Merter Temizlik Şirketi

Eylül 8, 2021 by 

Merter Temizlik Şirketi olarak İstanbul ilinin Merter semtinde sizlere bu konuda profesyonel düzeyde hizmetler veren bir kurumuz. Yeşil Temizlik firma adımız ile sizlere vermiş olduğumu bu hizmetleri köklü firma yapımız, profesyonel kadromuz ve çalışma işleyişimiz ile sizlere aktarmaktayız.

Temizlik veren kaliteli kurumlar ve tercih edilen firmalar arasında yer almak adına vermiş olduğumuz bu profesyonel temizlik hizmetlerini sizlere müşteri memnuniyeti odaklı olarak ulaştırmakta ve bu sayede diğer Merter temizlik firmaları içerisinde tercih edilen kurum yapısına kavuşmaktayız. Vermiş olduğumuz temizlik hizmetlerinde sizlere bu hizmetleri profesyoneli yenilikçi, modern ve yüksek standartlara sahip olarak ulaştırmaktayız. 7/24 vermiş olduğumuz bu hizmetlerden sizlerde gönül rahatlığı ile faydalanabilirsiniz.

Merter Ofis Temizliği

Ofis temizliği süreci vermiş olduğu hizmetin müşteri tarafından talep edilmesinde, alınmasında ve ilk bakışta gözlerde oluşan ön bilgilendirme için ve ayrıca kendi sağlığınız için büyük bir öneme sahiptir. Bu yüzden bu mekânların düzenli bir şekilde temizlenmesi, işletmenizin potansiyel müşteri kitlesini dahi etkileyecektir.

Bizler Yeşil Temizlik olarak İstanbul ilinin Merter’deki yerleşim yerinde yer alan ofis, kurum ve işletmeler için sizlere gerekli olan temizlik hizmetlerini ulaştırmaktayız. Ofis temizliği kapsamında yer alan sıfır bina ofis mekânlarının moloz temizlik işlemlerinden kullanılmış olan yapıların kullanım sonrası oluşan kirlenmelerinin temizlenmesi konusunda sizlere profesyonel hizmetler vermekteyiz. Bu işlem esnasında rutin temizlik olarak adlandırmış olduğumuz aktif ofisler için mobilya, cam, zemin temizlik işlemlerini sağlamaktayız.

Merter Ofis Temizliği

Merter Ofis Temizliği

Merter temizlik firması olarak bu gerekli ofis temizliği hizmetlerini kaliteli temizlik ürünleri, kaliteli temizlik araçları ve cihazları, profesyonel çalışan kadromuz ve diğer ekipmanlarımız ile sizlere bu konuda profesyonel hizmetler vermekteyiz. Ayrıca küçük işletme ve ofis yapıları için ise part- time ofis temizlik hizmeti vermekteyiz.

Merter Ev Temizliği

Evlerimiz yaşamlarımızı idame ettirdiğimiz ve bizlere daha kişisel içten ve rahat ortamları sunan yerlerin başında gelmektedir. İşte bu önem bakımından büyük bir öneme sahip olan bu mekânları Merter’de temizlik hizmeti veren profesyonel bir kurum olarak gerekli süreçleri sizlere ulaştırmaktayız. Bu ev temizlik işlemleri kapsamında sıfır dairlerdeki moloz, boya kalıntıları, epoksi artıkları ve buna benzer kirlenmeler, ayrıca kullanılmış olan yapılar için ise yüksek hassasiyetli, dezenfekte işlemi ile uygulanan bir süreci sizlere aktarmaktayız.

Merter Ev Temizliği

Merter Ev Temizliği

Yeşil Temizlik olarak vermiş olduğumuz her hizmet aşamasının zor bir süreç olduğumu bilmekte, profesyonel, eğitimli ve bilgili çalışanlarımız ile sizlere bu konuda gerekli hizmeti en kaliteli şekilde ulaştırmaktayız. Bizler Merter bölgesinde temizlik hizmeti veren bir kurum olarak Merter’de yer alan evlerin gerekli olan temizlik işlemlerini sağlamaktayız. Sağlamış olduğumuz bu temizlik işlemini kaliteli, profesyonel ve güvenilir ve uygun fiyatlar ile sizlere ulaştırmakta, bu konuda yüksek hassasiyet içeren bir çalışma sergilemekteyiz. Ev temizliği kapsamında camdan, zemine, mobilyalardan diğer yerlere derken büyük bir işleyiş ile sizlere bu konuda profesyonel hizmetlerimizi aktarmaktayız.

Merter Dış Cephe Cam Temizliği

Ofis, kurum ve iş merkezlerinin normal yapılardan ayırt edilmesinde, mekânın her açıdan gün ışığı alarak tüm kurum çalışanlarına etkili ve yeterli hizmet verimliliğine kavuşmasında etkili olan bir süreçtir. Ancak her avantajı olan bir sitemin bazı dezavantajları da bulunmaktadır. İşte bunların başında çevresel etmenlerden etkilenme ve buna bağlı olarak kirlenme gibi hoş olmayan izlere oluşmaktadır. İşte bu durum İstanbul gibi bir alan için daha fazladır.

Merter Dış Cephe Cam Temizliği

Merter Dış Cephe Cam Temizliği

Bizler Merter’de temizlik hizmeti veren Yeşil Temizlik firması olarak sizlere profesyonel bir süreç ile sepetli asansörlerimizi kullanarak kaliteli bir dış cephe cam temizliği hizmetlerini vermekteyiz.

Merter Yerinde Halı Yıkama

Bizler kurum olarak genelde halı yıkama işlemlerimizi kurumumuz içerisinde yer alan profesyonel halı yıkama cihazlarımızda sulu yıkama tekniği ile yıkamaktayız. Ancak günümüz şartlarında çoğu kurum ve işletmede, ortak kullanım alanlarında halıfleks sistem olarak adlandırılan zemine sabitlenmiş döşemeler kullanmaktadır. Bunun temizlik işlemi ise yerinde yapılması gereken bir süreci gerektirmektedir. Yeşil Temizlik olarak Merter’in en iyi temizlik hizmeti servisi olma özelliğini bünyemizde taşımakta ve bu bağlamda gerekli olan hizmetleri sizlere ulaştırmaktayız.

Merter Yerinde Halı Yıkama

Merter Yerinde Halı Yıkama

Profesyonel bir çalışma yapısı ve profesyonel bir kadro ile sizlere bu konuda gerekli olan temizlik sürecini sağlamakta, kuru köpük tekniği kullanarak, daha kısa sürede sizlere bu halı kullanım imkânını vermekteyiz. Sizlerde bizlerden bu konuda gerekli olan profesyonel desteği alabilirsiniz.

Merter Zemin Temizliği

Temizlik işlemleri içerisinde en zor ve en pis olan alanlardan birisi olarak bizleri karşılamaktadır. Bu bağlamda sizlere hem yeni evlerin hem de eski evlerin, ya da kurumların gerekli olan zemin temizlik işlemlerini sağlamaktayız. Her aşamasında çok dikkatli bir süreci ilerleterek sizlere bu konuda profesyonel hizmetler vermekteyiz. Gönül rahatlığı ile bizlerden bu konuda profesyonel hizmetler talep edebilirsiniz.

Merter Zemin Temizliği

Merter Zemin Temizliği

Merter Bina Temizliği

Bina temizlik işlemlerimizi özellikle apartman, işhanı, site ve yüksek katlı ortak kullanıma açık yapılarda sizlere sağlamaktayız. Bu hizmet içeriğinde sizlere cam, zemin, ara ortak kullanım alanları, dış cephe temizlik işlemleri ve diğer birçok konuda istek üzerine ya da rutin hizmet talepleriniz doğrultusunda sizlere hizmetler vermekteyiz. Bu hizmetlerimizi günlük-haftalık ve aylık rutinler halinde talep edebilirsiniz.

Merter Fabrika/Atölye Temizliği

Ticari işleyişin ana merkezi olan bir megakent olarak İstanbul ilinin Merter semtindeki fabrika, işletme, atölye ve benzeri üretim alanlarının ihtiyacı olan temizlik gereksinimlerini de sizlere bizler vermekteyiz. Fabrika, işletme ve atölye gibi üretim alanlarındaki makinelerin dış aksam profesyonel temizlik işlemlerini, makine bakımlarını, üretim esnasında meydan gelen çevresel kirliliğin giderilmesini, zemin ve cam yüzey temizlik işlemlerinin yapılmasını sağlamaktayız. Sağlamış olduğumuz hizmetin her aşamasını profesyonel olarak ilerletmekte, veremliliği yüksek bir süreç elde etmekteyiz. Ayrıca planlı bir hizmet sunmak adına 400 m2 üzeri fabrika, işletme ve atölyeler için ücretsiz ön keşif hizmeti vermekte ve gerekli planlama ve temizlik işlemlerini ona göre belirlemekteyiz.

Merter Okul Temizliği

Özellikle küçük yaş bireylerin bulunmuş olduğu ortamlar olması sağlık açısından daha riskli bir durum ortaya çıkarmaktadır. Bu yüzden çok daha kaliteli ve temiz bir alanın sağlanması gereklidir. Bizler İstanbul Merter Temizlik alanında hizmet veren kaliteli bir kurum olarak yüksek standartlı hizmetlerimizi sizlere ulaştırmaktayız.

Merter Otel Temizliği

En sık olarak kullanılan ve farklı kişilerce tercih edilen kurum yapıları nedeni ile her müşteri değişimi sonrası o alanın temizlenmesi ve steril hale getirilmesi profesyonellik açısından önemlidir. Hem de kurum geleceği açısından hizmetin tercih edilme durumunu direk etkilemektedir. İşte bunun için kaliteli bir kurumdan temizlik hizmeti alınabilir. Bizler sizlere bu konuda gerekli hizmetleri vermekteyiz.

Merter AVM / İş Merkezi Temizliği

Kalabalık olarak bilinen ortak kullanım alanlarından birisi olarak birçok kişi tarafından aynı anda kullanılan mekânların belirli aralıklar ile gezilmesi, bu temizlik sürecinin bu bağlamda yapılması gereklidir. Bizler Yeşil Temizlik olarak sizlere gerekli olan profesyonel hizmeti kaliteli ve yüksek standartlara sahip ürünler ve cihazlarımız ile sağlamaktayız.

Merter Su Baskını Temizliği

İstanbul gibi bir kente zemin ve eksi katlarda da yaşam sürdürülmektedir. İşte bu alanlarda yaşamın idame ettirilmesi esnasında meydana gelen sel durumlarında evler kullanılamayacak hale gelmekte ve bunların kullanılabilir olanlarının temizlenmesi gereklidir. İşte bizler sizlere bu konuda gerekli olan profesyonel hizmeti vermekteyiz.

Merter Hastane Temizliği

Tedavi süreci gören ve hastalıklara karşı daha dirençsiz kişilerin bulunduğu yerler olması nedeni ile steril ortamın sağlanması ve bunun düzenli bir şekilde yapılması için daha büyük önem gerektiren kurumlardan birisidir. Bizler uzun yılların bizlere sağlamış olduğu tecrübeler, profesyonel temizlik araçlarımız ve kaliteli ekip kadromuz ile sizlere bu konuda profesyonel hizmetler vermekteyiz.

Merter Hastane Temizliği

Merter Hastane Temizliği

Merter Villa Temizliği

Büyük ve şaşalı bir yapıya sahip olması temizlik işleminin yapılmasında desteğe gereksinimi beraberinde getirmektedir. İşte bizler bu konuda yeterli bilgiye, eğitime ve bu ortama uyum sağlayabilecek kaliteli elemanlara sahip olan bir kurum olarak sizlere villa temizlik işlemleri alanında da hizmetler vermekteyiz.

Merter Villa Temizliği

Merter Villa Temizliği

Merter Yangın Sonrası Temizlik

Semt içerisinde meydan gelen talihsiz yangın olayları sonrası kalıntıların temizlik işlemi ve tadilat işlemi konusunda sizlere yardımcı olmaktayız. Vermiş olduğumuz her işlem adımında güvenlik düzeyimizi kontrol ederek, olası çökme ve benzeri duruma karşı tedbirlerimizi almaktayız.

Merter Yangın Sonrası Temizlik

Merter Yangın Sonrası Temizlik

Merter Cam Temizliği

Bina ve yapıların inşa edilmesinde kullanılan bu ürünlerin kirlenmesi sonrası gerekli olan temizlik işlemlerini sizlere sunmuş olduğumuz hizmetlerdir. Ev, işyeri, ofis, dış cephe gibi farklı alanlarda kullanılan bu camları kaliteli ürün ve teçhizatlar ile temizlemekte, bu sayede yüksek verimlilikli bir hizmeti sizlere ulaştırmaktayız.

Merter Cam Temizliği

Merter Cam Temizliği

Merter Restoran/Kafe Temizliği

Gıda ve hizmet sektörünün bir arada verilmiş olduğu bu yerlerin de temizlik işlemlerini sizlere bizler vermekteyiz. Temiz koşullar altında müşterilerinizi ağırlayabileceğiniz bir ortamı sizlere sağlamakta ve hazır hale getirmekteyiz. Bu konuda gerekli olan temizlik işlemlerinizi bizlerden talep edebilirsiniz.

Merter Bodrum Temizliği

Bodrum katların ve depo olarak kullanılan alanların temizliği pek dikkat edilen noktalar değildir. Ancak bizler temizlik denilince her alanda uygulanabilen bir hizmet anlayışı ile sizlere bu alanda da bir temizlik hizmetini ulaştırmaktayız.

Merter Şirket Temizliği

Şirketlerin daha kaliteli hizmetleri müşterilerine ulaştırması için kurum içi temizlik işlemleri konusunda sizlere hizmetler vermekte, Şirketin zemininden, camına, ofis içi mobilyalarına kadar her köşesini detaylı bir şekilde temizlemekteyiz. Yeşil Temizlik olarak sizlere vermiş olduğumuz bu hizmetlerden gönül rahatlığı ile faydalanabilirsiniz. Sizlere hizmet vermekten büyük mutluluk duyarız.

Yorum Yap

Yeşil Temizlik Hakkında

2012 yılında kurulan Yeşil Temizlik Firması İstanbul’da pek çok kurumsal ve bireysel müşteriye ofis, villa, inşaat, fabrika, cam ve ofis halıfleks temizliği sunmakta olan profesyonel bir temizlik şirketidir.

Temizlik sektörü gibi soyut hizmet verilen bir alanda sunulacak hizmetin mümkün olduğunca somut hale getirilmesi gerekmektedir. Yeşil Temizlik Şirketi olarak yapacaklarımızı ve yapamayacaklarımızı kalem kalem sayarak, fiyatları da ekleyerek müşterinin sonradan bilgisi dahili olmadığı bir durumla karşılaşmamasını amaçlıyoruz.

Yeşil Temizlik Şirketi olarak sadece kurumlara ve şirketlere temizlik hizmeti vermekteyiz. Bireysel müşterilere ise boş daire ve villa temizliklerinde yardımcı olmaktayız.

Tek seferlik detaylı temizliklerde mobil ekibimiz aracı ile birlikte malzemeleri de yanında getirir. Periyodik temizlik sözleşmelerinde ise anlaşma dahilinde tercihen malzemeli veya malzemesiz olarak çalışırız.