Küçükçekmece Temizlik Şirketi

Mayıs 2, 2024 by 

Temizlik sağlıklı bir yaşam için ilk şart olsa da herkesin harcı değildir. Her insan temizlikten hoşlanır. Temizlik yapmaktan nefret eden insanlar dahi… Fakat temizlik yapmak sabır, tecrübe, bilgi ve yetenek gerektirir. Çünkü her alanda yapılaması gereken uygulama farklıdır. Her yüzeyde kullanılacak temizlik ürünü değişiktir. Temizlik yaparken kişinin hem kendi sağlığını hem diğer kişilerin sağlığını hem de eşyaların sağlığını düşünmesi gerekir. İşte Yeşil Temizlik olarak bizler bütün bunlara sahibiz ve yıllardır Küçükçekmece temizlik şirketleri arasında en çok tercih edilen, en fazla tavsiye alan firma konumunda bulunuyoruz. Başarılarımızla yetinmeyerek daima daha iyisini yapmaya çaba gösteriyoruz.

Yeşil Temizlik olarak önceliğimiz her zaman siz kıymetli müşterilerimizin memnuniyetidir. Bunun için ihtiyaçlarınızı göz önünde bulunduruyor, taleplerinizi dikkate alıyor ve istediğiniz zamanda tam da istediğiniz kalitede temizlik uygulamalarımızı sonlandırıyoruz. Evlerinizden iş yerlerinize, okullarınızdan hastanelerinize, şirketlerinizden fabrikalarınıza kadar hayatın devam ettiği her alanda profesyonel ekibimizle birlikte güvenle temizlik yapıyoruz. 7 gün, 24 saat çalışarak, sizlerin en müsait olduğunuz zaman aralığında çalışmalarımızı yapıyoruz.

Küçükçekmece Ofis Temizliği

Küçükçekmece temizlik firmaları arasında bizi ayrıcalıklı kılan hizmetlerimizden bir tanesi, ofis temizliğidir. Çalışma hayatının çok yoğun olduğu Küçükçekmece’nin her neresinde, hangi sektörde faaliyet gösteriyor olursanız olun… Dükkanlarınızın, ofislerinizin, işyerinizin temizliğini bize emanet edebilirsiniz.

küçükçekmece ofis temizliği

Küçükçekmece Ofis Temizliği

Ofisinizin eşyalı veya boş olması bizim için hiç önemli değil. Yeni taşınacağınız ofisinizi sizin için detaylı olarak temizleyip kullanımınıza hazır hale getirebiliriz. Aktif kullanmakta olduğunuz eşyalı ofisinizde de çalışmalarınızı aksatmadan, hiçbir eşyanıza zarar vermeden tertemiz hale getirebiliriz. Tercihinize göre detaylı ya da yüzeysel temizlik yapabilir, günlük, haftalık, aylık gibi periyotlarla ofislerinizin temizliğini yenileyebiliriz. Tarafımızdan alacağınız destek ile bir taraftan ofisinizi her zaman temiz tutmuş olur diğer taraftan da işyerinizin temizliğini çok daha az maliyet ile sağlamış olursunuz.

Küçükçekmece Ev Temizliği

Firma olarak haftanın 7 günü bütün ekipmanlarımızla ve temizlik malzemelerimizle Küçükçekmece bölgesinde temizlik hizmeti veriyoruz. Her yüzeyde, her detayda kullanacağımız temizlik ürünlerini tamamen kendimiz getiriyor, sizlerin hiçbir şeye karışmanıza gerek bırakmıyoruz. Evlerinizin büyüklüğüne, temizlik ihtiyacına göre en ideal sayıda ekibimizi adreslerinize yönlendiriyoruz. Detaylı ya da yüzeysel temizlik yapabiliyoruz. Krem temizleyiciler, kireç sökücüler, derz parlatıcılar, yüzey temizleyiciler, çelik parlatıcılar, parke temizleyiciler, yağ sökücüler, genel temizlik malzemeleri gibi çok sayıda kimyasal kullanıyoruz.

küçükçekmece ev temizliği

Küçükçekmece Ev Temizliği

Küçükçekmece ev temizliğinde odalara göre işlem yapıyor, temizliğe başlamadan önce detaylı plan çıkarıyoruz. Odalarınızı ve salonlarınızı detaylı olarak temizliyoruz. Mutfaklarınızı bütün yağları, derzleri, fayansları, seramikleri kirlerinden, yağlarında arındırıyoruz. Aspiratör, fırın gibi en zorlu yerleri dahi hiçbir iz kalmayacak şekilde temizliyoruz. Lavabo, banyo ve tuvaletlerinizde bütün dolaplarınızı, küvet, tuvalet, batarya, jakuzileri detaylıca temizliyoruz.

Yeşil Temizlik ev temizliği işlemlerimizi tadilat sonrası temizlik, inşaat sonrası ev temizliği şeklinde de yapıyoruz. Yeni taşınacağınız evinizi kullanıma hazır hale getirmek için hummalı bir çalışma süreci yürütüyor, özel ekipmanlarımızla bütün inşaat artıklarını yok ediyoruz. Müşteri memnuniyetini esas alıyor, esnek çalışma prensiplerimizle bugüne kadar bütün müşterilerimizi memnun etmiş olmanın haklı gururunu yaşıyoruz.

Küçükçekmece Dış Cephe Cam Temizliği

Küçükçekmece’de temizlik hizmeti sunarken en dikkat çeken çözümlerimizden birisi dış cephe cem temizliği oluyor. Çünkü dış cephe cam temizliği, diğer türlerden çok farklı ekipmanlar, önlemler ve ekip gerektiren bir iştir. Bugün Küçükçekmece’de çok katlı, çok sayıda cam cepheli yapılar var. Her geçen gün de bunların sayısı artıyor. Estetik açıdan hoş bir görüntü sunan bu yapıların en büyük sorunu, temizlik oluyor. Kar, yağmur, rüzgâr gibi etkenlerle çok sık kirlenen cam cephelerin kirli görünmesi hem içerideki personel açısından hoş olmayan bir görsellik oluşturuyor hem de dışarıdan marka imajına zarar veriyor. Bizler özel cam temizleyicilerimizle, sepetli vinç, iskele, dağcılık ürünleri kullanıyor, hızlı ve güvenli şekilde temiz dış cepheler ortaya çıkarıyoruz.

küçükçekmece dış cephe cam temizliği

Küçükçekmece Dış Cephe Cam Temizliği

Küçükçekmece Yerinde Halı Yıkama

Küçükçekmece’deki evlerde, villalarda, ofislerde son yılların en trend dekorasyon ürünleri halıfleksler… Ürün çeşitliliğinin arması, her zevke hitap eden kaliteli ürünlerin geliştirilmiş olması bu alanda büyük katkı sağladı. Fakat bütün eşyalar gibi halıfleksler de zamanla kirleniyor ve bunların, yerinden hareket ettirilmeleri dağılmalarına sebep olabiliyor. Bu yüzden de yerinde halı yıkama uygulamasına ihtiyaç duyuluyor. Firmamız yerinde halı yıkama işini uzman personelleri, yeni nesil vakumlu halı yıkmama makineleri ile yapıyor. Dilediğiniz saate adresinize geliyor, halılarınızı kaliteli şampuanlarımızla tertemiz ediyor, derinlemesine vakumluyor ve tertemiz şekilde kullanımınıza sunuyoruz.

küçükçekmece yerinde halı yıkama

Küçükçekmece Yerinde Halı Yıkama

Küçükçekmece Zemin Temizliği

Küçükçekmece bölgesinde temizlik hizmeti vermeye başladığımız ilk andan itibaren bizi farklı kılan çözümlerimizden birisi zemin temizliği… Zeminler sektöre göre çok farklı amaçlarla, çok farklı dekorasyonlarda kullanılabiliyor. Boyalar, yapışkanlar, zemin aksesuarları ve çok daha fazlası, zeminlerle buluşuyor. Bunlar kullanıldıkları sırada zeminle bütünleşiyor ve sonrasında yeni bir uygulama yapılacağında tamamen kaldırılması gerekiyor. Bu da özel kimyasallar, özel makineler gerektiriyor. Firmamız zemin temizliğinde kirin geri kusmaması için özel kimyasallar ve özel vakum makineleri kullanarak hepsinin üstesinde geliyor.

küçükçekmece zemin temizliği

Küçükçekmece Zemin Temizliği

Küçükçekmece Bina Temizliği

Küçükçekmece’de temizlik gereksiniminin en fazla olduğu alanlardan birisi de binalar… Binalar çok katlı yapıları ile toplu yaşam alanları olarak karşımıza çıkıyor. Çok sayıda kişinin kullanımından dolayı da fazla kirleniyor. Bizler binalarınızın, apartmanlarınızın temizliğini periyodik olarak gerçekleştirebiliyoruz. Bina yönetiminin uygun gördüğü sıklıkta bina temizliği, bina merdiven temizliği gerçekleştiriyoruz. Özel mobil ekiplerimiz hızlı ve kaliteli şekilde temizliğinizi yaptıkları için kapıcı tutmak zorunda kalmadan uygun maliyetle binalarınızı her zaman tertemiz tutmuş oluyorsunuz.

Küçükçekmece Fabrika/Atölye Temizliği

Küçükçekmece temizlik firması olarak en fazla verdiğimiz hizmetlerden birisini de atölye ve fabrika temizliği oluşturuyor. Atölye ve fabrikaların oldukça fazla olduğu bölgemizde hangi sektörde hizmet veriyorsanız bizden destek alabilirsiniz. Atölye ve fabrikalarda temizlik öncesi mutlaka fizibilite yapıyor, dört yüz metrekarenin zerindeki alanlarda önceden keşif çalışması gerçekleştiriyoruz. Zemin, makine, cam gibi her parçanın temizliğini periyodik olarak yapabildiğimiz gibi talep edilmesi halinde tam zamanlı çalışacak personel hizmeti de sunabiliyor, profesyonel kadromuzdan yönlendirme yapabiliyoruz.

Küçükçekmece Okul Temizliği

Okul temizliği, Küçükçekmece genelinde en fazla verdiğimiz hizmetlerimizden birisidir. Okul temizliği sırasında sınıfların, idari odaların, camların, çerçevelerin, sıra ve masaların, bütün yerlerin, bahçenin, mutfağın, yemekhanenin, tuvaletlerin temizliğini yapıyoruz. Esnek çalışma saatlerimizle derslerin aksamasına, öğrencilerin rahatsız olmasına mahal vermeden kaliteli hizmet veriyoruz.

Küçükçekmece Otel Temizliği

Küçükçekmece otelleri her gün onlarca kişiyi ağırlamakta ve bu, yılın her günü aralıksız devam etmekte. Bu yüzden de otellerin son derece temiz, hijyenik olması gerekmekte. Bizler genel otel temizliği, periyodik otel temizliği, otel koltuk yıkama, yerinde halı yıkama gibi bütün ihtiyaçlara karşılık veriyoruz.

Küçükçekmece AVM / İş Merkezi Temizliği

Alışveriş merkezleri ve iş yerleri yılın her günü aktif kullanılan alanlardır. Bu yüzden buraların temiz olması hem oradaki mağazalar açısından hem de ziyaretçilerin sağlığı açısından önemlidir. Firmamız AVM temizliği alanında bugüne kadar çok sayıda proje üstlenmiş, hepsinin üstesinden de başarıyla gelmeye devam etmektedir.

Küçükçekmece Su Baskını Temizliği

Su baskınlar daha çok yağmur, sel suları, kar yağışı sonrası yaşansa da tesisat sistemlerinden kaynaklı da ortaya çıkabilir. Su baskını hem eşyalara hem yapıya zarar verdiği için hızlı ve profesyonel müdahale edilmesi gerekir. Firmamız su baskını temizliği için 7/24 acil desteğe hazır bulunmaktadır.

Küçükçekmece Hastane Temizliği

Hastaneler Küçükçekmece genelinde her gün en fazla insanın ağırlandığı alanlardır. Hem personel sağlığı hem de hastaların sağlığı için hastanelerin sürekli temiz kalması gerekir. Hastane temizliği için özel araçlar, özel temizlik malzemeleri ve personele gerek vardır. Uzman ekibimizle günlük rutin temizliği ve belli aralıklarla periyodik hastane temizliğini yapabiliyoruz.

küçükçekmece hastane temizliği

Küçükçekmece Hastane Temizliği

Küçükçekmece Villa Temizliği

Villalar Küçükçekmece genelinde en çok ilgi gören mekanlardır. Özel tasarımları ve dizaynları ile göz dolduran villaların temizliği son derece uzmanlık gerektirir. Geniş alan olduğu için bir ekibin çalışması, ekibin birbiriyle uyum içinde olması gerekir. Bunu başaran personellerimiz hızlı ve kaliteli çözümler üretmektedir.

küçükçekmece villa temizliği

Küçükçekmece Villa Temizliği

Küçükçekmece Yangın Sonrası Temizlik

Yangınlar Küçükçekmece genelinde bütün evlerde, işyerlerinde meydana gelebilir. Neyin sebep olacağını kestirmek oldukça zordur. Böyle bir durum sonrası yangın sonrası temizlik yapılmalı, ortam yeniden kullanılabilir, tadilat yapılabilir hale getirilmelidir. Profesyonel kadromuz bunu en iyi şekilde yapmaktadır.

küçükçekmece yangın sonrası temizlik

Küçükçekmece Yangın Sonrası Temizlik

Küçükçekmece Cam Temizliği

Camlar bugün için yapıların en temel bileşenlerinden birisidir. Her yapıda farklı oranlarda ve tasarımlarda camlara yer verilir. Fakat camlar çok sık kirlenir. Cam temizliği için de özel deterjanlar, ekipmanlar gerekir. Ekiplerimiz tam donanımlı olarak Küçükçekmece genelinde çözüm ortağınızdır.

küçükçekmece cam temizliği

Küçükçekmece Cam Temizliği

Küçükçekmece Restoran/Kafe Temizliği

Küçükçekmece restoranları, kafeleri, lokantaları bol bir bölgedir. Buralar doğrudan gıda sektöründe oldukları için her alanın hem temiz hem hijyenik olması gerekir. Restoran temizliği alanında uzman ekibimiz bu konuda çözüm ortağınız olmakta, en zorlu kirlerin dahi üstesinden gelmektedir.

Küçükçekmece Bodrum Temizliği

Sektörünün lider Küçükçekmece temizlik şirketi konumunda olan firmamız uzun yıllardır bodrum temizliği ile de yanınızda… Özel ekipmanlarımız ve ekibimizle bodrumlarınızı istediğiniz gibi temizliyor, kullanabileceğiniz hale getiriyoruz.

Küçükçekmece Şirket Temizliği

Küçükçekmece’deki en uygun temizlik fiyatları ile fark oluşturan firmamız, şirket temizliği de yapıyor. Uzman ekibimizle istediğiniz zaman diliminde hızlı ve kaliteli sonuçlar ortaya çıkarabilir, tertemiz ortamlar oluşturabiliriz.

Yorum Yap