Eyüp Temizlik Şirketi

Nisan 20, 2024 by 

Temizlik, sağlıklı ve kaliteli bir yaşam sürmek için gerekli olan işlemlerin başında gelmektedir. Konforlu, verimliliği yüksek, rahat bir ortam oluşturulması için bu işlemlerin profesyonel bir hizmet sağlayıcı tarafından sizlere ulaştırılması gereklidir. Eyüp Temizlik Şirketi olarak İstanbul ilinin Eyüp semtinde yer alan tüm temizlik hizmeti gereksinimi duyan işler için profesyonel olarak temizlik hizmetleri vermekteyiz. Vermiş olduğumuz bu temizlik hizmetlerimizi köklü işletme yapımız, profesyonel işleyişimiz ve tecrübeli çalışan kadromuz ile siz değerli müşterilerimize ulaştırmaktayız.

Hizmetimize her an ulaşabilmeniz adına bu hizmet ağımızı 7/24 olarak sizlere ulaştırmaktayız. Eyüp semti için sunmuş olduğumuz bu temizlik hizmetlerinden sizlerde gönül rahatlığı ile faydalanabilirsiniz. Uzman kadromuz ile bizler her zaman sizlere hizmete hazırız.

Eyüp Ofis Temizliği

Ofis temizlik işlemi hizmet veren kurumun çalışanlarının daha sağlıklı koşullar altında hizmet vermesini sağlama da ve de hizmet alacak potansiyel müşteri kitlesinin kurumu tercih etmesinde etkili olan kriterlerden birisidir. Bu yüzden ofis temizliğin yapılması büyük bir öneme sahiptir.

eyüp ofis temizliği

Eyüp Ofis Temizliği

Bizler İstanbul ilinin Eyüp’teki yerleşkelerinde bulunan ofis, kurum ve işletmelerin temizlik hizmetleri üstlenmekteyiz. Ofis temizliği kapsamında sıfır binaların inşaat artığı ve kalıntılarının temizliğini, eski ve kullanılmış bir yapı ise kullanım sonrası meydana gelen kirlenmelerin temizliğini, ayrıca ofis mobilyalarınızın temizlik işlemlerini de yapmaktayız.  Eğer sizlerde aktif olarak kullanmış olduğunuz ofislerinizin düzenli olarak günlük, haftalık, aylık bazdaki temizlik işlemlerini bizlerden talep edebilirsiniz. Eyüp temizlik firması olarak sizlere kaliteli ve bilindik temizlik ürünlerimiz, son teknoloji özelliklere sahip modern temizlik araçlarımız ve profesyonel çalışan kadromuz ile ofis temizlik işlemleri konusunda profesyonel düzeyde hizmetler vermekteyiz. Ayrıca küçük işletme ve ofis yapılarının daha uygun maliyetler ile temizlenmesi için part-time temizlik hizmeti konusunda Yeşil Temizlik olarak bünyemizde sizlere farklı seçeneklerde sunmaktayız.

Eyüp Dış Cephe Cam Temizliği

Günümüzde özellikle ofis ve işyerlerinin daha kaliteli, modern, ferah bir iç mekân düzeyine sahip olması için cephelerinin cam yüzeyler ile kaplaması yapılmaktadır. Bu hem modern hem de estetik bakımından betonarme yapılara göre çok fazla artıları beraberinde sizlere sunmaktadır. Ancak bu sistemin de avantajları yanında dezavantajları de yer almaktadır. İşte en büyüğü ise dış yüzeylerinin çevresel etmenlerden kaynaklı olarak kirlenmesi ile oluşan kirliliğin temizlenmesidir.

eyüp dış cephe cam temizliği

Eyüp Dış Cephe Cam Temizliği

Bizler Eyüp’te temizlik hizmeti veren Yeşil Temizlik firması olarak sizlere profesyonel çalışan kadromuz ve modern sepetli vinç araçlarımız yardımı ile kaliteli, planlı, güvenli ve hızlı bir dış cephe, kompozit temizlik hizmetini sunmaktayız.

Eyüp Yerinde Halı Yıkama

Halı yıkama işlemlerimizi genel olarak işletmemizde yer alan sulu makinelerimiz ile yapmakta, kurutma işlemi sonrası sizlere teslim etmekteyiz. Ancak günümüzde çoğu işyeri, ortak kullanım alanı ve benzeri yerlerde sabit halıfleks sistemleri kullanılmaktadır. İşte bu halıların temizlik işlemi ise yerinde yapılmalıdır. Bizlerde Yeşil Temizlik olarak Eyüp’ün en iyi temizlik hizmeti servisi olmanın getirdiği yükümlülük ve profesyonel hizmet anlayışı ile sizlere yerinde halı yıkama hizmetini de vermekteyiz.

eyüp yerinde halı yıkama

Eyüp Yerinde Halı Yıkama

Bu işlemlerimizde kısa sürede kullanıma aktif hale getirebilmek adına kuru köpükle yıkama hizmetini sizlere vermekte, ayrıca sizlerin tatil olduğunuz hafta sonu günlerine denk getirerek daha kaliteli bir temizlik sürecini sizlere sunmaktayız.

Eyüp Zemin Temizliği

Bu temizlik hizmetlerimizi özellikle sıfır bina ve yapılardaki inşaat kalıntıları, boya lekeleri, epoksi ve diğer yapıştırıcı kalıntılarının giderilmesi gereken yerlerde sizlere vermekteyiz. İşlemlerimizi uygularken zemin yüzeyinin deforme olmasına dikkat etmekte, hassas ve kaliteli temizlik ürünleri kullanarak bu süreci ilerletmekteyiz.

eyüp zemin temizliği

Eyüp Zemin Temizliği

Eyüp Bina Temizliği

Bina temizlik işlemlerimizi özellikle apartman, işhanı, site, yüksek katlı bina gibi yerlerdeki farklı kişilerce kullanılan ortak alanların temizlik işlemlerinde sizlere vermekteyiz. Bu binaların dış cephe temizliklerini, merdiven ve ara alan temizliklerini, asansör dış ve iç yüzey temizliklerini gerçekleştirmekteyiz. Bu işlemleri İstanbul Eyüp Temizlik alanında hizmet veren köklü ve profesyonel bir kurum olarak rutin bir şekilde sağlayabilmekteyiz. Günlük-haftalık-aylık aralıklar ile bu hizmetleri bizlerden talep edebilirsiniz.

Eyüp AVM / İş Merkezi Temizliği

Özellikle hafta sonlarının yoğun olarak kullanıldığı ortak kulanım alanlarından birisi olarak AVM temizliği sağlıklı koşullarda bir yaşam için gerekli olan bir süreçtir. Yeşil Temizlik olarak bizler teknolojik ekipmanlarımız ve tecrübeli temizlik kadromuz ile bu alanlarda kullanım saatleri dışında gerekli olan temizlik hizmetleri sizlere sağlamaktayız.

Eyüp Hastane Temizliği

Hastaneler tedavi süreci gören ve hastalıklara karşı daha dirençsiz kişilerin bulunduğu yerler olması nedeni ile steril ortamın sağlanması ve bunun düzenli bir şekilde yapılması için daha büyük önem gerektiren kurumlardır. Bizler bu steril, dezenfekte ortamın sağlanması için sizlere profesyonel hizmetlerimiz ile gerekli olan yardımları yapmaktayız.

eyüp hastane temizliği

Eyüp Hastane Temizliği

Eyüp Villa Temizliği

Villa yapı olarak büyük ve geniş oturuma sahip binalar olması nedeni ile buraların temizlik işlemlerinde yardıma gereksinim duyulmaktadır. Bu konuda yeterli bilgiye, eğitime ve bu ortama uyum sağlayabilecek kaliteli elemanlara sahip olan bir kurum olarak sizlere villa temizlik işlemleri alanında da hizmetler vermekteyiz.

Eyüp Cam Temizliği

Birçok yapının inşa edilmesinde kullanılan bu ürünlerin kirlenmesi sonrası gerekli olan temizlik işlemlerini sizlere sunmuş olduğumuz hizmetlerdir. Ev, işyeri, ofis, dış cephe gibi farklı alanlarda kullanılan bu camları kaliteli ürün ve teçhizatlar ile temizlemekteyiz. Sizlerde bizlerden bu konuda hizmet alabilirsiniz.

eyüp cam temizliği

Eyüp Cam Temizliği

Eyüp Restoran/Kafe Temizliği

Gıda ve hizmet sektörünün birleşimi olan bu yerlerin de temizlik işlemlerini sizlere bizler vermekteyiz.

Eyüp Şirket Temizliği

Şirketlerin daha sağlıklı bir çalışma işleyişi gösterebilmesi adına kurum içi temizlik işlemleri konusunda sizlere hizmetler vermekte, Şirketin zemininden, camına, ofis içi mobilyalarına kadar her köşesini detaylı bir şekilde temizlemekteyiz. Sizlerde bu konuda bizlerden gönül rahatlığı ile hizmet alabilirsiniz.

Yorum Yap