OSMANBEY TEMİZLİK ŞİRKETİ

Eylül 1, 2021 by 

Osmanbey temizlik şirketleri arasında bir adım öne çıkan ve sunduğu kaliteli hizmet ile dikkatleri üzerine çekmeyi başaran Yeşil Temizlik firması olarak sizlere her türlü temizlik hizmetini sunuyoruz. Özellikle hijyenin önemli olduğu ve çok çabuk kirlenen yerlerde uyguladığımız yöntemler size daha temiz bir ortama kavuşturacağız. Osmanbey Yeşil Temizlik Şirketi özellikle apartman temizliği konusunda size en iyi hizmetlerden bir tanesini sunuyor. Bizimle iletişime geçtikten sonra temizlik personellerimiz en kısa sürede verdiğiniz adrese gelerek apartman temizliğine başlayacaklardır. Ayrıca apartman temizliği sırasında kirlenmenin gecikmesi için özel kimyasallar kullanılır. Bu kimyasallar sayesinde temizliği yapılan apartman daha uzun süreyle temiz kalmış olur. Ayrıca temizlik işleminde sonra kirlenmenin önlenmesi için kurulama işlemi de yapılmaktadır.

İstanbul Osmanbey temizlik sizler için aynı zamanda inşaat sonrası temizlik hizmeti de sunuyor. Özellikle inşaat sonrasında yapılar içerisinde çok fazla yabancı madde bulunabilir. Ayrıca kirlenen yüzeylerdeki yapıştırıcılarında çıkması bir o kadar zor olabiliyor. Kullandığımız özel deterjanlar ve çevreye zarar vermeyen kimyasallar sayesinde tüm bu yüzeyleri pürüzsüz bir şekilde temizleyebiliyoruz.

Osmanbey’in en iyi temizlik firması olma yolunda emin adımlarla ilerleyen Yeşil Temizlik şirketi sizlere 7/24 hizmet sunmaktadır. Sizde apartman temizliği, inşaat sonrası temizlik, ofis temizliği, ofis temizliği ya da diğer temizlik hizmetleri için 0212 369 90 75 nolu telefondan 7/24 bize ulaşabilirsiniz.

Yorum Yap

Yeşil Temizlik Hakkında

2012 yılında kurulan Yeşil Temizlik Firması İstanbul’da pek çok kurumsal ve bireysel müşteriye ofis, villa, inşaat, fabrika, cam ve ofis halıfleks temizliği sunmakta olan profesyonel bir temizlik şirketidir.

Temizlik sektörü gibi soyut hizmet verilen bir alanda sunulacak hizmetin mümkün olduğunca somut hale getirilmesi gerekmektedir. Yeşil Temizlik Şirketi olarak yapacaklarımızı ve yapamayacaklarımızı kalem kalem sayarak, fiyatları da ekleyerek müşterinin sonradan bilgisi dahili olmadığı bir durumla karşılaşmamasını amaçlıyoruz.

Yeşil Temizlik Şirketi olarak sadece kurumlara ve şirketlere temizlik hizmeti vermekteyiz. Bireysel müşterilere ise boş daire ve villa temizliklerinde yardımcı olmaktayız.

Tek seferlik detaylı temizliklerde mobil ekibimiz aracı ile birlikte malzemeleri de yanında getirir. Periyodik temizlik sözleşmelerinde ise anlaşma dahilinde tercihen malzemeli veya malzemesiz olarak çalışırız.