Acıbadem Temizlik Şirketi

  Genel
  Acıbadem Temizlik Şirketi

  Temizlik, yaşanılabilir bir hayatın temelini oluşturur. Her nasıl kişisel temizliğin düzenli olarak yapılması gerekiyor, pek çok detayı bulunuyorsa yaşam alanlarının da aynı hassasiyetle, düzenli olarak temizlenmesi gerekir. Acıbadem temizlik şirketleri arasına dahil olduğumuz ilk günden bu yana Yeşil Temizlik olarak yaşam alanlarının güzelliğini, estetiğini ve hijyeni arttırmaya çabalıyoruz. İlk günden bu yana binlerce projeyi başarıyla tamamlamış olmanın haklı gururunu yaşıyor; fakat başarılarımızı kesinlikle yeterli görmeyerek daima daha iyisi, daha fazlası için çalışıyoruz.

  Yaşam alanlarında temizliğin çok fazla detayı vardır. Evlerde, ofislerde, hastanelerde, okullarda, kafelerde ve diğer bütün alanlarda yapılacak temizlikte hem kullanılacak temizlik kimyasallarının hem makine ve ekipmanların farklı olması gerekir. Bütün bunlar yanında en temel kıstas da personelin uzmanlığıdır. Personel, nerede nasıl davranacağını, hangi ürünü nasıl temizleyeceğini, hangi dozda hangi deterjanı kullanacağını teyit etmek zorundadır. İşte bizler her biri önceden gerekli eğitimlerini tamamlamış, alanında tecrübe sahibi, kendini geliştirmekten geri durmayan bir kadroyla hizmet veriyor, her koşulda en yakın çözüm ortağınız oluyoruz.

  Acıbadem Ofis Temizliği

  Ofisler, Acıbadem genelinde en aktif kullanılan mekanlar… Dükkanları, iş yerlerini de ofis olarak değerlendiğimiz taktirde ofislerin Acıbadem’de çok büyük bir yer kapladığını ifade edebiliriz. Ofislerin her zaman temiz olması gerekir. Çünkü bu, iki açıdan önemlidir. Daha temiz bir ofis, çalışanların motivasyonunun artmasını, performanslarının yükselmesini ve kurumsal aidiyetlerinin daha da pekişmesini sağlar. Üstelik buralar müşterilerinizi, hizmet verdiğiniz kitleyi ağırladığınız, iş anlaşmaları, satış yaptığınız yerlerdir. Bu yüzden kaliteli bir imaj verebilmek için mutlaka ofislerinizin bakımlı, temiz, hijyenik olması gerekir. Acıbadem temizlik firması olarak yıllardır bölgemizde ofis temizliği yapıyoruz.

  Acıbadem Ofis Temizliği
  Acıbadem Ofis Temizliği

  Ofis temizliği yaparken mekanlarınızın eşyalı, boş olması hiç fark etmez. Yeni tuttuğunuz bir ofise taşınmadan önce uzman ekibimizden temizlenmesini isteyebilirsiniz. İnşaat sonrası temizlik, tadilat sonrası temizlik gibi bütün işlemleri başarıyla yapabiliriz. Aynı şekilde kullanmakta olduğunuz ofislerinizin de hem eşyalarını hem demirbaşlarını detaylı olarak temizler, çalışanlarınızı rahatsız etmeden çalışmalarımızı yaparız. İsteğe göre yüzeysel ya da detaylı temizlik uygulaması gerçekleştirebiliriz.

  Acıbadem Ev Temizliği

  Acıbadem’de temizlik hizmeti vermeye başladığımız ilk günden bu yana en fazla yaptığımız uygulamalardan birisi ev temizliği… Evler en temel yaşam alanları oldukları için hem çok kirleniyor hem de zor temizleniyor. Bu yüzden de en zor temizlik türü olduğunu rahatlıkla ifade edebiliriz. Acıbadem genelinde yaptığımız ev temizliklerini farklı başlıklar altında ele alabiliyoruz. Örneğin inşaat sonrası ve tadilat sonrası ev temizliği en detaylı ve zorlayıcı olanıdır. Bu alanlarda inşaat, tadilat artıkları olduğu için hem bunların tamamen ortadan kaldırılması hem de yapılara zarar verilmemesi gerekiyor. Bu iş, kesinlikle gündelikçilerin işi değil. Çünkü özel ekipmanlar ve makineler gerekiyor.

  Acıbadem Ev Temizliği
  Acıbadem Ev Temizliği

  Faal kullanılmakta olan, eşyalı evlerde ise her odanın, her yüzeyin farklı şekilde temizlenmesi, farklı temizlik ürününün kullanılması, farklı uygulama yapılması gerekiyor. Bütün bunları belirleyebilmek uzman bir personel gerektiriyor. Bizler profesyonel ekibimizle evin büyüklüğüne ve temizliğin detayına göre ekip olarak evlerinize geliyor, dilediğiniz saatte, hızlı ve kaliteli şekilde temizliğimizi yapıyoruz. En zorlu lekeleri ve kirleri ortadan kaldırıp dezenfektasyon uyguluyoruz. Mutfaklardaki yanmış yağları, yağ lekelerini, banyolardaki kireç kalıntılarını, kötü kokları, lavabo ve tuvalet gibi yerlerdeki derz arası renk değişimlerini başarıyla ortadan kaldırıyoruz. Her seferinde müşterilerimizi memnun ederek evlerinizden ayrılıyoruz.

  Acıbadem Dış Cephe Cam Temizliği

  Acıbadem, İstanbul’un en gözde bölgelerinden birisi… En modern uygulamalar oldukça kısa sürede Acıbadem’de hayata geçiriliyor. Bu bakımdan cam ve konmpozit yüzeylerle kaplı Acıbadem’de çok sayıda yapı bulunuyor. Kullanışlı ve estetik olmaları haricinde buraların en büyük sorunu temizliği oluyor. Fakat firmamız profesyonel dış cephe cam temizliği çözümleri ile yardımcınız oluyor. İş güvenliğine uygun davranarak gerçekleştirdiğimiz dış cephe cam temizliğinde binaya göre çözüm üretiyoruz. Sepetli vinç, endüstriyel dağcılık ekipmanları ya da iskele yöntemleri kullanıyoruz. Özel cam temizleme kimyasallarımız ve ekipmanlarımızla hizmet veriyor, bütün bunları eğitimli, deneyimli uzman ekibimizin kullanımına sunuyoruz. Hem içeriden dışarının en net halde görülmesini hem de dışarıdan binanızın pırıl pırıl olmasını sağlıyoruz.

  Acıbadem Dış Cephe Cam Temizliği
  Acıbadem Dış Cephe Cam Temizliği

  Acıbadem Yerinde Halı Yıkama

  Halıfleksler son yıllarda ofislerin, iş yerlerinin, villaların en gözde ürünü olmuştur. Estetiği ve kullanışlı olması sebebiyle Acıbadem genelinde çokça tercih ediliyor. Fakat bu ürünler döşemesi yapıldıktan sonra yerinden kaldırılmıyor. Kirlendiklerinde de yerinde halı yıkama yapılması gerekiyor. Firmamız Acıbadem’deki bütün noktalarda yerinde halı yıkama hizmeti veriyor. Uzman ekibimiz söz verdiğimiz saatte, güçlü makinelerimiz ve temizlik ürünlerimizle adreslerinize geliyorlar. Kısa sürede başarıyla temizlik yapıp güvenle kullanabileceğiniz şekilde halılarınızı tarafınıza teslim ediyorlar. Kısa sürede kullanmaya devam edebiliyor olsanız da önerimiz hafta sonu yapılıp kuruma süresinin biraz daha uzatılması yönündedir.

  Acıbadem Yerinde Halı Yıkama
  Acıbadem Yerinde Halı Yıkama

  Acıbadem Zemin Temizliği

  En çok tercih edilen Acıbadem temizlik firması olarak her alanda olduğu gibi zemin temizliği ile de yanınızdayız. Okul, fabrika, ofis, şirket, hastane, depo, otopark gibi bütün zeminlerde profesyonel çözümler üretiyoruz. Leke ile kaplanmış zeminleri, yağdan dolayı kararmış zeminleri, tadilat sonrası tadilat artıkları kalmış zeminleri ve bütün bunlara benzer sorunlu zeminleri başarıyla temizliyoruz. Yerdeki boyaları çıkarıyor, derz aralarındaki renk değişimlerini ortadan kaldırıyoruz. Gider olmayan alanlarda vakumlu makinelerimizi kullanıyoruz.

  Acıbadem Zemin Temizliği
  Acıbadem Zemin Temizliği

  Acıbadem Bina Temizliği

  Binalar, apartmanlar tüm dünyada olduğu gibi Acıbadem’de de modern yaşam alanlarıdır. Onlarca daireden oluşan binalar toplu kullanım alanları olduğu için çok fazla kirlenir. Acıbadem bölgesinde temizlik hizmeti verirken bizler de binaların temizliğini yaparız. Binalarınızda inşaat sonrası, tek seferlik genel temizlik yapabildiğimiz gibi kullanmakta olduğunuz binalarınızda da temizlik yapıyoruz. Periyodik merdiven temizliği çözümlerimizi mobil ekibimizle hızlı ve kaliteli şekilde gerçekleştiriyoruz. Uygun maliyet ile binalarınızın her zaman temiz kalmasını sağlıyoruz.

  Acıbadem Fabrika/Atölye Temizliği

  Acıbadem, atölye ve fabrika gibi iş yerlerinin fazlaca bulunduğu bir yer. Her alanda olduğu gibi buralarda da temizlik gereksinimi oluyor ve fabrika temizliği çok daha farklı teknik detaylar, uzmanlıklar gerektiriyor. Firma olarak atölyelerinizin, fabrikalarınızın temizliğini en iyi şekilde yapıyoruz. İnşaat sonrası, tadilat sonrası temizlik yapabildiğimiz gibi aktif çalışan fabrikanızda da makine, camlar, zeminler gibi her yeri detaylı olarak temizleyebiliyoruz. Tam zamanlı çalışacak personel temin hizmeti veriyoruz.

  Acıbadem Okul Temizliği

  Acıbadem’in en iyi temizlik servisi olarak kalitemizi okul temizliği alanında da gösteriyoruz. Çocuklarımızın ve öğretmenlerimizin sağlıklı bir eğitim süreci geçirmeleri için okullarımızda detaylı temizlik yapıyor, güler yüzlü, iletişimi güçlü personellerimizle okullarımızın her detayını temizliyor, dezenfekte ederek sağlıklı eğitim yuvaları ortaya çıkarıyoruz.

  Acıbadem AVM / İş Merkezi Temizliği

  Alışveriş merkezleri ve iş yerleri her gün binlerce insanı ağırlıyor. Buraların her daim temiz olması hem ziyaretçilerin sağlığı açısından hem de firmaların kurumsal prestiji açsından büyük önem taşıyor. Firma olarak Acıbadem genelinde işyeri ve AVM temizliği hizmeti de veriyoruz.

  Acıbadem Su Baskını Temizliği

  Su baskınları acıbadem genelinde oldukça sık karşılaşılan bir sorundur. Yağmur, sel, kar gibi doğal afetler dışında su tesisatlarından kaynaklı sorunlar da su baskınlarına sebep olabilir. Bu durumda çok hızlı ve dikkatli müdahale edilmesi gerekir. Firmamız bunu başarıyla yapmaktadır.

  Acıbadem Hastane Temizliği

  Hastaneler Acıbadem genelin her gün yüzlerce kişiyi ağırlar ve bunların büyük çoğunluğu hasta kişilerdir. Gerek hastaların gerekse personellerin sağlığı için hastanelerin sürekli temiz tutulması, rutin temizlikler dışında sık sık detaylı temizlik de yapılması gerekir. Uzman ekibimiz dezenfektasyon yaparak hastanelerinizi temiz tutmaktadır.

  Acıbadem Hastane Temizliği
  Acıbadem Hastane Temizliği

  Acıbadem Villa Temizliği

  Villalar Acıbadem genelinde en gözde mekanlardır. Her alanın olduğu gibi villaların da temizliğe ihtiyacı vardır. Fakat villaların alanı büyük olduğu için villa temizliği mutlaka işinde uzman, birbiriyle uyumlu çalışabilen bir ekip tarafından yapılmalıdır. Uzman kadromuz bunu en iyi şekilde yapabilmektedir.

  Acıbadem Villa Temizliği
  Acıbadem Villa Temizliği

  Acıbadem Yangın Sonrası Temizlik

  Yangın, hayatın her alanında karşılaşılabilecek bir afettir ve Acıbadem’deki temizlik hizmetlerimiz arasında yangın sonrası temizlik hizmetimiz büyük yer tutuyor. Son derece dikkatli olunması geren bu işlemde, özel ekipmanların kullanılması, personellerin güvenlik tedbirleri konusunda eğitimli olması gerekir. Uzman kadromuz hepsine sahip olarak görev yapmaktadır.

  Acıbadem Yangın Sonrası Temizlik
  Acıbadem Yangın Sonrası Temizlik

  Acıbadem Cam Temizliği

  Camlar her mimari yapının olmazsa olmazıdır. Kapılarda, pencerelerde ve cephelerde camlardan fazlaca yararlanılır. Acıbadem temizlik firması olarak en fazla yaptığımız çözümlerden biri tanesini cam temizliği oluşturur. Uzman ekibimiz, özel ekipmanlarımız ve cam temizleyicilerimizle birlikte her türlü sorunu ortadan kaldırırız.

  Acıbadem Cam Temizliği
  Acıbadem Cam Temizliği

  Acıbadem Restoran/Kafe Temizliği

  Kafeler, restoranlar Acıbadem’in en gözde mekanlarıdır. En güzel yiyeceklerin yapıldığı, en özel içeceklerin hazırlandığı kafelerin, restoranların hijyen konusunda asla taviz vermemeleri gerekir. Gerek servis bölümlerinin gerekse mutfaklarının daima steril olması icap eder. Acıbadem’in en iyi temizlik servisi olarak restoran, kafe temizliği bizim işimiz. Tek seferlik ya da periyodik temizlik taleplerini başarıyla karşılıyoruz.

  Acıbadem Bodrum Temizliği

  Bodrumlar binaların temelinde bulunur ve neredeyse en fonksiyonel alanların başında gelir. Kimi zaman daire, kimi zaman depo kimi zaman iş yeri olarak rahatlıkla kullanılabilir. Fakat en atıl kullanılan alanların başında da bodrumlar geliyor. Bu yüzden de temizlikleri son derece zor oluyor. Acıbadem’de temizlik hizmeti verirken en fazla emek harcadığımız alanların başında bodrumlar geliyor ve özel ekipmanlarımız, temizlik malzemelerimiz ile hepsinin üstesinden başarıyla geliyoruz.

  Acıbadem Şirket Temizliği

  Acıbadem’in en uygun temizlik fiyatları ile öne çıkan firmamız şirket temizliği gereksinimlerini de en iyi şekilde karşılamaktadır. Şirketlerinizin büyüklüğü her ne olursa olsun profesyonel ekibimiz en yeni model makineler ve ekipmanlar ile adreslerinize gelmekte, güvenli biçimde temizlik işlemlerini yaparak şirketinizin hijyenini, kalitesini arttırmaktadır.

  Yorum yap