EYÜP TEMİZLİK ŞİRKETİ

    Hizmet Bölgeleri

    Çoğu insan ev, ofis ya da dükkanında temizlik sorunu yaşar. Eğer temizliğe vakit bulamıyorsanız Eyüp temizlik şirketi olarak her türlü temizliğinde yardımcı oluruz. Evinizde dip köşe tüm yerleri, işinde uzman çalışanlarımız sayesinde hallediyoruz. Her zaman güler yüzlü ve disiplinli çalışanlarımız aynı zamanda güvenilirdir. Bunun dışında ofis ve dükkan temizliğide yapan, Eyüp Yeşil temizlik firmamız, yangın sonrası temizlik de yapmaktadır. En zor temizliklerden biri olan yangın sonrası temizlik işinde uzman çalışanlarımız sayesinde kısa süre yapılmakta olup sizi bu zahmetten kurtarmaktadır. Kentsel dönüşüm projesi nedeniyle her insanın baş belası olan tadilat sonrası oluşan ince temizlik gerektiren kalıntılar, sıradan gündelikçiler tarafından iyi temizlenmeyebilir ancak İstanbul Eyüp temizlik bölgesi çalışanlarımız tarafından profesyonel bir şekilde bu temizliğin de üstesinden gelinmektedir.

    Yağmur ve kardan dolayı oluşan dış cephedeki kirler temizlenmesi en zor ve en tehlikeli temizliklerden biridir. Sizi bu zahmetten de kurtaran Eyüp temizlik firması uygun fiyatlarla bu temizliği de yapmaktadır. Aynı zamanda kat kat merdiven temizlemek çok zahmetli bir işken bizi aramak size çok fazla kolaylık sağlayacaktır. Eğer çocuklu bir aileyseniz, koltuk ve halılarınızda oluşan kirler de kaçınılmazdır. Bu durumda tek yapmanız gereken şey bizi aramak: 0212 369 90 75. Halılarınızı yerinde yıkıyoruz ve ilk günkü gibi temiz hale geririyoruz. Günlük hayatta en temiz olması gereken yerlerden biri de okullardır. Çocukların sağlığı açısından okulların temizlenmesi çok önemlidir.

    Eyüp Yeşil temizlik şirketi olarak okulları en hassas şekilde temizliyoruz. Ani yağan yağmur evlerde ya da iş yerlerinde su baskınlarına sebep olabilmektedir. Bu temizlik de çok zor temizliklerden biridir. Bizi arayın, sizi bu zahmetli işten kurtaralım. Bunun dışında en zor ve en tehlikeli temizliklerden biri de cam temizliğidir. Mevsim gereği yağan yağmur ve kar, camları kirletir. Bu zahmetli temizlikten de sizi kurtarıyoruz. Sıradan gündelikçiler, işlerini baştan savma yaparken biz işinde uzman, disiplinli çalışanlarımız ve profesyonel ekipmanlarımız sayesinde her işi titizlikle yapıyoruz. Sadece bir telefon uzaklığınızdayız. 0212 369 90 75

    Yorum yap