MERTER TEMİZLİK ŞİRKETİ

  Hizmet Bölgeleri

  Merter’de bulunan temizlik firmamız tüm temizlik ihtiyaçlarınız için profesyonel çözümler üretmektedir. Yıllardır bu sektörde hizmet veren Yeşil temizlik olarak Merter’deki en iyi temizlik şirketi unvanına sahibiz. Firmamız müşterilerimize verdiğimiz temizlik hizmetleri sonrası kişilerin memnun kalmasını sağlamak için çalışmalarını sürdürmektedir. Her geçen gün kendimizi geliştirerek temizlik işlemlerini gerçekleştiriyoruz. Temizlik şirketimiz müşterilerimize verdiğimiz saatte belirtilen adreste olarak gerekli olan tüm temizlik işlemlerini yapmaktadır. Çalışmalarımız sırasında evinizdeki eşyaların tamamı bizim güvencemiz altındadır. Temizlik firmaları arasında tercih yaparken dikkat edilmesi gerekmektedir. Piyasada amatör olarak hizmet veren birçok firma bulunmaktadır. Yapılan işte deneyimi olan, güvenilir bir firma ile çalışmak gerekmektedir. Merter temizlik şirketleri arasında güvenilir bir yeri olan Yeşil temizlik firmamız ile tüm temizlik işlemlerinizi yaptırabilirisiniz.

   

  Ev temizliği birçok bayan için oldukça zor bir işlemdir. Özellikle çalışan bayanlar için temizlik yapılması daha da zordur. Sürekli olarak çalıştıkları için evlerindeki temizliklere vakit bulamadıkları zaman bizlerden destek almaktadırlar. Merter’deki evlerimizin temizlik işlemlerini kısa bir süre içerisinde uygun fiyatlar ile gerçekleştiriyoruz. Ev temizliği çok geniş kapsamlı bir temizlik türüdür. Merter Yeşil Temizlik Şirketi olarak ev temizliklerini büyük bir hassasiyetle yapıyoruz. Ekiplerimiz her odayı ayrı değerlendirerek her yeri tertemiz yapmaktadır. Halılar ve perdeleri yıkarak temizlenmesini sağlıyoruz. Ayrıca tüm evin tozunu alarak evin hijyenik bir şekilde olmasını sağlıyoruz.

   

  İstanbul Merter Temizlik firmamız uzun süredir bu sektörde hizmetlerini sürdürmektedir. Ev temizliği gibi normal temizlik işlemlerinin yanında Yangın sonrası temizlik, su baskını temizliği gibi özel işlemler gerektiren temizlik hizmetlerini de siz değerli müşterilerimize veriyoruz. Temizlik işlemlerinde kullandığımız ürünlerin hiç birisinde kimyasal maddeler olan ürünleri tercih etmiyoruz. İnsan sağlığına zararı olmayan, doğal ürünler ile temizlik çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Firmamız haftanın yedi günü yirmi dört saat siz değerli müşterilerimize hizmet vermektedir. Bizleri günün her saati 0212 369 90 75 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz. Ekiplerimiz istediğiniz saatte adresinize gelerek yapılması gereken tüm temizlik hizmetlerini gerçekleştirmektedir. Merter’de bulunan evlerinizdeki her türlü temizlik işlemleri için firmamız en doğru adrestir.

   

   

   

  Yorum yap