Fiyat Listesi

Eylül 1, 2021 by 

Bu tabloda Yeşil Temizlik Şirketi fiyatları hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. Periyodik ofis temizliği, inşaat sonrası temizlik hizmetleri, dış cephe cam temizliği ile alakalı olarak müşteri bilgi hattımızı arayarak bilgi sahibi olabilirsiniz.

50 – 75 m2 net eşyalı ev Eşyalı evler için hizmetimiz yoktur – TL
75 – 120 m2 net eşyalı ev Eşyalı evler için hizmetimiz yoktur – TL
120 – 170 m2 net eşyalı ev Eşyalı evler için hizmetimiz yoktur – TL
GündelikçiTek personel gündelikçi hizmetimiz yoktur. –
70-80 m2 boş ev kullanılmış – sorunuz
80-125 m2 boş ev kullanılmış – sorunuz
125 -170 m2 boş ev kullanılmış – sorunuz
50 – 80 m2 inşaat sonrası temizlik 2 kişilik ekip malzemeler dahil sorunuz
80 – 115 m2 inşaat sonrası temizlik 3 kişilik ekip malzemeler dahil sorunuz
115 -165 m2 inşaat sonrası temizlik 4 kişilik ekip malzemeler dahil sorunuz
Ev – Ofis camı temizliği 1 profesyonel SGK’lı camcı günlük sorunuz
Villa camı temizliği 2 profesyonel SGK’lı camcı günlük sorunuz
Duvar Silimi Tek personel malzemeli günlüksorunuz

Her yerin fiziki durumu farklılık arzedebilmektedir. Yeşil Temizlik Şirketleri fiyatlarının güncel hali için lütfen telefonla net bilgi alınız.

Yorum Yap

Yeşil Temizlik Hakkında

2012 yılında kurulan Yeşil Temizlik Firması İstanbul’da pek çok kurumsal ve bireysel müşteriye ofis, villa, inşaat, fabrika, cam ve ofis halıfleks temizliği sunmakta olan profesyonel bir temizlik şirketidir.

Temizlik sektörü gibi soyut hizmet verilen bir alanda sunulacak hizmetin mümkün olduğunca somut hale getirilmesi gerekmektedir. Yeşil Temizlik Şirketi olarak yapacaklarımızı ve yapamayacaklarımızı kalem kalem sayarak, fiyatları da ekleyerek müşterinin sonradan bilgisi dahili olmadığı bir durumla karşılaşmamasını amaçlıyoruz.

Yeşil Temizlik Şirketi olarak sadece kurumlara ve şirketlere temizlik hizmeti vermekteyiz. Bireysel müşterilere ise boş daire ve villa temizliklerinde yardımcı olmaktayız.

Tek seferlik detaylı temizliklerde mobil ekibimiz aracı ile birlikte malzemeleri de yanında getirir. Periyodik temizlik sözleşmelerinde ise anlaşma dahilinde tercihen malzemeli veya malzemesiz olarak çalışırız.