Gaziosmanpaşa Temizlik Şirketi

  Genel
  Gaziosmanpaşa Temizlik Şirketi

  Gaziosmanpaşa temizlik şirketi sektöründe Yeşil Temizlik Şirketi olarak adımızdan güvenle bahsettirmeyi başarmış bulunmaktayız. Biz, geniş kapsamlı temizlik çalışmalarımızı gerçekleştirirken alanında profesyonel ekibimizle birlikte hareket ediyoruz. Daha güvenilir bir temizlik için öncelikle ücretsiz keşif yapıyoruz. Keşif doğrultusunda temizlik için görevlendirilecek ekibi ve araç gereçleri belirliyoruz. Böylelikle müşterilerimizin isteklerine ve ihtiyaçlarına en doğru çözümü sunmuş oluyoruz.

  Üstlendiğimiz temizlik çalışmalarında tüm sorumluluğu alıyoruz. Ekibimiz, gerçekleştirdiği temizlik uygulamalarında herhangi bir hataya yol açmamak için özenle ve dikkatle hareket etmektedir. Profesyonel ekibimizle birlikte çalışmalarımızı yüksek kalitede gerçekleştirirken teknolojinin sunduğu avantajlardan faydalanıyoruz. İyi ve etkili bir temizlik için özel makineler kullanıyoruz. Aynı zamanda kullandığımız kimyasallar sayesinde temizlik uygulamalarımızı eksiksiz bir şekilde gerçekleştiriyoruz. Ekibimizle birlikte müşteri odaklı gerçekleştirdiğimiz çalışmalarımızı kısa sürelerde vaktinde bitirmeye özen gösteriyoruz. Böylelikle müşterilerimizin memnuniyetini daha yüksek tutmayı başarıyoruz. Tüm çalışmalarımızı ve verdiğimiz hizmeti uygun fiyatlarla sunmaya gayret ediyoruz.

  Yeşil Temizlik Şirketi ekibi olarak ihtiyaç duyduğunuz her an kaliteli ve güvenilir temizlik çalışmalarımızla hizmetinizdeyiz.

  Gaziosmanpaşa Ofis Temizliği

  Ofis temizliğinin birçok çeşidi bulunmaktadır. Ekibimizin sizlere verdiği ofis temizliğinin çeşitleri şu şekildedir: Boş ofis temizliği, eşyalı ofis temizliği, inşaat sonrası ofis temizliği, tadilat sonrası ofis temizliği, taşınma öncesi ve sonrası ofis temizliği… Profesyonel ekibimizle birlikte gerçekleştirdiğimiz ofis temizliğini isteğiniz ve ihtiyacınız doğrultusunda tamamlıyoruz.

  Eşyalı ve kullanım halindeki ofislerin temizliği dikkatli ve özenli bir şekilde yapılırken gizlilik ve güvenlik esas alınmalıdır. Ofis içerisinde bulunan elektronik cihazlar, dosyalar, belgeler ve özel bilgiler mutlaka korunmalıdır. Ofis sahipleri tercih edeceği firmayı bu doğrultuda seçmelidir. Biz, müşterilerimizin firmamıza olan güvenini sarsmamak adına çalışmalarımızda herhangi bir hataya veya kusura yer vermiyoruz. İşimizi en iyi şekilde yapmak için gayretle ilerliyoruz.

  Gaziosmanpaşa Ofis Temizliği
  Gaziosmanpaşa Ofis Temizliği

  Ofis temizliğini günlük, haftalık, aylık ve tek seferlik olmak üzere gruplara ayırıyoruz. Tek seferlik olan ofis temizliği, belirlenen gün ve saatte gerçekleştirerek sonlandırıyoruz. Geriye kalan haftalık ve aylık temizliği ise ekibimiz, düzenli olarak gerçekleştiriyor. Günlük temizliklerimiz genelde mesai saati bitiminde başlıyor. Ertesi gün için daha temiz ve kullanışlı ofis ortamları için ekibimizin desteğini alabilirsiniz.

  Gaziosmanpaşa Ev Temizliği

  Ev temizliği denildiği zaman akıllara ne kadar alışılmış ve sıradan bir temizlik geliyor değil mi? Oysa işin detayına indiğiniz zaman durumun hiç de öyle olmadığını anlayabiliyorsunuz. Çünkü ev temizliği farklı kollara ayrılıyor.

  • Boş ev temizliği
  • Eşyalı ev temizliği
  • Kullanım halinde ev temizliği
  • İnşaatı bitmiş ev temizliği
  • Tadilattan çıkmış ev temizliği
  • Taşınma öncesi ve sonrası ev temizliği

  6 farklı kola ayrılan ev temizliğinin yapılması için farklı zamanlar bulunmaktadır. Bu zamanlar şöyledir: Tek seferlik ev temizliği, günlük ev temizliği, haftalık ev temizliği, aylık ev temizliği ve mevsimsel ev temizliği. Vermiş olduğumuz hizmetleri örneklerle açıklayacak olursak, inşaat sonrası ev temizliğinin sizlerin veya normal bir temizlikçinin yapacağı işler olmadığını söyleyebiliriz. Çünkü inşaat sonrasında ev içerisinde malzeme kalıntılarının bulunmasıyla birlikte ev ekstra tozlanmış ve kirlenmiş olacaktır. Zemin üzerinde, pencerelerde veya kapılarda lekeler kalabilir ve bu lekeler donduğu zaman çıkarılması oldukça zorluyor. Ekibimiz, bu lekelerin ve tüm tozun temizlenmesi için özel kimyasallar ve makineler kullanıyor. Kullandığımız kimyasallar ve makineler sayesinde evinizi inşaat sonrasında en iyi şekilde temizlemiş oluyoruz.

  Gaziosmanpaşa Ev Temizliği
  Gaziosmanpaşa Ev Temizliği

  Vereceğimiz bir diğer örnek ise kullanım halindeki evlerin belirli bir süre sonra mutfak ve lavabo başta olmak üzere genel anlamda kir tutması, yağlanması ve lekelerin oluşmasıdır. Siz gerekli malzemelerin teminiyle uğraşıp bir de bu alanların temizliğine vakit ayırmak yerine işi ekibine bırakabilirsiniz. Profesyonel ekibimizin çıkaramayacağı leke, kir ya da pas bulunmamaktadır.

  Gaziosmanpaşa Dış Cephe Cam Temizliği

  Dış cephe cam temizliği ekstra özen ve dikkat isteyen bir iştir. Çünkü dış cephelerde kullanılan cam, belirli yüksekliğe ve genişliğe sahiptir. Temizliği yapacak olan ekip, herhangi can ve mal kaybının yaşanmaması için gerekli önlemleri eksiksiz bir şekilde almalıdır. Biz, yılların bilgi ve birikimine sahip ekibimizle dış cephe cam temizliğini yaparken gerekli tüm güvenlik önlemlerini alıyoruz. Önceliğimiz çalışanlarımız olduğu için önce çalışanlarımızın güvenliğini sağlıyor ve daha sonra çevre güvenliği kontrol altına alıyoruz.

  Gaziosmanpaşa Dış Cephe Cam Temizliği
  Gaziosmanpaşa Dış Cephe Cam Temizliği

  Dış cephe cam temizliği mutlaka düzenli olarak yapılmalıdır. Temizlikte önemli konulardan biri ise kullanılan kimyasallardır. Eğer yanlış veya fazla kimyasal kullanılırsa cam zarar görebilir, lekelenebilir veya çizilebilir. Ekibimiz, kaliteli ve güvenilir kimyasallar kullanarak çalışmaktadır. Ekibimizin verdiği hizmetle cam yüzeyinde hiçbir hasar olmayacak, kireçlenme ve oksitlenme engellenmiş olacaktır.

  Gaziosmanpaşa Yerinde Halı Yıkama

  İstanbul Gaziosmanpaşa temizlik firmaları arasında bulunan firmamız, temizlikte sınır tanımıyor ve yerinde halı yıkama hizmeti ile sizlere efsane bir kolaylık sağlıyor. Vermiş olduğumuz bu hizmet sayesinde artık halı toplama, halı yıkatma ve halının size ulaşmasını beklemeye son veriyoruz. Yapmanız gereken sadece bizimle iletişime geçmek ve adres vermek. Ekibimiz gerekli makine ve malzemelerle istediğiniz gün ve saatte adresinizde oluyor. Teknolojinin harikalarından faydalanarak kullandığımız makinelerle halılarınızı yerinde temizliyor ve kurutuyoruz.

  Gaziosmanpaşa Yerinde Halı Yıkama
  Gaziosmanpaşa Yerinde Halı Yıkama

  Kullandığımız özel kimyasallar sayesinde halılarınızı derinlemesine temizlerken herhangi bir zararı önlemiş oluyoruz. Halılarınızda solma, sararma veya yıpranma söz konusu değildir. Ekibimiz, kısa sürede bu hizmeti sizlere sunarken birkaç saat içerisinde halılarınızı kullanmaya devam edebilirsiniz.

  Gaziosmanpaşa Zemin Temizliği

  Zemin temizliği ve zemin cilalama işlemlerini gerçekleştirirken özel makineler kullanıyoruz. Birçok alanda tercih edilen bu uygulamalar firmamız tarafından sizlere yüksek kalitede sunuluyor. Ekibimiz hizmette sınır tanımıyor ve zemin üzerinde bulunan kir, pas ve lekeleri derinlemesine temizliyor. Ev ve iş yeri sahiplerinin yapamayacağı gibi normal bir temizlik görevlisi de bu işlemleri eksiksiz bir şekilde gerçekleştiremez. Ekibimiz, alanında uzman olduğu için profesyonel makineler ve profesyonel yöntemlerle bu işlemleri gerçekleştirmektedir. Eğer zemin temizliğinin yapılacağı alanda gider bulunmuyorsa bu bizim için sorun değildir. Vakum makinemiz sayesinde zeminin temizliğini eksiksiz bir şekilde gerçekleştirerek sizlere en iyi temizlik hizmetini sunuyoruz.

  Gaziosmanpaşa Zemin Temizliği
  Gaziosmanpaşa Zemin Temizliği

  Gaziosmanpaşa Bina Temizliği

  Bina temizliği dediğimiz zaman aklınıza neler geliyor? Firmamız Yeşil Temizlik Şirketi ile sizlere sunulan bina temizliğinde aklınıza şunlar gelmeli: Merdiven temizliği, kapı ve pencere temizliği, korkuluk temizliği, bahçe temizliği… Eğer kapıcınızla sorun yaşıyorsanız, kendinize yeni bir kapıcı arıyorsanız Yeşil Temizlik Şirketi hizmetinizde. Biz sizi kapıcı derdinden kurtarıyoruz. Çünkü isteğiniz üzerine günlük, haftalık, aylık, dönemlik ve yıllık olarak bina temizliğinizi gerçekleştiriyoruz.

  Binanız için ihtiyacınız olan temizlik görevlisini firmamızdan temin edebilirsiniz. Temizlik için kullanılacak tüm malzemeleri firma olarak karşılıyoruz ve sizlere uygun fiyatlarla bu hizmeti sunuyoruz.

  Gaziosmanpaşa Fabrika/Atölye Temizliği

  Fabrika ve atölye temizliği mutlaka profesyonel kişiler tarafından yapılmalıdır. Çünkü fabrika ve atölyelerde kullanılan makineler, üretilen ürünler ve çalışmalar hiçbir şekilde zarar görmemelidir. Firma olarak alanında uzman ekibimizle bu hizmeti sizlere sunuyoruz. Makine temizliği, zemin temizliği, tavan ve duvar temizliği, elektronik eşya temizliği, kapı ve pencere temizliği, cam temizliği… Bu ve bunun gibi tüm temizlik çalışmalarını eksiksiz bir şekilde gerçekleştiriyoruz.

  Haftalık, aylık ve yıllık olarak gerçekleştirdiğimiz temizlik çalışmalarını eğer isterseniz günlük olarak da gerçekleştirebiliriz. İşini layıkıyla yapan, disiplinli, özenli ve dikkatli tam zamanlı bir temizlik görevlisine ihtiyacınız varsa firmamızda çalışan temizlik görevlilerinden destek alabilirsiniz.

  Gaziosmanpaşa Okul Temizliği

  Öğrenciler için eğitim yuvası dediğimiz okulların temizliği oldukça önemli bir konu. Gaziosmanpaşa’da bulunan okulların temizliğini eksiksiz ve kusursuz bir şekilde gerçekleştiren ekibimiz, kaliteli ve güvenilir temizlik hizmeti vererek temiz bir okul ortamı oluşturuyor. Kullandığımız kimyasallar ve malzemelerimizle okul içerisinde ve çevresinde detaylı temizlik yapıyoruz.

  Gaziosmanpaşa Otel Temizliği

  Gaziosmanpaşa’daki temizlik firmamız sizlere en iyi otel temizliğini sunuyor. Gün içerisinde müşterilerinizin konaklama ihtiyacına cevap bulduğunuz otellerinizin temizliğini aksatmamanız gerekmektedir. Çünkü insanlar her zaman temiz, ferah ve güvenilir ortamlarda konaklamak ister. Eğer siz otelinizin temizliğini aksatıyorsanız bu durum müşterilerinizin size olan bakış açısını değiştirecektir. Firma olarak ihtiyaçlarınıza en iyi çözümü sunuyoruz ve sizin için en iyi otel temizliğini gerçekleştiriyoruz.

  Gaziosmanpaşa AVM / İş Merkezi Temizliği

  Gaziosmanpaşa’da bulunan AVM ve iş merkezlerinin temizliğini işinde profesyonel ekibimiz gerçekleştiriyor. Ekibimiz, kullandığı malzemeler, makineler ve kimyasallarla merdivenleri, kapı ve pencereleri, aksesuarları, zemini vs. tüm alanları detaylı bir şekilde temizliyor. Ekibimiz, gerçekleştirdiği bu temizlik uygulamalarını kısa sürede ve başarıyla tamamlayarak sizlere kaliteli hizmet sunuyor.

  Gaziosmanpaşa Su Baskını Temizliği

  Su baskını herhangi bir zamanda ve herhangi bir sebepten dolayı başınıza gelebilir. Ev ve iş yerlerinizde karşılaşacağınız bu durum karşısında telaş yapmadan işinde profesyonel bir ekipten yardım almalısınız. Firmamız Yeşil Temizlik Şirketi, su baskını temizliği alanında bugüne kadar pek çok çalışma gerçekleştirmiştir. Biz, sizin zararınızı en aza indirmek ve hatta sıfırlamak için özenle ve dikkatle çalışıyoruz.

  Gaziosmanpaşa Hastane Temizliği

  Hastaneler, insanların sürekli iç içe bulunduğu ortamlardır. Hastane temizliğinin önemi oldukça fazladır. Eğer hastane temizliği tam anlamıyla sağlanmazsa insanlar arasında hastalıklar kolaylıkla yayılabilir. Bu yüzden hastane içerisi düzenli olarak dezenfekte edilmelidir. Aynı zamanda hastanelerin, insanların sağlığına kavuşması için en önemli ihtiyaç olduğunu göz önünde bulundurursak kirli ve tozlu bir hastane insanlara ne kadar sağlık kazandırabilir, insanlara ne kadar güven verebilir? İşte bu yüzden hastane temizliği aksatılmamalıdır. Ekibimiz, bu alanda kalite standartları içerisinde eksiksiz hizmet vermektedir.

  Gaziosmanpaşa Hastane Temizliği
  Gaziosmanpaşa Hastane Temizliği

  Gaziosmanpaşa Villa Temizliği

  Gaziosmanpaşa’daki villa temizliği firmamız tarafından yıllardır eksiksiz bir şekilde gerçekleştirilmektedir. Alanında profesyonel ekibimiz, gerekli tüm malzemelerle villa temizliğini en iyi şekilde gerçekleştirmektedir. Villa içerisinde bulunan odalar, zemin, kapı ve pencereler, mutfak, banyo, lavabo ve bahçe ekibimiz tarafından temizlenmektedir. Alanında profesyonel ekibimiz, temizlik için kullanacağı tüm malzemeleri firmamızdan temin etmektedir.

  Gaziosmanpaşa Villa Temizliği
  Gaziosmanpaşa Villa Temizliği

  Villa temizliği istek ve ihtiyaç doğrultusunda günlük, haftalık ve aylık olarak temizlenmektedir. Eğer villa sahibi isterse tek seferlik temizlik hizmeti verilmektedir. Temizlik dahilinde villa içerisinde tüm alanlar detaylı bir şekilde temizlenmektedir.

  Gaziosmanpaşa Yangın Sonrası Temizlik

  Ev ve iş yerlerinde meydana gelen yangınlar geride birçok hasar bırakabiliyor. Yangın çıkan alanda bulunan eşyalar zarar görüyor, duvarlar ve pencereler yangından etkileniyor. Yaşanan yangın sonrasında profesyonel bir ekipten yardım almanız sizin için daha güvenilir olacaktır. Ekibimiz yangın sonrası temizlik için öncelikle kullanılmayacak durumda olan eşyaları temizliyor. Kullanılabilir durumda olan eşyaların temizliğini ve onarımını yapan ekibimiz daha sonra yangından etkilenen alanı detaylı bir şekilde temizliyor. Yangın izlerinin ve kokusunun gitmesi için kullanılan kimyasallar sayesinde yangından eser kalmıyor.

  Gaziosmanpaşa Yangın Sonrası Temizlik
  Gaziosmanpaşa Yangın Sonrası Temizlik

  Gaziosmanpaşa Cam Temizliği

  Cam temizliği alanında hizmet veren firmamız, yıllardır sektörün en iyi ve güvenilir çalışmalarını gerçekleştiriyor. Ekibimiz, kullandığı malzemeler ve kimyasallarla cam temizliğini eksiksiz bir şekilde yaparken müşteri memnuniyetini de yüksek tutmayı başarıyor. Doğru kimyasal seçimi ve malzemeler her zaman kusursuz cam temizliği sağlamaktadır.

  Gaziosmanpaşa Cam Temizliği
  Gaziosmanpaşa Cam Temizliği

  Gaziosmanpaşa Restoran/Kafe Temizliği

  İşlettiğiniz restoran ve kafeler gün içerisinde pek çok müşteriyi ağırlamaktadır. İnsanlar bir şeyler yiyip içeceği mekanları tercih ederken lezzete dikkat ettiği kadar temizliğe de dikkat ediyor. Siz, müşterilerinize daha temiz ve ferah ortamda hizmet vermek istiyorsanız ekibimizin verdiği temizlik hizmetlerinden faydalanabilirsiniz.

  Gaziosmanpaşa Bodrum Temizliği

  Bodrum temizliğinin ne kadar karmaşık ve zor göründüğünü biliyoruz. Ekibimiz, sizi bu karmaşadan kurtarıyor ve yardımınıza koşuyor. Çalışmalarını kısa sürede başarıyla tamamlayan ekibimiz doğru malzemelerle ve doğru yöntemlerle hizmet vermektedir. Temizlik uygulamalarımız sonucunda daha temiz ve daha kullanışlı bodrumlara sahip olacaksınız.

  Gaziosmanpaşa Şirket Temizliği

  Çalışmalarınızı gerçekleştirdiğiniz, müşterilerinizi ve misafirlerinizi ağırladığınız şirketlerinizin temizliğini alanında profesyonel ekibimiz gerçekleştiriyor. Şirketinizin iç ve dış tüm detaylı temizliğini üstlenen ekibimiz isterseniz gün içerisinde isterseniz de mesai saatleri bitiminde şirket temizliği yapıyor. Ekibimizin sizlere sunduğu bu hizmetlerden uygun fiyatlarla yararlanarak şirketinizin temizliğini koruyabilirsiniz.

  Yorum yap