Topkapı Temizlik Şirketi

Nisan 21, 2024 by 

Yeşil Temizlik Şirketi, Topkapı Temizlik Şirketleri arasında profesyonel ekibi, kaliteli hizmeti ve müşteri odaklı çalışmasıyla öne çıkmaktadır. Temizlik işinin insan sağlığına etkisini bilen ve bu doğrultuda işini titizlikle yapan eğitimli ve deneyimli personelimizle siz değerli müşterilerimize her zaman hizmet vermeye hazırız. Yeşil Temizlik Şirketi olarak sunduğumuz hizmetler şunlardır: Yeşil Temizlik Şirketi;

 • Ofis Temizliği
 • Bina Temizliği
 • Zemin Temizliği
 • Yerinde Halı Yıkama
 • Villa Temizliği
 • Otel Temizliği
 • İş Yeri Temizliği
 • Restoran/Cafe Temizliği
 • İnşaat Sonrası Temizlik
 • Mermer Cilalama

Bu hizmetleri verirken günümüz teknolojisine uygun makine ve kaliteli temizlik malzemeleriyle sağlık kurallarına uygun bir şekilde işimizi büyük bir özenle yapmaktayız.

Neden Yeşil Temizlik Şirketi?

 1. Profesyonel hizmet anlayışı
 2. İşinde uzman kadrosu
 3. Uygun fiyat garantisi
 4. Günümüz teknolojine uygun ekipmanlarımız ve kaliteli malzemelerimiz
 5. Müşteri memnuniyeti garantimiz

Müşterilerimizin %100 memnuniyetlerini sitemizin referanslar bölümünden okuyabilir, hakkımızda kısmından detaylı bilgilere ulaşabilir ve bizimle 7/24 iletişime geçebilirsiniz. Sizin ihtiyaçlarınıza göre Yeşil Temizlik Şirketi olarak yaptığımız temizlik hizmetini sizlere sunmaktan gurur duyuyoruz.

Topkapı Ofis Temizliği

Ofis temizliğinde hijyen ortamını arıyorsanız Yeşil Temizlik Şirketi olarak biz de bu vizyon ve misyonla çalışmaktayız. Ofis ortamında saatlerce bulunan çalışanların sağlığı için ve müşterilere iyi bir izlenim bırakmak için ofis temizliği çok önemlidir. İş yerinin düzenli olarak temizlenmesi temiz bir ortamın sürekliliği için gereklidir. Ofisinize geldiğinizde pırıl pırıl bir ofis bulmak, işe hevesle başlamak istiyorsanız Yeşil Temizlik Şirketi sizin için doğru adres.

Temizlik işleminin her aşamasında donanım ve temizlik ürünleri TSE ve ISO standartlarına uygundur. Dosya dolapları, çoklu raflar gibi alanlar için özel temizlik teknikleri ve malzemeleri kullanılırken tuvalet için ayrı mutfak için ayrı malzemeler seçilmektedir. Titizlikten asla taviz verilmemektedir.

Topkapı Temizlik Şirketleri arasında lider firma olabilmek için çalışmalarımızı yenileyerek ve geliştirerek hizmetimize devam ediyoruz.

Topkapı Bina Temizliği

Bina temizliği, binalar bina sakinlerinin ortak yaşam alanıdır. Bu sebeple insan sağlığı açısından düzenli olarak temizlenmesi gerekir. Bina temizliği genel olarak şunları kapsar:

 • Merdivenler özenle silinir ve tırabzanların tozları alınır,
 • Her binanın kapı ve pervazları temizlenir,
 • Bina dış kapısı, posta kutuları, su sayaçları, elektrik gösterge kutuları temizlenir,
 • Binanın içinin ve dışının ayrıntılı olarak mıntıkası yapılır.

Bunlara ek olarak istenilen her köşe Yeşil Temizlik Şirketi tarafından özenle temizlenir.

Topkapı Zemin Temizliği

Zemin temizliği, ofiste, iş yerinde, alışveriş merkezinde temizliğin vazgeçilmezidir. Yeşil Temizlik Şirketi olarak tüm zeminleri yüzeye uygun malzeme ve ekipmanla dikkatlice temizliyoruz.

Topkapı Yerinde Halı Yıkama

Yerinde halı yıkama, ofisinizin her köşesini kaplayan genelde yere yapıştırılmış halde bulunan halıflekslerin temizliği için profesyonel ekipmana ihtiyaç duyulur. Halıfleksler toz ve kiri içine çektiklerinden düzenli olarak temizlenmesi gerekir. Bu halıların yerinde temizlenmesi zorunludur. Halılar yerinden çıkarılmadan profesyonel makinelerle Yeşil Temizlik Şirketi olarak halılarınızı yerinde yıkayarak temizlemekteyiz. Yerinde halı yıkama işlemi ile halılarınız kısa sürede tertemiz olmakta ve kısa sürede kurumaktadır.

Topkapı İş Yeri Temizliği

İş yeri temizliği, sağlıklı yaşamın ön koşulu temizlik hayatın her alanında dikkat edilmesi gerekilen husustur. İş yerlerinde de temizlik detaylı olarak yapılmalı bu konuda profesyonel hizmet alınmalıdır. Periyodik olarak iş yerinin temizlenmesi temiz bir ortamın devamlılığı açısından önemlidir. İş yeri çalışanlarının temizlik yaparak zaman kaybetmeleri verim düşüklüğüne sebep olacağından bunun yerine tecrübeli temizlik çalışanı kadromuzla Yeşil Temizlik Şirketini tercih edebilirsiniz. İş yeri temizliğinde en iyi hizmeti vermekteyiz.

Topkapı Restoran/Cafe Temizliği

Restoran, cafe temizliği günlük temizliğin dışında ayrıntılı olarak profesyonel bir gerektirmektedir. Bu yerler temizlik kuralları çerçevesinde temizlenmediği takdirde bakteri oluşumuna sebep olur bu da insan sağlığı için büyük bir tehdit oluşturabilmektedir. Gıda satan yerler olması sebebiyle temizlik işlemleri ciddiye alınmalı iş profesyoneline bırakılmalıdır. Yeşil Temizlik Şirketi mekânınızın büyüklüğüne göre personel sunmakta sizlere en iyi temizlik ve fiyat garantisi vermektedir. Restoran ve cafe temizlik işlemleriniz için bizimle iletişime geçebilir, detaylı bilgi alabilirsiniz.

Topkapı İnşaat Sonrası Temizlik

İnşaat sonrası temizlik, yeni bir eve taşınma heyecanı içindeyken ne yazık ki çok büyük bir inşaat temizliği sorunu ortaya çıkıyor. İnşaat bittikten sonra evlerin genellikle camlarında bant lekeleri, fayanslarında alçı lekeleri, mermer ve parkelerde boya lekeleri oluyor. Tüm bu yerleri çıkarmak ve evi baştan sona dezenfekte etmek Yeşil Temizlik Şirketiyle artık sorun olmaktan çıkıyor. Bu meşakkatli temizliği sizler için en iyi şekilde yerine getiriyoruz. Sizlere de mutlu yuvanıza gönül sağlığıyla yerleşmek kalıyor.

Yorum Yap