OSMANBEY TEMİZLİK ŞİRKETİ

    Hizmet Bölgeleri

    Osmanbey temizlik şirketleri arasında bir adım öne çıkan ve sunduğu kaliteli hizmet ile dikkatleri üzerine çekmeyi başaran Yeşil Temizlik firması olarak sizlere her türlü temizlik hizmetini sunuyoruz. Özellikle hijyenin önemli olduğu ve çok çabuk kirlenen yerlerde uyguladığımız yöntemler size daha temiz bir ortama kavuşturacağız. Osmanbey Yeşil Temizlik Şirketi özellikle apartman temizliği konusunda size en iyi hizmetlerden bir tanesini sunuyor. Bizimle iletişime geçtikten sonra temizlik personellerimiz en kısa sürede verdiğiniz adrese gelerek apartman temizliğine başlayacaklardır. Ayrıca apartman temizliği sırasında kirlenmenin gecikmesi için özel kimyasallar kullanılır. Bu kimyasallar sayesinde temizliği yapılan apartman daha uzun süreyle temiz kalmış olur. Ayrıca temizlik işleminde sonra kirlenmenin önlenmesi için kurulama işlemi de yapılmaktadır.

    İstanbul Osmanbey temizlik sizler için aynı zamanda inşaat sonrası temizlik hizmeti de sunuyor. Özellikle inşaat sonrasında yapılar içerisinde çok fazla yabancı madde bulunabilir. Ayrıca kirlenen yüzeylerdeki yapıştırıcılarında çıkması bir o kadar zor olabiliyor. Kullandığımız özel deterjanlar ve çevreye zarar vermeyen kimyasallar sayesinde tüm bu yüzeyleri pürüzsüz bir şekilde temizleyebiliyoruz.

    Osmanbey’in en iyi temizlik firması olma yolunda emin adımlarla ilerleyen Yeşil Temizlik şirketi sizlere 7/24 hizmet sunmaktadır. Sizde apartman temizliği, inşaat sonrası temizlik, ofis temizliği, ev temizliği ya da diğer temizlik hizmetleri için 0212 369 90 75 nolu telefondan 7/24 bize ulaşabilirsiniz.

    Yorum yap