GÖZTEPE TEMİZLİK ŞİRKETİ

  Hizmet Bölgeleri

  Temizlikte aradığınız sektöründe lider, Göztepe’de marka, profesyonellikten ödün vermeyen firmamız Yeşil Temizlik Şirketi olarak Göztepe’de hizmetinizdeyiz. Her kademeden müşterinin ihtiyaçlarına hitap eden ve Göztepe temizlik şirketleri arasında saygın bir yeri olan temizlik şirketimiz günün 24 saati tüm Göztepe halkının temizlik ihtiyaçlarına cevap vermektedir.

  Göztepe’nin en iyi temizlik firması olan Yeşil Temizlik Şirketi olarak biz ev temizliğinizi ya da ofis

  temizliğinizi yaparken zamanınız da size kalır. Ayrıca alternatif temizlik yöntemlerine nazaran temizlik şirketinden faydalanmanız sizin açınızdan daha pratik, daha hesaplı ve daha hijyenik olacaktır. Geniş kapsamlı ve detaylı temizlik hizmetlerimizde müşteri memnuniyeti her zaman ön planda odak noktamızdır. Siz de Göztepe Yeşil Temizlik Şirketi ile yüksek ölçüde memnun kalacağınız hizmet kalitesinin tadına varabilirsiniz.
  İstanbul Göztepe temizlik alanında 7/24 hizmet veriyoruz. Faaliyet alanlarımız: ev temizliği, apartman temizliği, merdiven temizliği, ofis temizliği, dükkan temizliği, cam temizliği, inşaat sonrası temizlik, koltuk yıkama, yangın sonrası temizlik, dış cephe temizliği, su baskını temizliği, fabrika temizliği, yerinde halı yıkama, tadilat sonrası temizliği, okul temizliği.
  Şirketimizin temel prensibi müşteri memnuniyeti ve profesyonel temizlik hizmetidir. İstanbul Göztepe’de en iyi temizlik firması olan Yeşil Temizlik Şirketi olarak siz Göztepe halkına İstanbul’un en iyi temizlik hizmetini vadediyoruz. Alanında profesyonel kadromuz ve uygun fiyatlarımız ile gün içinde 24 saat bize ulaşabilirsiniz. Temizliğinizi biz yaparken vaktiniz de sizde kalacak.

  Böylece siz sevdiklerinizle güzel zamanlar geçirirken aynı zamanda döndüğünüzde evinizi yahut ofisinizi tertemiz bulabileceksiniz. Ev temizliği, ofis temizliği, fabrika temizliği, dükkan temizliği ve benzeri her türlü temizlik işlemleriniz için en kaliteli firmayı yani Göztepe Yeşil Temizlik Şirketini tercih edin; hem zamandan kazanın hem de rahat edin.
  Asgari ekonomik düzeyde ve azami hijyenik düzeyde olan temizlik hizmetlerimizden faydalanmak için bizlerle telefon veya e-posta vasıtasıyla iletişime geçebilir ve sorularınızı sorarak detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz. Günün 24 saati Göztepe halkına kusursuz hizmet vermekteyiz. Bize ulaşmanız için telefon numarası: 0216 329 9075

   

  Yorum yap