ETİLER TEMİZLİK ŞİRKETİ

Eylül 1, 2021 by 

Temizlik insanların sağlıklı bir şekilde yaşamaları için gerekli olan bir işlemdir. Özellikle okul ve fabrika gibi fazla sayıda insanın bir arada olduğu, uzun vakitler aynı ortamda bulunulan kalabalık yerlerde temizliğin önemi daha fazladır. Böyle kalabalık olan ortamlarda düzenli olarak temizlik yapılması gerekir. Temizlik yapılmaması durumunda insan sağlığını etkileyen kötü sonuçlar ortaya çıkabilir. Çok sayıda insanın yaşadığı yerlerde ortaya çıkan mikroplar kısa zamanda tüm çevreye yayılır ve bunun sonucunda birçok kişinin bu mikropları kapmasın neden olabilir. İstanbul Etiler temizlik firması olarak okul temizliği hizmetlerini vermekteyiz. Etilerdeki temizlik yaptırmak istediğiniz okullar için firmamızdan destek alabilirsiniz. Ekiplerimiz teknolojinin tüm imkânlarından yararlanarak profesyonel bir şekilde okul temizliğinizi gerçekleştirmektedir. Firmamız fabrika temizliği işlemlerini de yapmaktadır. Fabrikalarda temizlik yaptırmak istediğinizde şirketimizi arayabilir ve servis kaydınızı oluşturabilirsiniz. Etiler temizlik şirketleri arasında uzun yıllardır hizmet veren firmamız müşterilerimizin hizmetlerimizden memnun kalması için büyük bir titizlik ile çalışmaktadır. Fabrikaların temizliğinde özel olarak temizleme makineleri kullanıyoruz. Öncelikle temizlenecek olan yerin tozunu alıyor, sonrasında makineler ile temizlik işlemlerini gerçekleştiriyoruz. Temizlik sırasında kullandığımız temizlik malzemelerinin tamamı insan sağlığına etkisi olmayan malzemelerden oluşur. Bu yüzden gönül rahatlığı ile fabrika ve okul temizliğinizi yaptırabilirsiniz.

 

Etiler’in en iyi temizlik firması olarak günlük, haftalık ve aylık olarak ev temizliği çalışmalarımız da bulunmaktadır. Ev temizliklerini yapan ayrı çalışanlarımız bulunmaktadır. Çalışanlarız Etilerdeki evinize sizin uygun olduğunuz bir gün ve saate gelerek gerekli olan temizlik işlemlerinin tamamını dikkatli ve özenli bir şekilde gerçekleştirmektedir. Etiler Yeşil Temizlik Şirketi hizmetlerimizde sektörde edindiğimiz deneyim ve tecrübelerimizi siz değerli müşterilerimize sunmaktayız. Günün her saati servis hizmeti veren firmamızı arayarak temizlik konusundaki başvurularınızı gerçekleştirebilirsiniz. Sizler için sürekli olarak telefon başında bulunan çalışanlarımıza 0212 369 90 75 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz. Temizlik konusunda kaliteli ve güvenli bir hizmet almak istiyorsanız Yeşil Temizlik şirketi sizler için doğru adres. İşlemlerimizi tamamladıktan ve evinizden ayrıldıktan sonra ne kadar doğru bir firma ile çalıştığınızı göreceğinizden hiç şüpheniz olmasın.

Yorum Yap

Yeşil Temizlik Hakkında

2012 yılında kurulan Yeşil Temizlik Firması İstanbul’da pek çok kurumsal ve bireysel müşteriye ofis, villa, inşaat, fabrika, cam ve ofis halıfleks temizliği sunmakta olan profesyonel bir temizlik şirketidir.

Temizlik sektörü gibi soyut hizmet verilen bir alanda sunulacak hizmetin mümkün olduğunca somut hale getirilmesi gerekmektedir. Yeşil Temizlik Şirketi olarak yapacaklarımızı ve yapamayacaklarımızı kalem kalem sayarak, fiyatları da ekleyerek müşterinin sonradan bilgisi dahili olmadığı bir durumla karşılaşmamasını amaçlıyoruz.

Yeşil Temizlik Şirketi olarak sadece kurumlara ve şirketlere temizlik hizmeti vermekteyiz. Bireysel müşterilere ise boş daire ve villa temizliklerinde yardımcı olmaktayız.

Tek seferlik detaylı temizliklerde mobil ekibimiz aracı ile birlikte malzemeleri de yanında getirir. Periyodik temizlik sözleşmelerinde ise anlaşma dahilinde tercihen malzemeli veya malzemesiz olarak çalışırız.