Eyüp Temizlik Şirketi

  Genel
  Eyüp Temizlik Şirketi

  Temizlik, sağlıklı ve kaliteli bir yaşam sürmek için gerekli olan işlemlerin başında gelmektedir. Konforlu, verimliliği yüksek, rahat bir ortam oluşturulması için bu işlemlerin profesyonel bir hizmet sağlayıcı tarafından sizlere ulaştırılması gereklidir. Eyüp Temizlik Şirketi olarak İstanbul ilinin Eyüp semtinde yer alan tüm temizlik hizmeti gereksinimi duyan işler için profesyonel olarak temizlik hizmetleri vermekteyiz. Vermiş olduğumuz bu temizlik hizmetlerimizi köklü işletme yapımız, profesyonel işleyişimiz ve tecrübeli çalışan kadromuz ile siz değerli müşterilerimize ulaştırmaktayız.

  Temizlik sektöründe tercih edilen kurumlar arasında yer almak için vermiş olduğumuz hizmetlerimizi profesyonel olarak sizlere ulaştırmakta bu sayede diğer Eyüp temizlik firmaları içerisinden tercih edilme yüzdesi olarak daha çok tercih edilmekteyiz.  Maksimum verimlilik alınacak şekilde sizlere bu profesyonel temizliği ulaştırmakta, işlemlerimiz esnasında kaliteli temizlik ürünlerinin kullanımına, son teknoloji ile hizmet veren cihazların tercih edilmesine önem göstermekteyiz.

  Hizmetimize her an ulaşabilmeniz adına bu hizmet ağımızı 7/24 olarak sizlere ulaştırmaktayız. Eyüp semti için sunmuş olduğumuz bu temizlik hizmetlerinden sizlerde gönül rahatlığı ile faydalanabilirsiniz. Uzman kadromuz ile bizler her zaman sizlere hizmete hazırız.

  Eyüp Ofis Temizliği

  Ofis temizlik işlemi hizmet veren kurumun çalışanlarının daha sağlıklı koşullar altında hizmet vermesini sağlama da ve de hizmet alacak potansiyel müşteri kitlesinin kurumu tercih etmesinde etkili olan kriterlerden birisidir. Bu yüzden ofis temizliğin yapılması büyük bir öneme sahiptir.

  Eyüp Ofis Temizliği
  Eyüp Ofis Temizliği

  Bizler İstanbul ilinin Eyüp’teki yerleşkelerinde bulunan ofis, kurum ve işletmelerin temizlik hizmetleri üstlenmekteyiz. Ofis temizliği kapsamında sıfır binaların inşaat artığı ve kalıntılarının temizliğini, eski ve kullanılmış bir yapı ise kullanım sonrası meydana gelen kirlenmelerin temizliğini, ayrıca ofis mobilyalarınızın temizlik işlemlerini de yapmaktayız.  Eğer sizlerde aktif olarak kullanmış olduğunuz ofislerinizin düzenli olarak günlük, haftalık, aylık bazdaki temizlik işlemlerini bizlerden talep edebilirsiniz. Eyüp temizlik firması olarak sizlere kaliteli ve bilindik temizlik ürünlerimiz, son teknoloji özelliklere sahip modern temizlik araçlarımız ve profesyonel çalışan kadromuz ile ofis temizlik işlemleri konusunda profesyonel düzeyde hizmetler vermekteyiz. Ayrıca küçük işletme ve ofis yapılarının daha uygun maliyetler ile temizlenmesi için part-time temizlik hizmeti konusunda Yeşil Temizlik olarak bünyemizde sizlere farklı seçeneklerde sunmaktayız.

  Eyüp Ev Temizliği

  Günümüzün büyük bir kısmını evlerimiz ve işyerlerimizde geçirmekteyiz. Bu yüzden bu alanların sağlıklı bir ortam oluşturması ve yaşanılabilir bir yapıya kavuşması için temizlenmesi gerekmektedir. Bizler Eyüp’te temizlik hizmeti veren kaliteli bir kurum olarak ev temizliği için gerekli olan tüm işlemleri uygulamaktayız. Bu temizlik işlemlerini yeni yapılarda inşaat kalıntıları için, kullanılmış olan yapılarda kirlenmiş alanların dezenfekte edilmesi için ve de tadilat işlemleri sonrasında meydana gelen kirlenmenin giderilmesi için uygulamaktayız.

  Temizlik işlemi göründüğü kadar kolay bir işlem olmayıp, profesyonel bir süreç bütünüdür. Bu yüzden bu hizmetin profesyonel eğitim almış, tecrübeli, doğru ekipmanlara sahip, kaliteli temizlik ürünleri kullanarak temizlik işlemlerini gerçekleştiren hizmet sağlayıcılar tarafından yapılması gereklidir. Bizler Eyüp bölgesinde temizlik hizmeti veren bir kuruluş olarak Eyüp semti sınırları içerisindeki evlerin profesyonel olarak temizlik ihtiyaçlarının karşılanmasında sizlere yardımcı olmaktayız.

  Eyüp Ev Temizliği
  Eyüp Ev Temizliği

  Ev temizlik işlemlerimizi eşyalı evler, eşyasız evler, kullanılmış yapılar, sıfır daireler fark etmeksizin hepsine uygulamaktayız. Vermiş olduğumuz temizlik hizmetlerimizi müşteri memnuniyeti odaklı olarak vermekteyiz. Bu misyon ile vermiş olduğumuz hizmetler neticesinde Eyüp semti sakinleri tarafından beğenilerek hizmet alınan bir kurum yapısına kavuşmuş bulunmaktayız.

  Eyüp Dış Cephe Cam Temizliği

  Günümüzde özellikle ofis ve işyerlerinin daha kaliteli, modern, ferah bir iç mekân düzeyine sahip olması için cephelerinin cam yüzeyler ile kaplaması yapılmaktadır. Bu hem modern hem de estetik bakımından betonarme yapılara göre çok fazla artıları beraberinde sizlere sunmaktadır. Ancak bu sistemin de avantajları yanında dezavantajları de yer almaktadır. İşte en büyüğü ise dış yüzeylerinin çevresel etmenlerden kaynaklı olarak kirlenmesi ile oluşan kirliliğin temizlenmesidir.

  Eyüp Dış Cephe Cam Temizliği
  Eyüp Dış Cephe Cam Temizliği

  Bizler Eyüp’te temizlik hizmeti veren Yeşil Temizlik firması olarak sizlere profesyonel çalışan kadromuz ve modern sepetli vinç araçlarımız yardımı ile kaliteli, planlı, güvenli ve hızlı bir dış cephe, kompozit temizlik hizmetini sunmaktayız.

  Eyüp Yerinde Halı Yıkama

  Halı yıkama işlemlerimizi genel olarak işletmemizde yer alan sulu makinelerimiz ile yapmakta, kurutma işlemi sonrası sizlere teslim etmekteyiz. Ancak günümüzde çoğu işyeri, ortak kullanım alanı ve benzeri yerlerde sabit halıfleks sistemleri kullanılmaktadır. İşte bu halıların temizlik işlemi ise yerinde yapılmalıdır. Bizlerde Yeşil Temizlik olarak Eyüp’ün en iyi temizlik hizmeti servisi olmanın getirdiği yükümlülük ve profesyonel hizmet anlayışı ile sizlere yerinde halı yıkama hizmetini de vermekteyiz.

  Eyüp Yerinde Halı Yıkama
  Eyüp Yerinde Halı Yıkama

  Bu işlemlerimizde kısa sürede kullanıma aktif hale getirebilmek adına kuru köpükle yıkama hizmetini sizlere vermekte, ayrıca sizlerin tatil olduğunuz hafta sonu günlerine denk getirerek daha kaliteli bir temizlik sürecini sizlere sunmaktayız.

  Eyüp Zemin Temizliği

  Bu temizlik hizmetlerimizi özellikle sıfır bina ve yapılardaki inşaat kalıntıları, boya lekeleri, epoksi ve diğer yapıştırıcı kalıntılarının giderilmesi gereken yerlerde sizlere vermekteyiz. İşlemlerimizi uygularken zemin yüzeyinin deforme olmasına dikkat etmekte, hassas ve kaliteli temizlik ürünleri kullanarak bu süreci ilerletmekteyiz.

  Eyüp Zemin Temizliği
  Eyüp Zemin Temizliği

  Eyüp Bina Temizliği

  Bina temizlik işlemlerimizi özellikle apartman, işhanı, site, yüksek katlı bina gibi yerlerdeki farklı kişilerce kullanılan ortak alanların temizlik işlemlerinde sizlere vermekteyiz. Bu binaların dış cephe temizliklerini, merdiven ve ara alan temizliklerini, asansör dış ve iç yüzey temizliklerini gerçekleştirmekteyiz. Bu işlemleri İstanbul Eyüp Temizlik alanında hizmet veren köklü ve profesyonel bir kurum olarak rutin bir şekilde sağlayabilmekteyiz. Günlük-haftalık-aylık aralıklar ile bu hizmetleri bizlerden talep edebilirsiniz.

  Eyüp Fabrika/Atölye Temizliği

  Sanayi ve üretim işleminin çok yoğun olarak yapıldığı İstanbul gibi bir kentte fabrika ve atölye temizlik hizmetleri büyük oranda bir gereksinim vardır. Bizler müşterilerimizin hiçbir şekilde mağduriyet ve eksiklik yaşamaması adına bu alanda da temizlik hizmetlerini vermekteyiz.

  Fabrika ve atölye gibi alanlardaki makinelerin dış aksam profesyonel temizlik işlemlerini, makine bakımlarını, üretim esnasında meydan gelen çevresel kirliliğin giderilmesini, zemin ve cam yüzey temizlik işlemlerinin yapılmasını sağlamaktayız.

  Hizmetlerimizin daha profesyonel ve başarılı sonuçlar vermesi adına da 400 m2 üzerindeki atölye, fabrika ve üretim alanlarında önce keşif düzenleyerek gerekli plan ve programı hazırlamakta, sonrasında bu hizmeti sizlere vermekteyiz.

  Eyüp Okul Temizliği

  Okullar geleceğimiz olan çocuklar için büyük bir öneme sahip olan kurumlar olmasından dolayı özenli ve profesyonel olarak temizlenmesi gereken alanlardır. Bizler Yeşil Temizlik olarak sizlere okul içi temizlik, tuvalet dezenfeksiyon işlemleri, sıra, masa, kapı gibi alanların detaylı temizlik işlemleri vermekteyiz.

  Eyüp Otel Temizliği

  Farklı kişilerce kullanılan ortak kullanım alanları olması nedeni ile düzenli ve profesyonel bir şekilde temizlik işlemlerini yapılması gereken alanlardan biriside Otel işletmeleridir. Bizler bu kurum yapıları içinde rutin olarak eşya, oda, tuvalet-banyo dezenfeksiyon işlemi gibi konularda hizmetler vermekteyiz.

  Eyüp AVM / İş Merkezi Temizliği

  Özellikle hafta sonlarının yoğun olarak kullanıldığı ortak kulanım alanlarından birisi olarak AVM temizliği sağlıklı koşullarda bir yaşam için gerekli olan bir süreçtir. Yeşil Temizlik olarak bizler teknolojik ekipmanlarımız ve tecrübeli temizlik kadromuz ile bu alanlarda kullanım saatleri dışında gerekli olan temizlik hizmetleri sizlere sağlamaktayız.

  Eyüp Su Baskını Temizliği

  Kalabalık yerleşimin mevcut olduğu İstanbul gibi bir konumda zemin ve -1.katların oturumu ve kullanımı da yapılmaktadır. Ancak doğal olaylar sonucu meydana gelen sel baskınlarında bu mekânlar büyük risk içermekte ve sel baskını sonrası hasarlar oluşabilmektedir. İşte bizler bu zor zamanlarınızda sizlerin yanında yer almak ve bu alanda sizlere Eyüp’ün en uygun temizlik fiyatları ile sizlere hizmetler vermekteyiz.

  Eyüp Hastane Temizliği

  Hastaneler tedavi süreci gören ve hastalıklara karşı daha dirençsiz kişilerin bulunduğu yerler olması nedeni ile steril ortamın sağlanması ve bunun düzenli bir şekilde yapılması için daha büyük önem gerektiren kurumlardır. Bizler bu steril, dezenfekte ortamın sağlanması için sizlere profesyonel hizmetlerimiz ile gerekli olan yardımları yapmaktayız.

  Eyüp Hastane Temizliği
  Eyüp Hastane Temizliği

  Eyüp Villa Temizliği

  Villa yapı olarak büyük ve geniş oturuma sahip binalar olması nedeni ile buraların temizlik işlemlerinde yardıma gereksinim duyulmaktadır. Bu konuda yeterli bilgiye, eğitime ve bu ortama uyum sağlayabilecek kaliteli elemanlara sahip olan bir kurum olarak sizlere villa temizlik işlemleri alanında da hizmetler vermekteyiz.

  Eyüp Villa Temizliği
  Eyüp Villa Temizliği

  Eyüp Yangın Sonrası Temizlik

  Eyüp semti içerisinde meydan gelen talihsiz yangın olayları sonrası kalıntıların temizlik işlemi ve tadilat işlemi konusunda sizlere yardımcı olmaktayız. Dikkatli ve güvenlik önlemlerini maksimum düzeyde tutarak bu temizlik işlemlerimizi yapmaktayız.

  Eyüp Yangın Sonrası Temizlik
  Eyüp Yangın Sonrası Temizlik

  Eyüp Cam Temizliği

  Birçok yapının inşa edilmesinde kullanılan bu ürünlerin kirlenmesi sonrası gerekli olan temizlik işlemlerini sizlere sunmuş olduğumuz hizmetlerdir. Ev, işyeri, ofis, dış cephe gibi farklı alanlarda kullanılan bu camları kaliteli ürün ve teçhizatlar ile temizlemekteyiz. Sizlerde bizlerden bu konuda hizmet alabilirsiniz.

  Eyüp Cam Temizliği
  Eyüp Cam Temizliği

  Eyüp Restoran/Kafe Temizliği

  Gıda ve hizmet sektörünün birleşimi olan bu yerlerin de temizlik işlemlerini sizlere bizler vermekteyiz. Temiz koşullar altında müşterilerinizi ağırlayabileceğiniz bir ortamı sizlere sağlamakta ve hazır hale getirmekteyiz. Bu sayede sizlerde hizmet kalitenizi yükseltmiş olacaksınız.

  Eyüp Bodrum Temizliği

  Bodrum katların ve depo olarak kullanılan alanların temizliği pek önemsenmemektedir. Ancak bizler temizlik denilince her alanda uygulanabilen bir hizmet anlayışı ile sizlere bu alanda niş bir temizlik hizmetini ulaştırmaktayız. Sizlerin de temizlenmesi gereken bodrumları var ise bizlerle iletişime geçerek taleplerinizi iletebilirsiniz.

  Eyüp Şirket Temizliği

  Şirketlerin daha sağlıklı bir çalışma işleyişi gösterebilmesi adına kurum içi temizlik işlemleri konusunda sizlere hizmetler vermekte, Şirketin zemininden, camına, ofis içi mobilyalarına kadar her köşesini detaylı bir şekilde temizlemekteyiz. Sizlerde bu konuda bizlerden gönül rahatlığı ile hizmet alabilirsiniz. Sizlere Yeşil Temizlik ailesi olarak profesyonel hizmetler vermekten büyük mutluluk duyarız.

  Yorum yap