Güngören Temizlik Şirketi

Nisan 27, 2024 by 

Güngören temizlik şirketleri arasında en çok tercih edilen konumunda bulunan Yeşil Temizlik firmamızla bizler yıllardır kazandığımız tecrübemizi, bilgi ve birikimimizi yaşam alanlarınıza taşıyoruz. Tertemiz ortamlarda hayat sürmenize yardımcı oluyoruz.

Yeşil temizlik olarak önceliğimizi daima müşteri memnuniyetine veriyor, sizlerin ihtiyaçlarınızı tespit ederek gerekli çözümleri tam zamanında hayata geçirmek için hummalı bir çalışma süreci yürütüyoruz. Evlerinizin, iş yerlerinizin, okullarınızın, hastanelerinizin ve diğer bütün yaşam ve çalışma ortamlarınızın temizliğini güvenle üstleniyoruz. En modern temizlik makinelerine, ekipmanlarına sahip olarak sektörde bulunuyor gerek insan sağlığına gerekse çevre sağlığına uygun temizlik ürünleri kullanıyoruz. Hızlı ve kaliteli çözümler üreterek 7/24 aktif görev yapıyor, Güngören’in her yerinde çalışmalarımızı sürdürüyoruz.

Güngören Ofis Temizliği

Güngören, çalışma hayatının en yoğun yaşandığı bölgelerimizden birisidir. Bu yüzden ofis, dükkân, işyeri gibi çalışma ortamları Güngören’de çok yoğun bulunuyor. Buraların temizliği hem personellerinizin verimi, kurumsal sadakati hem de müşterileriniz nazarındaki itibarınız açısından çok önemlidir. Firmamız tam da bu noktada devreye giriyor. Profesyonel ofis temizliği personeli ile sektörünüz her ne olursa olsun dilediğiniz zaman ofisinizin temizliğini yapıyor.

güngören ofis temizliği

Güngören Ofis Temizliği

Ofis temizliği çözümlerimizde ofisinizin eşyalı ya da boş olmasının hiç önemi yok… Boş ofislerinizi detaylıca temizleyerek taşınmanıza hazır hale getirdiğimiz gibi eşyalı, aktif kullandığınız ofislerinizde de hiçbir eşyanıza zarar vermeden, çalışmalarınızın aksamasına neden olmadan istediğiniz temizliği yapabiliyoruz. Aynı şekilde inşaat sonrası, tadilat sonrası ofis temizliği gereksinimlerinizde de en yakın çözüm ortağınız oluyoruz. Ofislerinizde günlük, haftalık, aylık gibi periyodlarda temizlik uygulamalarımızı yapabiliyor. İster detaylı ister yüzeysel temizlik isteyin. Bizler bütün taleplerinizi karşılıyor, temizlik için daim bir personel tutup masraf yapmanız yerine part time çalışarak çok daha az maliyet ile ofislerinizin tertemiz kalmasını sağlıyoruz. Sadece gündüzleri değil, akşamları, hafta sonları da hizmet verebiliyoruz.

Güngören Dış Cephe Cam Temizliği

Cam ve kompozit yüzeyler son yıllarda bütün Güngören’de en gözde yapı malzemesi olmuştur. Her geçen gün de tamamı ya da birkaç cephesi cam olan binalar artmaktadır. Bunların temizliği, parlaklığı kurumsal imajınız üzerinde büyük etkiye sahiptir. İçeriden dışarının görünmesini de aynı derecede etkiler. Fakat dış cephe cam temizliği son derece zorlu bir iştir. Sepetli vinç, iskele, endüstriyel dağcılık ekipmanları ve bütün bunlarla çalışabilecek uzman personel gerekir. Firmamız bütün bunlara sahip olmanın avantajıyla dış cephe cam temizliği, tabela temizliği yapmaktadır. Düzenli olarak temizlenmediği taktirde kalıcı kireçlenme, oksitlenme gibi sorunlar çıkaran yüzeyleri tertemiz yaparak uzun yıllar güvenle kullanabileceğiniz, şık ve zarif alanlar ortaya çıkarmaktadır.

güngören dış cephe cam temizliği

Güngören Dış Cephe Cam Temizliği

Güngören Yerinde Halı Yıkama

Duvardan duvara halı konseptindeki halıfleksler bütün zeminin halı ile kaplanmasını hem sıcak hem konforlu bir alanın ortaya çıkmasını sağlıyor. Fakat bu halıların yerinden sökülmemesi gerekiyor. Temizlik işlemleri de özel makinelerle, uzman kişiler tarafından yapılabiliyor. Firma olarak yerinde halı yıkama servisimizle dilediğiniz saatte adresinize geliyor, halılarınızı yıkıyor, duruluyor, bütün kirlerinden arındırıyoruz. Anti bakteriyel halı yıkama deterjanlarımızla sadece gözle görülen kirlerini lekelerini arındırmakla kalmıyor, bakterilerinden de arındırarak hijyen sağlıyoruz. Güçlü makinelerimizle fark oluşturuyoruz.

güngören yerinde halı yıkama

Güngören Yerinde Halı Yıkama

Güngören Zemin Temizliği

Güngören bölgesinde temizlik yaparken en fazla ihtiyaç duyulan uygulamalardan birisinin zemin temizliği olduğunu görüyoruz. Zeminler, mekanların ana unsurudur ve en fazla temas edilen alanlardır. Bazı sektörlerde zeminlere özel uygulamalar yapılır. Boyamalar, yapıştırmalar, çeşitli aksesuar montajları uygulanır. Daha sonra kimi zaman bunların yenilenmesi kimi zaman da başka bir sektöre geçiş için tamamen ortadan kaldırılması gerekir. Fakat uygulamalar zemine işlediği için bunların üstesinden gelmek oldukça zor olur. Firmamız özel makineleri, kimyasalları ile hepsinin üstesinden kolayca gelmektedir.

güngören zemin temizliği

Güngören Zemin Temizliği

Güngören Bina Temizliği

Güngören’de temizliğe en fazla ihtiyaç duyulan alanlardan birisi de binalar… Binalar çok katlı yapıları, içinde onlarca daire bulundurması ile toplu yaşam alanları olarak karşımıza çıkıyor. Bu yüzden de temizlik gereksinim çok daha fazla oluyor. Bizler Güngören genelinde isterseniz periyodik apartman temizliği isterseniz inşaat sonrası genel bina temizliği yapabiliyoruz. Özel ekibimiz ve makinelerimizle bütün inşaat kalıntılarını yok edebildiğimiz gibi dilediğiniz sıklıkta, mobil ekibimizle apartman merdivenlerinizin temizliğini yapabiliyor, maliyet avantajı sağlayabiliyoruz.

Güngören Fabrika/Atölye Temizliği

Güngören, sanayileşmenin en yoğun olduğu bölgelerden birisi… Bu yüzden fabrikalar ve atölyeler bakımından oldukça zengin. Buralarda da tıpkı diğer alanlarda olduğu gibi temizliğe ihtiyaç duyuluyor. Fabrika ve atölye temizliği ise çok daha farklı teknik detaylar, ekipmanlar gerektiriyor. Firmamız uzman kadrosuyla temizlik öncesi fizibilite çalışması yapmakta, 400 metrekareden geniş alanlarda keşif çalışmaları yaparak işe başlamaktadır. Makineler, camlar, zeminler detaylı olarak periyodik olarak temizlenebildiği gibi tam zamanlı temizlik personeli de firmamız uzman kadrosu içinden temin edilebilmektedir.

Güngören Okul Temizliği

Okul sezonunda zamanlarının çoğunu burada geçirirler. Bu yüzden de okulların son derece temiz olması gerekir. Firmamız Güngören genelinde özel seçilmiş, güler yüzlü, nazik personelleriyle, esnek çalışma saatleriyle okullarda temizlik hizmeti vermekte, tertemiz eğitim yuvaları sağlamaktadır.

Güngören Otel Temizliği

Güngören otelleri her gün yüzlerce kişiyi ağırlıyor. Bu yüzen de otellerin sürekli temiz tutulması gerekiyor. Profesyonel ekibimizle gerçekleştirdiğimiz otel temizliği ile yatak yıkama, mermer cilalama, inşaat sonrası otel temizliği, yangın sonrası otel temizliği, otel camları temizliği, dışa cephe temizliği ve çok daha fazlasını yapıyoruz.

Güngören AVM / İş Merkezi Temizliği

Alışveriş merkezleri bugün sadece alışveriş yapılan mekanlar olmaktan çıkmış, adeta bir şehir çarşısı haline gelmiş, insanlar eğlenceden gezmeye, alışverişten sağlığa her ihtiyaç için AVM’leri tercih eder olmuştur. Bizler de Güngören genelindeki AVM’lerin her türlü temizliğini başarıyla yapıyor, hijyenik ortamlar oluşturuyoruz.

Güngören Su Baskını Temizliği

Su baskınları evlerde, işyerlerinde, fabrikalarda ve diğer bütün alanlarda herkesin yaşaması muhtemel sorun… Su baskını sonrası alanlarda büyük bir zayiat oluyor ve geniş çaplı temizliğe ihtiyaç duyuluyor. Profesyonel kadromuzla su baskını temizliği çözümlerimizde özel vakumlu makineler dahil her türlü olanakla kaliteli sonuçlar çıkarıyoruz.

Güngören Hastane Temizliği

Hastaneler, Güngören genelinde her gün en fazla insanın ziyaret ettiği alanlardır. Daha çok hastaların bulunduğu hastanelerin düzenli olarak temizlenmesi ve steril olması gerekir. Gün içinde düzenli aralıklarla temizlendiği gibi haftalık, aylık belli aralıklarla genel temizliğinin de aksatılmaması gerekir. Profesyonel kadromuz hastane temizliği alanında en iyi sonuçları elde etmektedir.

güngören hastane temizliği

Güngören Hastane Temizliği

Güngören Villa Temizliği

Daha çok maddi değeri yüksek eşyalara sahip olunduğu için son derece dikkatli olmak gerekir. Profesyonel ekibimiz villa temizliği çözümlerini hızlı ve kaliteli yapmaktadır.

güngören villa temizliği

Güngören Villa Temizliği

Güngören Yangın Sonrası Temizlik

Yangınlar her an herkesin başına gelebilecek afetlerdendir. Yangın sonrası alanda bir enkaz oluşur ve bunların ortadan kaldırılması için profesyonel bir temizlik ekibine gereksinim vardır. Uzman kadromuz yangın sonrası temizlik hizmetleriyle her zaman en yakın çözüm ortağınız olmaktadır.

güngören yangın sonrası temizlik

Güngören Yangın Sonrası Temizlik

Güngören Cam Temizliği

Camlar bir mekânın kalitesini, estetiğini, konforunu ortaya koyar. Fakat çok fazla kirlenirler. Sık sık da temizlenmeleri gerekir. Aksi taktirde sadece görüntü kirliliğine sebep olmakla kalmaz, kurumsal imaja, marka değerine de zarar verirler. Cam temizliği ekibimiz her türlü donanımla Güngören genelinde en yakın çözüm ortağınızdır.

güngören cam temizliği

Güngören Cam Temizliği

Güngören Restoran/Kafe Temizliği

Güngören kafe ve restoranları ile meşhur bir bölgedir. En güzel lezzetlerin hazırlandığı buralarda temizlik büyük önem taşır. Firmamız uzman kadrosu mutfağından servis alanına kadar her yerde periyodik, detaylı, yüzeysel restoran temizliği desteği sunmaktadır.

Güngören Bodrum Temizliği

Güngören temizlik firmaları arasında en çok tercih edilen konumunda olan firmamız yıllardır bodrum temizliği ile de yanınızda… Güçlü makinelerimizle bodrumlarınızı başarılı şekilde temizliyor, kullanıma hazır hale getiriyoruz.

Güngören Şirket Temizliği

Güngören’deki en uygun temizlik fiyatları ile öne çıkan firmamız şirket temizliği çözümleri de sunuyor. Şirketlerinizin bütün alanlarını günün her saatinde ekibimizle hızlı şekilde temizleyebilir, işlerinizin bölünmesine izin vermeden çalışmalarımızı sonlandırabiliriz.

Yorum Yap