Maslak Temizlik Şirketi

Nisan 19, 2024 by 

Temiz bir hayat herkesin hayalidir. Tıpkı kişisel temizlik gibi insanın yaşam alanlarının da temiz olması gerekir. Temiz bir ortamda bulunmak kişinin hem ruh hem de beden sağlığını pozitif yönde etkiler. Fakat temizlik, herkesin yapabileceği bir iş değildir. Son derece uzmanlık ve özveri gereken bu alanda yorgunluklara da direnmek gerekir. Oysa günümüzde insanlar çalışma hayatının yoğun temposu içinde ailelerine, çocuklarına, hobilerine dahi zaman ayıramıyorlar. Uzun yıllardır Maslak temizlik firmaları arasında aktif görev yapan Yeşil Temizlik firmamız ile bizler profesyonel temizlik hizmetleri veriyor, sizlerin yerine yaşam alanlarınızı güzelleştiriyoruz. Sizler de işinizden ayırabildiğiniz vaktinizi eğlencelerinize, sevdiklerinize ayırma fırsatı yakalıyorsunuz.

Yeşil Temizlik olarak önceliği her zaman müşteri memnuniyetine veriyoruz. Her projemiz için ayrı plan hazırlıyor, her müşterimizin ihtiyaçları ve istekleri doğrultusunda hareket ediyoruz. Evlerde, iş yerlerinde, ofislerde, okullarda, hastanelerde, fabrikalarda ve diğer bütün yaşam alanlarında kaliteli sonuçlar ortaya çıkarıyoruz. Güçlü ekibimizle 7/24 Maslak’ın her yerinde aktif görev yaptığımız için dilediğiniz zaman yardımcı oluyoruz.

Maslak Ofis Temizliği

En çok tercih edilen Maslak temizlik şirketi olarak uzun yıllardır en çok gerçekleştirdiğimiz temizlik türlerinden birisi ofis temizliği… Maslak’ın genel vizyonu da göz önüne alındığında ofis, dükkan, işyeri bakımından çok zengin bir bölge olduğunu söyleyebiliyoruz. Buralar her gün yüzlerce kişiyi ağırlamakta, yüzlerce iş anlaşmasına, alışverişe sahne olmakta. Bütün bunlar olurken ofislerin son derece temiz olması hassasiyet gerektirmekte.

maslak ofis temizliği

Maslak Ofis Temizliği

Ofis temizliği, misafirleriniz ve müşterileriniz için de azami öneme sahiptir. Ofislerinize, dükkanlarınıza gelenlerin ilk dikkatini çekecek temizliktir. Bunun için de ofislerinizin her an temiz olması gerekir. Firmamız bu alanda en büyük yardımcınız olmaya talip. Dilerseniz yapımı yeni bitmiş, tadilat yapılmış boş ofislerinizi uzman ekibimizle tertemiz hale getirip taşınmanız için hazırlayabilir. Kullanmakta olduğunuz ofislerinizi de çalışmalarınızı aksatmadan detaylı, yüzeysel temizleyebiliriz.

Maslak Dış Cephe Cam Temizliği

Maslak’ın en iyi temizlik servisi olarak başarıyla yaptığımız işlerimizden bir diğerini dış cephe cam temizliği oluşturuyor. Dış cephelerde cam kullanımı her geçen gün yaygınlaşıyor ve yeni bir yapı çeşidi olarak öne çıkıyor. Estetik ve kalite bakımından olağanüstü güzel duran cam dış cephelerin en büyük sorunu temizlik oluyor. Yağmur, rüzgar, kar gibi etkenlerle çok sık kirlenen cam dış cepler hem dışarıdan kötü bir görüntü oluşturuyor hem de içeriden gün ışığından yararlanamama, dışarıyı seyir zevki kayıplarına neden oluyor. Firmamız ölçüsü, yüksekliği fark etmeksizin bütün cam cephelerde eğitimli ekibiyle görev yapıyor. Sepetli vinç, dağcılık ekipmanları, iskele yöntemleri gibi alternatiflerimizle iş güvenliğine uygun temizlik yapıyoruz.

maslak dış cephe cam temizliği

Maslak Dış Cephe Cam Temizliği

Maslak Yerinde Halı Yıkama

Halıfleksler farklı bir halı türü olarak öne çıkıyor. On yıllarda üreticilerin, modellerin, desenlerin artması halıflekslere olan ilgiyi daha da arttırmıştır. Bu yüzden de hemen her alanda kullanılmaktadır; fakat bu halıların döşendikten sonra yerinden kıpırdatılması onlara zarar verir. Bu yüzden de yerinde halı yıkama uygulanmalıdır. Hızlıca yıkanıp kurutulabilse de daha rahat havalandırılması için hafta sonlarını tercih edebilirsiniz. Firmamız yerinde halı yıkama çözümleri ile Maslak genelinde bir telefon mesafesinde bulunuyor. En yeni teknolojiye sahip, güçlü makinelerimizle ve anti bakteriyel halı şampuanlarımızla halılarınızı tertemiz yapıyoruz.

maslak yerinde halı yıkama

Maslak Yerinde Halı Yıkama

Maslak Zemin Temizliği

Zeminler her alanda en fazla temas edilen, dekorasyon uygulamalarının en önemli parçasıdır. Bu yüzden de en fazla kirlenen alanlardır. Bazı sektörlerde zemin kaplamalar, zemin boyamalar, zemine yapılan montajlar ile yapıların fonksiyonellikleri, estetiği arttırılır. Daha sonra bunların yenilenmesi ya da sektör değişikliğinde ise zeminin özel kimyasallarla temizlenip bütün kirlerinden arındırılması icap eder. Firmamız Maslak zemin temizliği çözümleriyle lekeli, kirli bütün beton, parke, fayans zeminlerin temizliği yapmaktadır. Gider bulunmayan yerlerde vakumlu makinelerimiz kullanılarak tahliye sağlanmaktadır.

maslak zemin temizliği

Maslak Zemin Temizliği

Maslak Bina Temizliği

Maslak temizlik firmaları arasına dahil olduğumuz ilk günden bu yana bina temizliği de yapıyoruz. Binalar çok farklı büyüklükte, çok farklı özelliklerde olabiliyor. Özellikle Maslak genelin son yıllarda çok büyük binalar ortaya çıkmıştır. Buralar her gün yüzlerce kişiyi ağırlamakta, onlarca kişiye ev sahipliği yapmakta. Buraların temizliği de düzenli olarak yapılarak temiz kalmaları sağlanmakta. Firma olarak uzman kadromuzla tek seferlik, inşaatı yeni bitmiş binaların temizliğini yapabiliyoruz. Aynı şekilde düzenli merdiven temizliği de gerçekleştiriyoruz.

Maslak Fabrika/Atölye Temizliği

Maslak, atölye ve fabrika bakımından oldukça zengindir. Tüm yaşam alanlarında olduğu gibi buralarda da temizliğe gereksinim vardır ve bir atölye, bir fabrika temizliği, diğer temizlik türlerinden çok daha farklı detaylar barındırmaktadır. Firmamız profesyonel kadrosu, atölye, fabrika temizliği hizmetini periyodik olarak yapabildiği gibi tam zamanlı personel temini hizmeti de tarafımızca verilebilmektedir. Dört yüz metrekareden büyük yerlerde kesinlikle keşif çalışması yapılmakta, temizlik öncesi fizibilite uygulanmaktadır. Bütün makineleriniz, zeminleriniz, camlarınız ve genel kulanım alanlarınız başarıyla temizlenmektedir.

Maslak Okul Temizliği

Okul bakımından oldukça zengin olan Maslak’ta temizlik hizmeti kalemlerimizin birisini de okul temizliği oluşturuyor. Okullarımızda uzman personellerimizle tertemiz ve steril ortamlar sağlıyor, güvenli eğitim yuvaları oluşturuyoruz.

Maslak AVM / İş Merkezi Temizliği

Maslak, modern AVM’leri, iş yerleri ile adeta İstanbul’un yeni gözdesi… Maslak alışveriş merkezileri her gün binlerce kişiyi ağırlıyor. Buraların her daim temiz olması hem ziyaretçi sağlığı hem de personel sağlığı için çok önemlidir. Bu yüzden de sürekli temiz kalmalıdır. AVM/iş merkezi temizliği uygulamalarımızla bütün bunları sağlıyoruz.

Maslak Su Baskını Temizliği

Su baskınları her yerde olduğu gibi Maslak genelinde de herkesin başına gelebilecek bir olaydır. Daha çok yağmur, sel, kar gibi etkenlerden kaynaklı ortaya çıkan su baskınları, su tesisatlarından kaynaklı olarak da meydana gelebilir. Böyle bir durumda son derece hızlı hareket edilmelidir. Yeşil Temizlik bu alanda da 7/24 yanınızdadır.

Maslak Hastane Temizliği

Hastanelerde hem hastaların hem de personelin sağlığı için sterilizasyon çok önemlidir ve her daim temiz tutulması gerekir. Firmamız hastane temizliği çözümlerinde özel kimyasallarla rutin temizlik ve detaylı temizlik hizmeti vermektedir.

maslak hastane temizliği

Maslak Hastane Temizliği

Maslak Villa Temizliği

Villalar Maslak’ın en gözde yaşam alanlarıdır. Özel olarak tasarlanıp inşa edilen villaların temizliği, diğer ev temizliklerine benzemez. Daha geniş alanlar ve daha değerli eşyalar olduğu için villa temizliği kurumsal, güvenilir bir ekip tarafından yapılmalıdır. Birbiriyle uyumlu, özverili ve tecrübeli ekibimiz villalarınızı hızlı ve kaliteli biçimde temizleyip tarafınıza teslim etmektedir.

maslak villa temizliği

Maslak Villa Temizliği

Maslak Yangın Sonrası Temizlik

Yangın olan yerin ardından güvenle temizlenmesi icap eder. Yangın temizliği özel ekipmanlar maskeler, kimyasallarla yapılmalıdır. Ekiplerimiz her ne gerekiyorsa yapabilecek kalitededir.

maslak yangın sonrası temizlik

Maslak Yangın Sonrası Temizlik

Maslak Cam Temizliği

Firmamız Maslak’taki bütün binalarda profesyonel cam temizliği hizmeti vermekte, düzenli temizlik uygulamaları sayesinde camlarınızda kalıcı lekelerin oluşmasını, korozyon meydana gerek ürünlerinizin ömrünün kısalmasını önlemektedir.

maslak cam temizliği

Maslak Cam Temizliği

 

Maslak Restoran/Kafe Temizliği

Maslak’ın en gözde mekanları arasında kafelerini, restoranlarını sayabiliriz. Buralarda her gün birbirinden leziz yiyecekler, içecekler hazırlanmakta gerek lüks ortamlarında servis edilmekte gerekse Ofis ve işyerlerine paket servisi yapılmakta. Elbette bütün bu mekanların temizliğe gereksinimi vardır ve uzman kadromuz kafe, restoran temizliği çözümleriyle de her zaman yanınızda bulunuyor, yönetmeliklere uygun temizlikler yapıyoruz.

Maslak Bodrum Temizliği

Maslak’ın en uygun temizlik fiyatları ile hizmet veren firmamızın en gözde çözümlerinden birisi de bodrum temizliği… Maslak genelinde bodrumlar çok farklı amaçlar için kullanılabilmekte ve çok yoğun temizlik gereksinim doğmaktadır. Firmamız güçlü makineleriyle bodrumlarınızı hızlı ve kaliteli biçimde temizlemektedir.

Maslak Şirket Temizliği

Firma olarak şirket temizliği de yapıyor, şirketlerinizin bütün yüzeylerini istenen sıklıkta temizliyoruz. Özel makinelerimiz ve insan sağlığına ve çevreye uygun kimyasal ürünlerimizle kirlerinden, lekelerinden ve zararlı bakterilerinden arındırılmış ortamlar elde ediyoruz.

Yorum Yap