HARBİYE TEMİZLİK ŞİRKETİ

Eylül 1, 2021 by 

 Harbiye İstanbul için merkezi bir konumda bulunan semtlerden birisidir. Burada pek çok iş yeri ve konut bulunmaktadır. Ancak burada yaşayanlar için temizlik işlerini yaptırmak bazen zorluklar taşıyabiliyor. Fakat firmamız ile birlikte bu zorluklar ortadan kaldırılmakta, temizlik işleri kolay bir şekilde yaptırılmaktadır. Harbiye temizlik şirketleri arasında farkını ortaya koyan Yeşil Temizlik Şirketi burada yaşayan pek çok kişi tarafından tercih edilmektedir. Ayrıca uygun fiyatlar ve müşteri memnuniyeti ile birlikte hizmet alımları da sorunsuz bir şekilde gerçekleştirilebiliyor. Bu nedenle de kişilerin endişe etmesine gerek kalmıyor. Bunun yanı sıra ofis temizliğini de firmamız aracılığı ile yaptırmak mümkün olmaktadır. Harbiye’nin en iyi temizlik şirketi olarak bu alanda daha pek çok konuda hizmet vermekteyiz.

İnşaat sonrası temizlik de verdiğimiz hizmetlere dâhil olmaktadır. Ayrıca dış cephe temizliği de günümüzde pek çok kişi için karşımıza sorun olarak çıkmaktadır. Ancak göze zor görünen pek çok temizlik hizmeti de çalışanlarımız tarafından yapılıyor. Bunlarla birlikte artık daha temiz ortamlarda yaşamak mümkün olmaktadır. Şişli Harbiye Yeşil Temizlik Şirketi olarak akla gelebilecek tüm hizmetleri vermekteyiz. Ayrıca bu bölgede bulunan iş yerleri için düzenli temizliğin önemli olduğunu unutmamak gerekiyor. Bu hizmetleri alırken çalışılan firmanın güvenilir olmasına da özen gösterilmelidir.

Bu nedenle firmamız tüm hizmetlerini bu güvenilir çerçevede vermekte ve İstanbul Harbiye temizlik hizmetlerinde başarılı bir noktaya ulaşmaktadır.

Sizde Şişli’de kaliteli bir temizlik şirketi arayışı içerisindeyseniz mutlaka bizimle irtibata geçiniz –>> 0212 369 90 75

Yorum Yap

Yeşil Temizlik Hakkında

2012 yılında kurulan Yeşil Temizlik Firması İstanbul’da pek çok kurumsal ve bireysel müşteriye ofis, villa, inşaat, fabrika, cam ve ofis halıfleks temizliği sunmakta olan profesyonel bir temizlik şirketidir.

Temizlik sektörü gibi soyut hizmet verilen bir alanda sunulacak hizmetin mümkün olduğunca somut hale getirilmesi gerekmektedir. Yeşil Temizlik Şirketi olarak yapacaklarımızı ve yapamayacaklarımızı kalem kalem sayarak, fiyatları da ekleyerek müşterinin sonradan bilgisi dahili olmadığı bir durumla karşılaşmamasını amaçlıyoruz.

Yeşil Temizlik Şirketi olarak sadece kurumlara ve şirketlere temizlik hizmeti vermekteyiz. Bireysel müşterilere ise boş daire ve villa temizliklerinde yardımcı olmaktayız.

Tek seferlik detaylı temizliklerde mobil ekibimiz aracı ile birlikte malzemeleri de yanında getirir. Periyodik temizlik sözleşmelerinde ise anlaşma dahilinde tercihen malzemeli veya malzemesiz olarak çalışırız.