PERPA TEMİZLİK ŞİRKETİ

  Hizmet Bölgeleri

  Temizlik konusu çoğu bayanın önem verdiği konulardan bir tanesidir. Günümüzde bayanların çalışıyor olması temizlik için yeterli vakit ayıramamalarına neden olmaktadır. Bayanlar ev temizliği için firmamızdan destek almaktadırlar. İstanbul Perma Temizlik olarak uzun yıllardır temizlik konusunda çalışmalarımızı sürdürmekteyiz. Perma’daki evinizin temizliğini yaptırmak için bizlere telefon ile ulaşabilirsiniz. Telefondaki arkadaşlarımız sizden adres bilgisi, ne tür bir temizlik yaptırmak istediğinizi ve evinizin büyüklüğünü soracaktır. Bu bilgileri arkadaşlarımıza vererek servis kaydınızı oluşturabilirisiniz. Şirketimiz için zamanla oldukça önemlidir. Müşterilerimize verdiğimiz saatte temizlik hizmetlerimizi vermeye başlıyoruz. Temizlik işlemlerinde kullandığımız maddeler kimyasal içermeyen tamamen doğal yöntemlerle üretilen ürünlerden oluşmaktadır. Temizlik hizmetlerimiz esnasında eşyalarınıza ve evinize bir zarar vermemek için elimizden gelen tüm özveriyi gösteriyoruz. Buna rağmen eşyalarınızda oluşacak bir zararda firmamız zararınızı karşılamaktadır. Perma temizlik şirketleri arasında önemli ve saygın bir yeri bulunan Yeşil Temizlik ile tüm temizlik ihtiyaçlarınızı karşılayabilirsiniz.

   

  Perma’nın en iyi temizlik firması olarak yıllardır sektörde edindiğimiz tecrübelerimizi uzman kadromuz ile siz değerli müşterilerimize aktarıyoruz. Şirketimiz ofis temizliği, apartman temizliği ve merdiven temizliği gibi temizlik hizmetlerini de büyük bir özenle vermektedir. Ayrıca özel olarak işlemler yapılması gereken yangın sonrası temizlik ve su baskını temizliği gibi işlemlerde şirketimiz tarafından yapılmaktadır. Bu tarz işlemlerde normal temizliklere giden ekiplerimiz değil profesyonel olarak yangın sonrası ve su baskını sonrası temizlik ekiplerimiz verilen adreslere gitmektedir.

   

  Perma Yeşil temizlik şirketi ofis temizliğinde de gereken hizmetleri vermektedir. Her gün çalışılan ofislerin temizliği oldukça önemlidir. Hem ofiste çalışan kişilerin sağlıkları için hem de ofisin prestiji için düzenli olara ofis temizliği yapılmalıdır. Ofis temizliğinde çalışan kişilerin güvenilir kişiler olması gerekir. Firmamız ofis temizliklerinde de güvenilir ve kaliteli hizmetler sunmaktadır. Ofislerde tüm eşyaların temizliklerini gerçekleştirdiğimiz ofis temizliği hizmetlerinden ve diğer tüm temizlik hizmetlerinden faydalanmak için haftanın yedi günü firmamızı arayabilirsiniz. Firmamıza istediğiniz saate 0212 369 90 75 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz. Telefonda bize gerekli olan bilgileri verdikten sonra temizlik ekiplerimiz Perma’daki adresinize gelerek işlemlerine başlamaktadır.

   

  Yorum yap