Acıbadem Temizlik Şirketi

  Hizmet Bölgeleri

  yesil-temizlik-sirketi-0133

  Evlerimiz, çoğumuz için en çok zaman geçirdiğimiz yerler. Her ne kadar iş için ya da diğer uğraşlar için dışarı çıksak da evimize döndüğümüzde evimizin, temiz ve rahat bir halde bulunması hepimizin önemsediği bir etmendir. Artık günümüzde bayanların iş hayatında daha aktif bir hal almasıyla çalışan nüfus çok artmış durumda. Genellikle eşlerin her ikisi de çalıştıkları için evlerinin temizliklerine zaman ayıramıyorlar. Gündelikçi ile temizletme işleminde de hem uzun zamanlar sürdüğü için birkaç gün evde durmanız gerekiyor hem de bazı durumlarda çeşitli güvenlik sorunları yaşanabiliyor. Hafta tatilinizi evde temizlik yaparak geçirmek istemiyorsanız eviniz komple temizliği için profesyonel bir şirketten yardım almanız gerekmektedir. Acıbadem’in en iyi temizlik şirketi olan bizler sizler için evinizi baştan aşağıya temizlemekten büyük mutluluk duymaktayız. Cam temizliği, koltuk yıkama, yerinde halı yıkama işlemleri ile evinizin her yerini en kısa süre içerisinde temizliyoruz. Ayrıca isteğinize bağlı olarak merdiven temizliği, apartman temizliği ve dış cephe temizliği işlemleri içinde hizmet vermekteyiz. Evinizde yaşanan tadilatlarda ya da yapımı yeni tamamlanmış olan evler de gerekli olan tadilat sonrası temizliği ve inşaat sonrası temizliği hizmetlerinde de sektörün en önde gelen firması konumundayız.

  Evlerinizin dışında ofisleriniz ya iş yerlerinizin temizliği konusunda da bizden yardım alabilirsiniz. Sizin arzu ettiğiniz gün ve saatlerde temizlik işlemlerini yapmaktayız. 7/24 hizmet veren firmamız okul temizliği, fabrika temizliği ve dükkân temizliği işlemlerini en kısa sürede çözerek yapılan işin temizlik sebebiyle aksamamasını sağlamaktadır. Acıbadem Yeşil Temizlik Şirketi olarak, tamamıyla ithal ve son teknoloji ürünü olan cihazlarla temizlik işlemlerinizi yapıyoruz. Bu cihazları, bu iş üzerine eğitim almış uzman ve güler yüzlü ekiplerimiz kullanarak temizlik işlemini etrafa hiçbir zarar vermeden yapmaktadır. Bu temizlik hizmetini veren diğer Acıbadem temizlik şirketleri aynı kaliteyi sunamazlar. Siz de temizlik yardımı alacağınız şirketi belirlerken kullanılan cihazlara ve daha önce bu hizmeti almış kişilerin görüşlerine dikkat etmelisiniz.

  İnternet sitemizden aradığınız tüm bilgilere ulaşabilirken, 7/24 hizmetinizde olan İstanbul Acıbadem temizlik firmamıza 0216 329 90 75 numaralı telefondan ulaşarak her konuda bilgi alabilirsiniz.

  temizlik-sirket-yorum8

  Yorum yap