Yenibosna Temizlik Şirketi

Nisan 20, 2024 by 

Yenibosna’nın en uygun temizlik fiyatları firmamız Yeşil Temizlik Şirketi tarafından sizlere sunulmaktadır. Geniş kapsamlı temizlik çalışmalarımızı uygun fiyatlarla müşterilerimize sunuyoruz. Çalışmalarımızın uygun fiyatlı olmasıyla beraber kusursuz ve eksiksiz olması firmamızın kalitesini arttırıyor. Biz, uzun yıllar bu sektörde hizmet veren bir firmayız. Sektörde çalışmalarımızı başlattığımız günden bu yana her zaman müşteri odaklı çalışmalar gerçekleştirdik. Müşterilerimizin istekleri ve ihtiyaçları doğrultusunda adım atarak müşteri memnuniyetini daima yüksek tutmayı başardık.

En iyi temizlik çalışmalarımız için kendimizi geliştirmeye devam ediyoruz. Özel makineler ve kimyasallar kullanıyoruz. Kullandığımız kimyasalların miktarını iyi ayarladığımız için sağlığa hiçbir zararı bulunmuyor. Geniş kapsamlı temizlik çalışmaları için çeşitli makineler kullanıyoruz. Kullandığımız bu makinelerin temizliğini, bakım ve onarımını düzenli olarak gerçekleştiriyoruz. Ofis ve iş yerleri gibi alanların temizliğinin artık daha dikkatli ve sorunsuz yapılması gerektiğini biliyoruz. Bu nedenle temizlik çalışmalarımızda herhangi bir hataya yer vermiyoruz. Müşterilerimizin ihtiyaç duyduğu temizlik için kesin ve hızlı çözümlerimizle çalışıyoruz.

Yeşil Temizlik Şirketi ailesi olarak 7/24 profesyonel temizlik çalışmalarıyla hizmetinizdeyiz.

Yenibosna Ofis Temizliği

Yenibosna temizlik firmaları arasında yerini başarıyla alan firmamız Yeşil Temizlik Şirketi, ofis temizliği alanında profesyonel ekibiyle hizmet vermektedir. Ekip, yılların bilgi ve birikimine sahiptir. Firmamızda görev alan ekibimiz, ofis temizliği için aşağıda verdiğimiz alanlarda çalışmaktadır.

  • Boş ofis temizliği
  • Eşyalı ofis temizliği
  • İnşaat sonrası ofis temizliği
  • Tadilat sonrası ofis temizliği

Ofisin kullanım halinde olup olmadığı temizlik çalışmalarımızı etkilememektedir. Dilerseniz inşaat sonrası temizlik için ya da tadilat sonrası temizlik için uzman ekibimizden yardım alabilirsiniz. Ekibimiz, ofisinizin iç ve dış detaylı temizliğini gerçekleştirirken ofis içerisindeki gizliliği ön planda tutmaktadır.

yenibosna ofis temizliği

Yenibosna Ofis Temizliği

Ekibimizin sizlere verdiği ofis temizliği hizmetinden günlük, haftalık, aylık ve tek seferlik olarak faydalanabilirsiniz. Günlük olarak gerçekleştirdiğimiz temizlikte süpürme, silme, düzenleme ve çöp atma gibi işlemler bulunmaktadır. Eğer günlük değil de haftalık ya da aylık olsun istiyorsanız temizlik detayları ona göre değişiklik gösterir. Tek seferlik temizlikte ise daha detaylı temizlik yapılır. Tüm bu çalışmalarımız profesyonel ekibimiz tarafından sizlere özenle ve dikkatle sunulmaktadır. Kullandığımız makineler ve kimyasallarla en iyi ofis temizliğini firmamız sizlere sunmaktadır.

Yenibosna Dış Cephe Cam Temizliği

Dış cephe cam temizliği mutlaka alanında profesyonel ekipler tarafından yapılmalıdır. Çünkü bu temizlik diğer temizliklere göre ekstra risk taşımaktadır. Çünkü dış cephelerde kullanılan cam belirli bir yüksekliğe ve genişliğe sahiptir. Temizliği yapacak olan ekip, gerekli tüm güvenlik önlemlerini almalıdır. Yeşil Temizlik Şirketi olarak sizlere dış cephe cam temizliği hizmetini verirken yüksek güvenlik önlemleri alıyoruz. Aldığımız bu önlemlerle önce çalışanlarımızın sonra ise çevrenin güvenliğini koruyoruz.

yenibosna dış cephe cam temizliği

Yenibosna Dış Cephe Cam Temizliği

Dış cephe cam temizliğini aksatmamalısınız. Çünkü aksattığınız temizlik bir süre sonra cam yüzeyinde kireçlenmeye ve oksitlenmeye yol açacaktır. En önemlisi ise eğer temizliği yaptırmazsanız bu durum kalıcı olacaktır. Aynı zamanda temizlikte kullanılan kimyasallar da camın yüzeyini etkilemektedir. Eğer cam yüzeyinde herhangi bir hasar oluşsun istemiyorsanız ekibimizi güvenle tercih edebilirsiniz. Çünkü ekibimiz kaliteli malzemeler kullanarak bu temizliği gerçekleştiriyor.

Yenibosna Yerinde Halı Yıkama

Evlerde ve ofislerde kullanılan halıfleks, kullanışlı olduğu kadar zor temizlenen bir üründür. Zor temizlenmesinin sebebi ise bulunduğu ortamın zeminini komple kapatan halının kaldırılıp yıkandıktan sonra tekrar zemine sabitlenmesidir. Bu biraz zahmetlidir. Ekibimiz, yerinde halı yıkama hizmeti ile artık halıfleks derdine son veriyor. Kullandığımız özel makineler ve kimyasallar sayesinde yerinde yıkadığımız halıyı derinlemesine temizliyoruz ve kurutup kullanıma hazır hale getiriyoruz.

yenibosna yerinde halı yıkama

Yenibosna Yerinde Halı Yıkama

Makinemiz önce halı üzerinde köpükleme yapıyor. Köpük belirli bir süre halı üzerinde kalıyor ve bu sırada halı üzerindeki lekeleri, kiri ve tozu temizliyor. Daha sonra vakum makinemiz ile halı yüzeyindeki köpükle beraber tüm kiri çekiyoruz. Uyguladığımız işlemler sonucunda halınızı derinlemesine temizlerken birkaç saat içerisinde kullanıma hazır hale getiriyoruz. Böylelikle sizler de halı beklemekle vakit kaybetmiş olmuyorsunuz.

Yenibosna Zemin Temizliği

Zemin temizliğinde bilgi ve birikim sahibi ekibimiz, doğru makine ve kimyasallarla amaca uygun olarak çalışmalar gerçekleştirmektedir. Temizleme çalışmaları zeminde kullanılan malzemeye göre değişiklik göstermektedir. Aynı zamanda zeminde herhangi bir leke temizliği mi yapılacak yoksa normal toz alma temizliği mi yapılacak bu da kullanılan makine ve kimyasalları etkilemektedir.

yenibosna zemin temizliği

Yenibosna Zemin Temizliği

Firmamız geniş kapsamlı temizlik çalışmaları gerçekleştirdiği için sizlerin istek ve ihtiyaçlarına en doğru çözümü sunmaktadır. Uygulamalarımız doğrultusunda zeminin bulunduğu alan göz önünde bulundurularak makine ve malzeme tercihi yapılır. Böylelikle kısa sürede kesin çözümlü zemin temizliği yapılır.

Yenibosna Bina Temizliği

Yenibosna’daki binalarınızı güvenle ekibimize emanet edebilirsiniz. İşinde profesyonel ekibimiz, bina içerisinde ve dışarısında detaylı temizlik işlemlerini gerçekleştirmektedir. Nedir bu temizlik işlemleri diyecek olursanız şöyle sıralayalım: Bina içerisinde merdiven temizliği, kapı ve pencere temizliği, korkuluk temizliği, cam temizliği, asansör temizliği, bahçe temizliği…

Ekibimizin gerçekleştirdiği bu temizlik çalışmalarından isteğiniz ve ihtiyacınız doğrultusunda günlük, haftalık, aylık ve tek seferlik olarak faydalanabilirsiniz. Firmamız tarafından gerçekleştirilen bu temizlik çalışmaları uygun fiyatlarla sizlere sunulmaktadır. İhtiyacınız ve isteğiniz doğrultusunda ekibimizi güvenle tercih edebilirsiniz.

Yenibosna Fabrika/Atölye Temizliği

Yenibosna üzerinde bulunan fabrika ve atölyelerinizin temizliğini alanında uzman ekibimiz üstleniyor. Ekibimiz, fabrika ve atölye içerisinde gerçekleşecek temizliğin hangi aşamalarda ilerlemesi gerektiğini, hangi makinelerin ve malzemelerin kullanılacağını, amaca uygun kimyasal seçimini en iyi şekilde planlamaktadır.

Zemin temizliği, duvar temizliği, kapı ve pencere temizliği, merdiven temizliği, asansör temizliği, makine temizliği… Bu ve bunun gibi pek çok alanda detaylı temizlik uygulamaları gerçekleştiren firmamız, sizlerin istek ve ihtiyaçları doğrultusunda hareket etmektedir. Eğer fabrika veya atölyeniz 400 m2’den fazlaysa mutlaka ekibimiz o alanda keşif yapmalıdır. Böylelikle doğru kişi sayısı ve doğru araç gereçlerle temizlik eksiksiz bir şekilde gerçekleşir.

Yenibosna Okul Temizliği

Yenibosna’daki okullar için temizlik hizmeti veren firmamız, bu temizlik çalışmalarını günlük, haftalık, aylık ve dönemlik olarak gerçekleştirmektedir. Çalışmalarımız arasında bahçe temizliği, bina temizliği, merdiven temizliği, korkuluk temizliği, kapı ve pencere temizliği, sınıf temizliği vs. bulunmaktadır. Yani ekibimiz okul temizliği için gerekli tüm alanları detaylı bir şekilde temizlemektedir.

Yenibosna AVM / İş Merkezi Temizliği

Yeşil Temizlik Şirketi olarak Yenibosna üzerinde bulunan AVM ve iş merkezlerinin detaylı temizliğini yapıyoruz. Alanında profesyonel ekibimiz, doğru makine ve malzemelerle en iyi temizlik çalışmalarını gerçekleştiriyor. Ekibimizin sizlere sunduğu bu hizmet, sektördeki çoğu firmaya göre daha uygun fiyatlarla gerçekleştiriliyor.

Yenibosna Su Baskını Temizliği

Eviniz veya iş yeriniz su baskınına uğrayabilir. Yaşanan su baskını, eğer zamanında ve doğru müdahaleler edilmezse maddi manevi hasara yol açabilir. Su baskınının ne zaman olacağını bilemezsiniz fakat sonrasında ne yapmanız gerektiğini bilmelisiniz. dış cephe temizliğiveya iş yerlerinizde yaşanan su baskını sonrasında firmamızla iletişime geçmeniz sizin için yeterli olacaktır. Ekibimiz, kısa sürede adresinize gelecek ve gerekli temizlik çalışmalarını başlatacaktır. Önce su baskınına uğrayan alan sudan temizlenecek sonra zemin ve eşyalar temizlenerek kullanıma hazır hale getirilecektir.

Yenibosna Hastane Temizliği

Hastaneler, gün içerisinde birçok hasta ve hasta yakınına kapılarını açıyor. Bildiğiniz üzere kalabalık ortamlarda hastalıklar kolaylıkla yayılabiliyor. Eğer hastanenin düzenli olarak temizliği yapılırsa ve ortam belirli aralıklarla dezenfekte edilirse daha temiz ve sağlıklı bir hastane elde etmiş olursunuz. Bunun için ekibimizle iletişime geçebilir ve çalışmalarımızdan faydalanabilirsiniz.

yenibosna hastane temizliği

Yenibosna Hastane Temizliği

Yenibosna Villa Temizliği

Villa temizliğinde bilgi ve birikim sahibi ekibimiz, kaliteli ve güvenilir çalışmalarla müşteri memnuniyetini yüksek tutmayı başarıyor. Ekibimiz villa temizliği için odaların temizliğini, mutfak temizliğini, banyo ve lavabo temizliğini, balkon temizliği, bahçe temizliğini eksiksiz ve detaylı bir şekilde gerçekleştirmektedir.

yenibosna villa temizliği

Yenibosna Villa Temizliği

Yenibosna Yangın Sonrası Temizlik

Bulunduğunuz ortamda herhangi bir sebepten dolayı yangın çıkabilir ve bu yangın belirli bir süre sonra zarar vermeye başlar. Zemin, eşyalar, kapı ve pencere gibi birçok alan bu yangından zarar görebilir. Bu durumda yapmanız gereken ekibimizle iletişime geçerek adres vermek olacak. Ekibimiz kısa sürede tüm araç gereçlerle adresinize gelecek ve gerekli temizlik işlemlerine başlayacaktır.

yenibosna yangın sonrası temizlik

Yenibosna Yangın Sonrası Temizlik

Yenibosna Cam Temizliği

Cam temizliğinde kullanılan kimyasallar çok önemlidir. İyi bir cam temizliği için kaliteli ve etkili kimyasallar kullanılmalıdır. Ekibimiz, Yenibosna cam temizliği alanında en iyi hizmeti vermektedir. Kullandığımız malzemeler ve kimyasallar sayesinde cam yüzeyinde herhangi bir iz bırakmadan temizliği başarıyla tamamlıyoruz.

Yenibosna Restoran/Kafe Temizliği

Gün içerisinde müşterilerinizi ve misafirlerinizi ağırladığınız restoran

yenibosna cam temizliği

Yenibosna Cam Temizliği

ve kafelerinizin temizliğini aksatmamalısınız. Çünkü işletmenizin temizliği insanların dikkatinden kaçmaz. Müşterilerinize ve misafirlerinize daha temiz bir ortamda hizmet vermek istiyorsanız ekibimizin gerçekleştirdiği temizlik çalışmalarından faydalanabilirsiniz.

Yenibosna Bodrum Temizliği

Bodrum temizliği ile vakit kaybetmenize artık gerek yok. Ekibimiz, tüm sorumluluğu üstlenerek bodrum temizliğini eksiksiz bir şekilde gerçekleştirmektedir. Plan ve program eşliğinde hareket eden ekibimiz, temizlik sonrasında sizlere daha temiz ve daha düzenli bodrum bırakarak alanı daha kullanışlı hale getirmektedir.

Yenibosna Şirket Temizliği

Misafirlerinizi ve müşterilerinizi ağırladığınız şirketlerinizin temizliğini ekibimize bırakabilirsiniz. Ekibimiz, bu alanda yıllardır hizmet vermekte ve sizin için kusursuz temizlik çalışmaları yapmaktadır. Aynı zamanda şirket içerisinde gizliliği ön planda tutan ekibimiz sadece temizlik uygulamalarını gerçekleştirmektedir. Çalışkan ve hızlı yapıya sahip ekibimiz şirket temizliğini kısa sürede ve eksiksiz bir şekilde tamamlamaktadır.

Yorum Yap