Yerinde Halıfleks Yıkama

Temizlik Hizmetleri

Yerinde Halıfleks Yıkama

Yerinde halı yıkama

Yerinde halıfleks yıkama konusunda İstanbul genelinde firmamız ev, ofis, vb. her türlü meskeninize gelerek sizlere hizmet vermektedir. Özellikle duvardan-duvara diye tabir ettiğimiz halıfleks halıların ve kaldırması çok zor olan halılarınızın temizliği için hizmet vermekteyiz.

Yerinde Halı Yıkama Nasıl Yapılmaktadır?

Yerinde Halı Yıkama 2 şekilde yapılmaktadır:

Birinci yöntem: 40 kg’lik fırçalama makinası ile halıfleks üzerinde köpük oluşturarak dolaşıldıktan sonra lekelerin çözünmesi sağlanır. Ardından vakum makinası ile duru su verilerek aynı anda halıya nüfuz eden pis köpükler çekilir3-4 saatlik kurumaya bırakılır. M2 için güncel fiyat alınız.

İkinci yöntem: Bu yöntem fırçalama makinası olmaksızın genelde sadece toz olan halılar için uygulanır. Sadece ilaçlı veya ilaçsız su uygulanarak yapılmaktadır. M2 için güncel fiyat alınız.

OMAX fırçalama makinası

OMAX fırçalama makinası

Lavor Halı Vakum Makinası

Lavor Halı Vakum Makinası

Yerinde Halı Yıkama Genel Şartlar:  

– Duvardan duvara halı yıkama hizmetleri için en az 30 m2 halı olmalıdır.
– Halı yıkanacak zemindeki eşyalar temizlik öncesinde toparlanmalı ve yıkama için uygun zemin oluşturulmalıdır.
– Ödeme iş bitiminde nakit olarak yapılmaktadır.
– Her türlü leke için %100 garanti verilememektedir. Özellikle kan lekeleri içerisinde bulunan yüksek orandaki demir sebebiyle kuruduktan sonra yüzeyden arındırılması zor olabilmektedir. Lekenin türü için lütfen bilgi alınız.
– Hizmet verdiğimiz alanlar: Ev, ofis, otel, restaurant, yurt, sinema salonu, cami vb. her türlü alanda referanslı halı yıkama hizmeti vermekteyiz.

Comments(2)

 1. REPLY
  comment BURAK says

  Merhaba,

  Şirketimizin ofis içi halıları için temizlik ihtiyacı duymaktayız.
  Alan bilgisi ve fiyat için keşif ekibiniz varsa görüşmek istemekteyiz.

  Teşekkür ederiz.

 2. REPLY
  comment burcu bozkuş says

  yaklaşık 50 m2 alan(daha az olablir) kadıköy sögütlüçesmedeki modaevi için vakumla halı yıkama ücreti talep ederiz. Yerler halıfilexstir

Yorum yap