GÖZTEPE TEMİZLİK ŞİRKETİ

Eylül 1, 2021 by 

Temizlikte aradığınız sektöründe lider, Göztepe’de marka, profesyonellikten ödün vermeyen firmamız Yeşil Temizlik Şirketi olarak Göztepe’de hizmetinizdeyiz. Her kademeden müşterinin ihtiyaçlarına hitap eden ve Göztepe temizlik şirketleri arasında saygın bir yeri olan temizlik şirketimiz günün 24 saati tüm Göztepe halkının temizlik ihtiyaçlarına cevap vermektedir.

Göztepe’nin en iyi temizlik firması olan Yeşil Temizlik Şirketi olarak biz ev temizliğinizi ya da ofis

temizliğinizi yaparken zamanınız da size kalır. Ayrıca alternatif temizlik yöntemlerine nazaran temizlik şirketinden faydalanmanız sizin açınızdan daha pratik, daha hesaplı ve daha hijyenik olacaktır. Geniş kapsamlı ve detaylı temizlik hizmetlerimizde müşteri memnuniyeti her zaman ön planda odak noktamızdır. Siz de Göztepe Yeşil Temizlik Şirketi ile yüksek ölçüde memnun kalacağınız hizmet kalitesinin tadına varabilirsiniz.
İstanbul Göztepe temizlik alanında 7/24 hizmet veriyoruz. Faaliyet alanlarımız: ev temizliği, apartman temizliği, merdiven temizliği, ofis temizliği, dükkan temizliği, cam temizliği, inşaat sonrası temizlik, koltuk yıkama, yangın sonrası temizlik, dış cephe temizliği, su baskını temizliği, fabrika temizliği, yerinde halı yıkama, tadilat sonrası temizliği, okul temizliği.
Şirketimizin temel prensibi müşteri memnuniyeti ve profesyonel temizlik hizmetidir. İstanbul Göztepe’de en iyi temizlik firması olan Yeşil Temizlik Şirketi olarak siz Göztepe halkına İstanbul’un en iyi temizlik hizmetini vadediyoruz. Alanında profesyonel kadromuz ve uygun fiyatlarımız ile gün içinde 24 saat bize ulaşabilirsiniz. Temizliğinizi biz yaparken vaktiniz de sizde kalacak.

Böylece siz sevdiklerinizle güzel zamanlar geçirirken aynı zamanda döndüğünüzde evinizi yahut ofisinizi tertemiz bulabileceksiniz. Ev temizliği, ofis temizliği, fabrika temizliği, dükkan temizliği ve benzeri her türlü temizlik işlemleriniz için en kaliteli firmayı yani Göztepe Yeşil Temizlik Şirketini tercih edin; hem zamandan kazanın hem de rahat edin.
Asgari ekonomik düzeyde ve azami hijyenik düzeyde olan temizlik hizmetlerimizden faydalanmak için bizlerle telefon veya e-posta vasıtasıyla iletişime geçebilir ve sorularınızı sorarak detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz. Günün 24 saati Göztepe halkına kusursuz hizmet vermekteyiz. Bize ulaşmanız için telefon numarası: 0216 329 9075

 

Yorum Yap

Yeşil Temizlik Hakkında

2012 yılında kurulan Yeşil Temizlik Firması İstanbul’da pek çok kurumsal ve bireysel müşteriye ofis, villa, inşaat, fabrika, cam ve ofis halıfleks temizliği sunmakta olan profesyonel bir temizlik şirketidir.

Temizlik sektörü gibi soyut hizmet verilen bir alanda sunulacak hizmetin mümkün olduğunca somut hale getirilmesi gerekmektedir. Yeşil Temizlik Şirketi olarak yapacaklarımızı ve yapamayacaklarımızı kalem kalem sayarak, fiyatları da ekleyerek müşterinin sonradan bilgisi dahili olmadığı bir durumla karşılaşmamasını amaçlıyoruz.

Yeşil Temizlik Şirketi olarak sadece kurumlara ve şirketlere temizlik hizmeti vermekteyiz. Bireysel müşterilere ise boş daire ve villa temizliklerinde yardımcı olmaktayız.

Tek seferlik detaylı temizliklerde mobil ekibimiz aracı ile birlikte malzemeleri de yanında getirir. Periyodik temizlik sözleşmelerinde ise anlaşma dahilinde tercihen malzemeli veya malzemesiz olarak çalışırız.