SUADİYE TEMİZLİK ŞİRKETİ

Nisan 24, 2024 by 

Ofislerin ve tüm yaşam alanlarının temiz olması son derece önemlidir. Özellikle tüm aile fertleri ile beraber gününüzün büyük bir kısmını evinizde geçiriyorsanız o zaman sağlık sorunları ile karşı karşıya kalmamak için evinizin de temiz olması gerekiyor. Eğer temizlik konusunda bir yardıma ihtiyacınız olacaksa Suadiye Yeşil Temizlik şirketi olarak bizimle iletişime geçebilirsiniz. Ekiplerimiz en kısa sürede verdiğiniz adrese gelecek ve temizlik işlemlerine başlayacaklardır.

Ev temizliği yapılırken personellerimiz aile fertlerinin sağlığını riske atabilecek herhangi bir temizlik malzemesi kullanmamaktadırlar. Ayrıca aile bireylerinin özel yaşantılarına dikkat edilerek kapalı kutular açılmaz. Bunun yanı sıra girilmemesi ve temizlenmemesini istediğiniz özel odalar ya da bölmeler varsa bunları da yine personellerimize bildirebiliyorsunuz.

Suadiye temizlik şirketleri temizlik hizmeti sunarken çoğu zaman işlemleri hızlı yaparak detaylı temizlik yapmaktan kaçınırlar. Ancak Yeşil Temizlik olarak bizler tüm temizlik hizmetlerimizde derinlemesine temizlik yapmaktayız. Özel istekler doğrultusunda koltukların yıkanmasını sağlayarak bu sayede koltuk temizliği de yapmaktayız.  Eğer bu hizmetlerden yararlanmak istiyorsanız bunu ekstra olarak personellerimize bildirmeniz gerekiyor.

İstanbul Suadiye temizlik olarak yılların verdiği deneyim sayesinde sadece evlerde değil her türlü yapıda ve durumda sorunsuz bir şekilde temizlik hizmeti sunuyoruz. Eğer sizde temizlik hizmeti almak isterseniz Suadiye’nin en iyi temizlik firması olarak bizimle iletişime geçebilirsiniz.

1 Yorum

 • Petek Turna

  Temmuz 9, 2019 - 9:19 am

  Sayın ilgili,
  Suadiye’deki 3 oda ve bir salon küçük bir dairenin ev temizliği için fiyat talep etmekteyim.
  İyi çalışmalar,
  Petek Turna

Yorum Yap