MALTEPE TEMİZLİK ŞİRKETİ

  Hizmet Bölgeleri

  Günümüzde bayanların yaygın olarak çalışmaya başlaması ile birlikte ev temizliklerine gereken vakitler ayrılmamaktadır. Bu yüzden kişiler ev temizliği, apartman temizliği, merdiven temizliği gibi konularda hizmet almak için temizlik firmaları ile çalışmaktadırlar. Temizlik şirketlerinin belirlerken dikkatli olmak ve güvenilir bir firma ile çalışmak gerekiyor. Çünkü piyasada bir ismi olmayan, amatör olarak temizlik hizmetlerini veren firmalar ile çalışıldığında hem istenilen sonuçlar alınamayabilir hem de fazla paralar harcanmış olabilir. Maltepe’nin en iyi temizlik şirketi olan Yeşil temizlik şirketi olarak yıllardır müşterilerimizin güvenini kazanmış bulunuyoruz. Firmamız tüm temizlik işlemlerinde uzman olan deneyimli çalışanlarımızı tercih etmektedir. Verdiğimiz temizlik işlemlerinden sonra müşterilerimizin memnun kalmasını sağlamak için tüm çabamızla çalışmalarımızı sürdürüyoruz.

   

  Maltepe temizlik şirketleri arasında müşteri memnuniyeti en yüksek olan firmamızda özel temizlik gerektiren durumlar için de profesyonel çözümler sunulmaktadır. Yangın sonrası temizlik normal temizlikten çok daha fazla özen gösterilmesi gereken işlemlerdendir. Evlerinizde ya da iş yerlerinizde böyle bir durum sonrasında profesyonel bir destek almak istiyorsanız Yeşil temizlik firmamızı arayabilirsiniz. Sizler için elimizden gelen tüm çabaları göstererek eşyalarınızı ve evinizi eskisi gibi kullanmanızı sağlıyoruz. Yangın sonrasında öncelikle yangın sonrası oluşan pisliklerin temizlenmesi işlemlerini gerçekleştiriyoruz. Koltuklarınız için koltuk yıkama işlemlerini yaptıktan sonra tüm evin temizleyerek sizlere teslim ediyoruz. Maltepe Yeşil Temizlik Şirketi olarak su baskını temizliği hizmetlerini de veriyoruz. Su baskını sonucunda kirlenen ve batan eşyalarınızı temizlemenin yanı sıra evdeki suyun tahliye işlemleri de firmamız çalışanları tarafından yapılmaktadır.

   

  İstanbul Maltepe Temizlik firmamızı ihtiyacınız olan her saatte arayabilirsiniz. Maltepe’deki temizlik işlemleriniz için bizleri haftanın her günü 0212 369 90 75 numaralı telefondan arayabilirsiniz. Telefondaki arkadaşlarımıza Maltepe’de bulunan eviniz ya da işyeriniz ile ilgili birkaç kısa bilgi vererek servis kaydınızı oluşturabilirsiniz. Arkadaşlarımıza bulunduğunuz adresi, ne tür bir temizlik hizmeti almak istediğinizi ve evinizin kaç metre kare olduğunu bildirmeniz yeterlidir. Servis ekiplerimiz tam donanımlı olan araçlarımız ile adresinize gelerek yapılması gereken tüm temizlik işlemlerini büyük bir özen ile gerçekleştirmektedir.

  Yorum yap