Topkapı Temizlik Şirketi

  Hizmet Bölgeleri
  Topkapı Temizlik

  Topkapı Temizlik Şirketi olan Yeşil Temizlik Şirketi, profesyonel kadrosu, sorunsuz hizmet ve müşteri memnuniyeti anlayışı ile hizmet vermektedir. Temizliğin insan sağlığı için öneminin bilincinde olan ve bu anlayışla işini titizlikle yerine getiren eğitimli ve deneyimli kadromuzla siz müşterilerimize 7/24 hizmet vermeye hazırız. Yeşil Temizlik Şirketi;

  • Ofis Temizliği
  • Ev Temizliği
  • Bina Temizliği
  • Zemin Temizliği
  • Yerinde Halı Yıkama
  • Villa Temizliği
  • Otel Temizliği
  • İş Yeri Temizliği
  • Restoran/Cafe Temizliği
  • İnşaat Sonrası Temizlik
  • Mermer Cilalama

  hizmetleri vermektedir. Yeşil Temizlik Şirketi olarak günün teknolojisine uygun makineler ve kaliteli temizlik ürünleriyle sağlık kurallarına uygun şekilde büyük bir dikkatle işimizi yapmaktayız.

  Neden Yeşil Temizlik Şirketi?

  • Profesyonel hizmet anlayışı
  • İşinde uzman kadrosu
  • Uygun fiyat garantisi
  • Günümüz teknolojine uygun ekipmanlarımız ve kaliteli malzemelerimiz,
  • Müşteri memnuniyeti garantimiz

  Müşterilerimizin %100 memnuniyetlerini sitemizin referanslar sekmesinden okuyabilir, hakkımızda bölümünden detaylı bilgilere erişebilir ve bizimle 7/24 iletişime geçebilirsiniz. Sizlerin ihtiyaçları doğrultusunda Yeşil Temizlik Şirketi olarak özenle yaptığımız temizlik hizmetini sizlere ulaştırmaktan mutluluk duyuyoruz.

  Ofis Temizliği

  Ofis temizliğinde ev ortamındaki hijyeni arayanlardansanız Yeşil Temizlik Şirketi olarak biz de bu vizyon ve misyonda hizmet vermekteyiz. Ofis ortamında saatler geçiren çalışanların sağlığı için ve müşteriye iyi bir izlenim yaratabilmek için ofis temizliği çok önemlidir. Periyodik olarak iş yerinin temizlenmesi temiz bir ortamın devamlılığı açısından önemlidir. Ofisinize geldiğinizde tertemiz bir ofis görmek, işe motive olmak istiyorsanız Yeşil Temizlik Şirketi aradığınız doğru adres.

  Temizliğin her aşamasında donanım ve temizlik ürünleri TSE ve ISO standartlarına uygundur. Evrak dolapları, çoklu raflar gibi alanlar için ayrı temizlik teknikleri ve malzemeleri kullanırken tuvalet için ayrı mutfak için ayrı malzemeler seçilmektedir. Titizlikten asla ödün verilmemektedir.

  Topkapı Temizlik Şirketleri arasında lider firma olabilmek için çalışmalarımızı yenileyerek ve geliştirerek hizmetimize devam ediyoruz.

  Ev ve Villa Temizliği

  Ev ve villa temizliğinde öncelikli olarak sizin belirlediğiniz alanları temizliyoruz. Yeşil Temizlik Şirketi çalışanlarımız kendi evini temizliyormuş gibi büyük bir özenle evinizi temizler. Evinizin hassas yüzeyleri gerekli dikkat gösterilerek temizlenir. Evinizin her alanı sağlığınıza zararlı olmayan malzemelerle mikroplardan arındırılır. Temizlik yapılan yüzeylerde asla sizin veya daha hassas olabilecek çocuklarınız için zararlı olabilecek kimyasal artıklar bırakılmaz.

  Çalışma saatleri sizin uygun olduğunuz saatlere göre siz belirlersiniz. Günün 24 saati sizin için hizmet vermeye hazırız.

  Bina Temizliği

  Bina temizliği, binalar bina sakinlerinin ortak yaşam alanıdır. Bu sebeple insan sağlığı açısından düzenli olarak temizlenmesi gerekir. Bina temizliği genel olarak şunları kapsar:

  • Merdivenler özenle silinir ve tırabzanların tozları alınır,
  • Her binanın kapı ve pervazları temizlenir,
  • Bina dış kapısı, posta kutuları, su sayaçları, elektrik gösterge kutuları temizlenir,
  • Binanın içinin ve dışının ayrıntılı olarak mıntıkası yapılır.

  Bunlara ek olarak istenilen her köşe Yeşil Temizlik Şirketi tarafından özenle temizlenir.

  Zemin Temizliği

  Zemin temizliği, evde, ofiste, iş yerinde, alışveriş merkezinde temizliğin olmazsa olmasıdır. Yeşil Temizlik Şirketi olarak tüm zeminleri yüzeye uygun malzeme ve ekipmanla titizlikle temizliyoruz.

  Yerinde Halı Yıkama

  Yerinde halı yıkama, evin her köşesini kaplayan genellikle yere yapıştırılmış halde bulunan halıflekslerin temizliği için profesyonel ekipmana ihtiyaç vardır. Halıfleksler toz ve kiri içerine hapsettiklerinden düzenli olarak temizlenmesi gerekmektedir. Bu halıların yerinde temizlenmesi gerekmektedir. Halılar yerinden sökülmeden profesyonel makinelerle Yeşil Temizlik Şirketi olarak halılarınızı yerinde yıkayarak temizlemekteyiz. Yerinde halı yıkama işlemi ile halılarınız kısa sürede tertemiz olmakta ve kısa sürede kurumaktadır.

  Otel Temizliği

  Otel temizliğinde Yeşil Temizlik Şirketi olarak en iyi hizmeti vermekteyiz. Müşterilerin otel seçiminde dikkat ettiği en önemli kriter otel temizliğidir. Pırıl pırıl bir oda, parıldayan bir banyo ve temiz çarşaflar müşterinin olmazsa olmazlarıdır. Biz de bu bilinçle otelinizi istekleriniz doğrultusunda özenle temizliyoruz.

  İş Yeri Temizliği

  İş yeri temizliği, sağlıklı yaşamın ön koşulu temizlik hayatın her alanında dikkat edilmesi gerekilen husustur. İş yerlerinde de temizlik detaylı olarak yapılmalı bu konuda profesyonel hizmet alınmalıdır. Periyodik olarak iş yerinin temizlenmesi temiz bir ortamın devamlılığı açısından önemlidir. İş yeri çalışanlarının temizlik yaparak zaman kaybetmeleri verim düşüklüğüne sebep olacağından bunun yerine tecrübeli temizlik çalışanı kadromuzla Yeşil Temizlik Şirketini tercih edebilirsiniz. İş yeri temizliğinde en iyi hizmeti vermekteyiz.

  Restoran/Cafe Temizliği

  Restoran, cafe temizliği günlük temizliğin dışında ayrıntılı olarak profesyonel bir gerektirmektedir. Bu yerler temizlik kuralları çerçevesinde temizlenmediği takdirde bakteri oluşumuna sebep olur bu da insan sağlığı için büyük bir tehdit oluşturabilmektedir. Gıda satan yerler olması sebebiyle temizlik işlemleri ciddiye alınmalı iş profesyoneline bırakılmalıdır. Yeşil Temizlik Şirketi mekânınızın büyüklüğüne göre personel sunmakta sizlere en iyi temizlik ve fiyat garantisi vermektedir. Restoran ve cafe temizlik işlemleriniz için bizimle iletişime geçebilir, detaylı bilgi alabilirsiniz.

  İnşaat Sonrası Temizlik

  İnşaat sonrası temizlik, yeni bir eve taşınma heyecanı içindeyken ne yazık ki çok büyük bir inşaat temizliği sorunu ortaya çıkıyor. İnşaat bittikten sonra evlerin genellikle camlarında bant lekeleri, fayanslarında alçı lekeleri, mermer ve parkelerde boya lekeleri oluyor. Tüm bu yerleri çıkarmak ve evi baştan sona dezenfekte etmek Yeşil Temizlik Şirketiyle artık sorun olmaktan çıkıyor. Bu meşakkatli temizliği sizler için en iyi şekilde yerine getiriyoruz. Sizlere de mutlu yuvanıza gönül sağlığıyla yerleşmek kalıyor.

  Mermer Cilalama

  Mermer cilalama işlemi, mermer, traverten, taş, granit gibi yüzeylerin temizlik ve cilalama işlemleri titizlikle yapılır. Önce yüzeyler temizlenmekte ardından ise özel malzemelerimizle cilalama işlemi yapılmaktadır. Cilalanan zeminler parlaklığı, kalıcılığı ve kaydırmazlığı dikkat ettiğimiz hususlardır.

  Yeşil Temizlik Şirketi olarak mermer cilalama işlemlerinde en iyi hizmeti siz müşterilerimize sunmaktayız.

  Yorum yap