Zekeriyaköy Temizlik Şirketi

Nisan 19, 2024 by 

Zekeriyaköy’deki temizlik şirketleri arasında uzun yıllardır en çok müşteriye hizmet veren firma olarak haklı yerimizi korumaktayız.. Bilgi ve birikimlerimizi yılların kazandırdığı tecrübelerle geliştirerek müşteri odaklı çalışmalar gerçekleştiriyoruz. Müşteri memnuniyetini korumak ve müşterilerimizin bize olan güvenini sarsmamak adına kaliteli ve güvenilir çalışmalar gerçekleştirmeye özen gösteriyoruz.

Günümüzde temizlik, alanında profesyonel ekipler tarafından yapılmaktadır. Biz, alanında profesyonel ekibimizle sizlerin istek ve ihtiyaçlarına doğru çözümlerimizle cevap buluyoruz. Hizmet verdiğimiz temizlik sektöründe müşteri memnuniyetini sağlamak zor gibi görünebilir. Fakat ekibimiz yıllardır müşteri memnuniyetini taleplere göre hizmet anlayışını benimseyerek en üst düzeyde tutmayız başarmaktadır.

Biz, geniş kapsamlı temizlik çalışmalarımızla yıllardır müşterilerimizin tüm istek ve ihtiyaçlarına doğru çözümler sunduk. Zamanın ilerlemesi ve teknolojinin gelişmesi firmamızı da etkiledi. Teknolojinin sunduğu harikalardan yararlanarak kullandığımız özel makineler sayesinde temizlik işlemlerimizi daha kaliteli bir hale getirdik. Aynı zamanda kullandığımız kimyasallar sayesinde kusursuz temizliğin adresi olmayı başardık. Profesyonel ekibimizle birlikte kalitemizden ödün vermeden gerçekleştireceğimiz temizlik çalışmalarımızı kısa sürelerde tamamlamaya özen gösteriyoruz. Böylelikle müşterilerimize kaliteli, güvenilir ve kesin çözümlü hizmeti kısa sürede vererek zamandan tasarruf sağlamış oluyoruz.

Firmamız Yeşil Temizlik Şirketi, profesyonel ekibiyle birlikte kusursuz temizlik adına Zekeriyaköy’de 7/24 hizmetinizdedir.

Zekeriyaköy Villa Temizliği

Zekeriyaköy’ün en iyi temizlik servisi firması olarak yıllardır Zekeriyaköy’de ve Uskumruköy, Kilyos gibi civar semtlerde Yeşil Temizlik Şirketi olarak hizmet vermekteyiz.. Müşteri portföyümüz arasında pek çok sanatçı, ünlü kişiler yer almaktadır. Yaptığımız iş inşaat temizliği olsun veya detaylı villa temizliği olsun hep alnımızın akıyla işimizi teslim etmesini bildik. Villa temizliğinde profesyonel ekibimiz sizler için şu alanlarda gerçekleştiriyor:

  • Oda ve mutfak temizliği
  • merdiven temizliği
  • kapı ve pencere temizliği
  • banyo – lavabo temizliği
  • balkon temizliği
  • bahçe temizliği
zekeriyaköy cam temizliği

Zekeriyaköy Villa Camı Temizliği

Zekeriyaköy Ofis Temizliği

Firmamız zaten sınırlı sayıda bulunan Zekeriyaköy’deki ofis, eczane, mağaza, klinik gibi her türlü çalışma alanlarına özellikle açılış temizliklerinde yardımcı olmaktadır.

Ofisinizde çalışmalarınızı gerçekleştirirken misafirlerinizi ve müşterilerinizi ağırlarsınız. İnsanlarda iyi bir etki bırakmak istiyorsanız mutlaka temiz ve düzenli bir ortamla onları karşılamalısınız. Temiz ve düzenli bir ofis, her zaman bir adım öndedir diyebiliriz.

Ekibimiz tarafından sizlere sunulan hizmette boş ofis temizliği, eşyalı ofis temizliği, kullanım halindeki ofis temizliği, inşaat ve tadilat sonrası ofis temizliği yer almaktadır.

Ofisinizi emanet edeceğiniz güvenilir ve işini iyi yapan bir ekibe ihtiyacınız varsa Zekeriyaköy Yeşil Temizlik Şirketi 7/24 hizmetinizde. Ekibimiz, ofis içerisinde ve dışarısında detaylı temizlik yaparak daha temiz ve ferah bir ortam oluştururken ofisinizin gizliliğini ve güvenliğini de ön planda tutmaktadır. Kullandığımız makine ve malzemelerle zemin temizliği, kapı ve pencere temizliği, cam temizliği, duvar temizliği vs. gibi her alanda detaylı temizlik işlemlerini gerçekleştiriyoruz.

zekeriyaköy ofis temizliği

Zekeriyaköy Ofis Temizliği

Uygun fiyatlarla yaptığımız ofis temizliğini günlük, haftalık, aylık ve tek seferlik olmak üzere sizlere sunuyoruz. İhtiyacınız doğrultusunda hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz. Sizin istediğiniz belirli bir saat yoksa bizim size tavsiyemiz mesai saati bitiminde temizliğin yapılmasıdır. Çünkü kullanım halinde olmayan ofisi temizlemek daha kolaydır. Aynı zamanda temizlik sırasında ofis kullanılmazsa yapılan temizlik daha verimli olacaktır.

Zekeriyaköy Dış Cephe Cam Temizliği

Firmamız Sarıyer Zekeriyaköy’de ve civardaki Maslak gibi mahallelerde dış cephe camların temizliğini profesyonel ekiple yerine getirmektedir. Dış cephe cam kullanımı son yıllarda giderek artan oranda revac görmektedir. İnsanların dikkatini çekmek, onlara farklı ve daha ferah bir ortam sunmak için kullanılan dış cephe camlar, düzenli olarak profesyonel kişiler tarafından temizlenmelidir. Dış cephe cam temizliği, diğer temizlik işlemlerine göre daha riskli bir çalışmadır. Çünkü camlar belirli bir yüksekliğe ve genişliğe sahiptir. Herhangi bir can kaybının yaşanmaması için gerekli güvenlik önlemleri alınmalı ve temizlik işini bilen kişiler tarafından yapılmalıdır.

zekeriyaköy dış cephe cam temizliği

Zekeriyaköy Dış Cephe Cam Temizliği

Alanında profesyonel ekibimiz yüksek güvenlik önlemlerini alarak dış cephe cam temizliğini eksiksiz bir şekilde tamamlamaktadır. Temizlikte kullanılan kimyasallar cama hiçbir zarar vermez. Cam yüzeyinde ve çevresinde oluşan lekeler, kir ve tozlar temizlenmektedir. Eğer cam temizliği aksatırsanız cam yüzeyinde kalıcı kireçlenmeye ve oksitlenmeye yol açmış olursunuz. Ekibimizin verdiği hizmetle daha temiz camlara sahip olabilirsiniz.

Zekeriyaköy Yerinde Halı Yıkama

Firmamız, yerinde halı yıkama hizmeti için Zekeriyaköy üzerindeki adresinize gelerek halıflekslerinizi detaylı bir şekilde yıkamakta ve temizlemektedir. Kullandığımız özel makineler ve kimyasallar sayesinde önce halılarınızı köpüklüyor ve köpüğün halı üzerindeki lekeleri, kiri ve tozu temizlemesini sağlıyoruz. Belirlenen süre geçtikten sonra vakum makinesi ile halı üzerindeki köpük ve kir temizleniyor.

zekeriyaköy yerinde halı yıkama

Zekeriyaköy Yerinde Halı Yıkama

Uyguladığımız yöntemlerle halınızın kurumasını sağlasak da bizim tavsiyemiz 3 ile 4 saat kadar halınızın hava almasını sağlamanızdır. Eğer halınızı kullanmanız gerekiyorsa kullanabilirsiniz. Biz, sizlerin özel isteği olmadığı sürece halıları hafta sonu veya mesai saati sonrasında yıkamayı tercih ediyoruz. Böylelikle halı dinlenmiş ve havalanmış oluyor. Müşterilerimiz hafta içi ve mesai saatleri içerisinde halı yıkatmak isterse çalışmalarımızı o doğrultuda gerçekleştiriyoruz. Çünkü bizim için müşteri isteği ve memnuniyeti her zaman ön plandadır.

Zekeriyaköy Zemin Temizliği

Ofis veya iş yerlerinizde boyama işlemleri sonucunda zemininiz zarar görebilir. Boya kalıntılarının kuruyarak zemin üzerinde kalması hoş bir görüntü oluşturmaz. Bu boya kalıntılarının çıkarılması ise oldukça zordur. Hatta neredeyse imkansız diyebiliriz. Firmamızın profesyonel ekibi, doğru kimyasal ve doğru yöntemlerle zemin üzerinde boya kalıntıları gibi çıkarılması zor lekeleri, kiri ve pası derinlemesine temizlemektedir. Zemin temizliği için ne yapsam derdine son vererek firmamızla iletişime geçmeniz yeterli olacaktır. Uygun fiyatlarla sunduğumuz kesin çözümlerimiz sayesinde daha temiz bir zemine sahip olacaksınız.

zekeriyaköy zemin temizliği

Zekeriyaköy Zemin Temizliği

Zekeriyaköy Bina Temizliği

İnşaatı bitmiş binalarınızı, tadilattan çıkmış binalarınızı, kullanılmayan boş binalarınızı, eşyalı ve kullanım halindeki binalarınızı Yeşil Temizlik Şirketi olarak temizliyoruz. Yıllardır verdiğimiz bina temizleme hizmeti sayesinde Zekeriyaköy üzerinde bulunan binalarınızın merdiven temizliğini, kapı ve pencere temizliğini, duvar temizliğini, asansör temizliğini ve bahçe temizliğini yapıyoruz.

Bina temizleme işlemlerinizi isteğiniz üzerine günlük, haftalık, aylık ve tek seferlik olmak üzere gerçekleştiriyoruz. Kullandığımız makine ve kimyasallarla bina içerisinde ve dışında detaylı temizlik uygulamalarımı gerçekleştirerek sizlere daha temiz bir alan bırakıyoruz.

Zekeriyaköy Fabrika/Atölye Temizliği

Fabrika ve atölye temizliğine ne kadar dikkat ediyorsunuz? Belirli bir hizmet doğrultusunda üretim yaptığınız, çalışmalarınızı gerçekleştirdiğiniz fabrika ve atölyelerinizin temizliğini hiçbir zaman aksatmamalısınız. Böyle ortamlar kolaylıkla kirlenmektedir. Eğer siz temizliği aksatırsanız bu durum çalışmalarınıza yansır. Aynı zamanda müşterilerinizde ve misafirlerinizde iyi bir izlenim bırakmamış olursunuz.

Sizi büyük bir dertten kurtaran ekibimiz fabrika ve atölyelerinizin detaylı temizliğini gerçekleştirmektedir. Kullandığımız özel makine ve kimyasallarla zemin temizliği, makine temizliği, elektronik cihaz temizliği, kapı ve pencere temizliği, duvar temizliği vs. birçok alanda çalışmalarımızı gerçekleştiriyoruz.

Zekeriyaköy Okul Temizliği

Zekeriyaköy temizlik firması denildiği zaman akıllara ilk gelen firmamız Yeşil Temizlik Şirketi, okul temizliği alanında eksiksiz ve kaliteli çalışmalarını gerçekleştirmektedir. Daha kaliteli bir eğitim ve öğrencilerin sağlığı için okul temizliğinde kullandığımız makine ve malzemelerimizle kısa sürede yüksek başarı elde ediyoruz. Okul içerisinde ve dışında temizliği en iyi şekilde gerçekleştiriyoruz. Çünkü biz, işimizi seviyoruz ve müşterilerimize kusursuz hizmet vermek adına gayret ediyoruz.

Zekeriyaköy AVM / İş Merkezi Temizliği

Zekeriyaköy’de bulunan AVM ve iş merkezlerinin temizliğini üstlenen ekibimiz, yıllardır bu alanda en iyi hizmeti vermektedir. Ekibimiz, bilgi ve tecrübe sahibi bireylerden oluştuğu için AVM ve iş merkezi temizliğini hangi doğrultuda yapması gerektiğini çok iyi bilir. Kullandığımız araç gereçlerimizle AVM ve iş merkezlerinin tüm temizliğini detaylı bir şekilde gerçekleştiriyoruz.

Zekeriyaköy Su Baskını Temizliği

Zekeriyaköy üzerinde bulunan ofis ve iş yerleriniz beklenmedik anda su baskınına uğrayabilir. Böyle durumlarda uğrayacağınız zararı en aza indirmek için alanında profesyonel ekiplerden yardım almalısınız. Ekibimiz, su baskını sonrasında gerekli özen ve dikkati göstererek zemini ve eşyalarınızı kurtarmakta, ortamı temizlemektedir.

Zekeriyaköy Sağlık Merkezi Temizliği

Hastaneler, gün içerisinde pek çok insana kapılarını açıyor. Kalabalık ortama sahip hastanelerin temizliği de bu nedenle çok fazla önem ve dikkat istiyor. Ekibimiz, hastane içerisinde ve dışarısında tüm temizliği detaylı bir şekilde gerçekleştiriyor. Yıllardır iyi bir dezenfekte ile daha temiz bir hastane ortamı hazırlıyoruz.

zekeriyaköy hastane temizliği

Zekeriyaköy Hastane Temizliği

Zekeriyaköy Yangın Sonrası Temizlik

Ofis ve iş yerlerinde çıkan yangının can kaybına yol açmadığı sürece geride bıraktığı hasar ekiplerimizin desteği ile çözümlenmektedir. Ekimiz, yangın sonrası temizlik hizmeti ile ofis ve iş yerleriniz gibi yangından etkilenen alanları detaylı bir şekilde temizliyor. Daha sonra eşyalarınızın temizliğiyle birlikte kapı, pencere, duvar gibi alanlarda yangından kalan izleri tamamen siliyor. Böylelikle ekibimiz sizlere temiz ve kullanıma hazır alan bırakmış oluyor.

zekeriyaköy yangın sonrası temizlik

Zekeriyaköy Yangın Sonrası Temizlik

Zekeriyaköy Cam Temizliği

Cam temizliğinde doğru malzemeler kullanılmazsa cam yüzeyinde çizilmeler ve lekeler oluşabilir. Ekibimizin verdiği cam temizliği hizmetinde herhangi bir sorun söz konusu değildir. Kullandığımız kaliteli ve güvenilir kimyasallar sayesinde cam yüzeyinde herhangi bir leke ya da çizilme olmaz. Böylelikle daha temiz bir cama sahip olursunuz.

Zekeriyaköy Restoran/Kafe Temizliği

İnsanlar, bir şeyler yemek veya içmek için tercih edecekleri mekanların temiz olmasına dikkat etmektedir. Sizler de müşterilerinizi daha temiz bir ortamda ağırlamak istiyorsanız ekibimizin sunduğu restoran ve kafe temizliğinden faydalanabilirsiniz. Ekibimiz restoran ve kafelerin temizliğini eksiksiz ve kusursuz bir şekilde gerçekleştirmektedir.

zekeriyaköy villa temizliği

Zekeriyaköy Yaşam Alanı Temizliği

Zekeriyaköy Bodrum Temizliği

Bodrum temizliği aslında karışık, yorucu ve zor bir işlemdir. Sizi bu zorlu süreçten ekibimiz kurtarıyor. Ekibimizin verdiği hizmetlerle bodrumunuz detaylı bir şekilde temizleniyor. Temizlikle beraber daha düzenli bir ortam hazırlanıyor. Sizler de temiz, ferah ve düzenli bir bodrum için ekibimizden yardım alabilirsiniz.

Zekeriyaköy Şirket Temizliği

İstanbul Zekeriyaköy temizlik denildiği zaman ismimizden güvenle bahsettiriyoruz. Çünkü biz, yılların bilgi ve birikimine sahip bir ekip olarak şirket temizliğini yaparken gizlilik ve güvenlik esasına göre hareket ediyoruz. Dosyalar, evraklar, elektronik cihazlar ve bilgiler ekibimiz tarafından korunmaktadır. Ekibimiz, şirket içerisinde ve dışarısında temizliği tüm detayıyla yapmaktadır.

Yorum Yap