşımaktadır. Profesyonelliğin tek adresi olan firmamızsa ayrıcalığınızı gözler önüne sermektedir.

Yorum Yap