GAZİOSMANPAŞA TEMİZLİK ŞİRKETİ

  Hizmet Bölgeleri

  Toplum koşullarının değişmesi, yaşam standartların yükselmesi ile artık gündelikçiden ziyade temizlik şirketleri ön plana çıkmaya başlamış olmakta ve de temizlik şirketleri gün geçtikçe daha çok rağbet görmektedir. Örneğin Gaziosmanpaşa’daki evine inşaat sonrası temizlik yaptırmak isteyen ya da yangın sonrası temizlik yapmak isteyen herhangi bir kişinin tercih olarak ilk adresi artık gündelikçi yahut alternatif bir temizlik yöntemi değil revaçta olan temizlik şirketleridir. Bizler de Yeşil Temizlik Şirketi olarak bu işi layıkıyla yapmaya çalışıyor ve Gaziosmanpaşa’da 7/24 verdiğimiz hizmetle temizliğin gözde markası olarak anılıyoruz.
  Gaziosmanpaşa’nın en iyi temizlik firması olarak yaptığımız tüm temizlik işleri yüksek hijyen ve yüksek kalite odaklıdır. Kalabalık ve seçkin müşteri portföyümüz, verdiğimiz üstün kaliteli hizmet ve saygın markamız bizim referansımızdır.
  Gaziosmanpaşa’daki evinize temizlik yaptırmak istiyorsanız Gaziosmanpaşa Yeşil Temizlik Şirketi olarak üstün kalitemiz ile sizlerin hizmetinizdeyiz. Koltuk yıkama, cam temizliği, merdiven temizliği, apartman temizliği, ofis temizliği, dükkan temizliği, dış cephe temizliği, su baskını temizliği, fabrika temizliği, tadilat sonrası temizliği, ev temizliği, okul temizliği, yerinde halı yıkama, inşaat sonrası temizlik ve yangın sonrası temizlik tarafımızdan itina ile yapılmaktadır.
  Yeşil Temizlik Şirketi daima müşteri memnuniyeti önceliğini barındıran hizmet anlayışı ve işini ciddiye alan politikasıyla Gaziosmanpaşa’nın en iyi temizlik şirketi konumuna gelmiştir. İş etiğinden sapmayan, işine saygı duyan misyon ve vizyona sahip olan firmamız temizlik konusunda Gaziosmanpaşa’da en saygın markalardan biridir.
  Şu da bilinmelidir ki Yeşil Temizlik Şirketi Gaziosmanpaşa temizlik şirketleri arasında prestijli bir konuma sahiptir. İstanbul Gaziosmanpaşa temizlik deyince akla gelen ilk firma olan Yeşil Temizlik Şirketi olarak profesyonel çalışma ekibimiz ve kaliteli teknik donanımımız ile her daim sizlerin hizmetine hazırız. Bir telefon ile uygun fiyat, kaliteli hizmet ve güleryüzlü personel ayağınıza geliyor. Her türlü temizlik ihtiyacınız için mutlaka kaliteyi tercih edin. Üstelik İstanbul’da 7/24 servis hizmetimiz mevcuttur.

  Bize 0212 369 9075 nolu telefon hattından günün 24 saati ulaşabilir ve e-posta adresinden de günün 24 saati iletişime geçebilirsiniz.

   

  Yorum yap