Ortaköy Temizlik Şirketi

Nisan 22, 2024 by 

Ortaköy temizlik firmaları arasında uzun zamandır aktif görev yapan Yeşil Temizlik firmamızla bizler yaşam alanlarınızı detaylı olarak temizliyoruz. Önceliği her zaman müşteri memnuniyetine veriyor, sizlerin alacağınız hizmetlerden kesinlikle memnun kalmanızı önceliyoruz. Bunun için 7/24 aktif görev yapıyor, müsait olduğunuz her zaman diliminde temizlik hizmeti alabilmenizi sağlıyoruz.

Firma olarak bugüne kadar yüzlerce başarılı projeye imza attık ve her seferinde müşterilerimizin beklentilerinin üzerinde sonuçlar ortaya çıkarmayı başardık. Çünkü bizler işimizi önemsiyor hem işimize hem sizlere saygı duyuyoruz. En modern makineler ve ekipmanlarla dünya standartlarında temizlik yapıyoruz.

Ortaköy Ofis Temizliği

En fazla tercih edilen Ortaköy temizlik şirketi olarak ilk günden bu yana en fazla yaptığımız temizliklerden birisi ofis temizliği… Ortaköy’deki yaşam alanları arasında ofislerin, iş yerlerinin, dükkanların sayısı çok fazla. Her gün de yenileri eklenmeye devam ediyor. Buralar her gün binlerce kişiyi ağırlıyor ve insan sirkülasyonundan dolayı sık sık temizlenmeleri gerekiyor. Unutmamalısınız ki; ofis temizliği hem personelleriniz hem de müşterileriniz için büyük önem taşır.  Düzenli olarak temizliği yapılan ofisinizde personellerinizin hastalanma riskleri düşer, iş verimlilikleri maksimum seviyeye çıkar.

ortaköy ofis temizliği

Ortaköy Ofis Temizliği

Hangi mekân olursa olsun kapıdan girenlerin ilk dikkatini çekecek olan ortamın temizliği ve düzenidir. Bu yüzden kurumsal imajınızın, marka değerinizin artması için ofislerinizin temizliğine azami dikkat göstermeniz gerekir. Bizler uzman kadromuzla ofis temizliği çözümlerimizi boş ya da eşyalı fark etmeksizin yerine getiriyoruz. Günlük, haftalık, aylık gibi periyotlarla tekrarlayabiliyor; tadilat sonrası, taşınma öncesi dükkân temizliği gereksinimlerinizi başarıyla karşılıyoruz. Part-time çözümlerimizle çok daha ekonomik maliyetlerle temiz yaşam alanları sunuyoruz.

Ortaköy Dış Cephe Cam Temizliği

Ortaköy’ün en iyi temizlik servisi olarak yıllardır başarıyla yaptığımız uygulamalarımızın bir diğeri dış cephe cam temizliği. Cam dış cepheler Ortaköy bölgesinde her geçen gün daha fazla rağbet görüyor. Son derece şık ve prestijli bir görünüm sunan dış cephe camlar, rüzgâr, kar, yağmur gibi etkenlerle çok sık kirleniyor. Kirli bir dış cephe cam hem marka imajını zedeliyor hem de içerideki konforun düşmesine neden oluyor. Uzun süre temizlenmeyen camlarda kalıcı kireçlenme, korozyon gibi unsurlar da meydana geliyor. Bizler dağcılık ekipmanları, iskele yöntemi veya sepetli vinçlerimizle birlikte dış cephe cam temizliğini hızlı şekilde yapıyoruz. Eğitimli personellerimizle iş güvenliğinden ödün vermeden özel kimyasallarımızla temizlik yapıyoruz.

ortaköy dış cephe cam temizliği

Ortaköy Dış Cephe Cam Temizliği

Ortaköy Yerinde Halı Yıkama

Halıfleksler klasik halıların aksine duvardan duvara halı olarak tabir edilen, alan ölçülerine göre kesilip biçimlendirilen halılardır. Son yıllarda çeşitlerinin, kalitelerinin artması ve üst düzey konfor sağlaması halıflekslere olan ilgiyi arttırmıştır. Fakat bu halıların yıkama işlemi fabrikalarda değil; yerinde yapılır. Firma olarak sektörün en modern halı yıkama makinelerine sahibiz. Güçlü makinelerimiz ve özel şampuanlarımızla uygulamalarımızı yapıyoruz. Günün her saati yerinde halı yıkama yapabiliyor olsak da daha rahat kuruma için hafta sonlarını tercih etmenizi öneriyoruz. Ortaköy’ün her yerinde ihtiyaçlarınız için bir telefon mesafesinde bulunuyoruz.

ortaköy yerinde halı yıkama

Ortaköy Yerinde Halı Yıkama

Ortaköy Zemin Temizliği

Ortaköy’deki temizlik hizmetlerimizden bir tanesi de zemin temizliği… Zeminler her mekânın temel bileşeni olup en fazla temas edilen yerler oldukları için temizlik gereksinimine de en fazla ihtiyaç duyulan yerlerdir. Çeşitli sektörlerde zeminler boyanarak, kaplamalar yapılarak fonksiyonellikleri arttırılır. Daha sonra bunların yenilenmesinde, iş değişikliğinde de bütün eski kalıntıların yok edilmesi gerekir. Firmamız özel kimyasallar kullanarak ve güçlü makinelerle bütün zemin lekelerini ortadan kaldırmakta, tertemiz zeminler ortaya çıkarmaktadır.

ortaköy zemin temizliği

Ortaköy Zemin Temizliği

Ortaköy Bina Temizliği

Ortaköy temizlik firmaları arasına dahil olduğumuz ilk günden bu yana bina temizliği hizmeti veriyoruz. Kat sayısı, daire sayısı fark etmeksizin bütün binalarda tek seferlik ya da periyodik temizlik yapabiliyoruz. İnşaatı yeni tamamlanmış binalarınızda inşaat sonrası temizlik desteği sağlayabildiğimiz gibi periyodik merdiven temizliği de yapıyoruz. Özel mobil ekibimizle bina yönetiminin kararlaştırdığı sıklıkta merdivenlerinizi temizleyerek her daim binalarınızın temiz kalmasını sağlıyoruz. Bu sayede bir kapıcı tutmaya gerek kalmıyor ve çok daha uygun maliyet avantajlarıyla temiz, hijyenik binalara sahip olabiliyorsunuz.

Ortaköy Fabrika/Atölye Temizliği

Her mekanın olduğu gibi fabrikaların, atölyelerin de temizliğe ihtiyacı vardır ve buralarda çok daha dikkatli olmak gerekir. Firmamız atölye, fabrika temizliği çözümlerini özel eğitimli ekibiyle yapmakta, ekiplerimiz periyodik olarak temizlik desteği ağladığı gibi tam zamanlı personel temini de tarafımızca yapılmaktadır. Dört yüz metrekareden geniş alanlarda önceden mutlaka keşif çalışması gerçekleştirilmekte, fizibilite yapılarak temizliğe başlanmakta, zeminler, makineler, cam alanlar detayı şekilde temizlenmektedir. Bütün alanlarda özel kimyasallarımız kullanılmaktadır.

Ortaköy Okul Temizliği

Okullar en temel eğitim yuvalarıdır. Geleceğimizin teminatı çocuklarımız okul sezonlarında günlerinin büyük kısmını okullarda geçirirler ve okulların son derece temiz olması gerekir. Onların sağlığını tehdit etmeyecek temizlik ürünleriyle bütün alanların steril edilmesi icap eder. Uzman kadromuzla gerçekleştirdiğimiz okul temizliği çözümlerimizde bütün bunları fazlasıyla yapıyoruz.

Ortaköy AVM / İş Merkezi Temizliği

AVM’lerin insan sağlığı ve marka prestij için daima temiz olması gerekir. AVM/iş merkezi temizliği bizler bunu sağlıyor, sağlıklı, güvenli alanlar ile fark oluşturuyoruz.

Ortaköy Su Baskını Temizliği

Su baskınları her yerde ortaya çıkabileceği gibi Ortaköy genelinde de herkesin başına gelebilir. Yağmur, sel, kar gibi etkenler yanında sıhhi tesisatlar da su baskınlarına neden olabilir. Firmamız uzman ekibi, özel ekipmanlarıyla su baskını temizliği çözümlerinde de en büyük yardımcınız olmak üzere 7/24 bir telefon mesafesindedir.

Ortaköy Hastane Temizliği

Hastaneler Ortaköy’de her gün en fazla ziyaretçi alan yerlerdir. Buralarda insanların sağlıklı olabilmesi için öncelikle hastane ortamının sağlıklı olması gerekir. Bu da kaliteli temizlik ile mümkün olur. Firmamız hastane temizliği uygulamalarında dezenfektasyon yaparak bütün alanları steril hale getirmeyi başarmaktadır.

ortaköy hastane temizliği

Ortaköy Hastane Temizliği

Ortaköy Villa Temizliği

Villaların temizliği diğer konut temizliklerinden çok daha farklıdır. Geniş kullanım alanları, çevresi, camekan alanları gibi detaylar, villa temizliği hizmetlerinin mutlaka başarılı bir ekipçe yapılmasını zorunlu kılar. Ekiplerimizi bunu başarıyla yapmaktadır.

ortaköy villa temizliği

Ortaköy Villa Temizliği

Ortaköy Yangın Sonrası Temizlik

Yangın vakaları Ortaköy’de her yıl pek çok kez yaşanır. Yangından sonra enkazın kaldırılması, yangın temizliği sayesinde olur. Uzman ekibimiz özel ekipmanları, kimyasalları, maska ve elbiseleriyle yangından sonra mekânlarınızın temizliğini başarıyla yapmakta, hızlı ve güvenli çalışmaktadırlar.

ortaköy yangın sonrası temizlik

Ortaköy Yangın Sonrası Temizlik

Ortaköy Cam Temizliği

Firmamız uzman kadrosu Ortaköy’deki cam temizliği ihtiyaçlarınızda da çözüm ortağınız olmayı başarıyor. Bütün iş yerlerinizin, evlerinizin, sitelerinizin cam yüzeylerini özel ekipmanlarımız ve cam temizleyicilerimizle temizleyip korozyon oluşumunun, kalıcı kireç lekelerinin oluşumunun önüne geçiyoruz.

ortaköy cam temizliği

Ortaköy Cam Temizliği

Ortaköy Restoran/Kafe Temizliği

Ortaköy kafe ve restoranları bakımından oldukça zengin. Buralarda her gün onlarca farklı lezzet hazırlanıp hem mekanlarında servis edilmekte hem de paket servisi ile evlere, işyerlerine ulaştırılmakta. Uzman ekibimiz de bütün işletme sahiplerine kafe, restoran temizliği desteği sağlayarak en büyük çözüm ortağı olmakta.

Ortaköy Bodrum Temizliği

Ortaköy’ün en uygun temizlik fiyatları ile öne çıktığımız uygulamalarımızdan bir tanesi de bodrum temizliği… Bodrumlar Ortaköy genelinde kiler, depo, daire, ambar ve başka amaçlar için kullanılmakta ve bodrumların temizliğinde gelişmiş makinelerin kullanılması icap etmektedir. Firma olarak bodrumlarınızın temizlik gereksiniminde yanınızdayız. Ortaköy’ün her neresinde olursanız olun firmamızı arayarak ihtiyaçlarınızı belirtebilir, günün her saatinde profesyonel ekibimizden bodrumlarınızın temizlenmesi için randevu talep edebilirsiniz.

Ortaköy Şirket Temizliği

Yeşil Temizlik olarak şirket temizliği de yapıyoruz. Şirketlerinizde makam odalarının, misafir odalarının, toplantı salonlarının, personel çalışma ofislerinin, merdivenlerin, lavaboların ve diğer bütün kullanım alanlarının temizliğini istediğiniz periyotlarda yüzeysel ya da detaylı olarak yapabiliyoruz. Özel kimyasallarımızla hijyenik bir çalışma ortamına sahip olmanızı sağlıyoruz.

Yorum Yap