Ulus Temizlik Şirketi

  Hizmet Bölgeleri

  Evlerimizin ve ofislerimizin vazgeçilmez birer parçası olan koltuklar belli bir kullanım sonrasında kirlenmekte ve sağlığa zarar verebilecek noktaya gelebilmektedirler. İşte bu noktaya gelinmeden önce ya da gelindikten sonra ise koltukların derinlemesine temizlenmesi ve üzerlerinde bulunan her türlü bakterinin yok edilmesi gerekiyor. Özel sistemler sayesinde Ulus Yeşil Temizlik şirketi olarak koltuk yıkama konusunda sahip olduğumuz tecrübe ile koltukları derinlemesine temizlemekte ve yıkamaktayız. Ayrıca uygulamalarımız sırasında koltuklarda bulunabilecek her türlü leke ve kir içinde özel yöntemler uygulayarak bunları tamamen ortadan kaldırmaktayız.

  Yeşil temizlik firması ile uzun süreden beri çalışıyoruz. Disiplinli, çalışkan ve çok yardımsever çalışma arkadaşları. Teşekkür ederiz.

  Meryem Hanım

  Hırvatistan Konsolosluğu

  Gönderdiğiniz personelden çok memnun kaldık aynı personel ile devam etmek isteriz teşekkür ederiz.

  Canan Hanım

  Beşiktaş İlçe Tarım Müdürlüğü

  Hangi konuda desteğe ihtiyacımız olsa yardımcı olan Yeşil temizlik firma yönetimi ve personeline teşekkür ederiz.

  Paulina Burgueño

  Meksika Konsolosluğu

  Ulus temizlik firmaları arasında sahip olduğu tecrübe ve deneyim ile ön plana çıkmayı başaran firmamız özellikle son yıllarda bu tecrübe ve deneyimini daha fazla artırarak müşterilerine yerine halı yıkama hizmeti de sunmaya başladı.  Beşiktaş Ulus temizlik olarak bu sayede hem sizlere çok daha hızlı hem de daha etkili hizmet sumaktayız.

  Sunduğumuz hizmetler kapsamında aynı zamanda sizlere ofis temizliğinde de yine Ulus’un en iyi temizlik şirketi olarak biz hizmet sunuyoruz. Eğer ofislerinizin derinlemesine ve etkili bir şekilde temizlenmesini ve aynı zamanda da tüm bu hizmetler için uygun fiyat ödemeyi istiyorsanız siz de hemen 0212 369 90 75 nolu telefon numarasını arayarak İstanbul için bizden 7/24 hizmet alabilirsiniz.

  Yorum yap