Perpa Temizlik Şirketi

Eylül 8, 2021 by 

Firmamız uzun yıllardan beri temizlik sektöründe hizmet vermektedir. Verdiğimiz hizmetlerde kaliteden taviz göstermemeye özen göstererek bulunduğumuz noktaya kadar geldik. Firma olarak temizlik sektörünün öncü isimleri arasında yer alabilmek adına yoğun çaba sarf ettik ve etmeye de devam ediyoruz. Rakip firmalar tarafından başarılarımız ile anılmanın haklı gururunu yaşamaktayız.

Kaliteli hizmetin devamlılığını sağlamak amacı ile temizlik sektöründe ki bütün yenilikleri ve gelişmeleri yakından takip etmeyi ihmal etmiyoruz. Yenilikler ve gelişmeler ışığında sunduğumuz hizmetler başarımızı etkileyen en önemli noktalardır. Firmamız bulunduğu konuma müşteri odaklı hizmetleri sayesinde gelmiştir. Müşterilerimizin istekleri doğrultusunda hareket ederek her geçen gün kendimizi biraz daha geliştiriyoruz. Bizim için müşteri beğenisi ve memnuniyeti pek çok unsurdan daha önemli ve gereklidir. Müşterilerimizin memnuniyeti olmadan hedef edindiğimiz noktaya ulaşabileceğimizi düşünmüyoruz.

Temizlik sektöründe başarımıza artı puan kazandıran bir diğer unsur da son kalite malzeme tercihinde bulunuyor oluşumuzdur. Dünya standartlarına uygunluk sağlayan üstün kaliteli malzemeler kullanmak firmamızı rakiplerden ayırmıştır. Başarımız, kalitemiz ve uygun fiyatlarımız ile temizliğin öncüsü olmaya hazırız.

 Perpa Ofis Temizliği

Perpa temizlik şirketi olarak liderlik vasfına uygun şekilde hareket etmeye devam ediyoruz. Firmamız tarafından pek çok hizmet bir arada sunulmaktadır. Bu hizmetler arasında ofis temizliği de mevcuttur. Ofisler genelde boş şekilde temizlenmektedir fakat bu tamamen müşteri isteğine bağlı bir durumdur. Müşterilerimiz dilerse eşyalı ofis temizliği hizmetini de gerçekleştiriyoruz. Her iki temizlikte de amacımız kusursuz işlemler gerçekleştirmektir. Sıfır hata ile sonlandırdığımız temizlik hizmetlerimizden memnun kalmayan hiçbir müşterimiz olmamıştır.

 Perpa Ofis Temizliği

Perpa Ofis Temizliği

Temizlik hizmetlerimizi gerçekleştirirken ofisin büyüklüğünü göz önünde tutarak yeterli sayıda ekip oluşturuyoruz. Malzemeleri de ofisin büyüklüğüne bağlı olarak belirliyoruz. Firmamız planlar ve taslaklar dâhilinde temizlik hizmetini gerçekleştirmektedir. Sadece boş ofis temizliği veya eşyalı ofis temizliği hizmetleri sunmakla kalmıyoruz. İnşaat sonrası ofis temizliği ya da taşınma öncesi ofis temizliği hizmetlerini de başarılı şekilde sunmaktayız. Periyodik olarak gerçekleştirdiğimiz ofis temizlikleri de mevcuttur. Uygun fiyatlı ve kaliteli temizlik hizmetlerimiz güncellenerek yeniliklere tabii tutulmaktadır. Yenilikleri internet sitemiz üzerinden takip edebilirsiniz.

Perpa Ev Temizliği Perpa temizlik firması olarak gerçekleştirdiğimiz hizmetlerin sınırı bulunmamaktadır. En çok sunduğumuz hizmet ise ev temizliğidir. Günümüzde eskiye nazaran daha geniş evler tercih edilmektedir. Evlerin boyutu büyüdükçe temizliğin zorluğu da artmaktadır. İnsanlar tek başına ev temizliği gerçekleştirmekte zorluk yaşamakta ve firmamıza talepte bulunmaktadır. Temizlik firmamız müşterilerimizin dilediği günde eşyalı evlerin temizliğini sağlamaktadır. Sadece eşyalı evlerin değil aynı zamanda boş evlerin temizliğini de üstün performansımız ile gerçekleştiriyoruz.

Perpa Ev Temizliği

Perpa Ev Temizliği

Ayrıca inşaat öncesi ve inşaat sonrası temizliklerde de son derece başarılı olduğumuzu belirtmek isteriz. Tadilat sonrası ev temizliklerini de gerçekleştiren firmamız malzeme tercihinde temkinli yaklaşmaktadır. Önce malzemeleri araştırıyoruz, insan sağlığına zararı olup olmadığını kontrol ettikten sonra üstün kaliteye sahip olduğu takdirde firmamızda kullanıyoruz. Dünya standartlarında ki kalite seviyesine sahip olan temizlik malzemelerimiz en zor işlerin üstesinden gelmemize yardımcı oluyor. Temizlik firmamızda yer alan profesyonel ekibimiz sayesinde başarımız gün geçtikçe artıyor. Sektörün en tecrübeli ve bilgili isimlerini bir araya getirerek kurmuş olduğumuz ekibimiz kaliteden ve başarıdan taviz vermeden hizmet sunuyor. Malzemelerimizin yanı sıra kullanmış olduğumuz son teknoloji aletler de işimizde kolaylık sağlamaktadır. Teknolojinin faydası ile zamandan da tasarruf sağlamış olan firmamız bir kez daha rakiplerini geride bırakıyor.

Perpa Dış Cephe Cam Temizliği

Kompozit temizlikleri ve cam temizlikleri de firmamız tarafından özenle gerçekleştirilmektedir. Dış cephe ve cam temizliğinde birbirinden farklı teknikler kullanmaktayız. Yenilikleri ve gelişmeleri yakından takip ederek sürekli olarak yeni teknikleri de uygulamaya koymaktayız. Kullandığımız tekniklerden bazılar sepetli vinç, iskele yöntemleri, endüstriyel dağcılık şeklindedir. Bu teknikleri sıradan insanlar gerçekleştiremez. Firmamızın profesyonel ekibi tecrübeleri sayesinde bu tekniklerde son derece başarılıdır. Sadece cam temizliği ve dış cephe temizliği değil de tabela temizlikleri de gerçekleştiriyoruz. Unutmayın ki düzenli olarak yaptırmadığınız cam temizlikleri ortaya kötü sonuçlar çıkartacaktır Bu sonuçların başında kalıcı kir ve kireç oluşumu gelir. Zararların önüne geçmek adına düzenli cam temizliğini öneriyoruz.

Perpa Dış Cephe Cam Temizliği

Perpa Dış Cephe Cam Temizliği

Perpa Yerinde Halı Yıkama

Artık halılarınızı bize getirme devri geride kaldı, firmamız sizin ayağınıza geliyor. Bazı halı çeşitleri yere monteli olduğundan çıkarılması imkânsızdır ve yerinde halı yıkama hizmeti şart olur. Firma olarak bu hizmeti başarılı şekilde gerçekleştiriyoruz. Müşterilerimizin kaldırmakta güçlük çektiği halılar için veya normal kullanımda ki halılar için yerinde temizlik sağlıyoruz. Sizlerin konforu adına elimizden gelen bütün imkânları seferber ediyoruz. Son derece kaliteli malzemeler ve doğru teknikler ile gerçekleştirdiğimiz halı yıkama hizmetimizden memnun kalacağınıza eminiz. Yükseltilmiş zeminlerde de kuru köpükle halı yıkama hizmeti sunduğumuzu belirtmek isteriz.

Perpa Yerinde Halı Yıkama

Perpa Yerinde Halı Yıkama

Perpa Zemin Temizliği

Firma olarak epoksi zemin temizliği de dâhil olmak üzere pek çok temizlik hizmetini bir arada sunuyoruz. Yerdeki ısrarcı boyaların çıkartılması sanıldığı kadar kolay değildir fakat firmamız profesyonel ekibi ve son kalite malzemeleri ile en zorlayıcı işlerin dahi üstesinden gelmektedir. Firma olarak tecrübelerimizi ön planda tutuyoruz ve işlemleri tecrübelerimize dayanarak gerçekleştiriyoruz. Kiri geri kusturmamak için özel kimyasallar kullanarak rakiplerimizden farkımızı bir kez daha ortaya koyuyoruz. Gider alanı olmayan yerlerde ise vakumlu temizlik hizmeti gerçekleştiriyoruz.

Perpa Zemin Temizliği

Perpa Zemin Temizliği

Perpa Bina Temizliği

Temizlik şirketimiz bina temizliğini de üstün başarı ile gerçekleştiriyor. Binaların tek seferlik inşaat sonrası temizliğini de yapmaktayız. Bunun yanı sıra bina temizliği anlamında aklınıza gelebilecek bütün hizmetleri özenle gerçekleştiriyoruz. Periyodik şekilde apartman ya da merdiven temizliklerinizi de üstleniyoruz. Şimdiye kadar pek çok binanın temizliğini gerçekleştirdik ve memnun etmediğimiz müşterimiz olmadı, eminiz ki sizlerin de memnuniyetini kazanarak hizmet sağlayacağız. Rakiplerimizden farklı olarak bina temizliğine özel mobil ekip de kurduk. Farkımız kalitemizin en büyük göstergesidir diyerek hizmetlerimize devam ediyoruz.

Perpa Fabrika / Atölye Temizliği

Fabrikalarda ve atölyelerde gerçekleştirdiğimiz temizliklerde hatasız şekilde çalışıyoruz. Kusursuz olarak verdiğimiz hizmetler arasında fabrikalarda yer alan makinaların temizliği de bulunmaktadır. Makine konusunda yeterli bilgiye sahip profesyonel ekibimiz ince ayrıntılara kadar temizlik sağlamaktadır. Sadece makine temizliği ile sınırlı kalmayarak fabrikaların detaylı temizliğini de gerçekleştiriyoruz. Camların temizlikleri de dahil olmak üzere fabrikada yer alan her köşeyi hijyenik hale getiriyoruz.

Perpa Okul Temizliği

Çocuklarımız için birer eğitim yuvası olarak bilinen okulların temizliği son derece önemlidir. Firma olarak çocuklarımıza daha sağlıklı alanlar oluşturabilmek adına periyodik okul temizliği hizmetleri sunuyoruz. Okulların detaylı şekilde temizliğini gerçekleştirdikten sonra daha sağlıklı yarınlar için rutin şekilde devamını getiriyoruz.

Perpa AVM / İş Merkezi Temizliği

Alışveriş merkezleri insanların akın ettiği alanlar arasında yer almaktadır. Çok sayıda insanın sürekli olarak ziyaret ettiği alışveriş merkezlerinde temizlik oldukça büyük önem taşır. Firmamız da sektöre girdiği ilk günden bu yana pek çok alışveriş merkezinin temizliğini gerçekleştirdi. Yani tecrübemize ve bilgi birikimimize güvenerek alışveriş merkezi temizliği talebinde bulunabilirsiniz.

Perpa Hastane Temizliği

Hastaneler hastalıklardan korunmak için yoğun talep gören mekânlardır. Doğru ve düzenli şekilde temizlik sağlanmazsa bu mekânlar tam bir mikrop yuvası haline gelebilir. Rutin şekilde gerçekleştirdiğimiz hastane temizliklerinde insan sağlığına zarar vermeyen ürünler kullanıyoruz ve profesyonel ekibimizin tecrübesi ile başarılı şekilde hizmetimizi sonlandırıyoruz.

Perpa Hastane Temizliği

Perpa Hastane Temizliği

Perpa Villa Temizliği

Villalar normal dairelere nazaran son derece büyük alanlardan oluşmaktadır. Alanların büyüklüğü nedeni ile villa temizliğini tek kişi gerçekleştiremez. Son yıllarda yaygınlaşan villa kullanımı firmamızı da hizmete dâhil etmiştir. İşinizi kolaylaştırmak ve daha sağlıklı ortamlar yaratmak için firmamızdan temizlik talebinde bulunabilirsiniz.

Perpa Villa Temizliği

Perpa Villa Temizliği

Perpa Yangın Sonrası Temizliği

Yangın sonrası temizlikler herkesin de bildiği üzere oldukça zor ve meşakkatlidir. Yangın izlerini ve kokusunu çıkartmak her firmanın harcı değildir. Firmamız uzun yılların vermiş olduğu tecrübe sayesinde yangın sonrası temizliklerde de üstün performans göstermektedir. Yapmanız gereken tek şey yangın sonrasında firmamızı arayarak temizlik talebinde bulunmaktır.

Perpa Yangın Sonrası Temizliği

Perpa Yangın Sonrası Temizliği

Perpa Cam Temizliği

Cam temizliklerinde dikkat edilmesi gereken en büyük nokta çalışan güvenliğidir. Kesinlikle camlarınızı kendiniz temizlememeli ve profesyonel firmalardan hizmet talep etmelisiniz aksi halde ölümcül sonuçlar ile karşı karşıya kalabilirsiniz. Firmamız cam temizliğinde özel ürünler ile çalışmakta ve kaliteli hizmetin garantisini vermektedir.

Perpa Cam Temizliği

Perpa Cam Temizliği

Perpa Restoran / Kafe Temizliği

Müşteri sağlığı ile birebir bağlantılı olan bu alanlarda üstün hijyen sağlayan firmamız kanserojen madde içermeyen ürünler kullanmaktadır. Kullandığımız malzemeler detaylı şekilde incelenmekte ve profesyonel ellere emanet edilmektedir. Tecrübeli ekibimiz doğru teknikler kullanarak mükemmel sonuçlar ortaya çıkartmaktadır.

Perpa Bodrum Temizliği

Bodrumlar günümüzde yaygın şekilde kullanılan eşya depolama alanlarıdır. Eşyaların ortaya çıkardığı rutubet ve böceklenmelerin önüne geçmek için bodrumlarınızı düzenli şekilde temizletmelisiniz. Firmamız bodrum temizleme işinde son derece iddialıdır. Detaylı şekilde gerçekleştirdiğimiz bodrum temizliklerinde üstün teknolojiden ve kaliteli malzemelerden de yararlanarak ortaya şahane sonuçlar çıkartıyoruz.

Perpa Şirket Temizliği

İnsanlar başarı kadar temiz bir mekanı da önemsemektedirler. Firmamız tarafından gerçekleştirilen şirket temizliklerinde ayrıntılara önem verilmekte ve kusursuz temizlik sağlanmaktadır. Sizlerin isteği doğrultusunda kullandığımız temizlik tekniklerinden memnun kalacağınıza da eminiz.

Yorum Yap

Yeşil Temizlik Hakkında

2012 yılında kurulan Yeşil Temizlik Firması İstanbul’da pek çok kurumsal ve bireysel müşteriye ofis, villa, inşaat, fabrika, cam ve ofis halıfleks temizliği sunmakta olan profesyonel bir temizlik şirketidir.

Temizlik sektörü gibi soyut hizmet verilen bir alanda sunulacak hizmetin mümkün olduğunca somut hale getirilmesi gerekmektedir. Yeşil Temizlik Şirketi olarak yapacaklarımızı ve yapamayacaklarımızı kalem kalem sayarak, fiyatları da ekleyerek müşterinin sonradan bilgisi dahili olmadığı bir durumla karşılaşmamasını amaçlıyoruz.

Yeşil Temizlik Şirketi olarak sadece kurumlara ve şirketlere temizlik hizmeti vermekteyiz. Bireysel müşterilere ise boş daire ve villa temizliklerinde yardımcı olmaktayız.

Tek seferlik detaylı temizliklerde mobil ekibimiz aracı ile birlikte malzemeleri de yanında getirir. Periyodik temizlik sözleşmelerinde ise anlaşma dahilinde tercihen malzemeli veya malzemesiz olarak çalışırız.