HEMEN ARA

KÜÇÜKÇEKMECE TEMİZLİK ŞİRKETİ

Günümüzde birçok mekanın temizliğini yapabilmek için temizlik şirketleri hizmet halindedir. Küçükçekmece temizlik şirketleri de bu hizmeti vermek için gece gündüz çalışmaktadır. Şirketimiz yeşil temizlik şirketi de bu hizmeti veren şirketler arasında yer almaktadır. Akla gelebilecek her mekanın temizlik işlemlerini üstlenebilen şirketimiz, tecrübeli çalışanları ile müşterilerini memnun etmek için çabalamaktadır.

Günümüzde artık ev hanımları bile temizlik yapmaktan bıkmış ve bu işlemler için yardımcılar aramaktadır. Şirketimiz ev, ofis ya da iş yeri gibi mekanlara da hizmet vermektedir ve bu alanların temizliğini de oldukça kısa bir süre içerisinde tamamlamaktadır. Küçükçekmece yeşil temizlik şirketi olarak tek amacımız kaliteli hizmetimiz ile müşterilerimizi memnun etmektir. Bugüne dek bu işi oldukça iyi başardığımız için işlerimizi düzenli bir şekilde yürütmekteyiz. Bünyemizde çalışan her eleman bizim için değerlidir ve hepsi de işlerinde oldukça profesyoneldir. Tecrübeli ve profesyonel çalışanlar ile verilen kaliteli hizmetler de her zaman müşteri tarafından beğeni ile karşılanmıştır.

İstanbul Küçükçekmece temizlik şirketleri arasında en bilinen şirketlerden bir tanesi halinde olan şirketimiz yıllardır olduğu gibi hizmetlerine ara vermeden devam etmektedir. Temizlik her alanda oldukça önemlidir ve bu işi yapan insanların da tecrübesi aynı oranda değerlidir. Bu yüzden temizlik şirketlerinde çalışan kişilerin özenle seçilmesi hayati değer taşımaktadır. Şirketimiz çalışanlarını her zaman dikkatli ve titiz bir şekilde seçtiği için bu konuda herhangi bir sorun yaşamamıştır. Çalışanlarımız her zaman yapmaları gereken işlerin ciddiyetinin bilincindedir ve buna göre hareket etmektedir. Evden ofise, alışveriş merkezinden okula kadar akla gelebilecek en küçük noktada bile temizlik işlemlerine el atan şirketimiz her zaman müşteri memnuniyeti odaklı çalışmakta ve böylece müşterilerinin de saygısını, aynı zamanda takdirini kazanmaktadır. Küçükçekmece’nin en iyi temizlik şirketi olarak bilinen şirketimiz yeşil temizlik şirketi, istenilen zamanda hizmet halindedir ve herkes şirketimizden hizmet talebinde bulunabilir. Sizler de temizlik için profesyonel ve güvenilir kişiler arıyorsanız hemen şirketimiz ile iletişime geçerek kaliteli bir hizmete sahip olabilirsiniz. Temizlik her zaman önemli bir konudur ve sizler de bu konuda oldukça dikkatli olmalısınız.

1 Comment

 • Huseyin sayir / 07 Kasım 2016 at 23:46

  ADI.HUSEYIN
  SOYADI.SAYIR
  DOGUM TARIHI.01/01/1965
  IKAMETGAH.K.CEKMECE
  CEP.05467456323
  MESLEGI.TEMIZLIK
  MEDENIHALI.EVLI
  IS DURUMU. EMEKLI
  COCUK .3
  KAN GURUBU.AR H (+)
  SAGLIGI.DIYABET
  MEZUNUYETI.ORTA OKUL
  ASKERLIK YAPTI
  EHLIYET YOK
  ENSON CALISTIGI YER.BEDAS AS
  YABANCI DIL.INGILIZCE
  IS TECRUBESI.25 YIL
  BILGISAYAR. BIRAZ
  KULLANDIGI MAKINALAR. CILA MAKINASI KOMBIMAT HER TURLU CILA ATIMI
  KISA OZ GECMISI. I’LL ARATURK HAVALIMANINDA GOREV ALDIM CILA ATMAYI OGRENDIM MARKET (MIGROS.SOK.TANSAS.GIMA.ONUR.HAPPY)
  BANKALARDA GRANTI DENIZBANK ISTANBULBANK T.TICARET.BANKASI A BANK ESBANK
  MAGAZA.( BOYNER.LCW.DEFAKTO.OXXO.FLO
  PASABAHCE MAG GOREV ALDIM
  DERSANE.DILKO.GOKDIL.DERSANESI
  HASTANE. CAPA.CERRAHPASA.
  SRADON BIZIM EVLER 2 VE 1VE3 KATLARDA CILA ATTIM
  ATRIUM.GALERIA MALOF RESIDASNS
  KREDI INWEST
  POSTABASI ELEMAN EKIPSEFI PROJE MUD YAPTIM

  Cevapla