Fatih Temizlik Şirketi

Nisan 27, 2024 by 

Fatih temizlik şirketleri arasında adından başarıyla bahsettiren firmamız Yeşil Temizlik Şirketi, müşteri odaklı çalışmalar gerçekleştirmektedir. Profesyonel ekibimizle birlikte gerçekleştirdiğimiz çalışmalarımızı, değerli müşterilerimizin istekleri ve ihtiyaçları doğrultusunda ilerletiyoruz. Yılların bilgi ve birikimine sahip kadromuzla birlikte plan ve programlar eşliğinde çalışmalarımızı sürdürüyoruz.

Firmamız Avrupa yakasında Beyoğlu, Şişli, Beşiktaş, Sarıyer, Eyüp, Bakırköy bölgelerinde ağırlıklı olarak hizmet vermektedir.

Biz, gerçekleştireceğimiz çalışmalar boyunca gerekli sorumluluğu üstlenerek kendimizden emin adımlarla hareket ediyoruz.

Yeşil Temizlik Şirketi ailesi olarak yılların bilgi ve birikimine sahip ekibimizle birlikte Fatih’te özenle, dikkatle ve eksiksiz olarak gerçekleştirdiğimiz çalışmalarımızla hizmetinizdeyiz.

Fatih Ofis Temizliği

fatih ofis temizliği

Fatih Ofis Temizliği

Tek seferlik detaylı ofis temizliği, aylık ofis temizliği, haftalık ofis temizliği, günlük ofis temizliği ve akşam ofis temizliği firmamız tarafından sizlere sunulmaktadır. İstediğiniz sıklıkta ve istediğiniz vakitte firmamızın temizlik hizmetlerinden faydalanabilirsiniz. Kullandığımız makineler, kimyasallar ve malzemelerle iç ve dış detaylı temizlik çalışmalarımızı gerçekleştiriyoruz.

Fatih Dış Cephe Cam Temizliği

İstanbul Fatih temizlik sektöründe Yeşil Temizlik Şirketi ailesi olarak dış cephe cam temizliği üzerine hizmet veriyoruz. Dış cephelerde kullanılan camlar, gün geçtikçe daha çok tercih edilmektedir. Bunun sebebi ise camın ortama aydınlık ve ferahlık kazandırmasıyla birlikte dekorasyon için de önemli bir yere sahip olmasıdır. Dış cephe temizliği kesinlikle alanında uzman ekipler tarafından yapılmalıdır. Çünkü bu işlemler risk taşımaktadır. Eğer işini bilen, bilgi ve deneyim sahibi ekip tarafından bu çalışmalar uygulanmazsa cam temizliğinin başarılı olunmaması gibi ciddi hasar ve kayıplar da yaşanabilmektedir.

Firma olarak dış cephe cam temizliği için görevlendirdiğimiz ekibimizi özenle ve dikkatle seçmiş bulunmaktayız. Ekibimiz, işini eksiksiz bir şekilde yapmaktadır. Biz, gerekli önlemleri alarak temizlik işlemlerini gerçekleştiriyoruz. Çünkü belirli bir yüksekliğe ve belirli bir genişliğe sahip olan dış cephelerin temizliğinde gerekli önlemler alınmadığı sürece yaşanacak olumsuzlukları göz önünde bulunduruyoruz. Ekibimiz mutlaka emniyet kemeri kullanıyor ve çalışma öncesinde yaşam hattı kuruluyor.

fatih dış cephe cam temizliği

Fatih Dış Cephe Cam Temizliği

Dış cephe cam temizliği düzenli olarak yaptırılmalıdır. Eğer düzenli olarak yaptırmadığınız dış cephe temizliği, camlarınızda kalıcı olarak kireçlenmeye ve oksitlenmeye neden olabilir. Böyle bir etki sonucunda hoş bir görüntü olmayacağını tahmin edebilirsiniz. Bu yüzden temizlik işlemleri düzenli olarak yaptırılmaktadır.

Fatih Yerinde Halı Yıkama

Yerinde halı yıkama işlemleri genellikle yerinden kaldırılamayan halılar için uygulanmaktadır. Halıların toplanması, firmaya götürülmesi, yıkanması, kurutulması ve tekrar serilmesi vakit kaybına sebep olmaktadır. Aynı zamanda da toplanıp tekrar serilen halılar biraz uğraş istemektedir. Firmamızın sizlere sunduğu yerinde halı yıkama hizmeti sayesinde vakit ve enerji kaybına son. Profesyonel ekibimizle birlikte, profesyonel makinelerimizle adresinize gelerek halılarınızı yerinde temizliyoruz. Üstelik temizleme işlemlerimiz sonrasında halılarınızdaki renk değişimini yani halılarınızın temizlendiğini göreceksiniz.

fatih yerinde halı yıkama

Fatih Yerinde Halı Yıkama

Halınızın durumuna göre kullandığımız yöntemler de değişmektedir. Her ne olursa olsun sizler için kesin çözümlü halı yıkama çalışmaları gerçekleştiriyoruz. Ofis ve iş yerleriniz için gerçekleştirdiğimiz bu hizmeti istediğiniz gün ve saatte tamamlıyoruz.

Fatih Zemin Temizliği

Zemin temizliği, dikkat ve önem isteyen çalışmalardan biridir. Çünkü farklı ortamlarda farklı zemin türleri kullanılmaktadır. Bu zemin türlerinin her biri için farklı yöntemler ve malzemeler kullanılmaktadır. Bu yüzden zemin temizliğini alanında uzman ekipler yapmalıdır. Aksi takdirde zemin zarar görebilir ve zemin üzerinde hoş bir görüntü oluşmaz.

Fatih zemin temizliği alanında hizmet veren firmamız, her zemin için farklı kimyasallar kullanmaktadır. Kullandığımız kimyasallar ile zemin üzerinde çıkaramayacağımız leke yoktur. Ofis ve iş yerlerinin boyanması sonucunda zemin üzerinde boya kalıntıları kalabilir. Bu boya kalıntıları kuruduğu zaman çıkarılması neredeyse imkansız hal alır. Kendi yöntemlerinizle çıkarmak isterseniz hem çok fazla enerji harcamış olacaksınız hem de zemine zarar vermiş olacaksınız. fatih zemin temizliği

Fatih Zemin Temizliği

Fatih Bina Temizliği

Fatih’te temizlik hizmeti hiç bu kadar güvenilir olmamıştı. Biz, profesyonel ekibimizle birlikte sizlerin istek ve ihtiyaçlarına güvenilir, kesin çözümlü çalışmalarımızla cevap buluyoruz. Eğer binanız inşaat halindeyse ve inşaat bittikten sonra temizlenmesi gerekiyorsa ekibimiz gerekli çalışmaları eksiksiz bir şekilde gerçekleştirecektir. Kullanım halindeki binalar içinde birçok hizmeti sizlere sunuyoruz: Merdiven temizliği, kapı temizliği, korkuluk temizliği…

Binalarınız için verdiğimiz hizmetle artık kapıcıya gerek duymayacaksınız. Profesyonel hizmet alacaksınız ve en önemlisi de uygun fiyatlarla bu hizmetlerden faydalanacaksınız. Ekibimiz, işini ciddiyetle yapmaktadır. Bu sayede binanız her zaman temiz bir görünümde kalacaktır.

Fatih’te Atölye Temizliği

Herhangi bir ürünün üretimini yaptığınız fabrika ve atölyelerinizin temizliğini ne sıklıkla yaptırıyorsunuz? Temizliği yaptırdığınız sıklık kadar nasıl bir temizlik yaptırdığınız da önemli. Fabrikalarınız veya atölyelerinizin temizliği firmamızın profesyonel ekipleri tarafından gerçekleştirmektedir.

Ekibimiz, bu temizlik işlemlerini uygularken olabildiğince dikkatli davranmaktadır. Fabrika ve atölye içerisinde zemin temizliği, duvar temizliği, tavan temizliği, makinelerin temizliği, elektronik cihazların temizliği, kapı ve pencere temizliği, merdiven temizliği gibi tüm temizlik çalışmalarını gerçekleştiriyoruz. Haftalık, aylık ve dönemlik olarak gerçekleştirdiğimiz çalışmalarımız dışında eğer düzenli bir temizlik elemanına ihtiyacınız varsa firmamızdaki profesyonel elemanlardan yararlanabilirsiniz.

Fatih Okul Temizliği

Fatih’te bulunan okullar pek çok öğrenciye kapılarını açıyor. Onlarca öğrencinin bir arada bulunması okul zemininin ve ortamının kısa sürede kirlenmesine sebep olmaktadır. Okul temizliği, düzenli olarak eksiksiz bir şekilde yapılmalıdır. Böylelikle temiz bir ortam oluşturulur ve daha sağlıklı bir alanda öğrenciler eğitimini sürdürür.

Profesyonel ekibimiz bu alanda kaliteli ve güvenilir temizlik çalışmaları gerçekleştirmektedir. Kullanılan kimyasallar, malzemeler ve makinelerle okul içinde ve dışında detaylı temizlik yapıyoruz: Zemin temizliği, merdiven temizliği, korkuluk temizliği, kapı ve pencere temizliği, sınıf temizliği, dolap temizliği…

Fatih Otel Temizliği

Yeşil Temizlik Şirketi olarak Fatih otel temizliği alanında çalışmalarımızı gerçekleştiriyoruz. Otel temizliği dışarıdan bakıldığı zaman kolay ve sıradan bir işlem gibi görünse de aslında oldukça dikkat ve özen istemektedir. Gün içerisinde birçok müşteriye ev sahipliği yapan oteller düzenli olarak temizlenmelidir. Temiz ve ferah bir ortam her zaman otelinizi ön planda tutmanızı sağlar. Biz, sizin için en iyi temizlik hizmetini sunmaktayız.

Fatih AVM / İş Yeri Temizliği

AVM veya iş yeri merkezleri mesai saatleri içerisinde birçok insanı bir arada tutar. Eğer alışveriş merkezi sahibiyseniz müşterilerinize ve ziyaretçilerinize her zaman temiz bir ortam sunmanız gerekir. Çünkü temiz bir ortam sizin kalitenizi yansıtmaktadır. Yeşil Temizlik Şirketi olarak bu alanda uzman ekibimizle sizlere temizlik hizmeti veriyoruz. Kullandığımız makineler, kimyasallar ve malzemelerle alışveriş merkezlerinizin iç ve dış detaylı temizliğini yapıyoruz.

Fatih Okul Temizliği

Fatih okul temizliği denildiği zaman adımızdan güvenle bahsettiriyoruz. Çünkü biz, okul temizliğini eksiksiz ve kusursuz bir şekilde gerçekleştiriyoruz. Öğrenciler için daha temiz ve daha sağlıklı bir alan oluşturuyoruz. Ekibimiz, sizlerin isteği üzerine günlük, haftalık, aylık ve dönemlik olarak temizlik çalışmalarını gerçekleştirmektedir.

Fatih Hastane Temizliği

Hastane temizliği özenle ve dikkatle gerçekleştirilmelidir. Hastane zemininde kullanılan malzemeler, düzenli olarak temizlenmelidir. Böylelikle hastalar ve ziyaretçiler için hijyenik bir ortam oluşturulurken temiz bir temiz de kullanıma sunulmaktadır. Gün içerisinde gerçekleşen temizlik dışında belirli zaman aralıklarında hastanenin iç ve dış detaylı temizliği yapılmalıdır. Ekibimiz, bu alanda istek ve ihtiyaçlarınıza uygun olarak çalışmakta ve hizmet vermektedir.

fatih hastane temizliği

Fatih Hastane Temizliği

Fatih Villa Temizliği

Yeşil Temizlik Şirketi ailesi olarak Fatih villa temizliği sektöründe adımızdan güvenle bahsettiriyoruz. Çünkü biz işimizi özenle ve dikkatle yapıyoruz. Villa temizliğinin ardından yalı ve köşk temizliği de firmamızın başarıyla gerçekleştirdiği çalışmalar arasındadır. Profesyonel ekibimiz gerekli araç gereçlerle isteğiniz doğrultusunda en iyi temizlik çalışmalarını gerçekleştirmektedir. Villanızın iç ve dış detaylı temizliği için kaliteli hizmetimizden faydalanmayı unutmayınız.

fatih villa temizliği

Fatih Villa Temizliği

Fatih Cam Temizliği

Cam temizliği yapılmadan önce temizlenecek olan camın yüksekliğine ve genişliğine göre yöntem belirlenir, gerekli önlemler alınır ve temizliğe başlanır. Fatih cam temizliği sektöründe bugüne kadar kaliteli ve eksiksiz hizmet veren firmamız daima müşteri odaklı çalışmalar gerçekleştirmiştir. Değerli müşterilerimizin istekleri doğrultusunda gerçekleştirdiğimiz çalışmalarımızda kullandığımız araç gereçlerimizle eksiksiz bir şekilde cam temizliği yapıyoruz.

fatih cam temizliği

Fatih Cam Temizliği

Fatih Şirket Temizliği

Daha temiz ve ferah bir ortamla müşterilerinizi, misafirlerinizi karşılamak istemez misiniz? Profesyonel ekibimizle birlikte şirket içerisinde gizlilik ve güvenlik esasına dayanarak iç ve dış temizliği eksiksiz bir şekilde gerçekleştiriyoruz.

Yorum Yap