Beylikdüzü Temizlik Şirketi

Ekim 1, 2021 by 

Beylikdüzü’nün en uygun temizlik fiyatları firmamız Yeşil Temizlik Şirketi tarafından sizlere sunulmaktadır. Yılların bilgi ve birikimine sahip firmamızda sizlere profesyonel hizmet verirken uygun fiyatlarla çalışmaya özen gösteriyoruz. Biz, müşterilerimizin memnuniyetini ön planda tuttuğumuz için daima müşteri odaklı çalışmalar gerçekleştirerek bugünlere kadar başarıyla geldik.

Temizlik sektörü dışarıdan bakıldığı gibi kolay bir sektör değildir. Çok fazla detaya yer vardır. Eğer uygulanan temizlikte başarılı olmak istiyorsanız amacınıza uygun olarak makine ve kimyasallardan faydalanmalısınız. Biz, teknolojiden faydalanarak geniş kapsamlı temizlik hizmeti veriyoruz. İhtiyaç duyduğunuz her alan için uygun makine ve kimyasallara sahibiz. Uyguladığımız temizlik çalışmalarını sıfır zararla bitiriyor ve sonucunda müşteri memnuniyetini yüksek tutmayı başarıyoruz. Ev temizliği, iş yeri temizliği, pencere temizliği, bahçe temizliği… Biz, sadece bunlarla kalmıyor ve daha fazlasını gerçekleştiriyoruz.

Kaliteli malzeme, kaliteli işçilik ve sonuçta kusursuz temizlik… Yeşil Temizlik Şirketi, profesyonel ekibiyle kusursuz temizlik için hizmetinizdedir.

Beylikdüzü Ofis Temizliği

Ofisinizin dekorasyonunun önemli olduğu kadar temizliğinin de önemli olduğunu biliyorsunuz. Ofisinize gelen misafirleriniz veya müşterileriniz, tozlu ve kirli bir ortamla karşılaşmak asla istemezler. Bunun için güvenilir bir firmadan eksiksiz bir temizlik hizmeti almanız gerekir. Biz, yıllardır bu alanda gerçekleştirdiğimiz çalışmalarımızla pek çok müşterimiz tarafından güvenle tercih ediliyoruz.

Beylikdüzü Ofis Temizliği

Beylikdüzü Ofis Temizliği

Ofis temizliği için firmamızla iletişime geçmeniz yeterli oluyor. Ekibimiz sizlere isteğiniz doğrultusunda günlük, haftalık, aylık ve tek seferlik olmak üzere temizlik hizmeti veriyor. Tek seferlik olan temizlik çalışmalarımızda herhangi bir devam zorunluluğu olmadan belirlenen güne özel temizlik yapılıyor.

Firma olarak gerçekleştirdiğimiz ofis temizliğinde ofisin boş olması, eşyalı olması, kullanım halinde olması, inşaatının yeni bitmiş olması veya tadilattan çıkmış olması fark etmemektedir. Ekibimiz, herhangi bir şart belirtmemekle birlikte sizin ihtiyacınız doğrultusunda temizlik çalışmalarını gerçekleştirmektedir. Profesyonel ekibimiz, son teknoloji makinelerimiz, güvenilir kimyasallarımız ve kaliteli işçiliğimizle sizlere kusursuz temizlik hizmeti sunuyoruz.

Beylikdüzü Ev Temizliği

Yeşil Temizlik Şirketi olarak ev temizliği adı altında hangi hizmetleri veriyoruz?

 • Boş ev temizliği
 • Eşyalı ev temizliği
 • Kullanım halinde ev temizliği
 • İnşaat sonrası ev temizliği
 • Tadilat sonrası ev temizliği
 • Taşınma öncesi ve sonrası ev temizliği

Tüm bu alanlarda hizmet veren firmamız, amaca uygun olarak makine ve malzeme tercihini yaparak çalışmalarını gerçekleştirmektedir. Günlük veya haftalık ev temizliğinizi bireysel olarak yapabilirsiniz. Fakat inşaat ve tadilat sonrası ev temizliğini bireysel olarak yapmanız neredeyse imkansızdır. Çünkü inşaat sonrasında ve tadilat sonrasında ev içerisinde inşaat malzemeleri kalabilir, boyama yapılmışsa boya zemine, pencerelere ve kapılara damlayabilir. En kötüsü de boyanın kurumuş olmasıdır. Kendi yöntemlerinizle kurumuş boyayı çıkaramazsınız. Gerekli malzemelerin temini ve yöntem sizi için çok fazla uğraştırabilir. Ekibimiz, bu alanda sizin için en iyi temizlik çalışmalarını gerçekleştirerek sizi büyük bir uğraştan kurtarmaktadır.

Beylikdüzü Ev Temizliği

Beylikdüzü Ev Temizliği

Yukarıda saydığımız temizlik çeşitleri dışında kullanım halindeki eviniz için temizlik görevlisi arıyorsanız ekip arkadaşlarımız hizmetinizde olacaktır. Ev içinde ve dışında detaylı olarak gerçekleştirdiğimiz temizlik çalışmaları sayesinde evinizin temizliğini tam anlamıyla sağlamış olacaksınız. Biz, amaca uygun olmasını istediğimiz için çeşitli kimyasallar ve makineler kullanıyoruz. Kullandığımız bu makine ve kimyasallar sayesinde evinizde istediğiniz temizlik eksiksiz bir şekilde gerçekleşmiş oluyor.

Beylikdüzü Dış Cephe Cam Temizliği

Beylikdüzü üzerinde bulunan ev ve iş yerleriniz için dış cephe cam temizliğini firmamıza emanet edebilirsiniz. Çünkü biz, alanında profesyonel ekiplerimizle çalışmalarımızı gerçekleştiriyoruz. Firma olarak belirlediğimiz çalışma planı doğrultusunda hareket ediyoruz.

 • Dış cephe cam temizliği yapılacak binanın fiziki yapısı hakkında bizi bilgilendirmeniz gerekiyor.
 • Bilgilendirme doğrultusunda ekiplerimiz temizlikte kullanacağı vinç, merdiven, teleskopik sopa ve kullanılacak kimyasalı belirliyor.
 • Temizlik için gün ve saat ayarlanıyor.
 • Ekibimiz o gün ve saatte adresinizde olarak çalışmaya başlıyor.
Beylikdüzü Dış Cephe Cam Temizliği

Beylikdüzü Dış Cephe Cam Temizliği

Dış cephe camlarınızın temizliğini düzenli olarak yaptırmazsanız ileriki zamanlarda cam üzerinde kireçlenme ve oksitlenme görülebilir. Cam, yavaş yavaş leke tutmaya başlar ve hoş bir görüntü oluşturmaz. Bu gibi sorunlarla karşı karşıya kalmamak için ekibimizin verdiği temizlik hizmetinden faydalanmalısınız.

Beylikdüzü Yerinde Halı Yıkama

Beylikdüzü temizlik firmaları arasında başarıyla yerini alan firmamız Yeşil Temizlik Şirketi, sizi büyük bir dertten kurtarıyor. Artık halı yıkatma derdine son veriyorsunuz. Halınızı toplamak, halı yıkayan bir firma bulmak, firmanın halıyı almasını beklemek… Ev ve iş yerlerinizde bulunan halılarınızı günlerce beklemenize son veriyoruz. Teknolojinin harikası makinelerimizle adresinize gelerek yerinde halı yıkama hizmeti veriyoruz.

Beylikdüzü Yerinde Halı Yıkama

Beylikdüzü Yerinde Halı Yıkama

Kullandığımız makine ve kimyasallar, halınızı derinlemesine temizlerken kurumasını da sağlamaktadır. Kısa süre içerisinde halınızı yıkatabilir, kurutabilir ve kullanabilirsiniz. Fakat bizim size tavsiyemiz halınızı hafta sonları veya mesai saatleri dışında yıkatmanızdır. Daha iyi sonuç için yıkama ve kurutma işlemlerinden sonra halınızı havalandırmanız daha uygun olacaktır. Eğer buna vaktiniz yoksa işlemler bittikten belirli bir süre sonra halınızı kullanmaya başlayabilirsiniz. Bu durumda herhangi bir aksilik söz konusu değildir.

Beylikdüzü Zemin Temizliği

Ev veya iş yerlerinizin zemin temizliğini geri planda tutmamalısınız. Basit bir işlemmiş gibi görünse de örneğin boyama işlemi sonucunda zemin üzerinde kalan kalıntıların temizliği oldukça zordur. Boya kalıntılarının çıkması için bazı kimyasallar ve malzemeler kullanılır. Ekibimiz, zemine zarar vermeden boya kalıntılarını veya lekeleri derinlemesine temizler.

Beylikdüzü Zemin Temizliği

Beylikdüzü Zemin Temizliği

Zemin üzerindeki kirin temizlenmesi için özel kimyasallar kullanıyoruz. Bu kullandığımız kimyasallar kiri derinlemesine temizlerken tekrar aynı kirlenmenin oluşumunu uzun süre engelleyecektir.Temizlik işlemlerimizi gerçekleştirirken eğer çalışma yaptığımız alanda gider bulunmuyorsa vakum makinemiz sayesinde alanın temizliğini sağlıyoruz. Tam donanım makinelerimizle yapamayacağımız temizlik işleminin olmadığını iddia ediyoruz.

Beylikdüzü Bina Temizliği

İnşaat sonrası bina temizliği yaptığımız gibi bina temizliğinizi periyodik olarak gerçekleştiriyoruz. İnşaat sonrası temizlik için binanın büyüklüğüne göre ekip sayısını belirliyoruz. Alanında profesyonel ekibimiz firmamızdan araç gereç teminini yaparak bina temizliğine başlıyor.  Böylelikle bina içerisinde ve dışarısında daha temiz bir görünüm elde etmiş olursunuz. Firmamızla anlaşma sağlandığı sürece ekibimiz, vaktini geciktirmeden bina temizliğine başlayacak ve temizliği layıkıyla yerine getirecektir.

Beylikdüzü Fabrika/Atölye Temizliği

Firma olarak fabrika ve atölye temizliğinin ne kadar önemli olduğunu biliyoruz. Ekibimiz de gerçekleştirdiği tüm çalışmaları özenle ve dikkatle gerçekleştiriyor. Yeşil Temizlik Şirketi ailesi olarak farklı alanlarda çalışmalarımızı gerçekleştiriyoruz. Bu alanlar arasında şunlar bulunmaktadır: Endüstriyel alan temizliği, fabrika temizliği, üretim alanlarının temizliği, depo temizliği, imalathane temizliği…

Bu alanda bilgi ve birikim sahibi ekibimizle birlikte eksiksiz bir temizlik gerçekleştiriyoruz. Peki, biz fabrika ve atölyeleriniz için hangi çalışmaları gerçekleştiriyoruz?

 • Buharla makine temizliği
 • Zemin yıkama çalışmaları
 • Zemin cilalama çalışmaları
 • Dış cephelerin temizlenmesi
 • İlaçlama çalışmaları

Müşteri odaklı gerçekleştirdiğimiz çalışmalarımızda, müşterilerimizin istek ve ihtiyaçlarına doğru çözümler sunuyoruz. Tüm çalışmalarımızı yüksek kalitede ve uygun fiyatlarla müşterilerimize sunmaya özen gösteriyoruz.

Beylikdüzü Okul Temizliği

Beylikdüzü üzerinde bulunan okulların temizliğini eksiksiz ve kusursuz olarak gerçekleştiriyoruz. Neden mi? Çünkü öğrenciler için daha temiz, daha ferah ve daha kullanışlı alanlar oluşturmak istiyoruz. Duvar temizliği, zemin temizliği, tavan temizliği, sınıf temizliği, merdiven temizliği, korkuluk temizliği… Okul içerisinde temizliğe ihtiyaç duyulan tüm alanları en iyi şekilde temizliyoruz.

Beylikdüzü Otel Temizliği

Oteller, gün içerisinde pek çok insana konaklama imkanı sunuyor. Siz, müşterilerinizi ağırladığınız otellerinizin temizliğini aksatmamalı ve müşterilerinize daha kaliteli bir hizmet vermelisiniz. İnsanlar konaklama yerlerini seçerken güvenliğe ve konfora ne kadar dikkat ederlerse temizliğe de o kadar dikkat ediyorlar. Siz, otelinizin temizliğini kusursuz bir şekilde sağlamalı ve müşterilerinizi ağırlamalısınız.

Otel temizliğinde görevli ekibimiz, her zaman plan ve program eşliğinde hareket ederek kusursuz bir iş çıkarmaktadır. Ekibimiz, otel içi ve dışı gerekli tüm temizlik uygulamalarını en iyi şekilde yapmaktadır. Ekibimizin gerçekleştirdiği çalışmalara birkaç tane örnek verebiliriz: Zemin temizliği, avize ve aksesuar temizliği, kapı ve pencere temizliği, oda ve merdiven temizliği…

Beylikdüzü AVM / İş Merkezi Temizliği

AVM ve iş merkezleri gün içerisinde pek çok insana kapılarını açıyor. İnsanlar, AVM ve iş merkezlerini tercih ederken oranın temiz görünüp görünmemesinden de etkilenebiliyor. Sizler de AVM veya iş merkezlerinizin temizliğini tam anlamıyla sağlayarak ziyaretçilerinize daha kaliteli bir ortam sunabilirsiniz.

Yeşil Temizlik Şirketi olarak sizin için detaylı temizlik uygulamalarımızı gerçekleştiriyoruz. Kullandığımız makineler ve malzemelerle uygun fiyata yüksek kaliteye sahip çalışmalarımızı gerçekleştiriyoruz.

Beylikdüzü Su Baskını Temizliği

Beklenmedik anlarda ev veya iş yerleriniz su baskınına uğrayabilir. Evet, çok can sıkıcı bir durum olsa da gerekli çalışmalar vaktinde yapılmadığı sürece daha can sıkıcı bir durumla karşılaşabilirsiniz. Siz, bilinçli bir şekilde hareket ederek su baskını karşısında firmamıza haber vermelisiniz. Ekibimiz, kısa sürede adresinize gelerek gerekli çalışmaları gerçekleştirecektir. Ev ve iş yerlerinizin zeminini kurtarırken zarar görmüş eşyalarınızı da kurtarıyoruz.

Beylikdüzü Hastane Temizliği

Beylikdüzü’nde temizlik hizmeti veren firmamız, hastaneler için de detaylı temizlik çalışmalarını gerçekleştirmektedir. Hastaneler için uygulanan temizlik silip süpürmekten de ziyade daha ince ayrıntılara sahiptir. Çünkü hastane ortamı sağlığı iyi olan veya olmayan birçok insanı bir arada tutar. Bu yüzden hastaneler en iyi şekilde temizlenmelidir. Firmamız, bu alanda uzman ekibiyle sizlerin istek ve ihtiyaçlarına çözüm sunmaktadır.

Beylikdüzü Hastane Temizliği

Beylikdüzü Hastane Temizliği

Beylikdüzü Villa Temizliği

Villa temizliği için yıllardır çalışan ekibimiz, ihtiyacınız olan tüm temizlik hizmetini sizlere sunmaktadır. Biz, villa temizliği yaparken aşağıda yer alan çalışmaları gerçekleştiriyoruz.

 • Oda ve salon temizliği
 • Mutfak temizliği
 • Lavabo ve banyo temizliği
 • Bahçe temizliği
Beylikdüzü Villa Temizliği

Beylikdüzü Villa Temizliği

Yukarıda yer alan temizlikleri eksiksiz bir şekilde gerçekleştirirken özel malzemeler kullanıyoruz. Kullandığımız malzemeler, temizliğin gerçekleşeceği her alan için farklılık gösteriyor.

Beylikdüzü Yangın Sonrası Temizlik

Ev ve iş yerlerinde çıkan yangınlar büyük zarara yol açabiliyor. Can kaybı yaşanmadığı sürece yangının zarar verdiği alanların tekrar kullanılabilmesi için temizlenmesi gerekiyor. Yangının çıktığı ortamdaki koku ve izlerin gitmesi için profesyonel bir destek almanız gerekiyor. Ekibimiz, yangın sonrası temizlik için önce ortamdaki eşyaları temizliyor. Kullanıma uygun olmayan eşyalar atılıyor, kullanılabilecek eşyalar ise temizleniyor ve onarılıyor. Daha sonra yangın izlerinden kurtulmak için temizleme çalışmaları başlıyor.

Beylikdüzü Yangın Sonrası Temizlik

Beylikdüzü Yangın Sonrası Temizlik

Beylikdüzü Cam Temizliği

Ekibimiz, cam temizliği için özel kimyasallar kullanmaktadır. Kullanılan bu kimyasallar cama asla zarar vermez. Aksine cam üzerindeki lekeleri, izleri, kiri, kireçlemeyi ve oksitlenmeyi temizler ve önler. Ekibimiz, ev ve iş yerlerinizde bulunan camları iç ve dış olarak detaylı bir şekilde temizlemektedir.

Beylikdüzü Cam Temizliği

Beylikdüzü Cam Temizliği

Beylikdüzü Restoran/Kafe Temizliği

Beylikdüzü üzerinde bulunan restoran ve kafelerinizin temizliğine ne kadar önem veriyorsunuz? Müşterilerinizi daha temiz bir ortamda ağırlamaya ne dersiniz? Yeşil Temizlik Şirketi ekibi, restoran ve kafelerinizin temizliğini eksiksiz ve kusursuz bir şekilde gerçekleştirmektedir. Üstelik ekibimizin sizlere verdiği bu hizmet uygun fiyatlarla sizlere sunulmaktadır.

Beylikdüzü Bodrum Temizliği

Gelelim bodrum temizliğine… Bodrum temizliği zor ve karmaşık bir işlemdir. Bodrumların daha temiz ve daha kullanışlı bir alan haline getirilebilmesi için alanında deneyim sahibi ekibimiz üzerine düşen tüm görevi layıkıyla yerine getirmektedir. Ekibimizin kullandığı makine ve kimyasallarla birlikte bodrum sizin için daha uygun hale gelecektir.

Beylikdüzü Şirket Temizliği

İş dünyasına ortak olduğunuz şirketinizin temizliğini aksatmamalısınız. Çünkü iyi işler başaran bir şirket her zaman temiz ve düzenli bir görünüme sahip olmalıdır. Ekibimiz, şirketinizin gizliliğini ve güvenliğini ön planda tutarak temizlik uygulamalarını gerçekleştirmektedir. Şirketinizin kapı ve pencere temizliği, merdiven temizliği, duvar ve zemin temizliği ekibimiz tarafından gerçekleştiriliyor.

Yorum Yap

Yeşil Temizlik Hakkında

2012 yılında kurulan Yeşil Temizlik Firması İstanbul’da pek çok kurumsal ve bireysel müşteriye ofis, villa, inşaat, fabrika, cam ve ofis halıfleks temizliği sunmakta olan profesyonel bir temizlik şirketidir.

Temizlik sektörü gibi soyut hizmet verilen bir alanda sunulacak hizmetin mümkün olduğunca somut hale getirilmesi gerekmektedir. Yeşil Temizlik Şirketi olarak yapacaklarımızı ve yapamayacaklarımızı kalem kalem sayarak, fiyatları da ekleyerek müşterinin sonradan bilgisi dahili olmadığı bir durumla karşılaşmamasını amaçlıyoruz.

Yeşil Temizlik Şirketi olarak sadece kurumlara ve şirketlere temizlik hizmeti vermekteyiz. Bireysel müşterilere ise boş daire ve villa temizliklerinde yardımcı olmaktayız.

Tek seferlik detaylı temizliklerde mobil ekibimiz aracı ile birlikte malzemeleri de yanında getirir. Periyodik temizlik sözleşmelerinde ise anlaşma dahilinde tercihen malzemeli veya malzemesiz olarak çalışırız.