Avcılar Temizlik Şirketi

Nisan 23, 2024 by 

Yaşam alanlarında sağlıklı bir yaşam sürmenin yolu, temizlikten geçer. İnsanlar temiz bir ortamda bulunmaktan ve orada çalışmaktan her zaman memnuniyet duyar. Fakat temizlik, hiç de kolay değildir… Yeşil Temizlik olarak bizler her biri alanında uzman, tecrübe sahibi, işini özveriyle yapan bir kadroya sahibiz ve güçlü ekibimizle Avcılar temizlik şirketleri arasında yıllardır en fazla tercih edilen, en çok tercih edilen firma konumundayız.

Firma olarak temizliğin ihtiyaç olduğu her alanda biz varız. Hizmetlerimizde kalite standartlarımızı en üst perdede tutuyor, personel kalitemizi, kullandığımız kimyasal temizlik ürünleri ve ekipmanlarıyla birleştirerek her seferinde beklentilerin üzerinde sonuçlar ortaya çıkarıyoruz. Temizliği yapılacak alana ve temizlik işlemlerinin detaylarına göre projelendirme yapıyor, bir plan dahilinde söz verdiğimiz zamanda, söz verdiğimiz kalitede işlerimizi sonlandırıyoruz. İsteğe göre 7/24 hizmet veriyor, işlerinizin aksamasına, personellerinizin rahatsız olmasına mahal vermeden günün her saati tertemiz yaşam alanlarının ortaya çıkarılmasını sağlıyoruz. Önceliği daima müşteri memnuniyetine vererek uzun süre temiz kalacak, zararlı bakterilerinden arındırılmış ortamları sizlerle buluşturuyoruz.

Avcılar Ofis Temizliği

Avcılar genelinde en fazla temizlik ihtiyacı ofislerde oluyor. Çünkü ofisler insan sirkülasyonunun en yoğun olduğu alanlar ve çok yoğun kullanılıyor. Hatta pek çok ofis, günün her saati aralıksız çalışarak hedef kitlesine hizmet vermeye devam ediyor. Avcılar’daki ofis temizliği çözümlerimiz ile bizler her türlü ofis temizliğini başarıyla yapıyoruz. Eğer ofisiniz boşsa dip köşe temizleyerek taşınmanıza hazır hale getiriyoruz. Eşyalı bir ofis ise gerek ofis malzemelerinizi gerekse dairenizin bütün temel bileşenlerini hassasiyetle temizliyoruz. Sizler hiçbir şeye dokunmadan profesyonel ekibimizle ofislerinizi pırıl pırıl yapıyor, camları, zeminleri, duvarları, lavaboları, elektronik eşyalarınızı ve diğer bütün parçaları detaylı olarak temizliyoruz.

avcılar ofis temizliği

Avcılar Ofis Temizliği

Temizlenecek ofisiniz tadilattan çıkmış da olabilir… Tadilat sonrası temizlik daha zordur ve özel ekipmanlar gerekir. Firmamız personelleri gerekli bütün ekipmanlarla ofisinize gelirler ve bütün inşaat artıklarını yok edip camları, zeminleri, mobilyaları tertemiz yaparlar. Dükkanlarınızın, ofislerinizin temizliğini haftalık, günlük, aylık gibi periyotlarda da yapabiliriz. İster detaylı isterseniz yüzeysel temizlik uygulayabiliriz. Siz isteyin biz yapalım. En az maliyetle ofislerinizi temiz tutalım.

 

Avcılar Dış Cephe Cam Temizliği

Avcılar’da temizlik hizmeti yaptığımız alanların bir tanesi de dış cephe cam temizliğidir. Avcılar’da her geçen gün sayısı artan cam cepheler estetik ve kalitesi bakımından üst düzey görünüm sunuyor. Modern bir konsept oluşturuyor. Fakat bu cam yüzeylerin sürekli temiz tutulması gerekmekte; temizlik işlemleri de özel ekip ve ekipmanlarca yapılmak zorunda kalınmaktadır. Firmamız donanımı ve kalitesi ile endüstriyel dağcılık, sepetli vinç, iskele kurma gibi yöntemleri başarıyla uygulayabilmekte, bu alanda yetişmiş ekibiyle bütün bunların üstesinden gelmektedir. İş güvenliğini temel alarak gerçekleştirdiğimiz dış cephe cam temizliği işlemlerimizi istediğiniz sıklıkta yapabilir, mekanlarınızın her zaman temiz kalmasını sağlayabiliriz. Bu sayede oksitlenme, kalıcı kireçlenme gibi olumsuzluklar yaşamaz, uzun ömürlü yapılara da kavuşursunuz.

avcılar dış cephe cam temizliği

Avcılar Dış Cephe Cam Temizliği

Avcılar Yerinde Halı Yıkama

Halılar bütün yaşam alanlarının vazgeçilmezidir. Özellikle evlerde, villalarda, ofislerde halılara çok fazla yer verilir. Halı türleri içinde özellikle halıfleksler kullanım avantajından dolayı Avcılar genelinde büyük rağbet görüyor. Bizler yerinde halı yıkama hizmeti ile adreslerinize geliyor, halıflekslerinizi hiç yerinden kıpırdatmadan yıkayıp kurutuyoruz. Çünkü bu tür halılar yerinden söküldüğü zaman yıpranıyor ve mutlaka yerinde yıkanmaları gerekiyor. Uzman ekibimiz ofislerinizdeki halıfleksleri özel makinelerle yıkıyor, duruluyor, kurutuyor ve kısa sürede tertemiz halde kullanımınıza sunuyor. Anti bakteriyel halı şampuanlarımız halılarınızı hem hijyenik hem de parlak hale getiriyor.

avcılar yerinde halı yıkama

Avcılar Yerinde Halı Yıkama

Avcılar Zemin Temizliği

Zeminler bütün alanların temelini oluşturur. Özellikle bazı alanlarda yerler boyanır, işaretler yapıştırılır. Zemin, parçalara ayrılır. Kaplamalar uygulanır. Fakat bir süre sonra iş değişikliği ortaya çıktığı zaman bütün eski kalıntıların temizlenmesi icap eder. Fakat bunlar zemine işledikleri için oldukça zordur. Özel kimyasallar, özel personel ve ekipmanlara gerek duyulur. Firmamız Avcılar genelinde zemin temizliği yapmakta, yerdeki boyaların çıkarılması, epoksi zemin temizliği gibi üst düzey çözümler üretmektedir. Gider bulunmayan yerlerde özel vakumlu cihazlar kullanarak suyu çekmeyi başarmaktadır.

avcılar zemin temizliği

Avcılar Zemin Temizliği

Avcılar Bina Temizliği

Binalar, apartmanlar onlarca, yüzlerce insanın bir arada yaşadığı, adeta başlı başına bir şehir oluyor. Avcılar bu bakımdan her türlü binanın olduğu bir bölge. Her alanda olduğu gibi binalarda da temizliğe ihtiyaç duyuluyor. Firmamız bina temizliği hizmetini çok farklı şekilde yerine getirebiliyor. İsterseniz inşaatı yeni birmiş binanızı baştan sona temizleyip inşaat artıklarından arındırabiliriz. Ya da periyodik apartman merdiven temizliğinizi yapabiliriz. Özel mobil ekibimiz ile istediğiniz sıklıkta binalarınızı temizler, bir kapıcı tutmadan uygun maliyetle yaşam alanınızın temizliğini sağlamış olursunuz.

Avcılar Fabrika/Atölye Temizliği

Avcılar, fabrika ve atölyelerin yoğun olduğu bir bölge… Fabrika ve atölyelerin de tıpkı diğer alanlarla gibi daima temizlik gereksinimi olur. Üstelik fabrika ve atölye temizliği çok daha fazla detay, çok daha teknik ayrıntılar gerektirir. Temizlik öncesi kesinlikle fizibilite uygulanması, 400 metre karenin üzerindeki yerlerde mutlaka keşif yapılması icap eder. Makinelerin, zeminlerin camların detaylı olarak temizlenmesi gerekir. Uzman kadromuzla bütün bu gereksinimleri periyodik olarak yapabildiğimiz gibi tam zamanlı çalışacak temizlik personeli temini de yapabiliyoruz.

Avcılar Okul Temizliği

Çocuklarımızın ve eğitmenlerimizin zamanlarının büyük kısmını geçirdikleri okulların temiz ve hijyenik olması çok önemlidir. Geleceğimizi inşa edecek çocuklarımızın sağlıklı eğitimi için okul temizliğinin düzenli olarak yapılması, en ince detayların göz ardı edilmemesi gerekir. Bizler, güler yüzlü personellerimizle okullarınızı tertemiz tutuyoruz.

Avcılar Otel Temizliği

Oteller, çok fonksiyonlu yapılardır. En temel hizmeti, insanlara barınma alanı sunmak olan oteller, toplantılara, toplu organizasyonlara, kokteyllere, düğünlere, kültürel aktivitelere ve çok daha fazlasına ev sahipliği yapabiliyor. Avcılar genelinde doluluk oranları çok yüksek olan otellerde firmamız kaliteli otel temizliği hizmeti ile misafirlerinizi başarıyla ağırlayabileceğiniz alanlar oluşturuyoruz.

Avcılar AVM / İş Merkezi Temizliği

İşyerleri, AVM’ler her gün yüzlerce insan ağırlıyor. AVM’lere insanlar gezmek, eğlenmek, alışveriş yapmak gibi onlarca nedenden dolayı gidiyor. Bu yüzden de buraların hem kurum prestji hem insan sağlığı açısından temiz olması gerekiyor. Bizler detaylı AVM temizliği ve tam zamanı personel temini yapıyoruz.

Avcılar Su Baskını Temizliği

Su baskınları yağmur, sel gibi doğal afetlerle veya su tesisatı sorunları nedeniyle ortaya çıkıyor. su baskını bütün alanı istila ettiği için sonrasında geniş çaplı bir temizlik gerekiyor. Yeşil Temizlik su baskını temizliği hizmetlerimizle evlerinizde, ofislerinizde, iş yerlerinizde ve diğer bütün alanlarda çözüm ortağınız oluyoruz.

Avcılar Hastane Temizliği

Avcılar genelinde hastaneler insanların sağlık bulduğu yerlerdir. Fakat buraların gün içinde rutin olarak temizlenmesi gerekir. Temizlik için özel araçlara, kimyasallara gereksinim vardır. Firmamız uzman kadrosuyla hastanelerinizde her yerin temizliğini başarıyla yapmakta, yeni nesil temizlik ürünleriyle bütün alanları dezenfekte ederek sağlıklı alanlar oluşturmaktadır.

avcılar hastane temizliği

Avcılar Hastane Temizliği

Avcılar Villa Temizliği

Villalar en gözde yaşam alanlarıdır. Fakat geniş kullanım alanları, özel eşyaları, özel malzemeleri gibi detayları villa temizliği işlemlerini çok özel hale getirir. Avcılar genelinde bugüne kadar yüzlerce villanın temizliğini başarıyla yürüten firmamız ekip olarak çalışmakta, güçlü iş paylaşımı sayesinde villalarınızı kısa sürede temizleyip teslim etmektedir.

avcılar villa temizliği

Avcılar Villa Temizliği

Avcılar Yangın Sonrası Temizlik

Yangınlar en büyük zararlara neden olan afetlerdir. Ne zaman nerede meydana geleceğini kestirmek imkansızdır. Avcılar genelinde de sık sık karşılaşılıyor. Yangın sonrası mekânın düzeltilmesi için öncelikle temizlenmesi gerekir. Fakat yangın sonrası temizliği uzman bir ekip, özel donanımlar ve kimyasallar gerektirir.

avcılar yangın sonrası temizlik

Avcılar Yangın Sonrası Temizlik

Avcılar Cam Temizliği

Camlar mekanların en özel parçalarıdır. Avcılar genelinde yapıların hem estetiğini hem de kalitesini yansıtan camların düzenli olarak temizlenmesi gerekir. Aksi taktirde korozyon, kalıcı kireçlenme gibi sorunlarla camlarınızın, kapılarınızın, pencerelerinizin ömrü kısalır. Uzman ekibimiz özel cam temizleyicilerle gerekli bütün uygulamaları başarıyla yapmaktadır.

avcılar cam temizliği

Avcılar Cam Temizliği

Avcılar Restoran/Kafe Temizliği

Avcılar en güzel restoranların, kafelerin bulunduğu bölgedir. Bu mekanlar gıda sektöründe oldukları için hijyene azami dikkat etmeleri gerekir. Gerek mutfak gerekse servis bölümlerinin her zaman tertemiz olması icap eder. Firmamız tam da bu noktada devreye girerek en zorlu kirlerin üstesinden gelmekte, en büyük yardımcınız olmaktadır.

Avcılar Bodrum Temizliği

Alanında lider Avcılar temizlik firması olarak uzun yıllardır bodrum temizliği hizmeti de veriyoruz. Âtıl, depo halindeki bodrumlarınızı başarıyla temizliyoruz.

Avcılar Şirket Temizliği

Avcılar’daki en uygun temizlik fiyatları ile öne çıkan firmamız şirket temizliği desteği de veriyor. Şirketlerinizin bütün alanlarını periyodik olarak ya da tek seferlik hijyenik biçimde temizliyor, güvenle kullanımınıza hazır hale getiriyoruz.

Yorum Yap