Kadıköy Temizlik Şirketi

  Genel
  Kadıköy Temizlik Şirketi

  Kadıköy temizlik şirketi olarak uzun yıllardan beri bu sektör içerisinde yer almaktayız. Yılların getirmiş olduğu tecrübeler sayesinde işimizi kusursuz şekilde gerçekleştiriyoruz ve bu başarının haklı gururunu yaşıyoruz. Firmamız belirlediği hedeflere ulaşabilmek adına bazı unsurları ilke olarak kabul etmiştir. Bu ilkelerin başında kaliteli hizmet gelmektedir. Kalitemizden kesinlikle taviz vermeden hareket etmenin avantajlarını yaşıyoruz. Diğer bir unsur ise müşterilerimizin memnuniyetini kazanarak ilerliyor oluşumuzdur.

  Temizlik hizmeti sanıldığı kadar kolay değildir. Kadıköy temizlik firmaları arasından sıyrılarak işimizin zorluklarına rağmen başarımızı vurguluyoruz. Firmamız diğer temizlik firmalarına nazaran zorlukları yenilikler ve teknoloji ile en basite indirgemeyi amaçlıyor. Hızlı çözümlerimiz ve problemleri çözmeye odaklanmamız sayesinde en zor işlerin bile kısa sürede üstesinden geliyoruz.

  Etkili hizmetlerimizin arkasında durarak ne kadar profesyonel bir firma olduğumuzu bir kez daha vurguluyoruz. Kadıköy temizlik şirketi olarak farkımızı sürekli şekilde yansıtmaya devam edeceğimize söz veriyoruz.

  Kadıköy Ofis Temizliği

  Firmamız İstanbul Kadıköy temizlik sektörünün öncüleri arasında yer almaktadır. Özellikle ofis temizliği hizmetlerimiz ile sektörde ki farkımızı ortaya koymaya devam ediyoruz. Uzun yıllardan beri ofis temizliği hizmeti sunmanın ayrıcalıklarını yaşamaktayız. Geniş kitlelere hitap eden firmamız boş ofis, eşyalı ofis, tadilat sonrası ofis… gibi temizliklerin üstesinden gelmektedir. Ofis temizliği hizmetlerimiz sadece bunlarla sınırlı kalmayıp taşıma öncesi temizlik, günlük, haftalık ya da aylık temizlik, yüzeysel veya ayrıntılı ofis temizliği, periyodik temizlikler de gerçekleştirmektedir.

  Kadıköy Ofis Temizliği
  Kadıköy Ofis Temizliği

  Hizmetlerimize sınır koymadan, sürekli olarak yenilikler ile müşterilerimizin karşısına çıkıyoruz. Kadıköy’deki dükkân temizliklerini, iş yeri temizliklerini, ofis temizliklerini oldukça başarılı şekilde gerçekleştiriyoruz. Başarımızda ki en büyük etken alanında profesyonel ekibimizdir. Profesyonel ekip arkadaşlarımız kullanmış oldukları teknikler ile farklarını ortaya koymaktadırlar.

  Firmamız tarafından gerçekleştirilen temizliklerin geneli son derece uygun fiyatlı olmakla birlikte part time temizlikler daha az maliyete sahiptir. Dönemsel olarak gerçekleştirdiğimiz indirimler ile daha uygun fiyatlar neticesinde üstün kalitede hizmetlere sahip olabilirsiniz. Hizmetlerimizin farkını sizler de anlayacaksınız.

  Kadıköy Boş Ev Temizliği

  Kadıköy bölgesinde temizlik hizmeti sunan firmaların başında geliyoruz. Firmamız 7/24 temizlik imkânı ile siz değerli müşterilerimize hizmet sunmaktadır. Ekipmanlarımız son kalite olup temizlik malzemelerimiz de özenle tercih edilmektedir. Temizlik malzemelerimizin içerisinde kanserojen madde yer almamaktadır ve insan sağlığına kesinlikle zararı yoktur.

  Malzeme hususunda sorun yaşamadan ve kaliteyle hijyenin birleştiği bir neticeye ulaşmak istiyorsanız firmamız ile iletişime geçmelisiniz. Hizmet ücretinin dışında malzemeler için ayrıca ücret talebinde bulunmayan firmamız rakiplerini geride bırakmaya devam ediyor. Evinizi kullanıma hazır şekilde teslim eden firmamız başarılı bir temizliğin garantisini vermektedir.

  Kadıköy Ev Temizliği
  Kadıköy Boş Ev Temizliği

  Evinizi eşyasız şekilde temizleyebilme olanağını sizlere sunuyoruz. Firmamız tarafından gönderilen ekip evinizi dip bucak temizlemekte ve profesyonel temizliğin farkını göstermektedir. Temizlik esnasında kullandığımız malzemeler arasında çelik parlatıcı, derz parlatıcı, parke temizleyici, cam temizleyici, genel temizlik maddeleri, yağ sökücü, kireç sökücü, krem temizleyici, banyo ve lavabo temizleyici gibi birbirinden farklı ürünler yer almaktadır. Ürünler daha önceden de bahsettiğimiz gibi son derece kaliteli ve insan sağlığına uygundur.

  Ev temizliği hizmetimiz detaylı şekilde gerçekleştirilerek müşteri memnuniyetine önem verilecek şekilde sonlandırılır.

  Kadıköy Dış Cephe Cam Temizliği

  Kadıköy temizlik şirketi tarafından gerçekleştirilen cam ve kompozit temizliği başta olmak üzere pek çok çalışma mevcuttur. Firmamız tarafından kullanılan birbirinden farklı temizlik yöntemleri bulunmaktadır. Bu yöntemlerden bazıları sepetli vinç, iskele yöntemleri ile temizlik ve endüstriyel dağcılık şeklinde sınıflandırılabilir. Tabela temizliklerimizden son derece memnun kalan müşterilerimizin önerileri ile her geçen gün müşteri kitlemiz biraz daha artmaktadır. Başarımız ve kalitemiz adımızı duyurmamızda en büyük etkenlerdir.

  Kadıköy Dış Cephe Cam Temizliği
  Kadıköy Dış Cephe Cam Temizliği

  Dış cephe cam temizliğini düzenli şekilde yaptırmanızı öneriyoruz aksi halde düzenli yapılmayan camlarda kalıcı kireçlenme ve oksitlenme olmaktadır. Kullandığımız malzemeler son derece etkili olduğundan zor denilebilecek bütün temizliklerin üstesinden geliyoruz. Firmamız iş güvenliğine de uygun şekilde hareket etmektedir.

  Kadıköy Yerinde Halı Yıkama

  Dilediğiniz bütün mekânlarda halı yıkama hizmetini başarılı şekilde sunmaktayız. Bulunduğunuz konumu firmamız ile paylaştığınız zaman ekibimiz adresinize gelerek halılarınızın temizliğine başlar. Firmamızın yerinde halı temizliği için bir de önerisi bulunmaktadır. Halılarınızın kuruma süresini göz önüne alarak hafta sonu hizmet talebinde bulunmanız sizler için daha uygun olacaktır. Yükseltilmiş zeminlere özel olarak kuru köpükle yıkama hizmetimiz de mevcuttur. Firmamız yerinde halı yıkama konusunda oldukça iddialıdır. İddiamızı profesyonel ekibimize ve güçlü makinelere borçlu olduğumuzu söylemeden geçmek istemiyoruz.

  Kadıköy Yerinde Halı Yıkama
  Kadıköy Yerinde Halı Yıkama

  Kadıköy Zemin Temizliği

  Firmamız Kadıköy bölgesinde ki bütün zemin temizliklerini üstün başarısı ile gerçekleştirmektedir. Epoksi zemin temizliği başta olmak üzere daha pek çok hizmeti bir arada sunan firmamız kalitesinden ödün vermeden ilerlemeye devam etmektedir. Yerdeki boyaların hasarsız şekilde çıkartılmasından tutun da kir önleyici kimyasalların kullanımına kadar çeşitli hizmetleri sunmaktayız. Sizler için gider bulunmayan yerlere dahi vakum makinası ile hizmeti getiriyoruz. Firmamız hiçbir engeli kendisine sorun olarak görmüyor ve engelleri başarılı şekilde aşıyor.

  Kadıköy Zemin Temizliği
  Kadıköy Zemin Temizliği

  Kadıköy Bina Temizliği

  Binalarda oluşan tek seferlik inşaatların bitiminden sonra gerçekleşen döküntüleri temizleyen firmamız üstün başarısı ile rakipleri geride bırakıyor. Periyodik şekilde gerçekleştirdiğimiz apartman ve merdiven temizliği ile de hizmetlerimizin sınırını zorluyoruz. Dilediğiniz zaman zarfında firmamızı arayarak periyodik çizelge oluşturabilir ve apartman temizliği talebinde bulunabilirsiniz. Uygun fiyatlar ile gerçekleştirdiğimiz bina temizliği hizmetlerimizden memnun kalacağınızdan eminiz. Binalar için oluşturduğumuz özel mobil ekiplerimiz bulunduğunuz adrese kısa sürede gelmekte ve hızlı şekilde temizlik gerçekleştirmekteler.

  Kadıköy Fabrika/Atölye Temizliği

  Fabrikalarınızda ve atölyelerinizde bulunan makinelerin temizliğini de kusursuz şekilde gerçekleştiriyoruz. Fabrika ve atölye temizliği son derece özen ve dikkat gerektiren temizlik türleridir. Firmamız profesyonel ekibi sayesinde kusursuz işlere imza atarak atölye ve fabrika temizliğinin de üstesinden gelmektedir. Fabrika ve atölyenizde sadece makine temizliği değil aynı zamanda zemin, cam temizlikleri ve genel temizlikler gibi hizmetleri de sunuyoruz. Temizlik öncesi gerçekleştirilen fizibilite çalışmalarımız da farkımızı ortaya koymamızı sağlamaktadır. 400 m2’den büyük alanlarda mutlak suret ile keşif yapılması gerekmektedir.

  Kadıköy Okul Temizliği

  Eğitim yuvası olan okullarda çocukların sağlığına uygun ortamlar oluşturabilmek adına temizlik hizmeti sunuyoruz. Dilediğiniz gün ve saat aralıklarında okulun genel temizliğini gerçekleştiren firmamız sağlık açısından da son derece uygun malzemeler kullanarak çocukların sağlıklarına özen göstermektedir. Attığımız her adımı kalite ve sağlık etmenleri doğrultusunda ilerletiyoruz.

  Kadıköy Otel Temizliği

  Otellerin genel ve ayrıntılı temizliklerini kısa süre zarfında gerçekleştiren firmamız hizmet talebi esnasında otelin kaç odası ve alanı olduğunu sormakta ve ona göre hareket etmektedir. Bunun nedeni de otelin büyüklüğünü tahmin ederek yeterli sayıda ekip ve malzeme desteği sağlamaktır. Otelinizde sağlık şartlarına uygun bir ortamı oluşturmak için firmamızdan hizmet talebinde bulunabilirsiniz.

  Kadıköy AVM / İş Merkezi Temizliği

  Her gün binlerce insanın akın ettiği alışveriş merkezlerinin temizliği büyük önem taşımaktadır. Toplu kullanım ortamları arasında yer alan alışveriş merkezleri de firmamız tarafından başarılı şekilde temizlenmektedir. Alışveriş merkezlerinin temizliğinde sayıca fazla ekip ile hizmet sunuyoruz. Ekiplerimiz talepte bulunan alışveriş merkezlerinin temizliğini kısa süre içerisinde sonlandırmaktadır.

  Kadıköy Su Baskını Temizliği

  Kadıköy temizlik şirketi olarak en zor anlarınızın kurtarıcısı olmaya devam ediyoruz. Mekân ve zaman fark etmeksizin bütün alanların su baskını temizliğini başarılı şekilde gerçekleştiriyoruz. Firmamız tecrübesi ve kaliteli çalışma şekli ile sizlere temizliğin farkını hissettirecek. Yapmanız gereken tek şey firmamızın internet sitesinde yer alan telefon numarasını arayarak hizmet talebinde bulunmaktır.

  Kadıköy Hastane Temizliği

  En çok bakterinin ve virüsün yer aldığı ama bir o kadar da hijyenik olması gereken hastanelerin temizliğini de başarılı şekilde gerçekleştiren firmamız kalitesini konuşturmaya devam ediyor. Hastanelerin rutin temizliğini gerçekleştiren firmamız kullanmış olduğu kaliteli ürünler sayesinde farkını ortaya koyuyor.

  Kadıköy Hastane Temizliği
  Kadıköy Hastane Temizliği

  Kadıköy Villa Temizliği

  Konumu fark etmeksizin dilediğiniz saatte talep edeceğiniz temizlik hizmetlerini başarılı şekilde gerçekleştirmeye devam ediyoruz. Temizlik öncesi villanızın oda sayısını ve bölmelerini firmamız ile paylaştığınız takdirde yeterli sayıda ekip ve malzeme oluşturarak bulunduğunuz konuma geliyoruz. Kısa süre zarfında villanızın temizliğini son derece başarılı şekilde sonlandırıyoruz.

  Kadıköy Villa Temizliği
  Kadıköy Villa Temizliği

  Kadıköy Yangın Sonrası Temizlik

  En zor temizlik çeşitlerinden birisi olan yangın sonrası temizliğin de üstesinden geliyoruz. Tahmin ettiğinizden daha kısa sürede gerçekleştirdiğimiz temizlik ile yangından eser kalmayacağının garantisini veriyoruz. Kötü anılarınızı tertemiz bir mekâna gizlemek istiyorsanız firmamızı tercih etmelisiniz. Firmamız başarısı ile kötü izleri yok edecektir.

  Kadıköy Yangın Sonrası Temizlik
  Kadıköy Yangın Sonrası Temizlik

  Kadıköy Cam Temizliği

  Mekân ve konum fark etmeksizin bütün cam temizliklerini gerçekleştiriyoruz. Cam temizliğinde en önemli unsur çalışan güvenliğini sağlamaktır, firmamız çalışanları için gerekli olan bütün güvenlik önlemlerini aldıktan sonra işe başlamaktadır. Kısa süre zarfında parlayan camlara kavuşmanın mutluluğunu yaşayacağınızın sözünü veriyoruz.

  Kadıköy Cam Temizliği
  Kadıköy Cam Temizliği

  Kadıköy Restoran / Kafe Temizliği

  Birbirinden lezzetli yemeklerin ve içeceklerin hazırlandığı restoranlarda ve kafelerde temizliğin ne kadar önemli olduğundan bahsetmemize gerek olmadığını düşünüyoruz. Firmamız uzun yıllardan beri restoran ve kafe temizliği gibi pek çok işi başarılı şekilde gerçekleştirmektedir. Firmamıza güvenerek restoran ve kafe temizliği hizmetini talep edebilirsiniz.

  Kadıköy Bodrum Temizliği

  Kullanımda avantaj sağladığınız mekânların başında gelen bodrumları tamamen kullanılabilir hale getiriyoruz ve temizliği son noktasına kadar hissettiriyoruz. Kaliteli malzemeler ve profesyonel işçilik ile sizlerin de bodrumu aydınlansın.

  Kadıköy Şirket Temizliği

  Şirketlerin genel ve rutin temizliklerini son derece kaliteli malzemeler ile gerçekleştiriyoruz. Çalışma ortamınızın sağlıklı ve temiz olmasını istiyorsanız biran önce firmamızın internet sitesi üzerinde yer alan telefon numarasını arayabilir ve hizmet talebinde bulunabilirsiniz.

  Yorum yap