Başakşehir Temizlik Şirketi

Ekim 1, 2021 by 

Temizlik işlemi biz insanlar için büyük bir öneme sahip olan, sağlıklı, kaliteli, temiz bir ortamda yaşam sürmek için yapılması gereken işlemlerdir. Hem temizliği hem konforu hem de kaliteyi bir arada sunan bir hizmet sağlayıcı olarak Başakşehir Temizlik Şirketi alanında sizlere profesyonel temizlik hizmetleri vermekteyiz. Vermiş olduğumuz bu hizmetlerimizi İstanbul ilinin Başakşehir semtinde sizlere ulaştırmaktayız. Verdiğimiz bu temizlik hizmetlerimizin her aşamasında sizlere çok kaliteli, özenli ve birçok farklı niş alandaki hizmeti sizlere vermekteyiz.

Profesyonel kurum yapımız ve kurum çalışanlarımız ile sizlere vermiş olduğumuz bu temizlik hizmetlerinde müşteri memnuniyet yüzdemizi maksimum seviyeye ulaştırma hedefi ile sizlere hizmetler vermekte, işlem uygulama esnasında kaliteli temizlik ürünleri ve teçhizatlarının kullanımına dikkat etmekteyiz. Temizlik sürecimizin her aşamasında çok özenli bir süreç ile sizlere hizmetler vermekte, kaliteli temizlik malzemeleri kullanarak bu temizlik sürecinde eşyalarınızın deforme olmasını engellemekteyiz. Bu sayede kaliteli hizmeti sizlere ulaştırarak marka itibarımızı Yeşil Temizlik olarak daha yukarılara taşımaktayız. 7 gün 24 saat olarak sizlere vermiş olduğumuz bu hizmetlerimizi sizlerde bizlerden gönül rahatlığı ile talep edebilirsiniz.

Başakşehir Ofis Temizliği

İstanbul gibi bir iş merkezinde ofis ve kurumsal işletmeler çok yoğun bir şekilde bulunmaktadır. Bu yoğun olan kurum ve ofislerin daha kaliteli ve tercih edilir bir hizmeti vermesi adına bizler sizlere gerekli olan profesyonel temizlik işlemlerini sunmaktayız. Bu sayede potansiyel müşteri kitleniz artış göstermekte hem daha fazla kazanç kazanma hem de daha kaliteli bir işletme olma yolunda emin adımlar ile ilerlemenize destek olmaktayız.

Başakşehir Ofis Temizliği

Başakşehir Ofis Temizliği

Yeşil Temizlik olarak bizler Başakşehir’deki bütün kurumsal yapı ve ofislerin temizlik işlemleri konusunda sizlere profesyonel hizmetler vermekteyiz. Bu ofis temizliği hizmetleri kapsamında sıfır inşa edilmiş olan kurumların inşaat temizliklerini, tadilat sonrası kalıntı temizliklerini, birde kullanılmış olan yapılar için kirli alanların dezenfektasyon işlemleri konusunda sizlere profesyonel hizmetler vermekteyiz. Vermiş olduğunuz bu temizlik işlemleri kapsamında sizlere profesyonel kurum çalışanlarımız, kaliteli temizlik ürünlerimiz ve teknolojik temizlik cihazlarımız ile sizlere yardımcı olmaktayız. Bir diğer kurumsal özelliğimiz olarak küçük işletme ve ofislerin temizlik işlemleri kapsamında part-time temizlik hizmetleri de vermekteyiz. Sizlerde ofis temizlik işlemleriniz için bizlerde hizmet talebinde bulunabilirsiniz.

Başakşehir Ev Temizliği

Temizlik işlemi denilince akıllara ilk gelen mekânlar tabiki de evlerimiz olmaktadır. Günümüzün büyük bir kısmını bu mekânlarda geçirmemizden kaynaklı olarak bu yaşam alanlarının steril, temiz ve sağlık açısından bizleri zora sokmayacak bir durumda olması önemlidir. Bizler Yeşil temizlik kurumu olarak sizlere yeni inşa edilmiş olan yapıların temizlik işlemlerini, moloz kalıntılarının giderilmesini, boya ve diğer tadilat artıklarının temizlenmedi gibi detaylı bir temizlik hizmetini sizlere ulaştırmaktayız.

Başakşehir Ev Temizliği

Başakşehir Ev Temizliği

Bu alanda gündelikçi olarak tabir edilen profesyonel bir süreç ile sizlere temizlik sağlamayana kişi ve kurumlara nazaran çok daha yüksek kaliteli hizmetleri sizlere ulaştırmaktayız. Bu hizmetleri sizlere sağlarken kaliteli kurum yapımız ve profesyonel hizmet işleyiş sürecimiz ile sizlere gerekli olan detaylı hizmetleri vermekteyiz.

İstanbul ilinin önemli semtlerinden birisi olan Başakşehir semtinde sizlere bu profesyonel hizmetleri veren kaliteli Başakşehir temizlik firması olarak gerekli olan desteği sizlere sağlamaktayız. Sadece sıfır bina temizlik işleri değil, kullanılmış ve eski binaların da temizlik süreçlerini üstlenmekteyiz. Kullanılmış olan binalar için zemin, cam, duvar ve özellikle banyo-tuvalet gibi alanlara yüksek standartlı temizlik hizmetleri vermekteyiz. Sizlerin de bu konuda profesyonel hizmetlere gereksiniminiz var ise bizlere tercih edebilirsiniz.

Başakşehir Dış Cephe Temizliği

Dış cephe cam sistemleri genel olarak işyerleri ve kurumsal yapıların normal yaşam alanlarından ayırt edilmesi, kurumun içyapısının her noktadan ferahlık sağlaması ve kaliteli, elit bir görünümün sizlere aktarılması adına kullanılan bir teknolojidir. Bu sistem kurumlara daha kaliteli ve kurumsal bir yapı kazandırsa da bazı dezavantajları da bulunmaktadır.

Başakşehir Dış Cephe Temizliği

Başakşehir Dış Cephe Temizliği

Bizler Yeşil Temizlik olarak Başakşehir temizlik firmaları arasında profesyonel olarak dış cephe cam temizliği işlemleri konusunda hizmet veren kaliteli bir kurum olarak sizlere hizmetlerimizi ulaştırmaktayız. Genel olarak dış cephe cam temizlik işlemleri yüksek katlı ve dışarıdan iskele ile temizlenen sistemler olması nedeni ile profesyonel hizmet sağlayıcılardan alınması gereken bir süreçtir.

Başakşehir Yerinde Halı Yıkama

Halı temizlik işlemlerimizi gelen olarak kurumsal firmamızda yer alana profesyonel halı yıkama makinelerimizde yapmaktayız. Ancak günümüzde özellikler işyeri, kurumsal alanlar ve ortak kullanım alanlarında halıfleks sistemler kullanılmaktadır. Bizler bu zemine sabit olan ve üzerinde ayakkabılar ile gezilen halıfleks malzemelerinin temizlik işlemlerini Başakşehir ’in en iyi temizlik firması olarak sizlere sağlamaktayız. Sağlamış olduğumuz bu hizmetlerimizi profesyonel ekip kadromuz ve kaliteli ekipmanlarımız ile yapmaktayız. Ayrıca yapmış olduğumuz temizlik işlemi sonrasında kullanıma açılması süresinin daha kısa tutulması adına kuru köpük tekniği ile sizlere bu konuda profesyonel hizmetler vermekteyiz.

Başakşehir Yerinde Halı Yıkama

Başakşehir Yerinde Halı Yıkama

Başakşehir Zemin Temizliği

Zemin temizlik işlemi temizlik hizmetleri arasında en önemli olanların başında gelmektedir. Özellikle en çok kirlenen yerlerin zeminler olduğu düşünüldüğünde, bu hizmetin önemi daha da belli olmaktadır. Bizler Yeşil Temizlik olarak yeni binaların moloz temizlikleri, boya ve yapıştırıcı kalıntıları, epoksi artıkları gibi birçok pisliğin temizlenmesini gerçekleştirmekteyiz. Başakşehir bölgesinde temizlik hizmetleri konusunda vermiş olduğumuz bu profesyonel ve kaliteli süreç ile sizlerde bizlerden bu konuda detaylı destek alabilirsiniz.

Başakşehir Zemin Temizliği

Başakşehir Zemin Temizliği

Başakşehir Bina Temizliği

Bina kavramı içerisinde bulunan ev, işyeri, ofis, kurum, ortak kullanım alanı, dış cephe temizlik işlemleri ve buna benzer birçok hizmet konusunda sizlere detaylı hizmetler vermekteyiz. Özellikle yeni inşa edilmiş ve temizlenmesi gereken binaların, eski binaların araları ve daire içlerinin temizlenmesi konusunda sizlere profesyonel hizmetler vermekteyiz. Sizlerin de bina temizlik işlemleri konusunda detaylı bir hizmet sürecine, kaliteli ve verimli bir sonucun elde edilmesine gereksiniminiz var ise bizlerden bu konuda detaylı hizmetler alabilirsiniz. Sizlere bu konuda hizmet vermekten büyük mutluluk duyarız.

Başakşehir Fabrika/Atölye Temizliği

Sanayi ve hizmet sektörü gibi birçok iş ağının gelişmiş olduğu İstanbul gibi bir kentte sizlere bu üretim ve hizmet alanlarının temizlik işlemlerinde gerekli hizmetleri vermekteyiz. Bu vermiş olduğumuz hizmetler ile sizlerde üretim faaliyetlerinde hizmet taleplerinde artış olacağını görebileceksiniz. İşte bizler bu farkların ve kalitenin sizlere maksimum düzeyde ulaştırılması adına zemin, cam, kullanılan makine ve cihazların temizlik işlemleri konusunda sizlere profesyonel hizmetler vermekteyiz. Ayrıca büyük işletme ve fabrikalar içinde ön keşif sağlayarak sürecin profesyonel olarak işlemesini sağlamaktayız.

Başakşehir Okul Temizliği

Yeşil temizlik olarak sizlere vermiş olduğumuz temizlik işlemlerinden birisi olarak da okul temizlik hizmetleri vermekteyiz. Bu temizlik işlemlerimizde daha hassas ve kaliteli bir süreci sizlere aktarmakta, maksimum hijyeni sağlamaktayız. Geleceğimiz olan çocuklarımızın daha iyi bir eğitim alanında hizmet alması için üzerimize düşen görevi üstlenmekte, kaliteden ödün vermemekteyiz.

 Başakşehir Otel Temizliği

Oteller ve pansiyon tarzı küçük işletmeler birçok kişi tarafından kullanıldığı ve ortak kullanım alanları içerisine girdiği için, sık ve kaliteli bir şekilde temizlenmesi gerekmektedir. Bizler Yeşil Temizlik olarak sizlere bu konuda profesyonel hizmetler vermekte, vermiş olduğumuz hizmeti sağlıklı ve rutin bir işleyiş ile sağlayarak sizlerin kurum tercih değerlerinizi yükseltmekteyiz. Sizlerde bu konuda bizlerden detaylı temizlik hizmetleri alabilirsiniz.

Başakşehir AVM / İş Merkezi Temizliği

Kullanıcı nüfus oranı düşünüldüğünde özellikle hafta sonu gibi çok sıkça ziyaret edilen kurumların başında gelen AVM ve bu tarzdaki eğlence ve kurum yapılarının temizlik işlemleri önemli bir süreci beraberinde getirmektedir. Bizler işte bu kirlenmenin yaşanmaması ve kaliteli bir temizlik sürecinin sizlere aktarılması adına gerekli olan detaylı hizmeti sizlere vermekteyiz. Bu sayede insanların daha sağlıklı koşullar altında yaşamasında olanak tanımaktayız.

Başakşehir Su Baskını Temizliği

Sert geçen kış aylarında meydana gelen doğal afetlerden kaynaklı olarak zemin ve eksi katlardaki yapıların sular altında kalması, eşyaların kullanılamaz hale gelmesine neden olmaktadır. Bizler Yeşil Temizlik olarak sizlere bu konuda gerekli olan profesyonel süreci sağlamakta, zor günlerinizde sizlerin yanında yer almaktayız.

Başakşehir Hastane Temizliği

Özellikle sağlık açısında riskli grupta yer alan bireylerin bulunduğu bu mekanlar steril tutulmalı ve hem hasta bireylerin daha da kötü olması hem de sağlıklı bireylerin bu durumdan zararlı tepkiler görerek hastalığa yakalanmasını engellemek adına bizler sizlere yüksek standartlı temizlik hizmetleri vermekteyiz.

Başakşehir Hastane Temizliği

Başakşehir Hastane Temizliği

Başakşehir Villa Temizliği

Villa ve yalı tarzı yapılar büyük ve temizlenmesi uzun süren mekânlardandır. Bu yüzden hem sürecin daha hızlı hem de daha verimli sonuçlar ile ortaya konabilmesi için Yeşil Temizlik olarak bizler sizlere kaliteli ekipman ve araçlarımız ile bu konuda profesyonel hizmetler vermekteyiz.

Başakşehir Villa Temizliği

Başakşehir Villa Temizliği

Başakşehir Yangın Sonrası Temizlik

Talihsiz olarak başınıza gelen yangın kazaların ortadan kaldırılması ve bu çıkan hasarın temizlenmesi için bizler sizlere profesyonel kurum yapımız ile hizmetler vermekteyiz. Vermiş olduğumuz temizlik işlemi esnasında çok hassas ve dikkatli bir süreci ilerletmekte, kaliteli ve uygun fiyatlı olarak sizlere ulaştırmaktayız.

Başakşehir Yangın Sonrası Temizlik

Başakşehir Yangın Sonrası Temizlik

Başakşehir Cam Temizliği

Camlar yaşam alanlarımızın her yerinde kullanılan önemli malzemelerden birisidir. Bizler bu malzemelerin kullanılmış olduğu mekân ve yapılarda dış etmenlerden kaynaklı kirlenmeleri onarmakta, temiz ve hoş bir görünüm yakalamanız adına sizlere bu konuda profesyonel hizmetler vermekteyiz.

Başakşehir Cam Temizliği

Başakşehir Cam Temizliği

Başakşehir Restoran/Kafe Temizliği

Tüketim hizmetinin alındığı alanların çok hassas bir şekilde temizliğinin yapılması gerekmektedir. Temiz bir işletme kirli olan bir işletmeye göre çok daha fazla müşteriyi kendine çekecektir. İşte bu işleyiş ile bizlerde sizlere bu konuda profesyonel hizmetler vermekteyiz.

Başakşehir Bodrum Temizliği

Depo ve sık kullanılmayan eşya saklama alanlarının temizliği çokta dikkat edilen bir durum değildir. Ancak temizlik işleminin bir bütün halinde verilmesi büyük bir öneme sahiptir. İşte bizlerde Yeşil Temizlik olarak bu bağlamda sizlere bu konuda da hizmetler vermekteyiz.

Başakşehir Şirket Temizliği

Şirket ve kurumların temiz, elit bir yapıya sahip olması alınacak hizmetin tercih edilmesinde büyük bir öneme sahiptir. İşte bu yüzden işletme ve şirketlerin düzenli olarak temizlenmesi şarttır. Bizler Yeşil Temizlik olarak sizlere bu konuda profesyonel hizmetler vermekteyiz.

Yorum Yap

Yeşil Temizlik Hakkında

2012 yılında kurulan Yeşil Temizlik Firması İstanbul’da pek çok kurumsal ve bireysel müşteriye ofis, villa, inşaat, fabrika, cam ve ofis halıfleks temizliği sunmakta olan profesyonel bir temizlik şirketidir.

Temizlik sektörü gibi soyut hizmet verilen bir alanda sunulacak hizmetin mümkün olduğunca somut hale getirilmesi gerekmektedir. Yeşil Temizlik Şirketi olarak yapacaklarımızı ve yapamayacaklarımızı kalem kalem sayarak, fiyatları da ekleyerek müşterinin sonradan bilgisi dahili olmadığı bir durumla karşılaşmamasını amaçlıyoruz.

Yeşil Temizlik Şirketi olarak sadece kurumlara ve şirketlere temizlik hizmeti vermekteyiz. Bireysel müşterilere ise boş daire ve villa temizliklerinde yardımcı olmaktayız.

Tek seferlik detaylı temizliklerde mobil ekibimiz aracı ile birlikte malzemeleri de yanında getirir. Periyodik temizlik sözleşmelerinde ise anlaşma dahilinde tercihen malzemeli veya malzemesiz olarak çalışırız.