KEMERBURGAZ TEMİZLİK ŞİRKETİ

  Hizmet Bölgeleri

  Ev ve iş yerlerimiz, hayatlarımızın büyük bir bölümünün geçtiği alanlardır. Bu alanlardaki kullanım yoğunlu sebebiyle de düzenli olarak temizlenmesi gerekmektedir. Basit bir ev temizliği, ev hanımları tarafından yapılabilse de tamamıyla bir evin ya da iş yerinin temizlenmesinde profesyonel bir yardım almak gereklidir. Bu hizmeti veren Kemerburgaz temizlik şirketleri arasından, tecrübesi ve kalitesiyle sıyrılan firmamız ev ya da işyerleriniz için tüm temizlik hizmetlerini vermektedir. Özel davetleriniz öncesinde evinizde, cam temizliği, koltuk yıkama, yerinde halı yıkama gibi yorucu ve zaman alan işlemleri uzman ekiplerimiz en kısa sürede yapmaktadır. Ayrıca apartman temizliği ve merdiven temizliği işlemlerinde de Kemerburgaz’ın en iyi temizlik şirketi olan Yeşil Temizlik firmamıza ulaşabilirsiniz. Halı ve koltuklarınızın yıkanma işlemi sırasında kullanılan özel cihazlar ve malzemeler sayesinde halı ve koltuklarınız hiçbir zarar görmez ve aynı gün içerisinde tekrar kullanıma hazır bir hale gelir.

  Evlerinizin dışında daha büyük alanlara sahip olan işletmeler için fabrika temizliği, okul temizliği, ofis temizliği işlemleri de profesyonel ekiplerimiz tarafından yapılmaktadır. Tamamen Avrupa’dan ithal edilen, son teknoloji cihazlarımız ile alan ne kadar büyük olursa olsun umduğunuzdan çok kısa bir sürede temizlik işlemini tamamlamaktayız.

  Ev ya da işyerlerinde meydana gelen yangın, su basması ya da tadilat işlemlerinden sonra çok büyük bir kirlilik oluşur. Böyle anlarda, tüm alanın kendi imkânlarınızla baştan aşağıya temizlenmesi günler sürebilir. Okul, lokanta, cafe, market gibi alanlarda meydana gelen bu tarz problemlerde temizlik süresi büyük önem gösterir. Kemerburgaz Yeşil Temizlik Şirketi olarak bu temizlik işlemini olabilecek en kısa sürede tamamlayarak, işletmenizi tekrar kullanıma açmanızı sağlamaktayız.

  Tüm bu temizlik işlemleri için İstanbul Kemerburgaz temizlik sektöründe öncü olan firmamızla irtibata geçebilirsiniz. İstanbul’da hangi semtte olursanız olun, uzman ve güler yüzlü ekiplerimiz en kısa sürede sizlere ulaşarak temizlik hizmetini verebilir. İnternet sitemizden hakkımızda merak ettiğiniz tüm bilgilere ulaşabilirsiniz. Ayrıca daha önce bizden bu hizmeti almış olan kişi ve firmalarla da görüşerek verdiğimiz hizmetin kalitesi hakkında bilgi alabilirsiniz. Siz de bu kaliteli hizmeti almak için hemen 0212 369 90 75 numaraları telefonu arayarak bize ulaşın.

  Yorum yap