Göktürk Temizlik Şirketi

Nisan 25, 2024 by 

Göktürk’te temizlik hizmeti vermek son derece zordur. Çünkü temizlik anlayışı herkese göre değişiyor ve işverenlerin memnun edilmesi oldukça zahmetli oluyor. Fakat bu imkansız mı? Elbette hayır. Yeşil Temizlik olarak bizler Göktürk temizlik firmaları arasına dahil olduğumuz ilk günden bu yana her seferinde %100 müşteri memnuniyetini sağlamış olarak yolumuza devam ediyoruz. Müşteri odaklı hareket ederek her şeyi sizin ihtiyaçlarınıza, isteğinize ve taleplerinize göre şekillendiriyor, temizlenecek yere göre proje hazırlıyoruz.

Temizlik, zannedildiği gibi kolay değil… Her alanda uygulanacak işlemler, kullanılacak temizlik deterjanları, makineler, ekipmanlar farklılık arz ediyor. Bunların belirlenmesi ve doğru oranda uygulanması tamamen uzmanlığa dayanıyor ve bu da beraberinde temizlik işinin kesinlikle profesyonel kişilerce yapılmasını zorunlu kılıyor. İşte firmamız bütün bunlara tek başına sahip olmanın avantajını işlerine yansıtmakta, bugüne kadar geliştirdiği iş birliğini her geçen gün pekiştirerek daha geniş kitlelere taşımaktadır.

Göktürk Ofis Temizliği

Göktürk’te bulunan daire ve binaları göz önünde bulundurduğumuzda dükkanların, iş yerlerinin, ofislerin sayısı fazladır. Bu yüzden de ofis temizliği son derece önemli olup her an, ofislerinizin tertemiz olması gerekir.

Temiz bir ofis hem çalışanların hem müşterilerin hoşuna gider. Çalışanların motivasyonu artarken kendilerini saha güvende hissederler. Müşterileriniz ise temiz, zarif bir ofis görünümünden etkilenerek onların nazarın marka prestijiniz artar. Göktürk temizlik firması olarak yıllardır bizler bu alanda en büyük yardımcınız oluyoruz. Tadilattan çıkan, inşaatı yeni biten ofislerinize özel ekipmanlarımız ve tecrübeli personellerimizle giriyor, hızlı ve güvenli şekilde bütün artıkları yok edip taşınabileceğiniz bir alan ortaya çıkarıyoruz.

göktürk ofis temizliği

Göktürk Ofis Temizliği

Eşyalı ofislerinizde de firmamız aynı performansı gösteriyor. Bütün daire ve eşyalarınızı detaylı olarak temizleyip dezenfekte ediyoruz. Çalışanlarınızı rahatsız etmeden genel ya da yüzeysel temizlik yapıyoruz. Günlük, haftalık, aylık gibi periyotlarla temizlik uygulamalarımızı tekrarlayabiliyor, ayrıca bir temizlik görevlisi tutmanıza gerek kalmadan daha uygun maliyetle ofislerinizi tertemiz tutuyoruz.

Göktürk Dış Cephe Cam Temizliği

Göktürk son yıllarda modern yapı çözümlerinin adresi oluyor. Özellikle tamamen cam cepheli yapılar kalitenin, zarafetin ve estetiğini timsali olarak karşımıza çıkıyorlar. Bu tarz binaların en büyük sorunu temizlik oluyor. Çünkü dış cephe, yağmur kar, rüzgâr gibi etkenlerle çok sık kirleniyor. Kirli bir cam dış cephe ise hem içeriden görüş açısını daraltıyor hem de dışarıdan marka imajına zarar veriyor. Firmamız profesyonel dış cephe cam temizliği alanında tecrübesini sizlerle buluşturarak her biri eğitimli, deneyim sahibi bir kadroyla çalışıyor. Binaya göre iskele yöntemi, endüstriyel dağcılık yöntemi ya da sepetli vinç kullanıyoruz. Özel cam temizleme ürünleri ile güvenli biçimde camlarınızı tertemiz yapıyoruz.

göktürk dış cephe cam temizliği

Göktürk Dış Cephe Cam Temizliği

Göktürk Yerinde Halı Yıkama

Halıfleksler her geçen gün daha fazla kullanılıyor. Bir taraftan halıfleks çeşitlerinin ve kalitesinin artması diğer taraftan da estetiğinin, konforunun fark edilmesi bu ürünlere rağbeti arttırıyor. Ofislerde, iş yerlerinde, otellerde, villalarda ve diğer bütün alanlarda halıfleksler kullanılıyor. Bunların ebatlarının büyük olması, yerinde halı yıkama işlemlerinin uygulanmasını zorunlu kılıyor. Firmamız uzman kadrosu söz verilen saatte, adreslerinize ulaşıyor. Sahip olduğumuz güçlü makinelerimiz ve özel üretim halı yıkama şampuanlarımızla halılarınızı anti bakteriyel şekilde yıkıyoruz.

göktürk yerinde halı yıkama

Göktürk Yerinde Halı Yıkama

Göktürk Zemin Temizliği

En fazla rağbet gören Göktürk temizlik firması olarak zemin temizliği çözümlerimiz ile de destek veriyoruz. Fabrikalarda, okullarda, şirketlerde, depolarda, hastanelerde, otoparklarda ve diğer bütün alanlarda kirlenmiş, lekelenmiş zeminleriniz için profesyonel çözümler üretiyoruz. Yağ lekeleriyle kararmış, boya kalıntıları oluşmuş, inşaat artıkları bulunan bütün zeminlerinizde güçlü makinelerimiz ve özel ekipmanlarımızla çözüm üretiyoruz. Boya artıkları gibi zorlu lekeleri kaldırıyor, özel kimyasallar kullanarak kirin geri kusmasını önlüyoruz. Eğer alanda gider yoksa, vakumlu cihazlarımla suyu tahliye edebiliyoruz.

göktürk zemin temizliği

Göktürk Zemin Temizliği

Göktürk Bina Temizliği

Apartmanlar, binalar Göktürk genelinde mevcut yaşam alanlardır. Kimi onlarca daireye ev sahipliği yapabilen binalar, yüzlerce kişiyi barındırabilmekte, her gün yüzlerce kişinin kullanımına maruz kalmaktadır. Bu yüzden de düzenli olarak temizliklerinin yapılması gerekmektedir. Firma olarak inşaatı yeni bitmiş binalarınızda inşaat sonrası bina temizliği yaptığımız gibi kullanmakta olduğunuz binalarınızda da periyodik bina temizliği yapıyoruz. Özel mobil ekibimizle merdivenlerinizi düzenli olarak temizliyor, daima pırıl pırıl bir binaya sahip olmanıza yardımcı oluyoruz.

Göktürk Fabrika/Atölye Temizliği

Göktürk, fabrika ve atölye gibi iş yerlerinin fazlaca olduğu bölgelerden birisi. Bütün yaşam alanlarında olduğu gibi fabrikalarda, atölyelerde de temizliğe ihtiyaç vardır. Üstelik buraların temizliği çok daha farklı teknik detaylar barındırır. Çok daha farklı ekipmanlar, temizlik ürünleri kullanmak gerekir. Firmamız Göktürk’ün her yerinde fabrika temizliği yapmakta, camlar, zeminler, makineler uzman personellerimizce düzenli olarak temizlenmektedir.

Göktürk Okul Temizliği

Göktürk hem devlet hem de özel okul bakımından zengin bir bölgemizdir. Okullarda kaliteli eğitim şartları için başarılı bir temizlik yapılması, sık sık bütün alanların temizlenmesi gerekir. Firmamız okul temizliği çözümlerinde derslere engel oluşturmadan detaylı temizlik yapmakta, hijyenik ortamlar üretmektedir.

Göktürk AVM / İş Merkezi Temizliği

Alışveriş merkezleri ve iş yerleri Göktürk genelinde her gün binlerce insanı ağırlamakta, alışveriş, eğlence gibi farklı amaçlar için tercih edilmektedir. Firmamız işyeri ve AVM temizliği çözümlerini modern makineleri ile başarıyla yerine getirmektedir. En zorlu lekelerin ve kirlerin üstesinden rahatlıkla gelmektedir.

Göktürk Su Baskını Temizliği

Göktürk genelinde herkesin karşılaşması muhtemel sorunlardan biri su baskını… Yağmur, sel, kar gibi afetler ya da su tesisatlarından kaynaklı sorunlar su baskınlarına neden olabilir. Firmamız profesyonel kadrosuyla hızlı ve güvenli su baskını temizliği yapmakta, 24 saat aralıksız acil destek verebilmektedir.

Göktürk Hastane Temizliği

Göktürk genelindeki hastaneler her gün çok sayıda hastayı ağırlar. Hem hastaların hem de çalışanların sağlığı için hastaneler sürekli temiz ve steril kalmalıdır. Firmamız uzman ekibi hastane temizliği gereksinimlerine en iyi şekilde karşılık vermekte, dezenfekte edilmiş alanlar oluşturmaktadır.

göktürk hastane temizliği

Göktürk Hastane Temizliği

Göktürk Villa Temizliği

Villalar Göktürk’ün en özel yaşam alanlardır. Kişiye özel tasarımlarıyla dikkat çeken villaların temizliği oldukça zordur. Geniş alanından dolayı villa temizliği kesinlikle birbiriyle uyumlu, işinin uzmanı bir ekiple yapılmalıdır. Profesyonel kadromuz bölgemizin en kaliteli sonuçlarını ortaya çıkarmaktadır.

göktürk villa temizliği

Göktürk Villa Temizliği

Göktürk Yangın Sonrası Temizlik

Yangınlar her an herkesin başına gelebilecek bir afet. Öncesinde çok dikkatli olması gereken yangınların sonrasında da dikkatli olmak gerekir. Zehirlenmemek için odaların iyice havalandırılması, özel maskelerin kullanılması icap eder. Firmamız yangın sonrası temizlik uygulamalarını tam kontrollü yapmaktadır.

göktürk yangın sonrası temizlik

Göktürk Yangın Sonrası Temizlik

Göktürk Cam Temizliği

Cam, yapıların en temel malzemelerinden birisidir. Sadece pencerelerde değil, kapılarda, cephelerde, balkonlarda da cam yoğun olarak kullanılır. Özellikle dış taraftan çok sık kirlenen camların düzenli olarak temizlenmesi gerekir. Firmamız uzman ekibi sahip olduğu özel cam temizleyiciler ve ekipmanlarla bütün cam yüzeylerde temizlik hizmeti vermektedir.

göktürk cam temizliği

Göktürk Cam Temizliği

Göktürk Restoran/Kafe Temizliği

Restoranlar, kafeler Göktürk genelinde en aktif işletmelerdir. En güzel yiyecek içeceklerin hazırlandığı alanlarda müşteriler her zaman temizliğe önem verir. Yasalar da zaten bunu gerektirir. Uzman ekibimizle bizler kafe, restoran temizliği yapmakta, işletmenizin her an temiz kalmasını sağlamaktadır. İşletmeleriniz için yapmakta olduğumuz hizmetleri 7/24 yerine getiriyor, günün her saatinde temizlik hizmeti vererek işlerinizin aksamasına mahal vermeden, her güne tertemiz bir ortamda başlamanıza yardımcı oluyoruz.

Göktürk Bodrum Temizliği

Göktürk’te temizlik hizmeti verirken en fazla zaman harcadığımız alanların başında bodrumlar geliyor. Binaların zemin katında olan ve binaya göre çok farklı kullanışlılıklara sahip olan bodrumlar, bazen depo bazen daire bazen ofis olarak çok rahat kullanılabiliyor. İşlevsel oldukları kadar temizlikleri de zor oluyor; fakat profesyonel ekibimiz özel donanımlarıyla başarıyla üstesinden geliyorlar.

Göktürk Şirket Temizliği

Göktürk’ün en uygun temizlik fiyatları ile öne çıkan firmamız, şirket temizliği hizmeti de veriyor. Şirketlerinizin sektörü ve büyüklüğü her ne olursa olsun tarafımızdan destek alabilirsiniz. Çalışanlarınızı rahatsız etmeden, işlerinizi aksatmadan, ister gün içinde rutin isterseniz akşamları, hafta sonları başarıyla şirketlerinizi temizliyoruz. Marka değerinize yaraşır çalışma ortamları oluşturuyoruz.

Yorum Yap