MASLAK TEMİZLİK ŞİRKETİ

  Hizmet Bölgeleri

  Kişiler yeni ev aldıklarında evlerinde oturmaya başlamadan önce derinlemesine bir temizlik yaptırmak zorundadırlar. İnşaat sonrası temizlik sıradan temizlik gibi yapılamaz. İnsanlar çalıştıkları için inşaat temizliğine gereken önemi ve vakti ayıramayabilirle ya da kendileri inşaat temizliğini düzgün bir şekilde yapamayabilirler. Bu yüzden Maslakta bulunan yeni evlerinizin inşaat sonrası temizlik işlemlerinde İstanbul Maslak Temizlik firmamız ile görüşebilirsiniz. Firmamız haftanın yedi günü yirmi dört saat sizlere inşaat sonrası temizlik hizmetlerini vermektedir. Ayrıca yangın sonrası temizlik, su baskını temizliği gibi özel işlemler gerektiren temizlik işlemleri de firmamız tarafından yapılmaktadır. İnşaat sonrası temizliklerde normal temizliklerde görev alan kişileri değil bu konuda uzman olan kişileri görevlendiriyoruz.

   

  Maslak Yeşil Temizlik Şirketi olarak yaptığımız işlerin tamamını ayrı olarak ele alır ve aynı ciddiyetle gerçekleştirmekteyiz. Firmamızın önem verdiği konulardan bir tanesi de zamanında işlemlerimize başlamaktır. Bizleri arayıp hangi gün ve saatte gelmemizi istiyorsanız söz verdiğimiz saatte adresinizde olarak temizlik çalışmalarımıza başlıyoruz. İşlemlerimizin ardından verdiğimiz temizlik hizmetlerinden memnun kalacağınızdan hiç şüpheniz olmasın. Çalışanlarımız siz müşterilerimize karşı her zaman dürüst bir şekilde davranmaktadır. İşlemlerimiz sırasında eşyalarınız bizim garantimiz altındadır.

   

  Maslak temizlik şirketleri arasında saygın bir yeri olan firmamız, verdiği temizlik hizmetlerinin tamamında kimyasal olmayan ürünler kullanmaktadır. İnsan sağlığın asla zararı olmayan ürünler kullanarak temizlik işlemlerimizi gerçekleştiriyoruz. Firmamızda Maslakta bulunan ofis ve dükkânlarınızın temizlik işlemleri için de gereken hizmetler verilmektedir. Ofis temizliği konusunda deneyimli olan profesyonel çalışanlarımız ofisinizdeki her şeyi özenle temizlemektedir. Mobilyalardan, camlara, elektronik cihazlardan yerdeki halılara kadar ofisinizdeki tüm eşyaların temizlik işlemlerini yapıyoruz. Maslak’ın en iyi temizlik şirketi olan firmamız ile çalışmak için bizlere telefon ile ulaşabilirsiniz. Telefondaki arkadaşlarımıza adresiniz ve yaptıracağınız temizlik türü ile ilgili bilgi vererek servis kaydınızı oluşturabilirsiniz. Gece gündüz demeden ihtiyacınız olan her konuda bizleri arayabilirsiniz. Firmamızda dış cephe temizliği, tadilat sonrası temizliği, okul temizliği ve fabrika temizliği gibi temizlik hizmetlerini de alabilirsiniz. Haftanın her günü 0212 369 90 75 numaralı telefondan bizlere ulaşabilirsiniz.

  Yorum(1)

  1. REPLY
   comment ebru güler says

   Merhaba

   Haftanin 5 gunu sabah 8 aksam 5 calisabilecek okulun temizlik gorevini ustlenecek bir elemana ihtiyac duymaktayiz. Butun sigorta, maas vs. her seyin icerdigi bir fiyat alabilir miyiz

   tesekkurler

   Ebru Guler
   Adres: Sumer Korusu Altuncu Sokak No:6 Tarabya, Istanbul

  Yorum yap